"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

harley26
15. únor 2012

@kora1 tak nastesti to neni z Italie az tak daleko. Jak casto jezdis do CR? a co manzelova rodina? bylo tezke si nějak navyknout na jinou mentalitu? Jiny zivotni styl? S italstinou uz asi problem nemas, ze? Ja byla v zahranici nejdyl pul roku, jako bylo to super, ale hrozne sem se tesila domu, na rodinu a kamarady. Ja sem desne spolecensky clovek, takze kamosi mi fakt chybeli, ale clovek se zase poseznamuje s jinyma a to je taky fajn 🙂

kora1
15. únor 2012

@testovani holky, cetla jsem vas odzadu, takze proto @petanevesta ten nesmyslny vzkaz .-))

Ale, myslim, ze testnout bych mohla v pondeli, pokud nedorazi ms, to je me datum ms cyklu bez posunute ovu. Tak ze by? Taky uvidim spontanne. Ale nechci si delat nadeje, tento mesic fakt na levacku...Ale zae na druhou stranu, kdyz bylo vse >"perfektni", nezadarilo se, tak treba

Paneboze, jsem to ale spekulant..☹

petanevesta
15. únor 2012

@zzaneta jo jo, moc zachovalej zámeček, je to tím, že tam mají i hotel, takže se o to starají 🙂 a kdepak jste to měli vy? 😉

lola024
15. únor 2012

@gabuli202 a teplotu sis merila i pred tim, nebo jen dnes na zkousku? Teplota se musi merit dlouhodobe, abys z ni mohla neco vycist a hlavne hned rano po probuzeni, tak se s tim nestresuj 😉

zzaneta
15. únor 2012

@kora1 To je možné, člověk se více hlídá a vnímá 🙂 ale já tohle předtím nemívala a min.měsíc mi to bylo divné, ale jelikož jsem se smířila s tím že to nevýjde, tak jsem tomu nevěnovala pozornost. Až po týdnu mi to bylo divné a byla jsem už 14DPO tak jsem testla a bylo to tam 🙂 Takže držím palečky. Všem snažilkám 🙂

zzaneta
15. únor 2012

@petanevesta My chtěli Průhonice,ale to byla pálka. Tak jsme zvolili Chodovskou tvrz, taky pěkné a bylo to kousek od restaurace kde byla hostina 🙂

harley26
15. únor 2012

@gabuli202 hlavne bud v klidu a kde sis ji merila? Jestli v podpazi, tak tam je to vzdycky min. Navic ty si meris BT pravidelne nebo vubec? ja prave vubec a ted po ovulaci sem si ji zacala velice merit a akorat me to mate 😀 tak se na to radsi vyprdni

petanevesta
15. únor 2012

@kora1 jasně, tak nás opiš a připísni se tam taky na pondělí 20/2 😉 já mám mít normální MS asi v úterý, ale těžko říct, jak to tentokrát bude, takže testnu v to pondělí - kámen úrazu je, že mám doma ještě 3 testy, tak se spíš bojím, že budu nedočkavá a začnu testovat i dřív 😀

lola024
15. únor 2012

@kora1 odkud vlastne litas do Cr? 😉

petanevesta
15. únor 2012

@zzaneta jo Průhonice jsem chtěli původně taky, ale přesně, ta cena byla děsná, tady v Liblicích za obřad chtěli 6500,- což jsme ještě skouskli 🙂

harley26
15. únor 2012

@holky termin testovani
Harley26 - 19.2.2012
gabuli202 - 26.2.2012
zzaneta - 26.2.2012
petanevesta - 20.2.2012
kora1 - 20.2.2012

gabuli202
15. únor 2012

@lola024
@harley26 já si neměřím BT, chtěla jsem si změřit jen teplotu, nebylo mi dobře. Měřila jsem si ji v podpaží. Achjo ☹

harley26
15. únor 2012

@gabuli202 tak podle me kdybys merila tam dole, tak tam ji budes mit vyssi, tak bud v klííídku 🙂 a ja se taky stresovala a holky mi psaly, ze nekterych holkach teplota nikdy nevyskoci ani na 37 a jsou tehotne, ze je to dost individualni

lola024
15. únor 2012

@gabuli202 no tak z toho vubec nesmutni, takhle ta teplota neni vubec smerodatna...

