"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

heaven_angel
4. únor 2012

@eficenka děkuju 🙂 a taky moc gratuluju ke //, to je paráda 😀

heaven_angel
4. únor 2012

@twistinka123 děkuju 🙂 fotku mám, kvalitka nic moc, nemám to doma kde naskenovat 🙂 prý je trochu větší než 5+5 tt, vypadá na 6+2 tt

krista1
4. únor 2012

@eficenka no vidíš to,gratuluji,jsem ti říkala,že není nic ztraceného,no tak se raduj a buď šťastná...tak ste se trefily,ty jsi ale šťastlivka...fakt ti to přeji a díky za ten flusanec,snad to pomůže.Kdy ti má přijet manžel?Ten bude moc šťastný,tak ať se mimi hlavně udrží a buď v klidu 😉

misam
4. únor 2012

@krista1 Ahoj, jak se máš? A jak pokračuje měření? V jaké jsi teď vlastně fázi? Já čekám každým okamžikem že dorazí ms 😝.

krista1
4. únor 2012

@misam ahoj,no měření je celkem divné,no koukni když tak na můj graf,já jsem ve fázi před ovulkou a mám 11DC.Doufám,že ti nedorazí a že budeš jak evča a budeš se radovat ze // Kdy má přijít?

petinkas
autor
4. únor 2012

@eficenka Jupííííííí, moc vám to přeju. Tak si to užívej, mamino.. 🙂

misam
4. únor 2012

@krista1 No já asi překvapená nebudu. 😅 Teplota je poměrně nízko a špiním. Mám to dostat během 3 dní, takže to je spíš tutovka. Nevadí, už se těším na další měsíc snažení 😀. Graf máš fakt takový trochu divoký. Pozoruješ nějaký výrazný rozdíl, když měříš ráno a když až po noční? A co zkouška, už byla? Jestli jo, tak doufám, že dopadla 🙂

eficenka
4. únor 2012

@kora1 moc děkuji, určitě plivnu - tfuj tfuj, snad u nás bude vše v pořádku a budu moc plivat dál 😉 Vítej mezi námi a uvidíš, že jednou se to povede.... Já tomu fakt nevěřila!!!!!!!

eficenka
4. únor 2012

@krista1 díky Kristi, ale fakt jsem tomu nevěřila 😀 tak teď jsi snad další na řadě!!! Pro manžela jedu zítra navečer autem a pak spolu k nám na hory ( sem spojení moc není )

eficenka
4. únor 2012

@misam díky za držení palců 🙂 a teď ten další měsíc se povede vám!!!

barbulinka1
4. únor 2012

holky, tak dneska ráno 16+3tt první pohyby zlatíčka, uplně jsem se lekla jakou jsem měla na bříšku bouli ráno a pak to ještě zopakovalo u televize 🙂 je to nádhernej pocit 🙂 uplně mi ukápla slzička, je to dokonalý 🙂 dva dny jsem měla takový bublinky a ted bouička 🙂 posílám fotečky, je namačkané na pravé straně když koukáte, moc vyfotit mi to nešlo, ale je to trochu vidět 🙂

eficenka
4. únor 2012

@barbulinka1 ale i tak jsem Ti s tou teplotou moc nevěřila 😀
@sedivka
@twistinka123
díky holky! tak teda ještě vydržím .... Ale do té doby asi proběhne testovací mánie jestli je tam prďolka pořád 😅

eficenka
4. únor 2012

@gabuli202 ahoj Gabuli, vyšlo nám to na 4.měsíc snažení - první měsíc co jsem začala měřit BT a hned to vyšlo, asi na tom něco bude 😀 Držím palce i Tobě!

eficenka
4. únor 2012

@pajiskazemlyna já to ale nevěděla 😀 Já jsem normálně odešla ráno do práce v pyžamových kalhotech - na to normální kalhoty... Ještě že v práci se převlíkáme do bílýho 😀

eficenka
4. únor 2012

@pajav díky 🙂

krista1
4. únor 2012

@misam no možná,že špiníš a uhnízďuje se vajíčko,co ty víš,třeba jsi těhotná a ještě o tom nevíš,když to má dojít až za 3dny,tak je tu pořád naděje,ne zkoušku jsem ještě nedělala,musím tam jít ve středu.No je to divoké,protože si to měřím pokaždé v jinou dobu,možná má dneska vyšší teplotu,protože jsem včera byla venku pařit a možná jsem se nachladila,no asi určitě,tak to moc nepoznám,dneska mám teplotu 36,3,takže zase to stouplo.

krista1
4. únor 2012

@eficenka a už si mu to psala nebo volala,nebo čekáš až pro něho přijedeš?Já doufám,že ty čárečky vydrží a prcek taky,moc ti to přeju,hodně štěstí a hlavně zdraví,teple se obleč,ať nejsi nemocná 🙂

krista1
4. únor 2012

@misam chtěla jsem se zeptat,jaktože máš ten graf tak barevný,je to v nějakém nastavení?

