"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lili_h
7. lis 2011

No teď mě tak vytočila šéfová - z důvodu že mi zapomněla říct důležité info jsem něco udělala, tak jak jsem udělala, už jsem teda i opravila podle nového infa, ale samozřejmě za to můžu jenom já 😠 to že mi něco ona zapomněla říct jí vůbec nezajímá a dělá blba ze mě 😠 no čím dál častěji uvažuji, že hned jak budu těhotná tak půjdu marodit. Takové stresy nemám zapotřebí - tak je to pořád. Dělám sice v kanclu u dotací, ale je to někdy o nervy. Stačí překlep a někdo přijde o 2 miliony. O tom že všechno děláme na poslední chvíli, protože šéfka má dalších 100 vedlejšáků ani nemluvě 😠 Chci si těhotenství užít a ne se tu někde stresovat a mít hodné a spokojené miminko už v bříšku☹

uktapzop
7. lis 2011

@lili_h dotace jsou o hubu. taky jsem u toho chvilku dělala a never more!

dashyyy
7. lis 2011

abych přidala něco ze svého soudku=) dneska 8 DPO podle grafu teplot OVU proběhla řekla bych tak po třech měsících a zrovna jsem se i poctivě čtyři dny v skuse snažili tak jsem zvědavá jak to dopadne dneska 23DC 😎 kdy myslíte, že bych měla testnout ještě zbytečně brzo, že? a jinak k debatě o cukroví dneska mi přijde, že je to u nás ,,mladých" holek skoro vzácnost já teda taky nepeču, s přítelem cukroví ani jeden nemusíme, takže stačí várka od babičky 😀

skirt
7. lis 2011

@uktapzop ahojky .. ja vim no ... no my to nedodrzeli ... proste jsem cekala do prvni ms .. a pak volny prubeh :D .. i kdyz to nebyl az tak volny prubeh :D .. to prijde pozdeji .. az se ujistim, ze mam kazdy mesic ovuli .. a pak uz to kaslu .. fakt to je asi nejlepsi ...

wann14
7. lis 2011

@ange_de_la_morte Aha, jen jsem si rikala jestli nejezdis do skoly nahodou do Zlina, Drzim pesti at se ve skole a pri snazilkovani dari 🙂

wann14
7. lis 2011

@likvicka moc gratuluji, krasne dve //, tak se opatruj a at vse dopadne dobre, budu drzet pesti 🙂

wann14
7. lis 2011

@lili_h S tim snazenim to praktikujem stejne taky nic nemerim, nechavame tomu volny prubeh. Drzim pesti at se zadari co nejdrive a kdyby nahodou vysla dvocatka tak neboj zvladly to ostatni mamy, tak to zvladnes taky

wann14
7. lis 2011

@lucille85 snazili jste se poctive, trefili se presne do dni kdy meli, takze to musi vyjit, drzim pesti, at se to podari, za tak poctive snazeni v presne dane dny si to zaslouzite

lucille85
7. lis 2011

@wann14 díky za optimismus 😵 ale já tomu nějak nevěřim že by to mohlo hned vyjít, nejsem ten typ co by měl zrovna kliku...ale manžel by si to zasloužil, za to jak to statečně zvládl i při nemoci (rozuměj běžná rýma 🙂 😀

wann14
7. lis 2011

@lucille85 To je prave chyba, ze tomu neveris, nesims privolavat nioc spatnyho, ja to mam vyzkousene, vzdycky kdyz jsem rikala to nechci, nebo necemu neverila, tak se to stalo a tak si radeji vzdycky rikam to chci, to vyjde 🙂, kdyz by se nahodou nezadarilo, tak to budes resit az pak

twistinka123
7. lis 2011

ahojky holky, vy jste se zase rozjeli🙂 tak zase sedím v ambu - dnes odpo🙂 tak se těším která nová těhulka k nám zase dnes zavítá🙂
samo gratuluju další těhulce tady!!! jen tak dál holky!!!
cukroví péct taky nebudu - akorát podvodnice a vosí hnízda, tot vše🙂
ale to až tak v půli prosince🙂
jinak u mě nic nového, dnes 3DC, je znát že je to po vysazení, MS je silnější, ale jinak se cítím v poho🙂
tak se mějte zatím!papa

lucille85
7. lis 2011

@wann14 aha 🙂 no já se zas bojim že pak budu zbytečně zklamaná , když ta šance je malá...ale dobře, budu si řikat vyjde to!ale stejně ted už je to jen na tom vajíčku jestlise uhnízdí nebo ne...

sedivka
7. lis 2011

@twistinka123 máš MS silnější? Já zase první MS po vysazení měla daleko slabší než jsem měla během prášků...

