"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

luckawest
4. led 2012

@misam jj

wann14
4. led 2012

@gabuli202 Moc drzim pesti at MS nedorazi a zvladnes obe zkousky 🙂 (ty ti nezavidim jsem rada ze toto uz mam za sebou 😉 )

gabuli202
4. led 2012

@luckawest Já měla ovu až 27DC, tak kdyby náhodou, věděla bych to až začátkem příštího týdne. Je divný, že mě prsa začaly bolet u ovulky a bolí doteď, uvidíme. A děkuji 🙂 Tobě taky držím palečky!

gabuli202
4. led 2012

@wann14 Děkujii!! No, snad to zvládnu! Ale za těhu bych byla raději 🙂

luckawest
4. led 2012

@gabuli202 tak to se už určitě povedlo 🙂 .. Já ovu nepoznám, tak nevím, ale nic kromě podbřišku mě nebolí..

gabuli202
4. led 2012

@luckawest Já jsem dost velkej pesimista, takže tomu moc nevěřím, ale kéž by!! Já si začala poprvé tento měsíc měřit ovu, takže jsme se dost snažilkovali 🙂

luckawest
4. led 2012

@gabuli202 mě právě na ovu testech nic nevycházelo.. tak jsem se s mužem dohodli, že počkáme do června a pak už to začnu řešit s dr. ale pila jsem kontryhel. čaj a jak me zacal bolet podbřišek, tak jsme to zkusili.. Ted ten caj nemůžu ani citit, tak nevim a po kys.listové jsem byla furt nafouklá, tak jsem ji přestala brát.. Teď mám zvětšený nebo nafouklý břicho, ale to může být že víc jím...nevěřím, že to vyšlo, podle mě bych už předtím byl ten test pozitivní.. teď se bojím o udělat, tak jsem si řekla, že se na to vyprdnu a uvidím...

misam
4. led 2012

@gabuli202 já jsem taky pesimista, takže si spíš myslím že to bude ten blbý cyklus. Já pro změnu první cyklus měřit přestala 🙂

gabuli202
4. led 2012

@luckawest Neboj se, miminko ví, kdy má přijít, věřím, že se nám všem tady zadaří!! 🙂

luckawest
4. led 2012

@gabuli202 diky...🙂))

sedivka
4. led 2012

Tak je to asi jasny, i druhy test // 🙂

luckawest
4. led 2012

@sedivka moc blahopřeji....🙂)))

gabuli202
4. led 2012

@sedivka supeeeeeeeeeeer, moc moc gratuluji, to je skvělá zprávička 🙂

pajiskazemlyna
4. led 2012

@sedivka
Ahojky, moc moc moc ti gratuluji a ze srdce ti to přeji, i vy jste se "konečně" dočkali !!!!!
Hlavně ať je mimísek i ty v pořádku, hlavně zdravíčko ......
Dávej na sebe pozor - budoucí maminko !! 😵

aluskaasimon
4. led 2012

@sedivka Tak velika gratulace!!! 🙂 Porad te tu chodim smirovat, jsem rada , ze se zadarilo. Jen at ti to dopadne lepe nez me. Drzim pesti! 😉

sedivka
4. led 2012

@aluskaasimon ahoj, duky.... Promin - lepe nez tobe? Stalo se neco?☹ nic nevim ☹
Holky diky, jsem z toho nejaka vyjukana. My oba 🙂)

pajiskazemlyna
4. led 2012

@sedivka
@aluskaasimon o miminko bohužel přišli .... :(
Sledovala jsem jejich příběh v jiné diskuzi .... ☹

P.S. snad se vám brzy zadaří znovu, moc bych ti to přála. ...

aluskaasimon
4. led 2012

@sedivka ja jsem bohuzel o mimco prisla v 7 + 4tt a zitra jdu na kontrolu, tak doufam, ze nebudu muset na cisteni. Ja uz si nepamatuju, kde jsem to vsude rikala a kde ne. Takze, opatruj se, vubec se nestresuj a na nic spatneho ani nemysli. 🙂

sedivka
4. led 2012

@aluskaasimon promin, to jsem nevedela.. To me moc mrzi...

aluskaasimon
4. led 2012

@pajiskazemlyna
@sedivka Dekuju, jste hodne. Ale ja uz jsem se s tim smirila a tesim se moc na dalsi snazeni a taky mam ted prilezitost shodit povanocni kila. 😀

sedivka
4. led 2012

@sedivka drzim to palce s kontrolou, at jsi v poradku!!
Ja jsem ted v soku a nejak tomu nemuzu uverit. Asi uverim az po doktorce a pak pokud se nic nestane a vse bude pokracovat dal... Zatim mi to nedoslo, jen jsem hledala na netu co muzu jist a co ne...

sedivka
4. led 2012

@aluskaasimon no o povanocnich kilech mi ani nemluv. Chtela jsem se ted taky vrhnout na dietu a fitko... Tak aspon zlehka nejaky dobry pohyb ve fitku... Nevim, musim to postupne nejak zjistit 🙂))

aluskaasimon
4. led 2012

@sedivka Jojo, je to prenadherny pocit mit to mrnatko v brisku. MOc si to uzivej, clovek se musi v nekterych vecech omezovat, ale dela to s radosti. 🙂 No a ja se teda vrhnu na cviceni a nejspis za dva mesice se budeme snazit zase.

sedivka
4. led 2012

@aluskaasimon tak to utece hned a zase na to skocite!🙂 ... Jestli se muzu zeptat, stalo se neco konkretniho, nebo to proste tak prislo?
No, ja si nejaky miminko v brislu vubec neuvedomuju. Asi sok 🙂 uvidime jestli ten pocit prijde az mi Dr rekne ze vse vypada ok. Uvidime uvidime 🙂

aluskaasimon
4. led 2012

@sedivka Nevime co se stalo, proste jsem 25.12. zacala krvacet a ve stredu jsem potratila, zitra na ultrazvuku uvidime, jestli neco zustalo. Byla bych radeji kdyby ne. Pokud se teda miminko nejakym zazrakem nedokazalo udrzet, coz pochybuju s tim mnozstvim krve. 😒

sedivka
4. led 2012

@aluskaasimon uff.. Tak nejdulezitejsi aby byla zitrejsi kontrola v pohode!!🙂

hanickaa.d
4. led 2012

@dashyyy no ale to je ovšem hezký plán 🙂

luckawest
4. led 2012

@aluskaasimon držím pěsti ať je vše v pořádku...

twistinka123
4. led 2012

@aluskaasimon moc držím palečky at na dalšího mimíska moc nečekáte!!!

holky tak jdu hají, tak se loučím.těším se zase zítra na další pozitivní zprávy.
papa

petit.a.nge
4. led 2012

tak koukám, že nás netěhulek pěkně ubývá...to je dobře 😉 ....já jsem dnes 7DC a opět se začínám měřit, jelikož už z toho začínám být pěkně nervózní....půl roku za nama a skutek utek ☹ ☹