"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
8. únor 2012

ahojka, jak jsem psala o tom balíčku, tak na poště nic není :( takže mě paní obrala o prachy a už se neozvala od té doby :( napsala jsem ji negativní komentář a do černé listiny českých prodejců tady a nemám napsat třeba i adminovi ? i když nevim kdo to je 😀 jinak dneska jsem byla u obvodáka pro razítko do průkazky, tak hotovo a dneska teda miminko řádí jako blázen, samý kopanečky a bublinky od něj, je to tak krááááásnýýý 🙂

misam
8. únor 2012

Ahoj holky, vy teda jedete 😀 ...jak psala eficenka, taky jsem teď půl hodky četla příspěvky.
Máme jména Viktorie a Jakub, akorát to mimi nám jaksi furt chybí 😅 .
@evik1...mně se líbí i Timea (jako tobě Timotej) ale neměla bych na ni odvahu a ani by neprošla 🙂
@kora1 ...u mne to asi nefunguje, já už si to představuju přes rok a mimi je furt na houbách 😀

barbulinka1
8. únor 2012

@gabuli202 ahojka Gábi, my máme pro kluka Maxim, Max a dál musme ještě vybírat 😀 pro holčičku je jich víc, ale asi vede Charlottka 🙂 pak Sofinka, Vaneska, Emilly je taky hezký 🙂 to bude boj 😀 na kluka nevim, moc se mi jich nelíbí :( :(

gabuli202
8. únor 2012

@barbulinka1 pro kluka je to fakt těžký, větší výběr mi příjde pro holčičku, jak jsem psala, já jsem zamilovaná do Alánka 🙂

barbulinka1
8. únor 2012

@gabuli202 to je hezký 🙂 Já se tedka zamilovala do charlotky, lotynka, charlie, ja bych chtěla holčičku 😀 a on to bude určitě kluk jako buk 😀 😀 uplně tam toho pindika vidim 😀

petinkas
autor
8. únor 2012

@terulilinka Podle mě se ještě nedá říct, kdy ovu proběhla - poznáš to tak, že když byla, měla bys mít 3 dny po sobě vyšší teploty než dny předcházející a to zatím nemáš.. tak může snaženíčko pokračovat..

aluskaasimon
8. únor 2012

Me se strasne libi James, Jamie je super, jenze to neproslo. Navic to zni moc anglicky a pak Oliver je krasne, ale to taky neproslo. Takze u nas fakt asi bude Danecek 🙂

eficenka
8. únor 2012

@petinkas ovu ale probíhá poslední den nízké teploty..... Máš nějak nastavenou BT, pak se zhruba 3 dny drží dole a ten poslední den nízké teploty je ovulace 😉 A pak teplota už jenom stoupá....

gabuli202
8. únor 2012

@barbulinka1 S Charlottkou včera přišel manža, moc se mu to líbí 🙂 No, mně je to už teď opravdu jedno, co to bude, ale myslím, že budeme mít kluka a už bych to chtěla taky díky manžovi 🙂

barbulinka1
8. únor 2012

no já kvůli manželovi a mojí mamce kluka, ti si ho strašně přejou a já se zase modlim a doufám v holčičku 😀 ale uvidíme, je to jedno, hlavně že to bude zdravý 🙂 at to má pindíka nebo ne 😀

twistinka123
8. únor 2012

@lucille85 co jste viděli? co budete mít?🙂

petinkas
autor
8. únor 2012

@eficenka Přesně tak - proto píšu, že ovu poznáš (kdy BYLA) teprve po tom, co máš 3 dny vyšší teploty než dny předcházející. Pokud Ti teplota klesne, pak stoupne, ale druhý den zase klesne - ovu ještě neproběhla. Pokud Ti teplota klesne, a pak min. 3 dny bude vyšší než teploty do poklesnutí - lze říci, že ovu proběhla (poslední den toho poklesu při nízkých teplotách). Je to pochopitelné?

lucille85
8. únor 2012

@twistinka123 no já si počkám na ten velkej utz ve 20tt, zatim to říkat nechci, mně je to teda úplně fuk, hlavně aby bylo mímo zdravý a vydrželo...ale prej to je na 95%, ale v 16tt nevim nevim... 😉

twistinka123
8. únor 2012

@lucille85 to je tuty, je to kluk vid🙂 ten se totiž pozná už i ve 13tý, pindíka prostě vidíš🙂

barbulinka1
8. únor 2012

@lucille85 počkej do toho 20.týdne to bude jistější 🙂 a neboj zdravé bude a vydrží, vydrželo s tebou už dlouho a všechno jste spolu zvládly, takže vydrží ještě těch dalších 6 měsíců 🙂

petinkas
autor
8. únor 2012

@barbulinka1 já bych kvůli manželovi chtěla taky kluka (i když stále tvrdí, že mu na pohlaví nezáleží 🙂 ) a taky kvůli babičce, která má rakovinu - hrozně si s dědou přejí pravnuka (mají jednu pravnučku). Ale jak říkáš, hlavně, aby to bylo zdravý - pak na pohlaví nezáleží..

eficenka
8. únor 2012

@lucille85
@twistinka123
@barbulinka1
holky... jak a kdy jste oznamovali příbuzným že čekáte miminko?
Já jdu 20.2 na UZ - budu 6+1 dle MS, už by mělo být vidět i srdíčko.... A manžel by to chtěl říct celému příbuzenstvu hned ten víkend... Není to příliš brzo, co když se ještě něco stane ☹ ???