twistinka123
7. lis 2011

@sedivka tak každý to má jinak. u prášků jsem měla před ještě zahnědlý výtok a až druhý den krvácení a ted hned krvácení🙂 jsem zvědavá na další 🙂 a pak už jí nechci 😀

wann14
7. lis 2011

@lucille85 ja vim, ze se bojis zklamani, ale priznej ze to prijde ikdyz si budes rikat ze si stejne myslis ze to nevyjde a pak taky muze nastat ta situiace, ze ty sis to proste privolala, ja s tim taky nepocitala a porad si rikala, to nic, ale kdyz jsem pak uvidela slabyho ducha na testu, tak jsem byla stastna, ale MS dorazila a kdyz jsem si rikala, ze to asi nevyjde, tak jsem to pak oplakala .... ovulku jsi mela to je dulezite, hodne holek s ni ma problem po vysazeni, takze jak pises ted zalezi an tom jestli se uhnizdi, ale verim ze jo....takze to vyjde 🙂))

wann14
7. lis 2011

ja s tim pecenim to taky nijak neprehanim, neco pect budu, ale to az tak v pulce prosince, kdyz napecu tak to stejne nikdo neji a pak je mi to lito vyhazovat 🙂

dashyyy
7. lis 2011

@wann14 jo to naprosto souhlasím s tím vyhazováním ale i tak mně pečení cukroví nebaví to takhle pořádný kus flákoty 😀

likvicka
7. lis 2011

@uktapzop to mě mrzí ale uvidíš, třeba MS nedorazí a ukážou se ti II. Držím palečky 🙂

likvicka
7. lis 2011

@wann14 děkuji moc. No budu ještě zkoušet další dny testy a kdyžtak se objdenám na příští týden na gyndu 😅

lucille85
7. lis 2011

@dashyyy jojo přesně, my taky vyhazujem cukroví, ale myslíte že si daj mamky říct? já peču ráda, ale spíš koláče a ty taky nemusim moc často...a manžel ujíždí hlavně na čokoládě 🙂takže nějaký rohlíčky a linecký celkem v pohodě ignoruje...
@wann14 dooobře, tak já se ode dneška budu hýčkat jakoby tam už hnízdilo 🙂 no už v sobotu sem mu tam poslala celou tabulku hořký čokolády, tak snad se má fajn 😀 😎

lili_h
7. lis 2011

@wann14 Já si dodělávám školu dálkově při práci a právě ve Zlíně 🙂 čekají mě ještě dva roky do Ing. a doufám, že pokud by se miminko podařilo, tak že bych školu nějak zvládla. Už teď se musím učit při práci, tak to snad nebude o tolik horší. A navíc pod námi bydlí rodiče, takže bych prcka kdyžtak šupla na hlídání k babičce a mohla se učit 🙂

dashyyy
7. lis 2011

@lucille85 trošku se ztrácím v příspěvcích.. čekáš jak dopadla proběhlá ovu? 😉

wann14
7. lis 2011

@dashyyy ja zase varim a pecu celkem rada, gakt me to bavi ... a s tou flakotou masa s tebou souhlasim, miluji steaky, tak nevim kdyz otehotnim, jak to bez tech mych stredne propecenych steacich zvladnu 😀
@likvicka ok, tak pak podej dalsi zpravy, jak to s tebou vypada ?)

@lucille85 urcite se tam ma vyborne, tak si ho tam pekne hyckej ?)

@lili_h co delas za obor a kterou fakultu? Ja bych to pri skole asi nezvladla, mela jsem obor kde bylo spoustu laboratori a i diplomku jsem delala v labine, takze nevim jak bych to zvladla...

likvicka
7. lis 2011

Holky chtěla bych se zeptat, kdy se mám objednat na gyndu? Včera jsem měla první pozitivní test. Teda jak slouho to mám zkoušet, než se objednat na gyndu 🙂 děkuju

wann14
7. lis 2011

@likvicka ja teda nemam zadnou zkusenost, ale kdybych to zjistila tak bych se objednala hned, taky zalezi kdy bude mit tva nebo tvuj dr volno, tak aby jsi pak nemusela dlouho cekat

dashyyy
7. lis 2011

@wann14 hmmmm maso bez toho já bych nemohla existovat 😀 i když taková čokoládová milka s oříškama 😀

twistinka123
7. lis 2011

holky držím palečky! at to klapne co nejdříve!!!

wann14
7. lis 2011

@dashyyy jako kazdy den ho nepotrebuji, ale byt bych bez nej taky nemohla, cokoladova milka s oriskama neni ma favoritka, ale za to ta marcipanova 🙂))

dashyyy
7. lis 2011

@wann14 taky maso nemusím každý den, ale je to můj favorit 😀 až jsem z toho dostala chuť asi na cokoliv 😀

wann14
7. lis 2011

@dashyyy tak si dej neco dobryho ja ted mela obed, tak jsem najezena :D