"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
5. pro 2011

@krista1 zdravím tě z práce🙂

sissi26
5. pro 2011

@krista1 tak to jo🙂 dala bych si😀😀 hihi

elionor
5. pro 2011

hojky, tak sa idem tiež podeliť so svojimi skúsenosťami. HA som vysadila hneď po svadbe v červnu s tým, že chceme mimčo.. Prvá MS bola "umelá " a prebehla normálne po 29. dňoch, ale ďalšej som sa už akosi nedočkala. Tak som zašla ku DR. a dostala vyvolávačku a ejha do 5 dní bola MS (po 40 dňoch), .... zase ubehol 39 deň a zase nič, takže som vyfasovala Orgametril a po 50 dňoch dostala MS s tým, že v polovici cyklu mám prísť na kontrolu, kde Dr.zistil podľa ultrazvuku, že ovulace neprebieha ( zase ďalšie tabletky Clostilbegyt na vyvolanie ovulácie), tak sa zase kŕmim Orgametrilom a za týždeň ma čaká komplexné vyšetrenie, tak uvidím. Inak užívam kyselinu od Elasti-Q a bylinný regeneračný prípravok Gynex tak som zvedavá, ako to so mnou dopadne ;)

krista1
5. pro 2011

@sissi26 no vypadá hodně dobře a ještě jsem to posypala čokoládou,protože prý je to lepší,četla jsem to na diskusi k ní...no ten recept je na http://recepty.vareni.cz/perova-buchta/

krista1
5. pro 2011

@elionor Ahoj,já si myslím,že ti ten Clostilbegyt pomůže,už hodně holkám pomohl a budeš mít jistotu,že máš ovulaci a taky se ti to určitě podaří.Hodně štěstíčka 🙂

krista1
5. pro 2011

@twistinka123 už se ti blíží tvůj den D až se budeš snažit,doufám,že příští rok v lednu napíšeš,že máš // 😉 Jinak manžel už volal k doktorovi a má prý hotové výsledky,tak ve středu tam jedeme.Budu nervózní tak dlouho na to čekat...brali mu krev na vyšetření různých věcí,už ani nevím,co všechno tam bylo napsané...a jak je v práci?Už to máš za pár ne?Končíš ve dvě?

twistinka123
5. pro 2011

@krista1 ne ted jsem začala, do 8🙂 dnes odpo🙂 držím palečky. jj ještě 8 dníííí 😀

petanevesta
5. pro 2011

@gabuli202 ahojky, chápu tvoje zklamání, to samý jsem prožívala ve čtvrtek a to jsem zkoušeli teprve první měsíc ☹ jenže já měla doma Ovu testíky a vím, že jsme se tak dvakrát určitě trefili....no a ono prdlajs, test negativní, navíc menzes přesně na den po 34DC, sice slabší než mívám, ale na těhu to fakt nevidím 😒 Budeme holt zkoušet dál 😎

krista1
5. pro 2011

@twistinka123 Tak to budeš celý den v práci,no chudáku 😒 Já jsem ráda,že mám konečně volno.Jo ty se očividně už těšíš co?!Je opravdu na co, jak dlouho už nebereš prášky?Kámošce se to zadařilo hned,ale měla už rok a půl vysazené prášky.Tady se to hemží těhotenstvím a je to nakažlivé...ta nálada tady,kéž by byly i ty test se //

sedivka
5. pro 2011

Ahoj holky, tak dneska jsem 3DC... Tak uvidime, co tenhle mesic... Prvni cyklus tak teda byl 38DC a ten druhy 37Dc (takze se mi to o den zkracuje?? 🙂)))

terulilinka
5. pro 2011

@gabuli202 ahojky, jsme na tom stejně - taky 2měsíce a lehce na nervy ☹ já si kupovala na aukru sadu 20ks ovu testů+1těhu test za 279,- 🙂) tak se tam mrkni, je to super cena 🙂

