"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

misam
8. únor 2012

@krista1 @eficenka ..jste mne tak chuťově naladily na kyselou chuť, že si snad jdu dát panáka ....octu 😀

krista1
8. únor 2012

@misam cože 😀 ty fakt pobavíš...já se teda s tebou nasměju 😀

misam
8. únor 2012

@krista1 Já mám brýle na čtení, PC a telku. Teda já zas ujíždím na paštice, smůla no 🙂. Jsem teprve na začátku..zítra začínám teprve měřit, jsem 🙂 4 DC.
Jen ať se aspoň zasmějeme, s úsměvem jde všechno líp. (Ovšem jestli mám teď chuť na ocet, to nevím co budu konzumovat jako těho) :o)

lucille85
8. únor 2012

hlásim se ke kyselému, ale na to jsem ujetá už odmala, okurky, ocet, zavináče, to je moje...a miluju kyselý bonbony od hariba a skittles a tak...ale poslední týdny jsem nějak na sladký...to normálně nemusim, zato teď koblihy a šátečky, to frčí...

eficenka
8. únor 2012

@misam mám ještě doma zbytek fakt kyselé čočky... Nechceš 😀 ? ať nepiješ jen samotný ocet!
Ale dala bych si teda teĎ tlačenku s octem 😀 , samozřejmě domácí!

misam
8. únor 2012

@lucille85 😀 😀 tak to se mi to asi v těho zvrtne na sladké stejně jako tobě😀

misam
8. únor 2012

@eficenka No joooo vlastně, já mám v ledničce tlačenku 😀 jdu ji vybalit. Můžu ji nabídnout jako protihodnotu za tvoji čočku 😀 😀

lucille85
8. únor 2012

@misam jako kyselý pořád můžu ale te´d kdybych si měla vybrat mezi koblihou a okurkama, tak bych brala koblihu (dříve ty okurky)...
@eficenka jo tláča s octem a cibulí, to bych si dala hned...hned po tý koblize 😀 Jinak já fakt jako můžu ocet aj pít...dělám si příšerně(pro ostatní)kyselý saláty 🙂

krista1
8. únor 2012

@misam no to máš pravdu,když piješ ocet na chuť 😀

krista1
8. únor 2012

@misam talčenka,no tak tam můžeš dát i ten ocet, nebo si ji dej,Tom jí jí s hořčicí na chleba...nevím,já ji nejím,tak mě chutě holky moc neuděláte.Já jsem snědla jogurt Müler mix a pak jsem si dala pomeranč a mandarinku,musím civičit,tak nic těžkého na večer 🙂

krista1
8. únor 2012

@lucille85 to já mám období,kdy mám chutě na koblížky a tak a někdy prostě na kyselé...pořád skoro žravky,u mě asi v těhu hrozí jen nechuť k jídlu,tu neznám,jen když jsem nemocná a když mám svoje dny,tak mi všechno smrdí hlavně maso 😒

krista1
8. únor 2012

@lucille85 já mám ráda okurkový salát se zakys.smetanou a taky to mám ráda kyselé... 😀

eficenka
8. únor 2012

@lucille85 tak to znám... někdy udělám nějakou zálivku, nebo okurkový salát, položím na stůl a baštím... Najednou zvednu hlavu a vidím ostatní jak se neuvěřitelně šklebí 😀

eficenka
8. únor 2012

@misam jé, vyměním! hned! v tom mrazu se to třeba poštou nezkazí 😀

eficenka
8. únor 2012

holky, jste tu všechny skvělé, jsem přestala chodit i na FB 😀
a manžel se mě pořád ptá, čemu se u toho počítače tak směju!!!!!!!!!
@krista1
@misam
@lucille85

krista1
8. únor 2012

@eficenka já třeba zbožňuju klobásy a párky s kečupem a hořčicí...mňam...to bych mohla furt,kdyby mi po tom nebylo těžko...nedávno jsme měli s Tomem klobásu s tvarůžkami...ta byla dobrááá 😵

krista1
8. únor 2012

@eficenka to já nemůžu moc kyselit,ještě před pár roky manžel neměl rád vůbec kyselé,ale teď si pomalu zvyká i na ostré jídlo,to já ráda...ale on si taky zvyknul,já pořád nemůžu přijít na chuť těm jeho vnitřnostem,zrovna dneska dostal od souseda býčí kule...no hnus 😝 ale možná to zkusím,chce abych to zkusila,tak uvidím.Taky se tady pořád něčemu řehním,ale Tom to neřeší...jen mu vadí,že jsem začala tak často chodit na net...což jsem dřív nedělala 😅

