"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

likvicka
15. lis 2011

@alzbetak děkuju, taky jsem moc ráda. K tomu doktorovi se taky moc těším, jen je to přece jenom týden a to je dlouho. No co se dá dělat 😉

alzbetak
15. lis 2011

@barbulinka1 Tak to je krasne 😉 ...to ste museli mat krasny vecer, plny emocii. Moc gratulujem. Ja zajtra urobim pohladnicu typu "Vasa objednavka je v spracovani" dodavka bude realizovana ... a test prilozeny a dam to dokopy s dareckami ku sviatku ... 😀 ak ma teda nenapadne nic ine este... povodne som mala v plane spravit "film" ale to casovo nestihnem ...tak toto bude jednoduchsia varianta ...

jankaander
15. lis 2011

@alzbetak super

barbulinka1
15. lis 2011

@likvicka Tak hod pak fotečku nepo písni, co ti ukázal 🙂 myslím že budes 2-3 🙂 jo a víc než 3+ to nekazuje 🙂

barbulinka1
15. lis 2011

@alzbetak Tak to bude taky krásný překvápko 🙂 🙂 i jednuducha varianta je krásná a bude určitě nadšeny 🙂 tak já jdu chrnět, jsem nějaká unavená z toho krásnýho večera 🙂 Tak se opatrujte a zítra na tebe budu myslet 🙂

alzbetak
15. lis 2011

@barbulinka1 No to asik budes casto teraz unavena 🙂 ... Mojho draheho to vezme este viac ako mna asik 😉 Dobru noc a diiik! Uz len aby tie ciarky naozaj silneli 😎

likvicka
15. lis 2011

@barbulinka1 jj uritě písnu, akorát zítra jdu na stužkáč maturnatům. Takže se tu objevím až ve čtvrtek. Sice teda nevím jak budu holkám vysvětlovat, že nebudu pít. 😒

barbulinka1
15. lis 2011

@likvicka Já jsem holkám řekla, že mám zánět a antibiotika 🙂 Tak si to užij opatruj se a ve čtvrtek se budu těšit na zprávičku kolik jsi tam našla týdnů 🙂

barbulinka1
15. lis 2011

@alzbetak Přesně tak, at sílí 🙂 🙂 a at je vše v pořádku a at máme srdíčka, nic víc si nepřeju 🙂 🙂 tak dobrou noc 🙂 🙂

golymetr
16. lis 2011

muj duch sílí

golymetr
16. lis 2011

juj hodim lepší fotku ☹

golymetr
16. lis 2011
trolleey
16. lis 2011

@golymetr moc gatuluji! 🙂

lucille85
16. lis 2011

Ahoj holky,jdu si k vam pro utechu a mile slovo.Jak jsem tu psala ze v pondeli MS slaba,tak mi to vecer nedalo a zkusila sem test wondfo 10t.Jasne // ,druha sice slabsi,ale byla tam.Jenze co to divne krvaceni/spineni?tak jsem volala dr.a pry at hned naklusu.Na ultrazvuku nic,nizka sliznice,ale zadna cysta nebo tak neco.Takze pry asi mikropotrat nebo nejaka uz praskla cysta.Ale vzala mi krev-hcg 39.Ale i tak je pry tehot.nepravdepodobne kvuli te nizke sliznici,v patek jdu znova na krev a nejaky rozbor sliznice.spineni vcera nic,ale vecer trochu tmavsi krve,dnes zatim spineni.Jsem dnes 12DPO a BT vcera 37,2 a dnes 37,3.tak jsem zmatena a dost na nervy co se mnou je.Je mozny ze bych byla tehu i pres tu sliznici?protoze teplota roste tak ja nevim.Holky doufam ze vy ostatni to mate vse v poradku!

ange_de_la_morte
16. lis 2011

Ahojky holčiny 🙂 ,
Omlouvám se že jsem se tu chvilku neukázala, minulý týden sem byla pryč a včera a předevčírem jsem ještě dodělávala resty tak na koníka nebyl čas 🙂

Co nového holky ? nějaká nová těhulka přibyla ? 🙂

@lucille85: držím palečky ať to třeba vyjde na těhu , moc se v tom nevyznám ale třeba to možné je ... a když ne tak není všem dnům konec a budete se snažit znovu 🙂🙂 budu držet palečky

barbulinka1
16. lis 2011

@lucille85 Ahojka, některé holčiny mají i normální menstruaci a třeba se miminko zavrtává, tak neztrácej naději, třeba hcg stoupne a bude to dobrý 🙂 a jestli to nedopadne, tak hlavně hlavu vzhůru, miminko přijde v pravou chvíli 🙂 moc na tebe myslim a drž se !!!

