"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

hanickaa.d
21. říj 2011

aha, tak to jo.....z dvojčat nemám strach...snad 🙂 jasný ještě užít punčíky, svařáčky a pak se vrhnout 🙂

viktoriecom
21. říj 2011

@pajav sme dopadli teda :P

twistinka123
22. říj 2011

no přesně ještě se pořádně ožrat🙂 akorát na silvestra se budu krotit...co když to klapne pod tím stromečkem?🙂))

pajav
22. říj 2011

@barbulinka1 ahojda,nic moc teda, dnes 35DC a MS ještě nikde,za 3 dny podle posledního cyklu by měla dorazit stopro,bříško mě už pobolívá,záda mě bolí,jsem z toho už jakási protivná či co :D Dnes jsem zavelila,že bude velký úklid celého bytu tak se alespon nenudíme :D Pak dám kafčo a budu odpočívat,pustíme se film a až do večera nehnu ani brvou :o)) A nezoufej,máš krátký cyklus,tak třeba se mohlo zadařit 🙂) každopádně listopad už určitě vyjde 😉)) kdyby ne teď..

pajav
22. říj 2011

Ahojte,tak jak prožíváte víkend? A co je nového? 🙂))))

barbulinka1
22. říj 2011

@pajav ahojka, ty jo 35DC, to je dlouhá doba a zkoušela sis třeba test, třeba se to nezávisle na těch teplotkách povedlo 🙂 No tak to jsme na tom podobně, manžel je v Litvě a já jsem se pustila do uklízení kumbálu - rovnání, přerovnávání, vyhazování šílený 😀nechápu, kde jsme vzali tolik krámů 😀 chystám se tam jednou šoupnout naši kočičku, zatim bydlí v dětským pokojíčku, tak jsem ji tam už udělala místečko 😀 a ted jedu za malym bratránkem a jdeme na pochod strašidel 🙂 No nevim no, dneska mi teplotka stoupla o dva stupínky, tak by mohla ovu být včera nebo předevčírem, ale to se dá těžko říct, uvidíme jestli zítra stoupne nebo klesne a ovu teprv bude 🙂 kez by vyšel aspon ten listopad, co ? já už bych moooc chtěla 🙂 🙂

hanickaa.d
22. říj 2011

@pajav ahoj, my dnes byli na výlovu v Tovačově, koukám, že jsi někde od Přerova, já z Olomouce 🙂 lidí hrůza. Teď už máme pohodu doma, zítra úklid, budu sama doma 🙂

pajav
22. říj 2011

@hanickaa.d ahoj,jsem přímo z Přerova 🙂) úklid máme dnes za sebou a jen vegetíme, teda byla jsem si ještě koupit zimní kozačky, tak mám zase z něčeho na chvíli radost, dali jsme si kebab v bulce a jsem úplně spokojená. Tak přeji hezký večer 🙂))

pajav
22. říj 2011

@barbulinka1 test jsem zkoušela na začátku týdne,našla jsem jeden doma a nic tam nebylo, ani jsem nečekala že by mohlo :D kdyby jo,čučela bych jako puk 🙂) a taky přemýšlím o nějakém zvířátku,sice jsem alergik,ale třeba už to není tak hrozné jako dříve. Upnula bych se na zvířátko a přestala myslet na mimi,v hodně případech to vyšlo 🙂)) ale manžel říká,že až na vánoce,do té doby teda nevím,na co se upnu :D Uvidíme.. no a když mě chytne ukízecí nálada, tak vždy letí minimálně 3 pytle blbostí do popelnice 🙂)) dnes teda letěl jen jeden, spíše jsme utírali prach,vysávali a vytírali 🙂)))

twistinka123
22. říj 2011

ahojky holky všechny vás moc zdravím na konci soboty🙂 my byli s manžílkem na kulečníku a na šipkách a za chvíli si pustíme nějaký filmík. zítra max uvařím oběd a konec - nebudu nic dělat🙂

lucille85
22. říj 2011

cau holky!tak ja dnes byla po nakupech a u rodicu,muz mi dorazi az pozde vecer.Kokuam ze jsne na tom vsechny podobne,ale verim ze pred Vanoci uz budem mit darecky v brisku!Jinak ja dnes 31DC,teplota 36,6,stejna jak vcera,tak nevim zda byla ovu nebo ne,ale vajecnik me uz neboli.Taky si rikam,jestli nemam brat to slaby krvaceni 11-18DC jako drivejsi MS,protoze to by odpovidalo ze by ted 17 DC byla ovu a do MS by jeste byl cas,co myslite,je to mozny?

