"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

harley26
2. pro 2011

@dashyyy ono je to hlavne o tech dvou lidech. Obcas mi prijde, ze kdyz se nektery par vezme, tak na tom vztahu prestanou jakoby pracovat, reknou si, tak a ted ho mam nebo ji jisteho a tecka. Uz se prestanou snazit a to je potom kamen urazu. Nebo se berou lidi, kteri jsou spolu dlouho, ze zvyku, okoli to od nich ocekava a oni se proste vezmou... s predstavou, ze manzelstvi nebo dite to zlepsi, ale to je jenom domnenka ...

dashyyy
2. pro 2011

@sedivka máš naprostou pravdu já bych asi ani nechtěla.. jsem typ co se umí zvařit úplně na kaši a takhle by mi to bylo hrozně líto a jsem si toho vědoma... a teďka hlavně chceme dodělat baráček, abysme měli pořádnou ložnici a dětský pokoj ať je kam dát postýlku a tak.. to určitě svatbu až časem 😉 jsme rodina i bez stejnýho příjmení já Matýsek naše bublina pejsem rybičky a morče 😀 😀

aluskaasimon
2. pro 2011

@dashyyy Tak my s manzelem teda nemame radi, kdyz jsme stredem pozornosti, ale na svatbe jsme si to celkem uzivali. Meli jsme mensi svatbu, kolem 45 lidi, moc rada na ni vzpominam 🙂 Treba te fotky jeste vic navnadi 😀

luckawest
2. pro 2011

@dashyyy já se vdávala v husitském kostele na přání manžela, ale byl to úplně jiný obřad, spíš srandovní, brečela jsem když mě táta vedl... Manžel mi zařidil odvoz ke kostelu z konmi.. My meli rodinnou svatbu, ale i tak nas bylo 60🙂

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 podlě mě si spousta lidí myslí, že musí být pořád zamilovaní jako když se poznali, ale podle mě se na vztahu musí pořád pracovat a vyvíjet se někam dál a nejdůležitější součástí je komunikaci, na tý mi ztroskotal poslední vztah a v tomhletom nemám sebemenší prbl.. mluvíme úplně o všem až jsem si občas musela dost zvykat

dashyyy
2. pro 2011

@aluskaasimon nááááááááááddherný šaty fakt krásný 😉

zzaneta
2. pro 2011

@dashyyy My taky nejsme rádi středem pozornosti ale svatbu jsme si moc užili 🙂 ale zase na druhou stranu nevidím důvod hrotit to když jste takhle spokojeni 🙂

sedivka
2. pro 2011

@dashyyy presne, neuzila by sis to tak, navic budete ted potrebovat penize na rekontrukci a zarizovani veci pro miminko. Byla by to jen takova svatba, jen abyste se vzali a ne treba tak, jak bys ji chtela...
My meli svatbu v male vesnici za Prahou, kaplicka na kopci (s civilnim obradem) byla peksy z penzionu, kde jsem se pripravovala,a kde byl pak obed i s party. Vsechno na jednom miste, zadny zdobeni aut a podobny veci, ktery ja moc nemusim 🙂
dokonce manžel, ktery se jako kazdy spravny chlap driv svatby spis bal, tak byl nadseny, ze presne takhle si to predstavoval, bez tech zbytecnych milionu titernosti okolo. Tak jsem mela radost, ze se nam to povedlo 🙂

aluskaasimon
2. pro 2011

@zzaneta Tak tak, presne jak rikas. Je to proste na kazdem. My to brali jen jako dalsi krok v nasem vztahu a taky protoze manzel nechtel deti, dokud nebudeme svoji. 🙂

@dashyyy Moc dekuji, nelibily se vsem, ale ja bych je nemenila ani za milion. I kdyz za milion mozna jo. 😀 Vetsina rodiny si me predstavovala v korzetu a velike sukni.

dashyyy
2. pro 2011

@zzaneta to říkal přítel už na dovolený, že když bude mít prcek jeho příjmení tak chce, abych ho měla i já 😉 stejně teď budeme muset investovat všechny zásoby do baráčku jen holá dostavba bez zařízení vychází kolem půl milionu takže dalších sto na svatbu je dost 😀

harley26
2. pro 2011

@dashyyy Jjj, komunikace je nejdulezitejsi. My meli svatbu v kostele, nejsem zadna kostelnice nebo tak, ale oba jsme pokrteni a v kostele jsem ji chtela, protoze me to prislo takove dustojne a dojemne. No a abychom tu svatbu mohli mit, tak sme museli chodit na ponauceni - nekde to miva farar - coz me prislo docela nesmyslene, protoze co ten vi o manzelstvi, ale nastesti u nas jsme chodili na takove setkani, ktere vedly manzelske pary. Ze zacatku sem si z toho delala spis srandu, ale ve finale mi to hodne dalo. A opravdu nas utvrdili v tom, ze bez komunikace to nejde. Byli tam ruzne pary s ruznymi osudy, jedni treba nemohli mit deti, druhym dite zemrelo a vypraveli, ze meli pred rozvodem, ze se z toho nemohli dostat, protoze on o tom mluvit nechtel, ona naopak ano atd... ja sem s manzelem 8 let, je jasne, ze ta laska je uplne jina, nez byla treba prvni rok, kdyz spolu lidi zacnou bydlet, tak je to pak uplne o necem jinem. Nejdulezitejsi je podle me ve vztahu ucta, protoze kdyz tu lidi navzajem ztrati, tak o lasce mezi nima nemuze byt ani rec ...

