"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

hanickaa.d
6. lis 2011

@twistinka123 krásné foto, zítra hodím taky 🙂 Hlavně že jsme všechny šťastné 🙂

wann14
6. lis 2011

@hanickaa.d na jednu stranu ti to dodalo impluls a i ten je nekdy dulezity, takze neni na co cekat a jen se poctive snazilkovat

hanickaa.d
6. lis 2011

@wann14 já čekala jsen na to nakopnutí od objektivního člověka

twistinka123
6. lis 2011

@hanickaa.d děkuji za chválu těším se na tvé fotečky🙂 ale určo jsme byli hezké všechny🙂))

wann14
6. lis 2011

@twistinka123 moc krasny fotecky, alespon vime jak vypadame, kdyz se mi to podari tak sem taky neco dam, ale nejsem s pocitacem moc kamos 🙂

nebojte nejake vymluvy se vymysli a nejak se to zamaskuje 😀

twistinka123
6. lis 2011

@wann14 děkuju🙂

ange_de_la_morte
6. lis 2011

Ahojky holčiny 🙂 doufám že jste prožily fajn víkend, my jsme byli včera u tchýně a u švagrové - synovec má teď půl roku tak jsem ho nepustila z ruk 🙂 je úplně sladký 🙂 už bych chtěla vlastní. Tak u nás se snažíme tak volně ale nikdo proto nemá moc pochopení ( hlavně z mojí rodiny) , že jsem ještě prý mladá ( je mi 21 tak možná maj i pravdu) ale manžel je o 8 let starší než já a nechci aby měl děti v ,,důchodu,, až se ostatním bude zdát že já jsem už dost stará .... jsme splolu štastní, máme kde bydlet, manžel má práci tak co nám brání , a ty finance se vždycky nějak vyřeší ( aspoň konečně bude muset manža přestat kouřit 😀)

@hanickaa.d : no já dávám sníh na okna každý rok, a vždycky to pak jen vezmu mokrým hadrem a přejedu suchým a čističem na okna od Amway a je to - jde to parádně a nezůstanou šmouhy 🙂 já se vždycky těším až budu před vánoci stříkat sníh na okna 🙂 nemohla bych to vynechat 🙂

@lucille85: toho si važ že máš extrémně plodného manžela 🙂 v dnešní době se to moc nevidí 🙂 , no ale snažili se ste fakt poctivě není možné aby to nevyšlo 🙂

@jankaander: ahojky, no mi to celkem plus minus vychazi - spočítané dny ovulace a skutečná ovulace , ale neměřím BT takže to sleduju jen podle hlenu a bolesti v podbříšku

@pajav: tak to je pořádná těhotenská čárka na tom testu 🙂

@wann14 : no já ještě dodělávám školu, ale aj tak se snažíme, sice tomu necháváme volný průběh ale když se zadaří tak pak budem řešit jestli ještě stihnu dodělat školu nebo přeruším, manžel je sice dost pryč teďkom ale od příštího roku by měl pracovat doma takže si říkám že sem tam bych mohla odběhnout i do školy 🙂 na dvě hodinky by to beze mně mimčo zvládlo 🙂

@sedivka: to máme podobné ty vztahy 🙂 jsme spolu 3 a půl roku a před 4 měsíci byla svatba 🙂

twistinka123
6. lis 2011

já už obrázky na oknech mám - ten sníh🙂 dneska jsem neodolala🙂 a co, v obchodákách už výzdoba je🙂 a pak,celý svátky tady nebudeme - krom 24.12 a 31.12 takže i stromeček i ozdobíme o pár dní dřív abychom si ho užili🙂

twistinka123
6. lis 2011

tak holky mějte se a zítra zase pááááá!!!!!

petit.a.nge
6. lis 2011

@twistinka123 : a to já tam mám ještě nakreslené dýně a duchy 😎 . Vánoční výzdobu dělám vždy o prvním adventním víkendu, tak mám ještě 14 dní čas 😉

wann14
6. lis 2011

@ange_de_la_morte no tak s tim vekovym rozdilem to mame skoro stejne, my jsme spolu o devet let, prave kvuli manzelovi chci mit taky ditka bude mu v lednu 34 a taky si rikam ze uz ma celkem vek a neni co odkladat, aby jak pises ty nemel deti v duchodu, sice vsichni rikaji za na tom chlapovi az zas tak nezalezi, ze je to celkem jedno kdy ma deti, ale je rozdil, kdyz ma treba prvni dite do 30 a to druhe si porizuje treba ve 40 ... ja teda skolu dodelala, ptz dodelavat ji v tehotenstvi by neslo musela bych prerusit a pak nevim jestli kdybch zustala doma s mimisem, bych se jeste dokopala ji dodelat...
muzu se zeptat kde delas skolu kdyz jsi z prerova?

pajiskazemlyna
6. lis 2011

Ahoj holky, budoucí maminky, nynější snažilky 🙂
Docela dlouho jsem tu nebyla .. a u mě zatím samé negativní zprávy .. Po 43 dnech ms bohužel dorazila, dnes jsem 3 DC, takže vše nanovo, ale nevadí, snaženíčko bude fajn, nepočítala jsem s tím, že by to takto brzy vyšlo 😕
Jinak Pája má kráásnou čárečku, moc gratuluji !!
A děvčata, co jste se teď přidaly, držím palečky, at co nejdříve vyjdou // 😵

ange_de_la_morte
7. lis 2011

@wann14 : no spadáme sice pod okres Přerov ale jsem z Hranic , ale do školy jezdím do Ostravy 🙂

@twistinka123 : přesně jak píše petit.a.nge - já mám ještě dýne před vchodem, vánoční výzdobu asi udělám začátekm prosince.

