"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
28. pro 2011

@terulilinka Asi půjdu k doktorce, jen nevím kolikátý den cyklu, aby mi zjistila, jestli mám ovu.

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@terulilinka
Beztak jsi v tom :D:D

barbulinka1
28. pro 2011

@gabuli202 a nechceš zkusit tu bazální teplotu ? já jsem se tím chtěla taky jeden měsíc ujistit, jestli vůbec ovu mám a ejhle ono to hned ten měsíc vyšlo 🙂 a netrap se, jsi mladá a brzo najdeš dvě čárečky 🙂

terulilinka
28. pro 2011

@gabuli202 to se zeptej asi twistinky 🙂 v tom já ti bohužel neporadím ☹

@pajiskazemlyna počkej a když fakt ne, dostaneš do nosu 😀😀

barbulinka1
28. pro 2011

@terulilinka tak pokud se ti MS nerozjede, tak zkus za dva dny znovu testík, kup si mamatest 10 ten je nejlepší 🙂

terulilinka
28. pro 2011

@barbulinka1 tu bazální mi doporučuje moje mamka a nějaká její kamarádka/porodní sestra.. prý se tam ten hlen uvolní a jde to líp 😀

terulilinka
28. pro 2011

@barbulinka1 jj, zkusím to.. nic jinýho mi nezbyde 🙂

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@terulilinka
Včera jsi mě zmátla, ale ono to tam bude, uvidíš 😀
A jestli mám dostat do nosu ? Tak ať 😀 😀

harley26
28. pro 2011

@petanevesta peto a jak moc slabou tu menstruaci mas a kolik dni? Me prave docela trapi slaba a hodne kratka menstruace :( tak si rikam, jestli zrovna v tom nebude problem ... u me

kristinandbaby
28. pro 2011

@terulilinka Nesmutni, uvidíš, nech to osudu !! 😉 Jinak jsme na tom stejně, protože jsem 28 DC, bolesti začínájí, furt mě bolí ten divný levý vaječník..ale ještě nešpiním, na mě je brzy ještě 😉 příští měsíc jdu do ovu testů...
@twistinka123 Ty brďo, tak to je super !! jsem v šoku uplně za tebe 😀

harley26
28. pro 2011

Holky, tady jsou teda zvraty! Vás číst je lepší než sledovat americký seriál :D neskutečné příběhy 🙂 Já mám ted kolem sebe samé krásné miminka a porad si predstavuju, jake by bylo to nase 🙂

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@kristinandbaby
čauky ženo ! 🙂
U tebe se třeba ten mimís taky schovává, jen o tom ještě nevíš, hihi 😀
Mrkni na předchozí stránku, dávala jsem tam testíky z minulého cyklu, vidíš tam tu druhou mini pidi čárečínku ? :D

gabuli202
28. pro 2011

@barbulinka1 Možná by to nebylo špatné, ale nevím, jestli bych to zvládla 😀 Uvidím, testnout je jednodušší, i když měření BT je určitě přesnější

terulilinka
28. pro 2011

@pajiskazemlyna včera jsem Tě zmátla? Kdy? 😀

@kristinandbaby jj zkus to, za to nic nedáš... kdyžtak mam fajn odkaz za super cenu 🙂 a ty špiníš před MS? já právě nikdy až tenhle cyklus...

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@terulilinka
Když jsi psala, že máš negativní test a začíná ti ms 😀
Teď už si zase začínám myslet, že jsem to celou dobu tušila dobře 😀

terulilinka
28. pro 2011

@pajiskazemlyna to bylo dneska ráno 😀 ale jen špiním, teď už zase ne... a nikdy předtím jsem před ms nešpinila.. to tělo si fakt dělá co chce 😀😀 no, třeba jo, ale víš co tě čeká pokud ne 😀 😀 😀

