"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petit.a.nge
23. led 2012

@zzaneta : obrovská gratulace, doufám, že máš plivanečky hodně nakažlivé a že brzo budeme už všechny těhu.

Já jsem dnes 26DC, 12 DPO, ale tentokrát jsi jsem jistá, že to nevyšlo, moc jsme tomu tento měsíc nedali, naštěstí za chvilinku budu mít MS, tak se do dalšího měsíce vrhneme po hlavě. 😉

eficenka
23. led 2012

@zzaneta
jé, to je skvělé 🙂 No vidíš, potichu gratuluji další těhulce!!! To je super, aspoň je vidět, že postupně tu nakonec budeme těhulky všechny!

eficenka
23. led 2012

@luckawest díky... tak jak to vypadá, tak už se nás tu snaží jenom pár a zbytek už čeká prďolku.... Takže teď je řada na nás 🙂

misam
23. led 2012

@eficenka ☹ já se taky usilovně snažím, prďola je v nedohlednu.

luckawest
23. led 2012

@eficenka Já už radši na nic nemyslím.. Jsem přesvědčena, že v brzké době těhu nebudu, i když bych si to přála...🙂

eficenka
23. led 2012

@misam
nikdy neříkej nikdy.... Jednou se to povede, první 3 měsíce jsem to strašně řešila a teĎ? akorát měřím BT a nějak nepočítám, že to hned vyjde.... No uvidíme... Mám tetu - ta se snažila o miminko 10 let a nakonec přišlo!!!

eficenka
23. led 2012

@luckawest
taky jsem na to nějak "rezignovala". Měřím akorát BT, abych věděla, jestli mám tak nějak pravidelnou ovulku... Ale jinak pořád v práci makám, nešetřím se, děláme pořád různé aktivity...

luckawest
23. led 2012

@eficenka já si objednala taky baz.teploměr. Moje teta čekala 13 let a teď čekaj dvojčata, hrozná představa...Ale alespoň se dočkali...

eficenka
23. led 2012

@luckawest
je to hrozný tak dlouho čekat... ale má to smysl! Je mi líto, když pracuji s dětma ( fyzioterapeutka) a když se občas ke mně dostane někdo z dětského domova... Tak si říkám, tak úžasný dítě, no jak ho někdo mohl dát pryč? Už mě napadají i myšlenky o adopci, ale na to je ještě času dost 🙂 Jinak dřív to bylo hrozné vidět kařdý den desítky dětí a říkat si, že to zase nevyšlo...Ale te´d to beru tak, že teď ostatním dětem pomáhám a pak jednou to vyjde!

luckawest
23. led 2012

@eficenka Je to hrůza, já to začnu řešit v červnu, po roce snažení, bojím se abych byla vůbec plodná já nebo můj muž. Ale před svatbou jsme se dohodli, že pokud to nepůjde přirozeně, jedno dítě bychom adoptovali.. Heky se to říká, ale když na to přijde, tak špatně činí.. Je taky hrůza, kolik žen má děti a vzdá se jich.. Chudinky za to nemůžou, ale ten kdo je adoptuje to taky nemá lehké.. Nezná rodiče, a v pubertě si myslím, že to mnoho dětí využívá... Ale já bez dětí žít nechci, tak snad nebudu...

eficenka
23. led 2012

@luckawest
to věřím, mamky sestřenice si adoptovali chlapečka, když mu byl ani ne rok... Teď už je mu 15 a je to hrůza... Občas má kecy typu - no jo , nejsem vlastní tak mi to nekoupíte atd.... Jenže ho moc milují, když si kolikrát vzpomenu jak ho celou noc nosili v náručí a konejšili, tak bych mu jednu _PLESK! Uvidíme, já to budu řešit v květnu na gyndě (pokud se to do té doby nepovede 😉 )

luckawest
23. led 2012

@eficenka Určitě se to povede...🙂))

eficenka
23. led 2012

@luckawest držme si palce.... Taky přeji ať se Vám to brzo vydaří, škoda že to nejde nějak prostě naplánovat 😵

zzaneta
23. led 2012

@petit.a.nge
@eficenka holky moc dekuju a drzim vam palecky. Kazdopadne jeste jsme opatrni,az doktor rekne ze je tam kde ma, bude to ta nej radost 🙂

sedivka
23. led 2012

@zzaneta bude to kde ma 🙂 ja sice vim, ze je to kde to na byt a ma to i srdicko, ale ve skrytu duse si rikam, ze je jeste brzo a muze se stat i tak milion veci. Uz tomu zacinam verit, ze jsem v tom (za coz muzou i ty nevolnisti z minulyc 10ti dni🙂 ) ale preci jen, pokazit se jeste muze spousta veci. No, snad bude priroda pri nas a nic se nestane 🙂

