"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

aluskaasimon
30. lis 2011

@wann14 Dekuju, urcite se taky dockas. 🙂 Carecka najela dokonce pred tou kontrolni a je i silnejsi nez ta kontrolni. A ja si test delala jen kvuli tomu, abych si potvrdila, ze tehotna nejsem a konecne dostala menzes. A ono toto! 😀 Dokonce jsem iu vcera behela po schodem nahoru dolu, aby se mi to rozjelo. 😖

@dashyyy Dekuju 🙂 Myslela jsem, ze se nedockam! Jsem strasne stastna, ale nervozni ☹

zzaneta
30. lis 2011

@petanevesta Tak my máme 4 měsíce po svatbě a manžel je o 4roky mladší takže se do toho moc nehrnul, o to větší mi udělal radost když řekl že vysadím a že uvidíme. Hubnutí mne taky napadlo, ale nedělá mi to dobře na střeva s Crohnem, doktorka mi sama říkala že jestli plánujeme ať neblbnu tělo hubnutím. Prášky jsem vysadila v půlce listopadu a vím že asi chvíli potrvá než se ustálí cyklus,ale ráda bych aby už to bylo :D my máme psí mimino 😉

petanevesta
30. lis 2011

@aluskaasimon supéér, gratuluju a taky mi pošli bacila 😀

dashyyy
30. lis 2011

@aluskaasimon a z čeho? z tý vaší situace se stěhováním a bydlením? neboj však ono to nějak dopadne... máš chlapa tak se o rodinu postará od toho je taky máme 😉

zzaneta
30. lis 2011

@aluskaasimon Gratuluji 🙂

aluskaasimon
30. lis 2011

@petanevesta posilaaaaaam! 😀
@dashyyy Ne ne, ja miluju zmeny. Do vseho skacu rovnyma nohama, na stehovani se tesim. 🙂 Jsem trosku nervozni, ze se nedozvim vlastne nic. V pitomem zdravotnickem systemu v UK se totiz chodi na prvni screening az ve 12. tydnu. Takze do te doby si tak max muzu pokecat se sestrou. 😢

sedivka
30. lis 2011

@aluskaasimon gratuluju!!Tak díte se narodí v Čechach, v tom bydlení to nejak zvladnete, rodina pomuze. Vydrzite to a pak budete mit vlastni velky dum 🙂 Jestli mi ted vyjde pozitivni tt, tak na tom budu podobne 🙂)

dashyyy
30. lis 2011

holky tak já jedu držte pěsti dám potom hned echo jak jsme dopadli 😒

wann14
30. lis 2011

@aluskaasimon Je to super, tu situaci se stehovanim nejak zvladnete 🙂 Jak dlouho jste se snazili?

wann14
30. lis 2011

@dashyyy Drzime pesti a urcite se ozvi 🙂

lili_h
30. lis 2011

@zzaneta tak jsem na tom holky úplně stejně 😀 teď jsem 25 DC po vysazení HA, tak uvidím. Zatím neměřím teplotu ani nepoužívám ovu testíky. Minulý týden mě bolel hodně podbřišek, už jsem si říkala, že by to mohlo vyjít, dokonce i test vyšel o víkendu slabě pozitivní, ale na druhý den už byl negativní ☹ Tak to možná byla tepr ovulka, takže je ještě nějaká naděje. Doktor mě ujišťoval, že po vysazení HA je největší šance (prej jako když pohnojí 😀), tak na to spoléhám. A když to teď nevyjde, tak půjdu taky koupit teploměr. Sice jsem se tomu bránila, ale bojím se, jestli mám vůbec ovulaci, tak aspoň pro ujištění 🙂

jankaander
30. lis 2011

Ahoj všem,tak dnes jsem 8DC,zatím zkoušíme denně,ale každý den mě bolí v podbřišku,nevím čím to je ale už to neřeším,docela jsem se zklidnila,během dne už na to nemyslím,minulý měsíc jsem hrozně bláznila,tak ted už jsem klidná,kéž by se to povedlo,měla bych děti přesně o dva roky,pa všem a novým těhu gratuluji,snažilkám přeji brzké úspěchy,jsme v tom spolu holky 😉

aluskaasimon
30. lis 2011

@dashyyy Drzim moc pesti !

@sedivka Jo jo, jsem dneska 34 DC, takze hodne podobne. Jenom me ted zabije to cekani na prvni utz. Ach jo, zatracene anglicke zdravotnictvi. ☹

@wann14 Je to neuveritelne, ale prvni mesic a hned se zadarilo. 🙂

wann14
30. lis 2011

@luckawest nebud nestastna to ti na nicem neprida 🙂, jestli te to uklidni tak ja vysadila prasky v pul cervence a od te doby taky nic a snazime se celkem poctive, ale pravda snazim se to nehrotit, zadne mereni teploty a testy apod. ale myslim ze uz jen to ze chodim na konika ovlivnuje desne mou psychiku ...nesmutni a ver ze se to uz brzo podari 🙂

wann14
30. lis 2011

@aluskaasimon tak to je mazec, hned po mesici ...super, ale je dobre vedet ze to jde i takhle brzy 🙂

lili_h
30. lis 2011

@zzaneta jinak prášky jsem vysadila 2. listopadu. Svatbu jsme měli v říjnu a pak jeli na svatební cestu, ale prášky jsem tenkrát ještě nechtěla vysazovat - HA beru cca 10 let a bála jsem se co to udělá a abych tam náhodou nedostala MS. A můj manža je také mladší, o 3 roky, ale miminko už chce, možná i kvůli mě, protože už mám na to roky. Minulý týden mi řekl, že se na přechodě dívala na maminky s kočárkama, a že je to vlastně hrozně fajn a že se začíná těšit čím dál víc 🙂

lili_h
30. lis 2011

@aluskaasimon Moooooc gratuluju 🙂 A pozorovala si to na sobě? Bolest břicha nebo prsou? A ovulku jsi měla kdy?