A co cukroví holky, už se chystáte ? 🙂

pajav
7. lis 2011

@twistinka123 Ahoj,začali jsme se snažit v květnu,takže po půl roce přesně 🙂))

pajav
7. lis 2011

@ange_de_la_morte Ahoj..tak já cukroví nepeču a to z jediného důvodu. Od každé babičky dostaneme krabici cukroví a polovinu stejně vyhazujeme,protože nemáme šanci to sníst a je nám z toho tak akorát špatně. Já jsem rezignovala..nemá to cenu,když se babičky tak hezky starají 😀 Je to od nich pěkné,né ž né 🙂)

lili_h
7. lis 2011

Zdravím všechny snažilky🙂 Já jsem dnes 2 DC po vysazení HA, je to sice ještě ta nepravá MS, ale "zkoušet" to bude hned tento měsíc. Doktor říkal, že je největší šance otěhotnět, i když mě trochu vystrašil, že je zvýšená šance na dvojčátka (já sama jsem z dvojčat a sestřenky mám taky dvojčátka, tak se toho docela děsím 😀). Teplotu si ale měřit zatím nebudu, necháme tomu volný průběh, až pokud by se třeba po půl roce nedařilo, tak začnu měřit. O zmeškání ovu se nebojím, "manželské povinnosti" bereme opravdu zodpovědně, vůbec si nemůžu stěžovat 😀

pajav
7. lis 2011

@petit.a.nge tak mě podle toho čínského kalendáře vyšla holčička 🙂)) I moje těhotná sousedka tvrdí,že to bude holčička..ale víš jak to je 🙂) Necháme se překvapit 😉

lucille85
7. lis 2011

Ahoj holky! Tak už zase v práci, fuuj...Ale musim se vám pochlubit, dneska ráno teplota 37,0, už mi graf i vyznačil ovu, byla v pátek jak jsem si myslela. takže tedka už jen čekat kdy dojde MS....snažili jsme se sice poctivě ale myslim že to asi tak brzy po vysazení nevyjde, navíc mě bolel vaječník na levý straně a tam sem měla trochu problémy se srůstama, tak vůbec nevim jestli třeba nemám neprůchodnej vejcovod z toho...ale teplota fakt funguje, ukázkové zvýšení po ovu...a musím říct že i ty ovu testy se trefili...

@ange_de_la_morte cukroví pečeme dohromady s mamkou a babičkou až začátkem prosince, dostanu ještě vždycky krabici od manželový mamky, ale my to moc nejíme, jen mandlové co peče právě babička, to můžu a pak pár na chuť , jinak ne...nešilte s těma Vánocema jo? 😨

pajav
7. lis 2011

@lucille85 ahoj,tak to je super,že už aspon víš,jak tvé tělo funguje a že ovu krásně proběhla 🙂) Třeba se zadařilo 😉)) Držím palečky!!

lucille85
7. lis 2011

@pajav no jsem si pořád řikala jestli teplota fakt vyleze a ono jo 😅 a kromě třetího dne před jsme poctivě "prosnažili" všechny plodný dny...te´d jsem teda 3DPO, ani vlastně nevim, kolikátý den tak můžu čekat MS? desátý?

likvicka
7. lis 2011

Dobré ránko, včera jsem se testla. Moc jsem tomu nedávala naděje, jalikož jsem byla jen 10DPO a výsledek vidíte. Tak snad to vydrží 🙂

pajav
7. lis 2011

@lucille85 tak to opravdu netuším..třeba nepřijde vůbec!!! Uvidíš 🙂))

janinka1987
7. lis 2011

@likvicka Jů, tak to je krásná dálnice! Gratuluju a držím pěsti, ať je vše v pořádku!

pajav
7. lis 2011

@likvicka tak to je super!!!!!! Veliká gratulace :o)))))))))))))) Krásné čárky 🙂

lucille85
7. lis 2011

@likvicka ta je krásnáá!!!moc gratuluju a přeju ať je vše jak má!!!

likvicka
7. lis 2011

@janinka1987 děkuju

pajav
7. lis 2011

@likvicka hlavně at je vše v pořádku 😉)) držím palečky!!

likvicka
7. lis 2011

děkuju holky moc moc. Dneska zkusím ještě jednou testnout a když to bude sílit tak se příští týden objednám k dotorovi 🙂

uktapzop
7. lis 2011

@likvicka Ahoj, tak druhá říjnová adeptka, paráda! 🙂 Jen ať sílí!

U mě stále nic nového. dnes tuším 26DC (cyklus nepravidelný, řekněme 22-30dnů), test dnes negativní. Kéž by tak MS nedorazila...

přikládám něco pro pobavení, aneb proč některý chtějí rodit doma? http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f...

dashyyy
7. lis 2011

@pajav tak tu člověk čtyři dny není a takových novinek.. Pájo velká gratulace 😉