"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

wann14
10. lis 2011

@dashyyy Ahoj, tak bycha si zkusila ten s tou citlivosti 10mlU/ml, ten by mohl treba uz neco ukazat ..

dashyyy
10. lis 2011

@wann14 jo tak přesně tohle číslo tam má=) já asi počkám jak mi bude zítra a zkusila bych to v sobotu ráno ať moc nespěchám když jsem dneska 26DC.. díky za radu 😉

zaneta2
10. lis 2011

Ahojky holky jsem taky nová. Čtu si tady, že jste všechny zkušené tak se chci s Vámi poradit. Jsem 37 DC a testy pořád negativní. Vysazeno mám od 02/11. Cyklus celkem pravidelný, max 28 den dochází MS. Občas cítím v podbřišku takové zvláštní lechtání, prsa zatím necítím. jenom se mi občas zamotá hlava. Myslíte, že bych mohla být v očekávání? U doktora jsem ještě nebyla, mám nahlášenou roční prohlídku na 16.11, tak asi počkám. moc děkuji za odpověď, rady a postřehy

wann14
10. lis 2011

@dashyyy no pisou tam ze muze byt test pozitivni po 5-8 dnech od oplodneni vajicka, v zavislosti na vysce hladiny tehot. hormonu hcg, zalezi kdy byla ovulka a jestli vis kdy aso doslo k oplodneni...pokud je to treba uz 10 DPO, tak by tito mohlo neco ukazat...ale je to dost individulani 🙂)) tak drzim pesti vsechny co mam, at tam jsou // 🙂

dashyyy
10. lis 2011

@wann14 no teoreticky dle teplot bych měla být 12DPO a v den předpokládané ovulace jsme se krásně snažili, takže opět teoreticky by tam něco mohlo být a jelikož už druhý den nemůžu skoro jíst (normálně k obědu třeba 7knedlíků k omáčce) tak mi to přijde zvláštní ale zase nechci stresovat 😀 a děkujuuuuuuuuuu

wann14
10. lis 2011

@dashyyy vsak uvaz jestli testovat nebo jeste vydrzet...ja testovala prvni den po vynechani, nebylo tam nic pak asi tyden - 10 dni po vynechani MS, ale vim ze ovulku mam opozdenou a byl slaby duch, ale pak prisla MS a bylo po vsem...takze na jednu stranu te chapu, ze by jsi chtela vedet jak na tom jses a na druhou kazda z nas se boji zklamani, ze treba bude carka a pak to nevyjde...
a ty priznaky znam taky mi nebylo dobre, napr. po kave a to ji mam moc rada, chut na ni byla, ale pak kdyz jsem ji vypila..mi bylo zle .....myslim na tebe at to dopadne dobre a najdes vytouzene //

dashyyy
10. lis 2011

@wann14 moc díky... a je to přesně jak píšeš ráda bych věděla jak na tom jsem, ale zase na druhou stranu zbytečný test, když by MS měla dorazit až za pár dní... asi ještě počkám, ale tajně doufám, jako všechny holky tady 😉

wann14
10. lis 2011

@dashyyy az budes testovat, tak dej vedet...jsem moc zvedava 🙂))

dashyyy
10. lis 2011

@wann14 poradím se doma a uvidíme 😉 každopádně budete tu jedny z prvních, kdo budete vědět, jak to dopadlo 😀

kjurecka
10. lis 2011

@likvicka jeeeeee tak to bude stastny den pro nas oběmjá jdu taky 24.11. Tak doufám,že nám sdělí jen dobré zprávy... 😀 😀

kjurecka
10. lis 2011

@dashyyy Taky jsem moc zvědavá na to jak jsi na tom🙂)Snad budou jen radostné zprávy!!! 😉

pajav
10. lis 2011

Krásný večer děvčata 🙂) Tak si Vás pročítám a jsem napnutá jak to u některých dopadne 🙂 Moje pondělí se blíží,už se nemůžu dočkat 😀 Jinak mi je ještě pořád dobře,jen při čištění zubů se nadavuju,to se mi nikdy nestávalo a jsem pořád unavená a prsa pořád pnou! Těším se na nové zprávy a pozitivní // 😉