twistinka123
22. říj 2011

@lucille85 já myslím že je to možný!!! jak říká moje mudr, jsme lidi ne stroje🙂 moc vám to přeji, já do toho jdu od vánoc tak uvidíme🙂

lucille85
22. říj 2011

@twistinka123 taky moc. preju abyste ty dalsi Vanoce slavili uz ve trech!No ja sem si rikala ze to bude od te horecky,jenze kdyz to tak vezmu tak jsem dva dny spinila,pak den nic a dalsich pet dni slabe krvacela,nebylo to takovy to hnedy spineni,ale cervena krev,ale jen na jednu vlozku (sorry za ty podrobnosti),tak treba to byla prvni MS?kdo se v tom ma vyznat?

barbulinka1
22. říj 2011

@pajav Tak když nedostaneš MS, tak zkus další testík 🙂 Zvířátko doporučuju, máme dvě kočičky, ale jednu chci tedka někomu darovat, roční kočička je šíleně mazlivá, říkáme jí MIMI ( miminko) protože tak mazlivou kočičku jsem ještě neviděla 😀ale necháme si Kittynku - Mimi je její dceruška 🙂 ale v červnu jsme v poli našli malé štěnátko a tak k nám přibyl další člen a to už je v bytě moc..naštěstí máme střídavou péči s našima a pejska tu mám jednou za 14 dní, když mám odpolední, aby tu v bytě neštěkal, ale jsou to zlatíčka 🙂 Taky jsem jeden pytel vyhazovala dneska 🙂 Tak dobrou noc a zítra písni co teplotka nebo MS 🙂

simeonecka
23. říj 2011

Ahojky holky,jak to tady tak čtu,tak počít mimi je vysoká těhotenská:o))Přiznám se,že až doteď mě teda nezajímal výpočet plodných dnů....Já si furt říkám,že jsem docela mládě(je mi 25-takže mladá jak pro koho že 😀 ).Moje gynekoložka říkala,že od vysazení HA můžu být do měsíce vtom,ale asi to tak jednoduché nebude,že?Já si teda koupila nějaké vitamínky co jsem se tu tak dočetla.....Jsem zdravotní sestra,ale u zubaře,takže jsem úplně mimo mísu:o))Přeju krásnou neděli všem:o))

twistinka123
23. říj 2011

@lucille85 ahojky! sama jsem zvědavá jak dopadne moje první MS po vysazení🙂 dnes jsem 17DC tak uvidíme🙂 ale podle toho co popisuješ mi to přijde normální🙂 tělo si s náma pěkně zahrává co🙂

@simeonecka vítám tě tu kolegyně (jsem taky sestřička, nejdřív dětská, pak kardiologická, ted gyndařská 😀 ) a věkově jsme stejně - já taky 25🙂 s tím těhotenstvím je to různé, to se takhle nedá říct že je to složitý, u někoho jo a někdo se otře o manželovo trenky a je těhu 😀 tak uvidíme 😀

pajav
23. říj 2011

Dobré ráno 🙂) Dnes 36DC, MS stále nikde,večer mě tak bolelo břško,že jsem si byla jistá,že dnes přijde,ale nic. Vždy MS přijde ihned ráno jakmile vstanu. Bolí mě celý člověk,jako by mě někdo zbil :D Teplotu jsem už 2 dny neměřila, protože vstávám poněkud pozdě, kolem 11 a to nemá cenu. Uvidíme zítra 😉)

twistinka123
23. říj 2011

@pajav že by těhu???? 😉

barbulinka1
23. říj 2011

@pajav Tak to vypadá nadějně ne ? zkus testík a třeba bude překvápko 🙂 🙂

hanickaa.d
23. říj 2011

zdravím holky, koukám, že víkend ve stylu úklidu a pohody 🙂 já se nemůžu dokopat dnes k úklidu...ale musím se kousnout, navečer dorazí manžel a bude první saunování 🙂 zítra si jdu pro Acidum folicum - předepsala mi doktorka. Hezkou neděli přeji, pajav 2 čárky a já pevně věřím, že nepocítím vysazení HA (jsem teprv 5DC, konec MS). Jinak se přidávám do klubu 25letých, v lednu mi bude 26, manželovi 30

simeonecka
23. říj 2011

@twistinka123 No nejhorší je,že jsem se na to teď tak navnadila,takže se musím zase hezky uklidnit a hezky vyčkávat.Když tu kolikrát pročítám,co mají ostatní děvčata za problémy....A opravdu se nestačím divit,já nějak asi ty hodiny na zdrávce a pak na vyšší zaspala😀Koukám,že my 25leté budoucí matky budeme silný ročník.Spousta kamarádek a kolegyň sestřiček okolo mě do toho teď chce spadnout:o))Aspoň národ nevymře!!!:o))