eficenka
4. únor 2012

@krista1 tak bydlíme na horách, takže jsem docela aklimatizovaná, doma míváme kolem 17st. a je nám teplo v triku.... Já to nevydržela a hned jsem mu ráno napsala sms - dobré ráno taťko!!! Ihned mi volal a přede všema lidima v kupé ve vlaku si začal prozpěvovat 😀
Ale něco mu nachystám až se zítra večer vrátí.... Taky doufám že bude vše ok! A myslím na Tebe, je to krásnej pocit nalézt // ať se taky zadaří!

krista1
4. únor 2012

@barbulinka1 je to vidět na těch fotkách,krásná boulička,mimi se ti hýbe a to je super,jen tak dál,ať je všechno v pořádku 😉

krista1
4. únor 2012

@eficenka jo díky moc,úplně mě to dojímá,snad se to podaří. A moc ti přeji,ať se mimi udrží a hlavně,až půjdeš k doktorovi,ať je vše v pořádku a máš tam už vidět srdíčko,radši běž až ten 6tt,to půjde něco vidět,vydrž.Tak to jsi teda otužilá,já zmrzám při 19stupních 😀

barbulinka1
4. únor 2012

@krista1 Je to fakt úžasný, aspon jsem trochu klidnější 🙂 Naposledy jsem byla na ultrazvuku ve 13.týdnu a ted půjdu až ve 20.týdnu, tak sem aspon trošku klidnější, že miminko tam pořád je 😀 a doufám, že o sobě bude dávat vědět každý den 🙂 🙂

krista1
4. únor 2012

@barbulinka1 jj,teď už to budeš jen pozorovat a cítit jak tě kope a tak...je to určitě krásný pocit,že víš,že se ten malý človíček v tobě hýbe 🙂

eficenka
4. únor 2012

@krista1 😀 tak to my někdy máme v ložnici k ráno jen 15st. 😀
Jak se říká, že se otěhotní až na to žena přestane myslet, tak to není pravda.. Já si to přála celou dobu.... Ještě jednou tfuj tfuj a třeba se povede další měsíc!
P.S. snad to ty dva týdny nějak vydržím, ale asi koupím testíky a budu se neustále přesvědčovat, že tam // pořád jsou 😀

krista1
4. únor 2012

@eficenka ty si ale blázínek,moc se netestuj,ať se nestresuješ,uričtě tam budou i za dva týdny a hlavní je,že se to povedlo...a teď už se musíš chovat jako těhotná,takže opatrně...Díky moc,snad se to povede,doufám...a budu mezi vámi taky se //,kéž by...moc tomu už nevěřím...fakt nevím...byla bych moc šťastná

krista1
4. únor 2012

@heaven_angel krásná fotečka,hlavní je,že je mimi vidět a taky třeba budeš mít dřív termín porodu,když tak krásně roste 😉

eficenka
4. únor 2012

@krista1 občas se asi budu muset přesvědčit, že tam jsou pořád // . TEď ještě uvidím jak to bude v práci, jsem fyzioterapeutka na dětské léčebně a občas se při cvičení stane, že mě dítě kopne do břicha, musím dítě zvednout - i 15ti letý protože neumí chodit... Setkávám se s dětma co mají chřipku, angínu, občas neštovice,..... Tak budu prevetivně papat vitamíny a hlavně asi už nebudu svoji práci dělat na 200% jak jsem byla do těď zvyklá - prostě mě moc moc baví.... Ale jen na 99%

krista1
4. únor 2012

@eficenka jj,hlavně se moc nenamáhej a dávej na sebe pozor,je to dost náročná práce,no hlavně,ať to mimi vydrží a jste oba zdraví.I kdyby si tu práci dělala na 80%,musíš se chránit,hodně štěstí 😉 Chtěla jsem se tě zeptat,jaktože ten graf máš tak barevný,ten můj je takový bledý,jde to nějak nastavit?

krista1
4. únor 2012

@eficenka a co máš doma za vitamínky?Já mám GS Mamavit,no už ho jím dlouhou dobu,ale prý jsou po tom veliké děti,tak se těším,až to doberu 😀 Nejlepší vitamíny jsou v ovoci a zelenině a tak...hlavně jez hodně mléčných produktů,teda prý kromě plesnivých sýrů a měkkých sýrů,tak ať ti mimin nebere všechen vápník,co máš v těle,to je nejdůležitější.

eficenka
4. únor 2012

@krista1 chránit se budu , teda hlavně mě bude chránit manža - ten by mě viděl už bez práce nejradši hned. Mi říkal že pojedu do města na nákup, naházím to do kufru dojedu domů a že on to všechno vynosí 😀
Jinak graf se mi počase vybarvil sám.... Ale asi až tak 5 dní po ovulaci si to samo označilo.... Některé holky mi radili, že mám zadat BT poslední den cyklu a že se mi to vybarví - ale nějak mi to nešlo...