likvicka
10. lis 2011

@kjurecka jéé super. A v kolikátem týdnu jsi? Já jsem zřejmě 5tt 🙂

barbulinka1
10. lis 2011

ahojka holky, tak jsem byla na gyndě a kvasinky, co jiného, takže jsem vyfasovala čípky a mast a mrška se toulá, tak říkal, že jsou bud dvě možnosti - hormonální něco po vysazení antikoncepce, nebo těhotenství, které ještě nevidí na ultrazvuku...dělal mi ultrazvuk a sliznice je prý hezky narostla a vysoko nebo co, ale už od včera mě bolí břicho jako na mrchu, takže ji očekávám každým dnem :( a poku do 10 dnů nepřijde a test bude negativní, tak na vyvolávačku :(

barbulinka1
10. lis 2011

@likvicka ahojka, tak kvasinky - čípky, mastička a bud nějaký problém po vysazení HA, že ještě nedošla mrcha, nebo těhotenství které ještě neviděl na ultrazvuku, že by bylo brzo, ale už od včera mě bolí břicho na krámy, tak myslim, že je to jasný :( 🙂

kamussa
10. lis 2011

ahoj holky můžu se přidat ? 🙂

likvicka
10. lis 2011

@barbulinka1 ahoj, tak aspoň že tak. No však uvidíš, třeba to bude mimísek. Třeba MS nedojde a budeš mít pozitivní TT. Kdy plánuješ si ho udělat? Byla bych strašně moc nedočkavá 🙂

likvicka
10. lis 2011

@kamussa určitě 🙂

likvicka
10. lis 2011

@kamussa jsi těhulka nebo snažilka?

barbulinka1
10. lis 2011

@likvicka no já ani nejsem, fakt mě bolí břicho na tu mrchu z červenýho kostelce 😀 😀 takže jak řikal pak doktor počkám 10 dní a pak budto na vyvolávačku nebo se radovat 😀 a abych na to nemyslela, ponořím se s dětičkama ve školce pomalu na přípravu besídky vánoční a čertovské 😀

likvicka
10. lis 2011

@barbulinka1 jéé ty pracuješ ve školce? To mmusí být super. Já taky pracuju ve školství, ale na střední škole a to už taková sranda není. Bavilo by mě to, hrát si s těma dětičkama 🙂 máš krásné povolání, to se i musíš těšit do práce 🙂

kamussa
10. lis 2011

@likvicka snažilka 🙂

likvicka
10. lis 2011

@kamussa tak to přeju hodně štěstíčka 🙂

kamussa
10. lis 2011

@likvicka děkuji 🙂 doufám , že se brzy zadaří 🙂 už se pokoušíme od září a zatím nic

barbulinka1
10. lis 2011

@likvicka Je to úžasná práce 🙂 chtěla jsem ji dělat snad už od 8 let 😀 ale šla jsem na hotelovku debil, ale pak jsem šla na vejšku peďák, tak se mi sen splnil a miluju svoji práci, miluju ty děti, a není to stereotipní práce a to jsem chtěla 🙂 jen to vstávání na 7 hodinu je pro mě hrozný, když mám ranní 😀 na střední škole by mě asi ukamenovali a přehlídly, jsem malinká, bych mezi ně zapadla 😀

likvicka
10. lis 2011

@barbulinka1 no já sice malinká nejsem, ale někdy je to hodně náročné. Řekla jsem si, že co jsem teď těhotná, že se nebudu rozčilovat, ale to se nedá. Dneska mě naštvala celá třída, když bojkotovala moji písemku, Jsou to prostě smradi. Moc ti závidím.... 😀

barbulinka1
10. lis 2011

@likvicka Neměla bych na ně nervy asi 😀obdivuju Tě fakt že jo 🙂 taky to jsou někdy smrádátka, občas vymyslej strašný kraviny, ale jsou to zlatíčka, ale pochopila jsem, proč mají učitelé prázdniny, těch 10 měsíců je dotačující 😀

jankaander
10. lis 2011

Holky kdy nejdřív ukáže test pozitivum?

wann14
10. lis 2011

@jankaander Je to individualni, zalezi kdy jsi mela ovulku, ale tak 10 DPO by mohl neco ukazat, ale doporucuje se nejdrive testovat den po vynechani MS, ale u nekoho to muze byt i pozdeji, ale i driv ... pokud cekas //, tak preji hodne stesti at je najdes 🙂

jankaander
10. lis 2011

@wann14 díky,já si žádný ovu ani teploty neměřím,jen mě to zajímalo,jelikož při druhým těhu jsem dělala testy snad 10 dní před men... a ukazovalo slabě a byla jsem,ted vůbec nevím kdy to dostanu když jsem v půlce vysadila a už teda hned po 4 dnech dostala,ale nevím kdy čekat a kdy už by test ukázal,jsem totiž hrozně nedočkavá 😉