"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
27. pro 2011

@gabuli202 tak bud ještě proběhne nebo nebyla... 😒

gabuli202
27. pro 2011

@twistinka123 Uf, tak to jsi mi nezvedla náladu. je to divný, když mám i hlen a bolení prsou 😒

twistinka123
27. pro 2011

@gabuli202 nevím ale jakmile je ta čárka slaší než testovací tak no není pozitivní...a nebo už to sláblo protože když ovu byla tak jsi zrovna netestla 🙂

gabuli202
27. pro 2011

@twistinka123 Testtovala jsem i dva předtím, než čárka takhle zesílila, ale bylo to nové testy, co jsem si koupila. O půl 9 jsem si dala kafe a testla jsem se kolem třičtvrtě na 11, tak to by snad taky mělo být v pohodě. Tak nevím, jsem z toho opravdu zmatená a bojím se, jestli je vše ok.

twistinka123
27. pro 2011

@gabuli202 bude neboj se! já teda testovala odpo až a předtím jsem 2hod nepila...mebud smutná, já zase čekám jestli mi 29-30.12dojde MS ale mám takový pocit že bude 😒

gabuli202
27. pro 2011

@twistinka123 Ale ty víš, že máš ovu, což já nevím a snažíme se třetí měsíc. uvidíme, cyklus mám 25-28 dní, takže pokud mrcha dojde, pak to začnu řešit.

gabuli202
27. pro 2011

@twistinka123 Myslíš, že kdybych zítra zašla na gyndu, tak by mi mohla říct, jestli ta ovu byla nebo ne?

twistinka123
27. pro 2011

@gabuli202 hm to jo no...tak uvidíš, nebud smutná, hlavu vzhůru!!! u mě rozhodne pátek sobota, to má mrcha dojít...

twistinka123
27. pro 2011

@gabuli202 jo měl by to poznat, měla by tam být jizvička...kolikátý den cyklu si? měla by doktorka vidět i narůstající sliznici a tím pádem blížící se MS 😒

gabuli202
27. pro 2011

@twistinka123 Dnes jsem 23DC 😒

twistinka123
27. pro 2011

@gabuli202 já bych to nehrotila, jdi tam kdyžtak po novém roce, žádný stres, uvidíš, třeba se zadařilo...řeš to v lednu a nekaž si zbytek dní v roce, třeba zbytečně! 😉

simeonecka
27. pro 2011

@twistinka123 Ahojky,držím pěsti,ať už nedorazí potvora jedna:o))

twistinka123
27. pro 2011

@simeonecka děkuju, nevěřím ale tomu...nic nepocituju tak nevím 😒

gabuli202
27. pro 2011

@twistinka123 Možná máš pravdu, jestli to nenechám až po Novém roce. Měla bych mrchu dostat kolem Silvestra 😒

sedivka
27. pro 2011

Ahoj holky, ja jsem dneska 25DC. Snazime se vicemene ob den az ob dva dny... Tak jsem zvedava...

terulilinka
27. pro 2011

@pajiskazemlyna Jéé, děkuju za podporu! Od tebe to fakt zní tak pravdivě - že fakt ty // najdu 🙂 a ty se pořádně snaž, ať Tě pak můžu taky podporovat 🙂)
@kristinandbaby jéé, tak třeba nedorazí!!! Držím palce!!
@zzaneta Žanet, děkuju! já sama jsem napnutá jak struna ale na druhou stranu si říkám, že radši počkám.. ale víš co, honí se mi hlavou jenom tohle 😀

Holky, zítra jsem 28DC, co myslíte, mam testnout? Nebo fakt počkat až MS dorazí? Jedu zítra ráno brzo do Prahy a mam tu jen jeden test, a teoreticky bych v noci snad nemusela moc chodit na wc, takže by ta ranní moč fakt byla.. Co myslíte? 😕

kixi
27. pro 2011

@terulilinka ja bych testnula..ale jestli to dokazes vydrzet tak radsi vydrz...jinak ja uz jsem zacala spinit a tak ocekavam ms :(

simeonecka
27. pro 2011

@terulilinka Do toho,do toho a půl bude hotovo!!!Držim pěsti,ať jsou tam potvůrky:o))

simeonecka
27. pro 2011

@twistinka123 Já taky nic nepociťovala a ejhle...