petanevesta
5. pro 2011

já kupovala OVU testy na sebetesty.cz

petanevesta
5. pro 2011

@sedivka Já jsem 5DC, tak si budeme držet palce, ať to tenhle měsíc vyjde 😉

sedivka
5. pro 2011

@petanevesta budem, ale davam si vnitrni cil spis to jaro 🙂 Abych nebyla tak upnuta 🙂

sissi26
5. pro 2011

@krista1 uplne mi delas chute😀 kouknu na receptik🙂

aluskaasimon
5. pro 2011

@terulilinka Ahoj Terezko, 2 mesice je jeste kratka doba. Brzo se urcite zadari 🙂

twistinka123
5. pro 2011

@krista1 mám vysazeno 2 měs a vše mi funguje do puntíku🙂

twistinka123
5. pro 2011

@petanevesta haha já jsem 4DC🙂 tak si budeme držet navzájem🙂

gabuli202
5. pro 2011

@petanevesta Tak jsme pořád v začátcích, tak nesmíme věšet hlavu, idkyž mě to zklamalo 😢

@terulilinka Já dnes pojedu do města, tak mrknu do lékárny a koupím je tak. Ty obyč. myslím jsou na tom cenově stejně jako normální těh. testy, ne? A myslím, že koupím i Calibrum baby plan 🙂

sedivka
5. pro 2011

@twistinka123 tak to mame presne 🙂)) @petanevesta 5DC, ty 4DC a ja 3DC 🙂))) Akorat ty jako jedina z nas mas pravidelny cylkus 28dni...

twistinka123
5. pro 2011

@sedivka mě to taky fakčí jak hodinky i ovluka🙂

sedivka
5. pro 2011

@twistinka123 no ma to fakčí jak hodinky, ale nastavený na 37-38denni cykly... Takze pravidelny to sice je, ale o deset dni vic, nez normalne...nevim, jestli se mam objednat k Dr.nebo to nechat byt...

terulilinka
5. pro 2011

@aluskaasimon no teď začínáme 3.měsíc.. je to krátká doba, ale já jsem ženská nedočkavá 😀 co vy?🙂

terulilinka
5. pro 2011

@gabuli202 no co já koukala na jiný ovu testy, tak jsou ty sady celkem drahý 🙂 no uvidíš 🙂 já beru Femibion 800, doporučovala mi ho doktorka 🙂

sedivka
5. pro 2011

@terulilinka i my zacneme 3.mesic. Tedy ten prvni se moc pocitat nedal, tam nam to tak spis ulitlo, takze realne spis 2-mesic snazeni. Ale muj 3.cyklus bez HA

aluskaasimon
5. pro 2011

@terulilinka No my se zacali snazit od listopadu, po sestrine svatbe a meli jsme velike stesti, nebo nad nama babicka drzi ochranou ruku, protoze nam to vyslo hned na poprve a dneska jsem asi 5tt + 3. Ale je hezke videt holky z beremka na konikovi 🙂 Moc drzim pesti Terezko. 😉

terulilinka
5. pro 2011

@sedivka tak to máme podobně, taky je to můj 3.cyklus bez HA 🙂 tak třeba nám to teď už vyjde🙂

luckawest
5. pro 2011

@krista1 neeee, ted nebyla. Jsem v práci..spis me desi, ze furt v podbrisku a v brise a uz nejen pri ms mi cuka, nebo takovy vlny.. snad nemam nejakou tu cystu.. to by me asi kleplo...

terulilinka
5. pro 2011

@aluskaasimon woooow, tak to je úžasná zpráva! gratuluju!🙂 a moc děkuju! je fakt, že už všechny z beremka jsme tady - a určitě víc jak polovina jich je těhu 😀

sedivka
5. pro 2011

@terulilinka treba jo.. ale po takovym tom prvnim zklamani, ze to neklaplo na poprvy se snazim si vnitrne nastavit, ze by se to mohlo povest do jara...ale stejne budu zas na konci cyklu cekat co a jak, to je jasny 🙂))