"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
16. říj 2011

@barbulinka1 No jooo,ale já se nedonutím :D dobrá tedy,napíšu si 36,8 😕 at nežeru. A zkusím měřit ve stejnou dobu 🙂 vsadím se,že zítra bude nízká,vstávám v sedm..

barbulinka1
16. říj 2011

@pajav No taky mi to dělá problém a ještě když ji měřím tak brzo 😀 ale je to asi nejlepší, když se měří ve stejnej čas 🙂 mě včera skončila mrška, jen 4 dny, tak jsem ráda a jedeme dnes na novo, doufám, že zítra manžel nepřijde domů a neřekne mi, že jede pryč :( aspon 10 dní at je doma :( buuuu 😀

trolleey
16. říj 2011

Tak jsem si dneska dělala test,.. ale nic.. jen jedna / ☹ ☹ myslíte si, že je ještě pořád možné, že můžu být těhu? že bylo na test brzo? ☹ když podle kalkulačky byla OVU 9.10. ? chjo... no nic, tak budu muset čekat na další měsíc...

pajav
16. říj 2011

@trolleey ještě je určitě brzo na test, nejdříve za dva týdny od ovu zkoušet,nebo první den po meškání MS

petulka35
16. říj 2011

Ahojky,tak nám to zase nevyšlo.Den před očekávanou MS jsem to dostala.Je mi z toho smutno.Ale nevzdáváme se.

terulilinka
16. říj 2011

Zdravím holčiny, já se taky přidávám ke snažilkám. Začali jsme se snažit a hned jsem měla ovulku, tak teď moc doufáme, že to vyjde!🙂

petulka35
16. říj 2011

@terulilinka Tak to držím palečky.Mě to bohužel přes ovu nevyšlo,tak jdeme dál

terulilinka
16. říj 2011

@petulka35 děkujeme! Neboj, určitě to vyjde co nejdřív, uvidíš!🙂

petulka35
16. říj 2011

No ten první syn byl hned na první pokus,Teď to druhé se snažíme už 3 měsíce.

petulka35
16. říj 2011

@terulilinka No ten první syn byl hned na první pokus,Teď to druhé se snažíme už 3 měsíce.

kami88
16. říj 2011

Ahoj holky...taky se moc snažíme o druhé mimi,malej se nám povedl nečekaně hned a ted to druhé tak moc nejde uvidíme tento měsíc snad se to už povede...člověk je z toho už nervozní,mysleli jsme,že to pujde rychleji jako malej.

terulilinka
16. říj 2011

@petulka35 oni si ty spermijky dělají co chtějí 😀

lucille85
16. říj 2011

@petinkas Peti no já jsem je brala ty atb deset dní, ale protože jsem měla celou dobu ovu testy negativní, tak jsme začali normálně sexovat asi tři dny po dobrání, měla jsem Klacid, ten by co jsem četla na netu vadit neměl, navíc stejně první týdny embryo ovlivněno není a pokud se něco pokazí tak si příroda poradí...jo četla jsem někde že by se mělo počkat měsíc nebo tři měsíce, až se tělo vyčistí, ale je to hloupost, atb se berou většinou po 12 hod. takže pak už je hladina malá a vim že třeba ještě týdenn po je dobrý nepít alko ale to spíš kvůli játrům a celkové rekonvalescenci...navíc psaly i holky, že otěhotněly při braní atb a dítko zdravé, ještě se stresovat čekáním, když stejně nevim kdy ms dorazí...ale pozor na to, atb ti sice pomůžou že ti bude už za tři dny relativně dobře, ale tělu to trvá min týden, deset dní než to bude dobrý natolik abys byla ok...mě brali krev po týdnu braní atb a fakt jen ležení a sice krk ok, ale vysoká sedimentace, takže celkem sem byla doma třináct dní...

petulka35
16. říj 2011

@terulilinka To je pravda 😀

trolleey
17. říj 2011

@pajav ahojky, tak to jsi mě trošku uklidnila. Tak teď už budu čekat do neděle na MS (snad nedorazí). a uvidíme. 😉 ale mám divný pocit, protože mě pořád bolí ten pravý vaječník, tak se obávám, jestli nejsem nějak nachlazená, nebo co.. což by bylo pěkně na prd.. ☹

jinak dobré pondělníráno, snažilky.. 😉 a ať nám ten pracovní týden zase rychle uteče a už ať je zase víkend. 🙂

pajav
17. říj 2011

Dobré ráno 🙂 teplota opět dole :D tak šup s radostí do práce ne? 😵 Nesnáším pondělí...ale hlavu vzhůru a s chutí do toho! Pěkný den