uktapzop
16. lis 2011

@petit.a.nge Jojo, jsem tu ještě já netěhulka. Snad ne jediná 😀 To víš, co máme psát my, co to dostaly... Ty testíky jsou hezčí.

lucille85
16. lis 2011

@barbulinka1 no já jen nevim kam se zavrtává když tam podle utz je nízká sliznice. Ale ta BT je vyšší a dne test ráno(nebyla to ale prvnímoč) je ta čárka určitě silnější jak včera a v pondělí večer. Jsem z toho jelen. Nejdřív jsem měla radost, ale doktorka mě včera celkem zpražila, že jako s takovou sliznicí těžko a že se to asi nechytlo nebo že tam je ta cysta někde... ☹

hance09
16. lis 2011

Teda holky,tady se to dvoučárkovými testy jen hemží...tak snad se taky nakazím 😀...i když tomu zatím dávám volný průběh..

lucille85
16. lis 2011

Tady jsou ty testy, abyste viděli že jako nekecám, ten první nahoře je pondělí večer, další včera ráno (už jsou hodně uschlý tak to je světlejší) a poslední dole dnes ráno....

pajav
16. lis 2011

@lucille85 Ahoj,to je teda příjemná sestřička!! Na UZ je ještě brzo, mě ve 4tt viděl jen váček a embrio ještě ne, tak je třeba počkat,sliznice může do té doby ještě vyskočit,ale co já vím,nejsem doktrot,tak nemůžu radit. Ty testy jsou ale zajímavé,že ti vycházejí pozitivně. Některé holky jak psala Bára ještě krvácejí a některé špiní kvůli uhnizdování. Jee kéž by to chtělo dopadnout dobře!! Budu na tebe myslet a držet palečky!!

barbulinka1
16. lis 2011

@lucille85 Přijde mi divní aby jednalo o minipotrat, když ti čárka sílí ne ? :(Třeba tam byla jenom cysta, která praskla a 12 DPO je hloupost, aby doktor něco vviděl na utz. Já byla na u UZT ve čtvrtek kvůli zánětu, to jsem ještě nevěděla, že jsem těhu, čárky jsem objevila až v pondělí a dělal mi ultrazvuk a řekl mi jen , že máme hezky narostlou sliznici a vysokou ale že ms se také může nedostavit z hormonálních změn, takže taky nic nepoznal, tak hlavu vzhůru 🙂 a kdy jdeš k doktorovi ?

pajav
16. lis 2011

@lucille85 no tak to jsou ukázkové testy!! To mi říkej,že tohle těhu nebude! Uvidíš,co ti řekne Dr. a jestli na tebe bude nepříjemnej nebo bude tvrdit že nejsi,určitě bych šla jinam!! Na krev nebo na moč..a zkonzultovala bych to s jiným Dr...teda,tak krásné //

barbulinka1
16. lis 2011

@lucille85 Čárky krásně sílí, já myslím, že slizice doroste a bude to dobrý 🙂 drž se 🙂

lucille85
16. lis 2011

@pajav @barbulinka1 holky dík moc,já si připadám jak blázen...manžel je teda úžasnej a podporuje mě, je optimista...já byla včera ještě taky ale nevim jestli ta sliznice může narůst tak rychle...Ale taky si myslim že kdyby to byl minipotrat tak čárka nesílí a BT jde dolů....spíš se děsim aby to nebyl třeba nějaký nádor nebo co já vím, to hcg se tam asi samo nedělá...

pajav
16. lis 2011

@lucille85 kdyby to byl minipotrat nebo něco tak na testě by druhá čárka přestala sílit ale naopak a BT by klesla jak píšeš. Opravdu si myslám,že ještě bylo brzo aby Dr. něco vidět,

lucille85
16. lis 2011

nicméně špinim pořád ☹ a nevim že by se uhnízďovalo 5dní? a z čeho špinim když neni narostlá sliznice?No jako fakt z toho mám hroznej pocit. Já ani nevim kdy to mám dostat, když jsem tak krátce po vysazení...Doktorce sem teda řikala že ovulace byla asi před 10dny ale ona mě odbyla že prej bůhví co to bylo...Tak už sem se ani nenamáhala jí řikat že ovutesty a BT to potvrdily taky...

lucille85
16. lis 2011

@pajav já ani nečekala že něco uvidí, co by tam taky viděl 11dpo???ale myslela sem že aspoň ta sliznice bude...no nezbývá mi než čekat jak dopadne ta krev v pátek a nějaký rozbor té sliznice mi budou dělat, jakože stěr...

barbulinka1
16. lis 2011

Tak snad bude čárečka sílit, dneska nebyla z první ranní moči, tak snad budou 🙂 Hezký den přeju 🙂

pajav
16. lis 2011

@lucille85 dobře to dopadne 😉))