aluskaasimon
30. lis 2011

@wann14 Tak kdyby bylo na me, zkousime to uz dyl. Ale to bylo porad neco, co to zdrzovalo. Tak jsme se rozhodli, ze zacneme po svatbe moji sestricky od zacatku listopadu. Ja necekala, ze to vyjde, prala jsem si to moc, ale necekala jsem to. Manzel me hodne uklidnoval, ze me urcite oplodnil, protoze ma proste takovy vnitrni pocit, ze se nam hned zadari. Prvni test byl 25 DC a uplne negativni. Dnesni uz ne 🙂

lili_h
30. lis 2011

@aluskaasimon tak to mi můj taky říká, že to na poprvé určitě vyjde, že přece s ním to ani jinak být nemůže 😀 jsou asi všichni stejní 🙂

luckawest
30. lis 2011

@wann14 to mi říká i manžel ,děkuji,ale nějak si neumím představit, že bych jsem už nešla..🙂

aluskaasimon
30. lis 2011

@lili_h Dekuju 🙂 Jen aby bylo vsechno v poradku. No, to vis, sledovala jsem se kazdy den. Priznaky, no, tak pred tydnem zhruba mi zacaly natekat prsa, jsou takove celkove citlive. Ale to mi dela bezne pred menzes, bolesti jako pred menzes. Obcas se mi mota hlava, ale to se mi nekdy stava. A chvilku mi prislo, ze mi blazni srdce, busi mi jako o zavod. Ale jinak nevolnost zadna, k veceru jsem vzdycky strasne nadmuta, jako kopacak. Ale to jsem mivala i normalne, jen mozna ne az tak moc. A ovulku jsem mela nejspis mezi 14. - 17. dnem cyklu.

zzaneta
30. lis 2011

@lili_h Jo jo, k tomuto manža dospěl po svatbě a i když to nechce přiznat, vidím že se těší a kouká po mimčech okolo. Párkrát dokonce řekl že už se těší na naše děti. Já právě HA beru od 15ti a přerušila jsem zhruba na rok dvakrát za tu dobu, teď je mi 28. Tak to jsme vysadili tak podobně, já 13.11. Jenže jsem brala dvě balení v kuse za sebou, dost mne bolela hlava a s tímto přišel gynekolog že to pomáhá, tak se bojím abych nebylo rozhozená nějak moc. Tak snad jsme pohnojené až až :D Já mám 14DC ale dneska mne dost píchá v podbřišku.

lucille85
30. lis 2011

@aluskaasimon moc gratuluju! A přeju ať je vše v pořádku!

aluskaasimon
30. lis 2011

@lucille85 MOc dekuju, a preju at pekne rostete. 🙂

lucille85
30. lis 2011

@aluskaasimon děkuju, no popravdě už mě od rána chytaj depky, že tam za dva tejdny nic nebude.... 🙄 někde v diskuzi totiž psala holka že taky jí zjistili v 5tt dvojčata ale na další kontrole za tři týdny tam měla jen prázdný váčky a šla na revizi...tak se te´d bojim...

sedivka
30. lis 2011

@lucille85 ty vždycky vidis tu horsi variantu, vid? 🙂 Tim jim ale moc neprospejes. Zavri ta internetova fora, krome tohohle a bud v klidu. Nebo si psychicky privodis neco, co nechces...

aluskaasimon
30. lis 2011

@lucille85 Ale to se ti urcite nestane, nic se neboj! 🙂 Posilam ti pozitivni vlnu! 😀

lucille85
30. lis 2011

@sedivka tos mě prokoukla, jojo sem katastrofik, ve všem hned vidím průser....zatimco manžel je optimista a včera prohlásil, že se těší až dokoupí dva ovladače k x-boxu a budou s klukama pařit NHL 😝 No dobrá, budu se snažit myslet pozitivně a číst jen tady vás...

sedivka
30. lis 2011

@lucille85 ale fakt vazne to ted necti!! Psychika je hodne silna vec! Kdyz uz to vidis katastroficky, taky se muze klidne stat, ze te prejede auto na prechodu, nebo bude zemetreseni a zavali te dum 🙂 Nemuzees myslet jen na to nejhorsi, zvlast, kdyz to ovlivnuje ty dve bubliny 🙂 komplikaci je milion, lepsi o nich nevedet, pokud se neco nedeje! 🙂

lucille85
30. lis 2011

@sedivka já vím 😕 už nic číst nebudu, slibuju 😵 je fakt že s tim stejně nic neudělám a teď ten stres dobrej neni...ale já jsem nervák odjakživa, na vejšce jsem trpěla každou zkoušku jak pes...ale dala sem to, tak snad "dám" teďka i tohle 🙂