dashyyy
2. pro 2011

@aluskaasimon fakt krásná postava v nich tak proč ji balit ještě do suknice 😉

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 tak takováhle ztráta proběhla mezi mýma rodičema ani oni sami si nejsou vědomi, kde se stal ten hlavní zlom, ale dál to už potom nemělo smysl.. my spolu bydlíme od prvního dne co spolu chodíme takže jsme se naučili se navzájem respektovat hned.. bylo to dost narychlo a v podstatě mě ukecal proti mojí vůli a díkybohu za to, vím, že mám vedle sebe člověka, o kterýho se můžu na 100% opřít a to samý on o mně.. dokonce se mnou i drbe a já s nim zase hraju na fcb bedny 😀 no jsem si prostě jistá, že je to ON ať s papírem nebo bez něj 😉

zzaneta
2. pro 2011

@aluskaasimon Ten muj to mel stejne 🙂 Navic je mladsi takze jsem i byla prekvapena ze se svatbou prisel tak brzy, ale byla jsem rada. Šaty jsi měla moc krásné 🙂

@dashyyy No to je jasný, my na to taky šetřili rok a to nám ještě nakonec rodiče hodně přispěli a nakonec jsme na tom i dost vydělali :D Ale jak už je prcek tak si myslím že je fajn mít stejné příjmení. Moje kamarádka má 7letou holčičku a ten její si jí vzít nechce, že je to jen papír. Jenže dítko zvídáve už do nich hučí že jaktože mají každý jiné příjmení, takže kamarádka se cítí blbě.

dashyyy
2. pro 2011

@zzaneta jo to je přesně to, čemu bych se chtěla vyhnout.. taky mám kamarádku a ta má teda holčinku 3 roky ale přesně ty samé otázky.. jenže ten její je magor.. ona s tou holčinkou přibrala přes 30kg a on jí řekl, že si nevezme sněhuláka a to je nemocná s ledvinama takže je spíš zavodněná a do toho čekaj druhý až je mi ji občas líto 😒

aluskaasimon
2. pro 2011

@dashyyy Tak to je krasny vztah, takhle to ma byt. My jsme se taky dostali se svatbou nad 100 tis. ale nakonec jsme na tom taky vydelali, jak rika @zzaneta. Ono prece jenom nam skoro kazdy dal neco do "zacatku". Ale urcite o svatbe to neni. Ja ji chtela jen kvuli mimcu. 😀

harley26
2. pro 2011

@dashyyy V tom případě si vyhrála svůj životní jackpot 🙂 čekáš dítě s někým, o kom absolutně nepochybuješ. To je v dnešní době hrozné štěstí 🙂 a já doufám, že brzo rozšířím tyhle řady taky 🙂

hanickaa.d
2. pro 2011

holky vy zas kecáte 🙂 my jsme se brali skoro po 6 letech, bylo to super a teď je to fajn, když se handrkujem tak nad tím častěji mávnu rukou a líbí se mi opravdu k sobě oficiálně patříme, jinak žádné změny. Já mám odkaz na svatební album v profilu O mě. Manžel je v Praze tak já budu uklízet a péct, zítra přijede tak se půjdem asi zpunčovat 🙂 tento týden jsme hotová z děcek, tak sedím a tupě zírám 🙂 hezký víkend všem a hezky se snažte a těhulky se opatrujte 🙂

zzaneta
2. pro 2011

@dashyyy Tak to teda je magor :( to je mi líto.

zzaneta
2. pro 2011

@aluskaasimon Já si ji vysnila už jako malá a musím říct že jsem si ji užila. Já se normálně nijak nefintím, nemaluju ale ten den jsem si připadala jako princezna a přitom jsem nebyla přeplácaná 🙂 A na děti jsem moc nemyslela protože manža byl zásadně proti dětem ještě tak na 2roky dopředu :D

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 jo holky jsem do něj pořád blázen a baví mě že pořád umí něčím překvapit a výborně vaří =D a doufám, že se brzo připojíš 😉

harley26
2. pro 2011

@hanickaa.d zpunčovat, to mě pobavilo 🙂 já se dneska chystám zvínovat se sousedkama 🙂 přestěhovali sme se do bytu a natrefila jsem tam na super holky 🙂

dashyyy
2. pro 2011

@zzaneta je blázen, že se na něj vybodla, ale měla strach jak by to zvládla ačkoli jsme ji všichni ujišťovali, že pomůžeme 😒 mám trošku obavu, že si vědomě kazí život

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 šmarja to si dejte i za mě taky bych se zvínovala 😀

aluskaasimon
2. pro 2011

@harley26 Jo vino mi chybi ☹ Ach jo... ale co, to se zvladne! 😀 A ty si to uzij dokud muzes.

@zzaneta Ja jsem si taky uzivala byt princeznou, na ten jeden den. 🙂

Jsem se zase nahltila tou svatebni atmosferou 😀 , nase videoklip, kdybyste chtely mrknout.

https://www.youtube.com/watch?v=IugH4hxeLz8
zzaneta
2. pro 2011

@dashyyy No asi se bojí změny, takových je víc, třeba i moje mamka odkládá rozvod (už druhý) kvůli dětem a co s ní bude.. ale očividně by jí bylo líp psychicky i zdravotně. Ale z druhé strany tyhle lidi chápu, já se taky těžce rozhoduju a jsem konzerva 🙂

harley26
2. pro 2011

@dashyyy kucharske umeni to se ceni 🙂 me navic nejvic chutna, kdyz mi jidlo pripravi nekdo jiny 🙂

zzaneta
2. pro 2011

@aluskaasimon jeee, mne tu nejde youtube v praci.. a brzy asi zablokuji i modeho konika :D

jankaander
2. pro 2011

Holky dělala jsem to dnes prvně,jsem 10DC,mohu toto považovat za pozitivní ovulační test?

aluskaasimon
2. pro 2011

@zzaneta No snad ne 😀