krista1
8. únor 2012

@eficenka Míša už ji určitě papá...takže výměnu nestihnete,ale určitě by vám to vydrželo,než by to dorazilo,tak by to zmrzlo,jako v maržáku 😀

eficenka
8. únor 2012

@krista1 😀 můj manža zase hraje warcrafty, nenávidím tu hru a pořád jsem mu vyčítala, že to dokáže hrát i 3 hodiny v kuse... No a teď když jde hrát, tak jdu na pokec a je to!
Fůůůůůj býčí koule? 🤐 🤐 ještě že nemám těhotenské nevolnosti, nebo bych už šla!!!
No já vždycky udělám nějaký salát, pak si trochu odeberu a dochutím podle svého... Jojo, já se naučila i klobásu a párek jest s tatarkou 😀

lucille85
8. únor 2012

@eficenka klobásky taky můžu...ale já teda zatim ani v těhu žravou nechytla...blbě mi sice nebylo, ale jim spíš míň než víc...jen ty chutě se teď trochu přeorientovaly 🙂 ale krom čočky a tatarky bych nepohrdla ničím co jste tu zmínily... 😀

krista1
8. únor 2012

@eficenka můj hraje Gladiatus,taky strategická hra,no taky tu sedí dlouho 😀 nuda,pořád dokola...no můj Tom uvažoval,že mi na ty moje diskuze koupí malý netbook...abych si psala,kdykoliv bych chtěla a on mohl být tady,pěkně vyčůrané 😀 No to já jsem ji v dětství moc neměla,jelikož mamka je moc nekupovala,tak si je užívám až teď...ty klobásy..mňam...a víš co je nejlepší,když si uděláš doma hot dog...rozkrojím rohlík,dám tam kys.zelí,hořčici,kečup...trochu červené papriky(zavařené) a párek...mňam...mňam...úplně si dělám chutě,ještě že rohlíky nemáme 😀

krista1
8. únor 2012

@lucille85 jj na sladké,tak to nás asi čeká všechny,když máme rády to kyselé 😀 tak to budeme pěkné kuličky...já se teda moc krotit neumím.Chtěla jsem se tě zeptat,jaktože tady nemáš termín porodu,jako ostatní těhulky a ve kterém jsi tt?

eficenka
8. únor 2012

@krista1 jé, já mám fakt na něco chuť!!! no nic, holky, loučím se a jdu něco objevit v lednici - možná tam bude zbytek tatarky a rajče to jistí!
a pak samozřejmě dám hrníček mléka a jedno jablíčko 😉 aby se to vykompenzovalo!

krista1
8. únor 2012

@eficenka no tak to se určitě vykompenzuje...alespoň to rajiče je zdravé,tak jo pa pa....já tady skládám spodní prádlo,takže tu jsem i nejsem...tak krásný večer a dobrou noc

krista1
8. únor 2012

@misam tak co dala sis tu tlačenku? 🙂

misam
8. únor 2012

@krista1 @eficenka @lucille85 .....mnoooo pěkně jsme se tady rozpapaly 😀. Zatím jsem tláči odolala, vystrnadil mne od PC manžel 🙂. Ale ten okurek se smetanou nebo jogurtem si dělám skoro každý den. Ovšem vnitřnosti ani ty koule (a to ať by byly kohokoliv 😀) bych fakt nedala 😅

misam
8. únor 2012

@krista1 ..ta klobása ty tvarůžky obsahovala nebo jste je k nim přikusovali? Že jsem to v obchodě ještě neviděla, jinak bych do toho určitě šla 😀. Tláču nechám až mne neuvidí manžel..on je vysazený na zdravější stravu a tohle by s ním asi seklo. 😀

lucille85
8. únor 2012

@krista1 já nevim, už jsem si to i zadala, možná to vidí jen přátelé...ale jsem 16+1tt dneska...

krista1
8. únor 2012

@misam klobása byla s tvarůžkama ve vnitř.Já bych na něho prděla,když už je v té ledničce,manžel neví,co nakupuješ? 😀 Tak to bych asi nedala,jen zdravou stravu 😀 No to můj ten sní úplně všechno a hřešíme spolu...celkem často 😀 Já jsem si říkala,kde jsi?Na co se budeš večer koukat v TV?Já uvažuju nad Mentalistou nebo Castlem...nevím nevím...oba chlapi jsou zajímaví...a je tam takové to napětí mezi těmi partnery,ale Mentalista je víc charismatický...takže asi to vyhrál...když je na co koukat,tak koukám 🙂 Já jsem na to charisma trošku ujetá...manžel je taky charismatický...no tak proto 🙂

krista1
8. únor 2012

@lucille85 aha,tak to jsem nevěděla,protože to tu holky mají normálně viditelné,no nevadí...tak snad si to budu pamatovat,už víš pohlaví?