terulilinka
27. pro 2011

@kixi třeba to neznamená ms 🙂 uvidíš, každopádně i kdyby teď nic, tak to může vyjít příští měsíc!🙂
@simeonecka děkuju!! dobrá tedy, tak já to zkusím!🙂

kristinandbaby
27. pro 2011

@terulilinka Zkusit zkusit zkusit !! 😀

petanevesta
27. pro 2011

@sedivka ahojky, já jsem 26DC, ale mám tenhle měsíc na ovu testech jen ducha, tak jsem zmatená, jestli ovu vůbec proběhla...no poznám to po Novém roce, mám to dostat tak 4. ledna 😒 kéž by menzes nedošel, to bych byla happy 🙂

kixi
27. pro 2011

@terulilinka ms poznam, takze jsem si temer jista, ze to bude ona...jj..dalsi mesic...v kvetnu to bude rok snazeni..achjo :(

terulilinka
27. pro 2011

@kixi tak to mě mrzí ☹ a byli jste někde u doktora??

kixi
27. pro 2011

@terulilinka takhle brzo to nikdo neresi, navic tam bylo jedno nevydareny tehu takze pokud to pujde dobre, s otehotnenim by snad problem byt nemel...doufejme...po tom vsem mam docela nahnano...ale verim...

terulilinka
27. pro 2011

@kixi určitě věř, neboj, všechno bude dobrý.. ale chápu, že máš nahnáno... taky bych měla ☹ prostě jen snažte a věřte, časem se prostě uvidí.. někdy si říkám jak je ten svět nespravedlivej 🤐

pajiskazemlyna
27. pro 2011

@terulilinka
čauky kočko, prosím tě už nás tu nenapínej a ráno testni nebo se asi natěšeností zblázním, vážně doufám, že tam ty // uvidíš, vlastně jsem si tím téměř jistá! 😀 Jakpak se cítíš ? 😵

P.S. My se snažíme jak to jen jde, dnes jsem dokonce objevila u sebe "plodný bílkový hlen", tentokrát to vyjde! 😀
Na sto procent, budu testit cca 10.1. tak držte holky palečky 😀

pajiskazemlyna
27. pro 2011

@kristinandbaby
Ahojda ženo! 😀
Jakpak se ti daří a jak se cítíš? Jak to vidíš tento měsíc budou //? Nebo přijde ms ?(doufám, že druhou možnost můžu zavrhnout) 😝
A jakpak jste si s přítelem užili Vánoce ?? 😵

kristinandbaby
27. pro 2011

@pajiskazemlyna Ahojky !!
Tak cítím se tak že jsem 27 DC, bolí mě hrozně moc levý vaječník....takže myslím že MS přijde....
A co vy ????? Co vánoce, snažení a tak ?
My jsme si Vánoce užili krásně 🙂
Jinak hned jak přijde, tak objednávám testy...

pajiskazemlyna
27. pro 2011

@kristinandbaby
A co když nepřijde ? 😀
My dobrý, snažíme se jak to jen jde - každý den, nejlepší na tom je, že nás to strašně baví 😀
Měřím BT, ale teplota ještě nestoupla, pokud bude zítra nad 37, tak byla ovulka dnes my se zvládli snažit každý deeen, tak uvidíme 😵 Kéž by to tentokrát vyšlo, už je to čekání dlouhé 😨
Jinak ty testy, nevím no.. Co jsem tak četla, tak to není nejlepší metoda sledování ovu, lepší a přesnější je prý měření bazální teploty, ale každému vyhovuje asi něco jiného, každopádně na zjištění jestli ovu máš je to super ! 😵