zzaneta
23. led 2012

@sedivka ja vim,to je furt neco,cekas na vysazeni Ha,pak na //,jestli je to kde ma,jestli ma srdicko a tak dale 🙂 verim ze to mrnousove zvladnou 🙂

petit.a.nge
23. led 2012

@eficenka @luckawest teda holky čekat, 10 nebo 13 let......to asi nezvládnu......ještě že jsme s chlapem začli tak brzo ☹ ...už teď se mi to zdá nekonečné

barbulinka1
23. led 2012

@petinkas Neboj, žádnej stresík, určitě to dopadlo dobře, držim pěstičky 🙂 a dej vědět 🙂

pajiskazemlyna
23. led 2012

Ahojky holky 🙂
Tak jakpak se máte těhulinky i snažilky ?
Já jsem dneska 5DC, takže brzy začne nové snažení .. už půlroční 🙂
Říkám si, že bych to neměla tak hrotit, protože jsem z toho, když to nevyjde, akorát hrozně zdeptaná 😀
Závidím těhulky .. už bych to taky brala .. je to dlouhé ..
Hlavně když si představím, že na ms nebo // budu čekat ještě dalších 40 dní cca 😀 😀
Držte palečky a plivejte těhulky ! 😀 😀
Já už chci ten bacil taky chytit ! 😀 😀

pajiskazemlyna
23. led 2012

@barbulinka1

Chlapeček ????? 😎




(koukala jsem na fotky bříška) .. 😀

luckawest
24. led 2012

@petit.a.nge Mi muvíš zduše....

barbulinka1
24. led 2012

@pajiskazemlyna No nevim nevim co se tam ukrývá 😀 podle toho jak jsem podobana holčička, bodle břiška chlapeček, takže nevííím, ještě 4 týdny a bude jasno 🙂 🙂držim pěstičky, at se to tentokrát povede 🙂

petanevesta
24. led 2012

Ahoj holky, tak manžel včera souhlasil, že bude brát ty vitamíny selen+zinek, který jsem mu koupila a dokonce kvůli mě vyhrabal dva spermiogramy, co mu dělali před 5 lety(měl dřív kdysi celkem vleklý zánět moč. cest a pak i prostaty), ale teď už to samozřejmě nemusí být stejný ty výsledky....Prý mu doktorka tehdy říkala, že jsou trošičku línější (pohyblivost 43%), ale zase jich má hodně na mililitr, takže se to tím komenzuje..tak jsem trošku klidnější a nechám tomu volný průběh, akorát ještě musíme zvýšit četnost stykování 😀

heaven_angel
24. led 2012

@petanevesta ahoj, tak to je fajn, ze takhle spolupracuje 🙂 urcite mu na tom taky dost zalezi.. obcas jsem si taky pripadala, ze k tomu snazeni muze nutim, ale nakonec se vzdy rad nechal "donutit".. 😀 jak rikas, lepsi je nechat tomu volny prubeh 🙂

zzaneta
24. led 2012

@petanevesta Ahoj Peti, tak to je fajn, mam radost 🙂 5let je ale myslim dlouha doba, mohlo se to zmenit. Doufam ze se vam brzy zadari 🙂
Mne dneska neni dobre, jakoby na mne neco lezlo, hrozna unava a trochu se mi rozjely streva :(

heaven_angel
24. led 2012

holky, tak jsem to nevydrzela.. v noci me budilo, jak me bolely prsa, jsem zvykla spat na brise.. manzel uz vecer rikal, ze bych mela zkusit testnout (ti chlapi na to maji nejaky cuch, ci co 😀 ), takze rano jsem si udelala test a vybehly //.. 😲 uprimne.. nejak mi to jeste porad nedoslo 🙂

gabuli202
24. led 2012

@heaven_angel to je skvělá zprává! V jste se snažili druhým měsícem? Holky, to je úžasné, jak vám to jde rychle. A já nic ☹

petanevesta
24. led 2012

@gabuli202 nevěš hlavu Gábi, ale aspoň víte, že to jednou šlo, my ani to...musíme věřit 😉

terulilinka
24. led 2012

@heaven_angel gratuluju!! Tenhle mesic je koukám dost plodnej 🙂)

pajiskazemlyna
24. led 2012

@heaven_angel
Moc gratuluji !!!!! 😵