lucille85
8. únor 2012

no tipujte 😀 já spíš koukala jestli má všechny prsty a tak...hlavně bude důležitý srdíčko, páč nemáme vyhodnocenej ten screening...

twistinka123
8. únor 2012

@lucille85 promin to byla jen fráze. samo v 16tý se už možná i holčička🙂 takže 50 - na 50🙂

twistinka123
8. únor 2012

@eficenka my to řekli v 9 týdnu těhu. byla jsem 8+2 myslím. a jak no, dali jsme fotky z UZ do obálky a řekli jim že jsme dovezli fotky tak koukali🙂 a jeho rodičům jsme to napsali do přání - jeho tatka měl svátek. tak jsme se podepsali Tom, Lucka a budoucí vnoučátko🙂

barbulinka1
8. únor 2012

@petinkas to jsem zvědavá, čeho tu bude pak převaha jestli holčiček nebo chlapečků 🙂 já bych chtěla i holčičku kvůli tomu, že jsou prostě hodnější 😀 když to vidim ve školce, jaký jsou kluci sígři, tak fakt radši holčičku 😀 ale je to fuk, budu štastná i za chlapečka 🙂 🙂hlavně to zdraví pro miminka 🙂 pindik nebo fifnka jsou vedlejší 🙂 🙂

twistinka123
8. únor 2012

@eficenka no a jinak bych vyčkala asi ještě, ale to záleží na každém...co by se stalo, prd! vše bude ok neboj!

petinkas
autor
8. únor 2012

@terulilinka @eficenka Jukněte na můj graf (v době otěhotnění): http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Petinkas/gra...

Od 7. do 9. jsem měla 3 dny vyšších teplot, než byly teploty předchozí. Ovu tedy vychází cca na 6.

twistinka123
8. únor 2012

my máme v ambu skoro samé kluky, jen dvě holčičky🙂)) a jména: Nela, Eliška a kluci Jonáš, Ondřej, Pepík, Benjamin, Kryštof, David, a dál ani nevím🙂

aluskaasimon
8. únor 2012

@eficenka Ja jsem to rekla jen nejblizsi rodine, a pak kdyz jsem potratila, tak se to stejne dozvedela cela rodina. Takze podle me to uplne sumak, jestli to reknete nebo ne. Urcite to nicemu nezabrani, kdyby se nedej boze melo neco stat.

barbulinka1
8. únor 2012

@eficenka ahojka 🙂 my to řekli na štědrý den v 11.týdnu 🙂 a kamarádi to ještě moc nevědí, jen tak co se rozkřiklo, tak mi občas přijde smska s gragulací, jinak to moc nešíříme, až budeme vědět, co to je, tak to dám možná i na facebook 😀 to je taková drbárna 😀 ale jak chcete, já jsem to dřív říkat nechtěla, chtěla jsem až po screeningu, ale ty vánoce byly taková skvělá příležitost, že to nešlo neříct 😀 a stejně mamka to tušila 😀

eficenka
8. únor 2012

@barbulinka1 jé, hezký dárek rodině 🙂 No já bych to vydržela neříkat, ale manža už by to nejradši všude rozkřičel hned a to jsem ještě ani nebyla na gyn 😀

lucille85
8. únor 2012

@eficenka my to řekli na vánoce, protože jsme si řekli, že asi to už se nám nikdy nepovede a taky už by bylo všem divný že nepiju, to jsem byla asi v 8tt, navíc my měli ještě tehdy "dárky" hned dva...ale jinak bysme asi počkali až do screeningu...Jenže pokud se něco má pokazit, tak to tim, že to oznámíš dřív nebo později stejně neovlivníš....Ale teda, že jsem těhotná tak to ví jen rodina a dva kamarádi jinak nikdo...

krista1
8. únor 2012

@misam Ahoj,tak co je nového u tebe,u mě jen to,že už mám konečně zkouškové za sebou a to je pro mě ta největší úleva,dneska jsem byla u těhotné známé je v 8tt a tak jsme pokecali.Ještě jsem zjistila v práci,že od června přejdeme na 18tisměnný provoz,to děláš 3týdny v kuse.No a v sobotu začnu brát Proveru a už ji konečně doberu a Tomík dobírá hormony taky...takže za 3týdny pojedem na kontrolní spremiogram.Ještě jsem se objednala na vysekání jedné osmičky,nejradši bych byla,kdyby mi udělal obě,protože mě to bolí,jak rostou a je to nepříjemné,navíc mi tlačí na zuby,ještě nejsou prořezané ☹ A tak to je asi vše

nicole_1
8. únor 2012

ahoj holky, omlouvám se, že vám sem vstupuji, ale všimla jsem si, že si tu všechny měříte teplotu, tak by mě zajímalo, když je člověk těhu tak má vyšší teplotu než normálně a to po celou dobu těhu? Já sice mám 2 děti, ale teplotu jsem si v životě neměřila, takže vůbec nevím jak to funguje...jen jsem ted trochu měla strach, jestli nejsem těhu, ale dostala jsem slabý menses, a teplotu mám taky pod 36C takže nejsem...