"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
9. led 2012

ahojka tety 🙂 Hlásím se z dnešního ultrazvuku, miminko všechno dohnalo, minule bylo o 6 dní menší než podle MS, ted už je jen o 2 dny menší - podle MS 12+5 a podle UTZ 12+3 🙂 Od hlavičky k zadečků mám 5,4 cm a mamince ukáply slzičky, když viděla, jak tam sebou krásně mele, viděla jsem prstíčky, dvě ručičky nožičky, prostě to bylo dokonalý...když pan doktor viděl, jak jsme to dohnaly, tak mě hnedka objednal na zítra na screening, tak jdu do Sanusu do Hradce v 14.45 i s manželem, tak mám trochu nervíky ,aby bylo všechno v pořádku, ale snad jo 🙂 Zítra na nás myslete 😉

harley26
9. led 2012

@misam ahoj, no ja sem prasky vysadila v cervenci, moje doktorka mi tenkrat rekla, ze mam prijit po pul roce snazeni, kdyby se nedarilo. Udelala mi preventivni kontrolu a ultrazvuk vajecniku, kde se podivala i na ty vajicka a zmerila je, videla i sliznici a vsechno mi to rekla, jak to vypada. A pak mi napsala prasky, s tim ze se ji mam ozvat az budu prvni den noveho cyklu, aby spocitala, kdy mam dorazit na dalsi ultrazvuk, na kterem uvidi jestli ty prasky pomohly a vajicko bude mit ten spravny rozmer. Ja si myslim, ze je to lepsi resit hned, radsi si tam zajdi, rekni ji co a jak, ona te prohledne a budes chytrejsi 🙂

harley26
9. led 2012

@misam A jak dlouho se snazite vy?

luckawest
9. led 2012

@barbulinka1 mooooc gratuluji.....🙂))) určitě to dopadne dobře..🙂

zzaneta
9. led 2012

Holky tak já si vzala na zítra volno, snad to vyležím :(

misam
9. led 2012

@harley26 Děkuji za informace. Na kontrolu půjdu v březnu, bude to zhruba půl roku snažení, tak to zrovna asi pořeším. Teď se začínáme snažit pátý cyklus. Držím palce, aby byla další tvoje kontrola v pořádku...což určitě bude 😉

misam
9. led 2012

@zzaneta ..to jsi udělala dobře, to určo pomůže. Ale dávám tvému těhu velkou šanci, twistinka i sedivka se taky cítily na chřipku a je z toho mimi. Budu držet palce 🙂

athens26
9. led 2012

Ahoj holky, jsem tu nová 🙂 24.12. jsem vysadila antikoncepci po 10 letech, a teď se první měsíc snažíme. Mám takové divné pocity v celém podbřišku a bolí mě v kříži? Měli ste nějaké takové příznaky po vysazení HA?

twistinka123
9. led 2012

@athens26 jj to samé to je naprosto normální, než si tělo zvykne...jakou antiko jsi brala?

twistinka123
9. led 2012

@barbulinka1 gratuluju vše bude ok, se neboj!!!! 😉

petit.a.nge
9. led 2012

Lucka........6tt............kontrola 11.1.2012.................TP................7.9.2012
Šedivka.....6tt............kontrola 10.1.2012................TP.................8.9.2012
Gabi.........36DC....9DPO.....3.měsíc snažení
Žaneta... .20DC... 8DPO... .2.měsíc snažení
Jana.........12DC....xDPO......6.měsíc 😢
Eva............2DC........x............4.měsíc snažení
Míša.........1DC........x.............5. měsíc snažení (a doufám že bude poslední )
Péťa.........1DC........x.............3.měsíc snažení

petit.a.nge
9. led 2012

dovolila jsem si to přeskládat podle DC, doufám, že to nevadí 😀

misam
9. led 2012

@petit.a.nge je to super, právě jsem si říkala, že by to chtělo 😀

twistinka123
9. led 2012

http://www.maminkam.cz/fotografie-z-3d-ultrazvu...

holky koukněte na fotečky dle týdnů🙂

trolleey
9. led 2012

@barbulinka1 jééééé.. nádherný mimísek!!! to je super, že jste to dohnali. držím na zítra palečky a určitě pak dej vědět!!! 😉 určo to bude všechno OK. 😉 🙂

twistinka123
9. led 2012

http://3dpregnancy.parentsconnect.com/rotatable...

holky tady to máte týden po týdnu taky ale ve 3D, můžete si mimíska natáčet🙂

heaven_angel
9. led 2012

@harley26 ahoj, cetla jsem jak jsi dopadla u doktorky 🙂 doufam, ze jsi uz trochu klidnejsi a preju, at prasky co nejdrive zaberou.. urcite zaberou, neboj 😉

pajav
9. led 2012

@dashyyy víš jak mě to sere :D zeptám se 19.1. u mého Dr. jestli tam něco uvidí nebo ne..já už to nemůžu vydržet!!! :D

simeonecka
9. led 2012

@twistinka123 Byla jsi dneska?????

gabuli202
9. led 2012

@zzaneta Pěkně to vylež a na nic nemysli! Třeba to bude mimísek 🙂

pajav
9. led 2012

Lucka........6tt............kontrola 11.1.2012.................TP................7.9.2012
Šedivka.....6tt............kontrola 10.1.2012................TP.................8.9.2012
Gabi.........36DC....9DPO.....3.měsíc snažení
Žaneta... .20DC... 8DPO... .2.měsíc snažení
Jana.........12DC....xDPO......6.měsíc
Eva............2DC........x............4.měsíc snažení
Míša.........1DC........x.............5. měsíc snažení (a doufám že bude poslední )
Péťa.........1DC........x.............3.měsíc snažení
Pavla........14tt.........kontrola 19.1.2012..................TP................14.7.2012

maybay
9. led 2012

@misam to mame stejne pocity, taky ve me hloda cervik jestli je vse ok a nechce se mi cekat....

barbulinka1
9. led 2012

@luckawest Moc děkuju 🙂 Snad to bude v pořádku, musí to být v pořádku !!! 🙂 už aby byl zítřek 🙂

barbulinka1
9. led 2012

@twistinka123 Moc děkuju, snad to bude v pořádku, nic jinýho si nepřeju 🙂

barbulinka1
9. led 2012

@trolleey Moc děkuju 🙂 Určitě dám zítra vědět, už aby to bylo 🙂

petinkas
autor
9. led 2012

@barbulinka1 Rostete nádherně.. Budeme na vás moc myslet. My jdeme na UTZ až za 14 dní - přijde mi to nekonečná doba - půjde se mnou taky manžel.. oba se už šíleně těšíme, Tak si to zítra užijte.. 🙂

misam
9. led 2012

@maybay a jak dlouho se snažíte?

maybay
9. led 2012

@misam ted to bude 5 mesic a vy?

misam
9. led 2012

@maybay tak to jsme na tom stejně 😀 teď už to klapnout prostě musííííííí 😅

harley26
9. led 2012

@heaven_angeldiky 🙂 tak klidnejsi ... jak se to vezme 🙂 Sem rada, ze vim na cem sem a zapracuje se na odstraneni problemu, jen doufam, ze ho ty prasky brzo vyresi a budu mit pozitivni test 🙂 tak asi tak nejak. Ale mam v planu se nenervovat, ted sem se vratila z badmintonu a sem prijemne unavena 🙂 Jak se mas a co je u tebe noveho? 😉