gabuli202
15. únor 2012

@harley26 no a jsem taky teprve 3DPO, no, už to asi moc řeším, ale mám prostě strach, že to nevyšlo ☹

lucille85
15. únor 2012

Holky co si zkoušíte jen tak měřit BT: má to vypovídací hodnotu 00nic a akorát se tim budete stresovat! Vykašlete se na to a případně začněte měřit od nového cyklu (který doufám že už nezačnete 😀 😉).
@gabuli202 BT se měří ihned po probuzení než se začneš hýbat, protože je jasný že se pak sníží...a v podpaží je to k prdu, nejlepší je měřit přímo u zdroje nebo aspoň pod jazykem a každý den ve stejnou dobu...takže nic nededukuj, počkej na test!!!

gabuli202
15. únor 2012

@lola024 asi to už přeháním a moc to pozoruju ☹

gabuli202
15. únor 2012

@lucille85 Lucí, už mi fakt šibe, mám strach, že to nevyšlo, i když je ještě brzy, když jsem 3DPO, zabte mě! Ale hlavně jsem si nechtěla měřit BT, jen si zkontrolovat, jestli nemám horečku

harley26
15. únor 2012

@lucille85 vis co sem vypozorovala - ja si teda merila jen dva dny :D ale po probuzeni sem mela nizsi nez vecer - vecer sem mela 37,1 a rano 36,6 zvlástni ne?

harley26
15. únor 2012

@gabuli202 ja sem uplne stejna, tech blaznivych zenskych je nas tu vic .) tak neboj, nejsi v tom sama , muzeme klidne zalozit klub :D

lola024
15. únor 2012

@gabuli202 ja vim a naprosto Ti rozumim! Ja jsem taky hledala vsechny pro a proti jestli jsem tehu nebo ne...cloveku by z toho zaclo hrabat 😀 Je to presne tak jak napsala @lucille85, tak bud v klidu! 😉

lola024
15. únor 2012

@harley26 teplota je asi normalne vecer vzdycky vyssi - ja jsem si po tehu testu druhy den teplotu merila - rano 37 a vecer 37,4 asi je to v norme...

sedivka
15. únor 2012

@gabuli202 neblazni!!!! 🙂

harley26
15. únor 2012

@lola024 ja uz v tom videla nejakou anomalii :D

gabuli202
15. únor 2012

@sedivka už mi z toho fakt šibe. Mám obavy, že se mi nebude dařit otěhu, tak už šílím. Už na to kašlu 🙂

lola024
15. únor 2012

@harley 😀 ani mi nemluv 😀 Ja sla okamzite googlovat 😀

sedivka
15. únor 2012

@gabuli202 prosimte hlavne klid, z teploty v podpazi opravdu nic nepoznas! Timhle stresovanim si vubec nepomuzes....

kora1
15. únor 2012

@gabuli202 Gabi, co se stalo? Ja nic nevim ☹
Teplota nic neznamena. Ale je pravda @harley26 ze vecer je nejvyssi a rano nejnizsi-obecne plati pro imu itni system.
Jej, diky za test program hahahah jsme vsechny uplne na palici, ale ja jsem rada, ze vas mam a jste stejne prdle jako ja 🙂)))))))) 😵 😵 😵

@lola0245 litam z Bergama, z Bologne, jezdim autem a autobusem, jak kdy...pro me je nevyhodna Prtaha. A ty?
jinak s tunakem je to pravda, ale je to takhle: ryby, ktere jspu zabitye v dospelosti, stihly naakumulovat tezke kovy a tedy to neni vhodne v tehu. Pasta s tunakem obcas nevadi, nic se nestane.
Ale male ryby, ktere ziji kratkou dobu (spigola napr.) se mohou a naopak, jsou zdrave a doporucovane.
Ale clovek nesmi brat zadnou informaci dramaticky, mohla bys to vztahnoiut uèplne na vsechno a co by ti zustalo? Chleba a rohliky, basta..no, kazdy si to musi nejak ridit podle sveho uvazeni a chuti, treba nekdo se v tehu nemuze na maso a ryby a zeleninu ani podivat...jiny zase nemuze nic jineho nez flak masa...atd atd
Promluv si o tom s MUDr a uvidis, co ti rekne, ale zase, kazdy MUDr ma jiny nazor, tak si clovek musi vybrat jednoho, komu veri a tim se asi ridit..
Asi tak.

gabuli202
15. únor 2012

@sedivka asi máš pravdu, a stejně když jsem teprve 3DPO...No, už ať jsem na těch horách a vypustím to z hlavy

kora1
15. únor 2012

@gabuli202 Gabi, a merila jsi 10 min? Poradne stlacit? Zkus.