"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kristinandbaby
5. pro 2011

@terulilinka a kolik piješ denně šálku? Já si ho teda zítra koupím 🙂 a do toho zkusim ten maliník..fuj 😀 😀 Snad neva když začnu 6 dc..a uvidíme,dáme si novoroční // 😀

krista1
5. pro 2011

@kristinandbaby Kontryhelový čaj je vynikající na růst děložní sliznice. Takže se pije od prvního dne menstruačního cyklu,pije se zhruba do uvulace, což je při 28 denním cyklu 14. den. Pije se hrnek 3x denně.

krista1
5. pro 2011

@terulilinka Toto je jeden z příspěvkú na diskusi Kontryhel:Kontryhel je možné pít dlouhodobě, upravuje cyklus, pomáhá otěhotnění, bylinkářka, od které máme knížku, tvrdí, že zná spoustu kontryhelových dětí a zdá se, že u nás to taky mělo vliv.

krista1
5. pro 2011

@kristinandbaby a je plno takových článků...takže na tom fakt něco bude,ale je pravda,že jsem zrovna teď nenanšla jak se pije...ale určitě 3šálky denně(ten sypaný)já piju ten sáčkový a jeden sáček denně,protože je to na půl litru,takže je to dost silné

kristinandbaby
5. pro 2011

@krista1 jdu do toho od zítra..za to nic nedám..ale 3 šalky denně,to nevím 😒 Teď jsem do sebe ještě kopla ten maliník..budu to pít do pulky cyklu teda. Moc díky za info !!

krista1
5. pro 2011

no nic holky,jdu se koukat na komedii Královna ročníku,tak se mějte a kupte si ten čajík...fakt není nikdy jak se má pít...tak zase zítra dobrou noc

krista1
5. pro 2011

@kristinandbaby když už nic,tak ti to upraví cyklus a pomáhá to na tu dělohu...takže i to je plus,tak hodně štěstí 😉

krista1
5. pro 2011

@krista1 Dávkování
1 sáček se zalije 1/4 Ivroucí vody a nechá se 10-15 minut vyluhovat. Pije se 2-3 krát denně.Tak se pije asi takhle,tak si jdu jeden udělat,co kdyby náhodou,takže asi každý den...

kristinandbaby
5. pro 2011

@krista1 díky moc!! Stejně to jenpro mě za trest :-/ dobrou a zítra pa!!!

terulilinka
5. pro 2011

@kristinandbaby piju 2hrníčky denně, ráno a večer 🙂 taky doufám, že si nadělíme // novoroční 🙂

terulilinka
5. pro 2011

@krista1 paráda, tak to zní dobřě, tak snad 🙂

sedivka
5. pro 2011

Holky a jak to chutna???

luckawest
6. pro 2011

@pajiskazemlyna
@krista1 holky díky za podporu, dnes koupím testík a zítra rano testnu, ale nadeji tomu nedavam..Jeste si koupim ten kontrih. caj, ale nevim, jestli ho taky prodavaj v lekarne.

dashyyy
6. pro 2011

@petinkas no jsme na tom vážně skoro stejně... já byla na tý KO minulý týden a jen bublinka.. tak dej hnedka vědět 😀 co to jde zůstávám doma pořád mě něco natahuje a občas to jde i ven 😒 jsem hrozně unavená ale tak že bych spala pořád jsem zvědavá jak to zvládnu.. dneska si hezky pracuju z postele 😀

lili_h
6. pro 2011

Dobre ranko, tak jsem do patku samozrejme nevydrzela, test si udelala dnes rano o tohle jsem tam nasla. Sice je jeste slaba, ale je tam🙂 v patek tam jeste nebylo nic🙂 odpo si chci koupit dalsi test a zizra rano testnu znovu😉

dashyyy
6. pro 2011

😉 @trolleey no já pořád doufám, že se to bude zlepšovat a je to čim dál horší už jsem včera uvažovala o neschopence aspoň na týden ale zase jsem si to rozmyslela... podle KO říkat cca 4týden a to by vycházelo teď někdy na 4+0 podle wellness víkendu=D tak uvidíme na další KO.. termín mi vychází podle kalkulačky na 11.8.... to si za 14 dní budeme ukazovat srdíčka=D

luckawest
6. pro 2011

@lili_h jen ať pěkně sílí 🙂)) moc gratuluji

lili_h
6. pro 2011

děkuju, ale ještě uvidíme co zítra, už se mi jednou stalo že sem měla test falešně pozitivní, ale bylo to tím, že ráno na testu ještě nebylo nic a odpo malý duch. Tentokrát se čárečka na testu objevila asi během minuty, tak by to snad falešné být němělo 🙂

luckawest
6. pro 2011

@lili_h to by nemelo, ja uz taky mela faslesne pozitivni..

zzaneta
6. pro 2011

ahoj holky, teda koukam že jste se rozepsaly, jen jsem odešla z práce včera a teď mám co číst 🙂

zzaneta
6. pro 2011

@lili_h Jeee, tak to velká gratulace a držím palečky aby sílila 🙂

zzaneta
6. pro 2011

Jinak mne od včerejška bolí docela břicho, jako před MS. A měla jsem párkrát takový narůžovělý hlen a tak googluju a našlo mi to, že to může být přiznak toho že se vajíčko uhnizďuje. A na to mi manža říka: No jo, i náladovost prý bývá příznakem a to ty jsi :D ja se picnu :D

luckawest
6. pro 2011

@zzaneta tak treba to vyšlo.. přeji štěstí.. jask dlouho se snazite?

zzaneta
6. pro 2011

@luckawest Tohle je prvni měsíc tak to by byl gól kdyby to vyšlo 🙂 On totiž drahý počítal s tím že to výjde nejdříve za tři měsíce a proto taky přišel s tím ať vysadím už teď 🙂 No uvidíme.

Kdy myslíte že je nejlepší se testovat? Další MS má být 15.12.

pajav
6. pro 2011

@barbulinka1 tak to je super,mám velikou radost 🙂)) A já na žádnou krev nešla ani poradnu mi neporadili...co to mám sakra za doktora? A ještě mě objednal až po vánocích na další kontrolu..tak já nevím :-/ Ale mám za tebe velikáááánskou radost !!!!!!!!! :o))))))))))))) Jen tak dál!

luckawest
6. pro 2011

@zzaneta az v den vynechani ms, je to nejpresnejsi, my se snazime pul roku..

zzaneta
6. pro 2011

@luckawest Tak to je jeste cas 🙂 Pul roku? A mela jsi HA? Drzim palecky aby se povedlo!!

luckawest
6. pro 2011

@zzaneta ne, proto jsem nervozni..... snazim se na to nemyslet..🙂

zzaneta
6. pro 2011

@luckawest To chapu, ja na to taky myslim porad a to je teprve prvni mesic. Moooc drzim palecky, musi se zadarit 🙂

luckawest
6. pro 2011

@zzaneta no, jsou i lidi, co cekaji i nekolik let, tak snad se to nestane nam 🙂