@trolleey nemá cenu testovat dřív,opravdu,jestli čekáš MS v neděli,tak testuj nejdřív v pondělí pokud nepřijde :o)

ange_de_la_morte
17. říj 2011

Ahojky holky 🙂 jak se vede ? trošku jsem to tu pročetla ale odpoledne snad budu mít víc času, po náročném víkendu sem dneska vstávala pozdě a spěchám do města - mám spoustu vyřizování , a musím se jít dneska vyfotit na novou občanku - takže už se děsím jak zas budu vypadat 🙂

Jinak víkend jsme prožili pracovně ale i čas na snaženíčko sme si našli, tak se třeba zadaří , jinak co se týče mých příznaků ovulace a těhotenství tak se teď defakto cítím úplně normáloně ale jsem si téměř jistá že ovu byla.
HA jsem nikdy nebrala takže co se týče mých MS cyklů tak 4-7 dní , ale vždycky trpím minimálně 3 dny jak pes - dopuju se Myogitem a všechny kolem prosím ať mě zastřelí 🙂

trolleey
17. říj 2011

@pajav moc děkuji, jsi zlatíčko. budu doufat, že mrcha nedorazí. 😀
tobě taky držím palečky, ať se ti teplotka vzpamatuje a pak huráááá na to.. 😉 ať si tady pak všechny můžeme ukazovat fotky z ultrazvuku. 🙂

kami88
17. říj 2011

Ahoj holky mohu se k vám připojit?Snažíme se o druhé mimi,ale zatim se to nepovedlo už třetí pokus,malej se povedl hned tak jsme trochu i smužem nervozní a to čekání je dlouhý...určitě to taky znáte?Tak jsem ráda zda se sváma mohu o to podělit?

barbulinka1
17. říj 2011

Tak říjnové saženíčko padá :( jsem 6DC a manžel jede na služební cestu na 14 dní ve středu a cyklus mám 24 - 25 dní, takže jsem pěkně nasradná a byl by zázrak, kdyby to vyšlo ach jo :( :(

pejullka
17. říj 2011

@barbulinka1 tak hezky kazde dva dny do nedele, umi si ty male mrsky pockat🙂

barbulinka1
17. říj 2011

@pejullka No když on odjíždí tedka ve středu za dva dny :( to si asi nepočkají :( ale uvidíme a necháme se překvapit 🙂 i když tak to bude pořád, ale třeba se jednou trefíme do těch správných dnů, když bude doma 🙂

pejullka
17. říj 2011

@barbulinka1 jednou urcite ano🙂

barbulinka1
17. říj 2011

@pejullka No ale kdy to bude, to těžko říct :(

pajav
17. říj 2011

@barbulinka1 to je teda škoda ☹( ale třeba jak přijede,tak se trefíte 😉)) já ted můžu jen čekat na MS a modlit se,at je příští měsíc ovu..

pejullka
17. říj 2011

@barbulinka1 az bude ten spravny xas, me pomohlo na to nemyslet a spokojit se s tim, ze bude mimi az za rok

barbulinka1
17. říj 2011

@pajav No uvidíme, ve středu ráno si ho pěkně vzbudim ještě, to budu 8 DC, tak uvidíme, nevim kdy mi chodí ovulace a jelikož mám cyklus 25 dní, tak by mohla přijít dřív 🙂 uvidíme, ale stejně už ani nepočítám, že se nám to povede do vánoc, protože ted má hodně práce a bude pořád v pr.... :( aaach jo :( a kdy ti ma přijít ms ? neboj, přijde ovulka příští měsíc a určitě se to povede 🙂

barbulinka1
17. říj 2011

@pejullka No já jsem si přála, aby se to povedlo do Vánoc, ale už s tim nepočítám, ale zase ted se nám rozbilo auto, tak musíme vložit peníze ( a manžel hodně pracovat) do něj a aspon pak bude opravený a budeme moct nakupovat jen pro miminko, tak se uklidnuju, že to nevadí, že si počkáme 😀a někdy se snad dočkáme 🙂

pejullka
17. říj 2011

@barbulinka1 urcite, jen se zkus zamestnat, ja vim ze se to blbe rika

pajav
17. říj 2011

@barbulinka1 no jestli se mám orientovat podle posledního cyklu,tak MS dorazí AŽ 25.10. :D a vem si,že to jsme měli MS posledně ve stejný den že? Ty už máš po ní a mě teprve čeká :D a dnes teplota ráno 36,4..:-/// už k tomu radši nic neříkám....taky nějak nevěřím tomu,že se to do Vánoc povede