"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

luckawest
5. led 2012

@jankaander to jsem ráda, jestli se tve prani potvrdilo...🙂))

sedivka
5. led 2012

@jankaander ahoj, ja to mam taky dostat az v pondeli.... ale ty dve dalnice na testech vypadají, že to asi nepřijde.... snad 🙂

luckawest
5. led 2012

mě furt bolí břicho, pokaždý jinde, teď mě bolí u pupíku.. ☹ nejhorši je, že ani nepoznám, kdy má přijít dalši menzes.. nevím, zčeho mám počítat... 🙂)

luckawest
5. led 2012

@sedivka neboj, ta už nedorazí...🙂

jankaander
5. led 2012

@sedivka to je jasnačka,já u každý holky měla před MS slabý čárky a nikdy nezesílili,a vždy jsem byla,ani nevím co jiného by způsobilo slabou čárku,nemám s tím zkušenost,tak držím ti palečky 😉

granda
5. led 2012

chtěla bych se zeptat, snažíme se o miminko, tak jsem se začala sledovat. jak poznáte, že máte ovulaci?? mohlo by to být spojené s jednodenní až dvoudenní zácpou?? jindy netrpím a nemám problém. ale tak dva dny v měsíci jo....

luckawest
5. led 2012

@granda já ji ani nepoznám.. snažíme se osmým měsícem.. Piji kontryhel. čaj a jak mě bolí pobřišek, tak to s mužem zkoušíme..Existují i OVU testy..🙂

granda
5. led 2012

no jsme už půk roku bez antikon a docela se ani nemusim sledovat a tělo vysílá signály samo.... poznám dne dopředu, než se dostaví mrcha a pak vím kdy zhruba to dojde..
kontryhel si také koupím,, jinak nic jíst nechci,,,žádne mamavity atd chemii..

twistinka123
5. led 2012

holky tak dle krve mi řekla doktorka - moje, že CRP i FW prakticky nic takže prej bůhví, jestli mi ATB zaberou. našež praktička mi řeka že určo jo to at neřeším co se týče HCG tak mám cca 1400, ted nevím přesně, prej že to je docela málo a na UZ by nic neviděla, což je jasný. ale je jí divný že to není víc, ale když jsem 4+6 tak podle mě je to ok. ale říkala že toděsně roste a at to ani neřeším! abych se prejnedivila kdyby tam byli pak dvě))

janaaa3
5. led 2012

ahojky holky, my se s pritelem taky snazime, pred 4mesicema jsem vysadila gestagenni antikoncepci a doktor mi predepsal listovku, jenze jsem nejspis asi po ni pribrala,mate nektera takovy problem? jinak odedneska zacnu zobat calibrum babyplan a pritel zacina zobat zinek, a selen...tak uvidime 😉

zzaneta
5. led 2012

@jankaander Gratuluji 🙂

Koukám že brzy to bude jen skupina těhulek, hihi 🙂
Mně začíná ta moje slavná migréna a mám strach si vzít prášek, asi to moc řeším a jsem opatrná.

luckawest
5. led 2012

@janaaa3 já jsem po ni byla furt nafoukla.. ted piji kontryhel. caj.. ale já nebrala žádnou antic.

sedivka
5. led 2012

@twistinka123 to bude v pohodě!! 🙂 kdy jdes na dalsi "kontrolu"? Ja jdu k doktorce v utery (to budu 5+2tt)...tak uvidime...

twistinka123
5. led 2012

@sedivka du ve středu to budu 5+5....

zzaneta
5. led 2012

@twistinka123
@sedivka holky vy jste snad uplne stejne :D

twistinka123
5. led 2012

@zzaneta 😀 😀

dashyyy
5. led 2012

@twistinka123 že by metoda Hurvínek? 😀 😀

sedivka
5. led 2012

@dashyyy tu jsem ani nestihla aplikovat 🙂)))

mersy
5. led 2012

@janaaa3 ahojky,
začala jsem s listovkou před 10 dny - a mám 2 kg nahoru...
docela mě to štve. Tak přemýšlím, že ji brát přestanu a nechám si jen kontryh. čaj

barbulinka1
5. led 2012

@twistinka123 Ahojka, já myslím, že je to ok, já byla taky na hcg a když jsem byla 6+0 podle ms, ale mimi je o 6 dní menší, takže vlastně 5+1 měla jsem 4 700 ono to pak rychle roste, a hcg se zdvojnásobuje, tak já si myslim, že to máš odpovídající 🙂 já jsem byla na utz dva dny před nabráním toho hcg a byla vidět jen malá tečička a doktor říkal, že kdybych mu neřekal, že jsem měla pozitivní test, že by si toho ani nevšiml 😀 tak si myslim, že příští týden taky uvidíš jen pidi tečičku 🙂 ale aspo to 🙂 pak jsem byla za 14 dní a to už bylo srdíčko 🙂

barbulinka1
5. led 2012

@jankaander Tak to je super, taky ji tam vidííím 🙂 🙂

janaaa3
5. led 2012

@mersy no to mě se taky stalo ☹ furt jsem nevěděla po čem tak přibírám, ale měla jsem po ní i větší chuť k jídlu..kontryhol si také koupím a odedneška zobu calibrum babypaln tak jen doufám že po něm váha nepůjde nahoru.. 😉

zzaneta
5. led 2012

@janaaa3 @mersy holky tak ted uz to chapu, ja si porad rikala ze to neni mozny ze jsem tak pribrala a ted si uvedomuju ze je to od te doby co jsem zacala s listovkou :( chjo

janaaa3
5. led 2012

@zzaneta jj jj také jsem si ten problém řikala, jak jen to je možný...tak už to víme 😀 ☹

kixi
5. led 2012

abych trosku rozbila tu skupinku pribyvajicich tehulek ( za ktere jsem nesmirne rada) tak ja jsem dnes konecne 2 DC a ms po zpozdeni prisla teda silna a jeste superbolestiva...ale jsem rada, tento mesic uz nam to take musi vyjit konecne 😀

zzaneta
5. led 2012

@janaaa3 no ted otazka jestli brat nebo brat :D

heaven_angel
5. led 2012

@zzaneta @janaaa3 @mersy jeee, holky, ja taky kynu od te doby, co beru listovku.. teda ne, ze by to zpusobila listovka sama o sobe, ale mam porad na neco chut a hlad 🙂 nez budu tehu, tak uz budu vypadat, jak kdybych byla 😀

harley26
5. led 2012

holky a to calibrum baby plan ma na co dobry vliv? 🙂

zzaneta
5. led 2012

@heaven_angel ja si prave taky rikala ze jeste trochu zhubnu a ono naopak, tak jsem se zdesila :D

janaaa3
5. led 2012

@harley26 ja ho zacala zobat az dneska, tak uvidim jaky bude mit vliv..doufam ze dobry 🙂