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@terulilinka
Hele, Terezko, jááá jsem s tím, co mě čeká, pokud v tom nejsi, naprosto smířená 😀 😕 😀
Ale taky trošku tuším, že se nic takového konat nebude, protože na zítřejším testíku už něco bude, doufáááám v to ! 😀

P.S. Kdy to máš oficiálně nedostat ?? 😝

barbulinka1
28. pro 2011

@gabuli202 Na tom není co nezvládnout 😀 ráno si nastavit budíka, změřit teplotu a zase třeba usnout, jen si zapamatovat teplotu a určitě tim líp poznáš ovulaci, vubec pokud si nejsi jistá kdy ji máš, tak přeci ovu testy neděláš 28 dní a ta teplota ti to řekne přesně kdy byla a jestli vubec je 🙂 a nestojí to určitě tolik peněz 🙂 Já ji jenom doporučuju, není to nic hroznýho a manžel pomalu ani nezpozoroval, že si ji měřím 🙂

barbulinka1
28. pro 2011

@terulilinka třeba se pořád ještě zavrtává 🙂 a tím je to špinění 🙂 🙂

terulilinka
28. pro 2011

@pajiskazemlyna dneska 🙂)

pajiskazemlyna
28. pro 2011

@terulilinka

Ještě lepšííííííí 😀 😀 😀 😀
Doufám, že máš velkou zásobičku testíkůůůů 😀

terulilinka
28. pro 2011

@barbulinka1 tak to by byl pěknej šťoural 😀😀😀

@pajiskazemlyna nene, mam jen jeden, Clearblue digital 🙂))

silvaaa
28. pro 2011

@terulilinka Ta carecka se ti muze ukazat az pozdeji,mi se u prvniho testiku taky neobjevilo nic,bylo to 28DC,tak jsem ho nechala lezet a tak po ctvrt hodince jsem si na nej vzpomnela a byl tam dusik 😉 ,takze sezen mamatest a hura na to!!! 😀

kristinandbaby
28. pro 2011

@terulilinka Určitě mi ho pošli, objednám je, no před MS nešpiním, jen mám třeba slabou MS..ale tak celkově slabou jako....
@pajiskazemlyna No vidím ho tam..a to bylo minulý cyklus jo ?? asi odešel s MS..ale hlavně že je duch !!! NO nevím...jako vaječník levý mě fakt bolí hodně...ale MS dostanu normálně, je mi dobře, nic mi není....nevěřím tomu 🙂

terulilinka
28. pro 2011

@kristinandbaby víš jak to dopadá.. vždycky když tomu nejmíň věříš!🙂 třeba nepřijde a bude mimi 🙂
@silvaaa no tak to já ho hned vyhodila 😀 a dnes jsem taky 28DC, ale bohužel zítra jdu do práce a doma mam jen clearblue digital, tak zkusím ten.. tam nemusím lovit duchy 😀

silvaaa
28. pro 2011

@terulilinka A je na nem taky citlivost 10 jo?

terulilinka
28. pro 2011

@silvaaa čoveče, to nevím.. píšou, že se může testovat 4dny před ms...a že je přesný 99% v den očekáváné ms..

silvaaa
28. pro 2011

@terulilinka Aha,tak to by asi mel ukazat.Nevim,ja jsem tenhle testik nemela,jen prouzky.Kazdopadne drzim palce a uz se tesim na zitra na zpravicku ! 😉

terulilinka
28. pro 2011

@silvaaa no, on je právě trochu dražší... 😖 ale radši budu mít jistotu než lovit duchy.. a třeba to ještě v noci dostanu 😖 ale necítím se tak, uvidíme...

silvaaa
28. pro 2011

@terulilinka jj,ted jsem na neho kukala na netu.No tak kdyz uz ho mas,tak ho treba vyuzit ne? 😀 Ja si myslim,ze uz budes rano vedet na cem jsi.A hned nam urcite pisni!!! A jak bude pozitivni zpravicka,a to bude, muzes se nam pochlubit i s testikem!!! 😉 🙂