hanickaa.d
23. říj 2011

@simeonecka jj budem krásné mladé maminky 🙂

twistinka123
23. říj 2011

ahoj holky🙂 jsem ráda že se diskuze rozjíždí a že jste mne přijali ač ještě nepatřím mezi vás snažilky🙂 ale musím říct že dnes jsem 17DC a nedalo mi to, doběhla jsem si pro testík na ovulku a mám tam dvě čárky, ta druhá tedy slabší (bud to proběhlo nebo teprva bude) ale jsem ráda že to naskočilo hned první měsíc po vysazení 😀 !!!

@simeonecka a ty už se tedy snažíš??? tak přeji hodně úspěchů!!!

@hanickaa.d mě bude 26 v únoru a manžela mám jen o půl roku staršího🙂 ale jsme spolu 10let tak bychom už příští Vánoce chtěli být 3🙂 tak uvidíme🙂

lucille85
23. říj 2011

ahoj holky,tak my byli na prochazce ve meste.Jinak me bylo 26 v cervnu,manzela mam o rok starsiho a jsme spolu 8let,z toho 2 roky manzele.Tak koukam ze jsme tu stejny silny rocniky 😀.No jinak MS furt nic,teplota dnes klesla na 36,5,takze ovu jeste asi nebyla a buhvi zda a kdy bude,na ms to taky nevypada.rekla sem si ze kaslu na ten caj a zustanu jen u vitaminu a ono se uvidi.Ve ctvrtek mame v praci volno,v. patek je svatek takze jedem s muzem pryc,tak aspon se odreaguju.co vy,planujete neco?

@pajav no vypadas nadejne,zkusila bych testnout zitra...drzim palce!

trolleey
23. říj 2011

Ahojky holky, takže mrcha nikde a v pátek jsem si dělala TT a negativní,.. tak jsem z toho blázen.. MS měla přijít dneska ráno, a nic.. co si o tom myslet? 😒 😀

no jinak my jsme měli víkend taky uklízecí a pak flákací.. 🙂 včera jsem umyla okna a vyprala záclony a závěsy a dneska jsem jen uvařila a vyprala a jinak nic... 😀

lucille85
23. říj 2011

@trolleey ahoj!no asi se Ti prodlouzil cyklus,to je normalni.dala bych tomu tyden a kdyz nic a tt bude negat.tak asi hura na gyndu pro radu...nebo jeste vyckat...

pajav
23. říj 2011

Holky já pochybuju, že by se mohlo zadařit. Vůbec tomu nedávám tento měsíc naději. A ani nevím,jak dlouhý bude tento cyklus. Poslední 37 dní a předtím 32 dní,tak uvidíme jak to bude ted. Třeba bude 40 dní :DD A na to,že jsem 3 kg shodila,tak 2 mám zase zpátky :-/// No a mě bude v lednu 24 a manželovy bude příští rok 30 🙂) Jsme spolu krátce, 3 roky a svoji skoro 5 měsíců 🙂)

twistinka123
23. říj 2011

to je super že jsme tady všechny věkově skoro stejné🙂 s manželem jsem dnes půl roku od svatby, toto letí, strašný!!! 😀 no tak holky jsem zvědavá jak vám to vyjde, ale přeju at MS ani nedorazí a jste těhu!!! už vidím sama sebe až začneme jak budu nervní🙂 a to je naprd! 😠 jdu do vany a pak si pustit nějaký filmík....jo a já jsem už celkem ok, vaječníky přestávají bolet. a jsem si skoro jistá že ovulka proběhla ač test byl negativní tak se vtom vyznejte!🙂 papa pěkný zbytek víkendu!!!

simeonecka
23. říj 2011

@hanickaa.d Rozhodně.....přesně tohle mi řekla moje kamarádka a donutila mě,abych se nad sebou zamyslela:Nač čekat,lepší už to nebude a já chtěla být vždycky mladá maminka,nechci čekat do třiceti.......no,tak jsem se nad sebou zamyslela a od té doby začaly tikat ty pomyslné hodiny😀

simeonecka
23. říj 2011

@twistinka123 My jsme se začali snažit až teďka.Přítel chtěl dlouho,je nám oběma 25,táhne nám na 26😀.Před dvěma týdny jsem vysadila HA a je mi jasný,že to nebude hned....ale co kdyby se náhodou do Vánoc fakt zadařilo??Bojím se tý nervozity,že to nepůjde podle mých představ a budu jak na trní....jsem beran...takže to bude ještě sranda....radši na to nebudu myslet....