"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

misam
5. únor 2012

@eficenka ....ve 4 ráno???? No tak to by se mu asi ani nepodařilo mě vzbudit 😀

maybay
5. únor 2012

@heaven_angel moc gratuluju, koukam, ze u dalsi 2 jste tehulky, kdy uz ten bacil preleze na me?

barbulinka1
5. únor 2012

@lucille85 Ahojka 🙂 ty pohyby to má každý jinak jak je miminko aktivní 🙂 nejdřív jsem cítila takový bublinky a pak sem viděla jak se mimi přesunulo do pulky bříška, ale určitě to bude za měsíc uplně o něčem jiném a intenzivněji 🙂

kora1
5. únor 2012

@misam jj, ja jsem tam byla v 9DC a videla v levem vajecniku jedno velke dozravajici vajicko velke 13 mm (pro me cerny flek 🙂 ) a rikala, ze roste cca 1mm denne a ze se uvolni, kdyz ma 20 mm, tedy ze za 6 dni bude ovulace a to mi pak presne potvrdil ovu test. Jinak v pravem vajecniku byly dalsi folikuly pripravene na pristi cyklus (pro me sede male flicky 🙂 ). No a jelikoz jsem nemohla prijit v dobe ovulace (vracela jsem se zpatky do Italie), tak to okomentovala, ze" je velka sance, ze bude za 6 dni ovulace" (na 100% ti to rekne jen, kdyz uvidi, jak vajicko dorostlo a prasklo). A ze mam byt v pohode, rok snazeni je normal, ze JSME mladi 😀 😀 a ze pokud by se nam neco nezdalo, mame prijit a ze kdybych byla nejaka extremne neklidna, muzu prijit i driv. Doufam, ze jsem to vysvetlila srozumitelne 😀 Ja jak jsem v tech vypoctech tak "ponorena", tak uz se mi ty pocty zdaji automaticke (vsak to urci znas..😉
Jojo, souhlasim, planetu si nicime sami..vsak nam to priroda dava posledni dobou pekne pocitit..

Holky, snad nam tu snahu o miminka nezkazi konec sveta v roce 2012!! 😨 😀 😀 😀

@eficenka vy jste aktivni par, to obdivuju..a nebyli jste pak v praci nevyspali,kdyz se v noci venujete jinym vecem nez spanku? 😀 😀 Ale taky jsem si uz rikala, jestli treba to neni lepsi rano.., ikdyz se rika, ze mrsky spermosky si pockaji uvnitr, mam pocit, ze nejvetsi jistota je poslat je tam v "ten" spravny okamzik..

terulilinka
5. únor 2012

@eficenka dobře, jdu na to!!! to jsi mě uklidnila 🙂)
@zzaneta já měřím každý ráno v půl 8, a digitálním 🙂 nesmíš vstávat z postele, měla bys ho mít na nočním stolku 🙂

misam
5. únor 2012

@kora1 Vysvětlila jsi to dobře, vše jsem pochopila 😀. Taky se právě chci obědnat někdy kolem ovu.
Konec světa nebude 😉 prý si to jen špatně vyložili a má přejít podle jejich kalendáře vláda pod jiného boha nebo tak něco psali v článku 😀. Takže se s klidem snažeme dál. Jinak na ranní snažení určitě tentokrát najedeme.

kora1
5. únor 2012

@misam 😀 😀 😀 Jsi me uklidnila 🙂 Hele, uplne si rikam, jestli to taky nemame prubnout rano.. 😀 Jenze neni pak kontraproduktivni, ze rano clovek musi hned vyskocit a vypravovat se a jit a tim padem nemuze lezet s nohama hore (nebo s polstarem pod panvi nebo klecet..hahaha)?
@vsechnyholky holky, mam na vas otazku, vlastne vice otazek, zda po milovani lezite v nejake priznive poloze a jak dlouho a taky, jestli si davate pozor na to, aby pak clovek nesel curat nebo to vubec neresite? Slysela jsem, ze jeden MUDr rikal, ze kdyz chce zena miminko, tak se po vecernim milovani ma snazit nejit uz celou noc curat a zustat lezet... 😕 😕 😕
No to je na zblazneni, ja chodim curat docela casto a tak je to pro me temer nemozne. Myslite, ze je to blbost? 🙂

misam
5. únor 2012

@kora1 Od doby kdy na to hupneme se u nás odvíjí délka ležení po akci 😀. Když až později, tak pak už na wc nejdu a ležím až do rána. Jinak ležím minimálně půl hodky nebo dél. No jak vidíš, ovoce to zatím nepřineslo.

eficenka
5. únor 2012

@kora1 no jsme docela aktivní, první rok chození byla chuŤ skoro každý den, nejdéle obden.... Pak tak 5krát za týden.... No a teď byla nechána chuť na ovulku - a teď po nalezení // se nějak trochu bojít, takže už nebyl sexík pěkně dlouho ☹

gabuli202
5. únor 2012

Ahojky holky, mrkněte na fotku, dnes jsem 19DC a čárka na ovu testu už hodně zeslábla. Takže myslím, že ovu už byla(přesnější řečeno ještě asi probíhá) ? 🙂

sedivka
5. únor 2012

@kora1 ahoj, ja vzdycky lezela jen dokud se manzel neosprchoval a otehotnela jsem. Takze zadna veda 🙂

sedivka
5. únor 2012

@eficenka tak ho budes muset trochu svadet 🙂

eficenka
5. únor 2012

@sedivka i když já se taky trochu bojím... Dávali jste si během mazlení nějak pozor po nalezení // ???

sedivka
5. únor 2012

@eficenka ja chvili musela kvuli cyste, tak jsme to delali jemneji, ale ted uz zase normalne 🙂 neboj se, neni ceho 🙂

eficenka
5. únor 2012

@gabuli202
řekla bych, že ovu byla asi 17DC 🙂 tak snad proběhlo snažení se 😉

eficenka
5. únor 2012

@sedivka jo, ono není čeho se bát, ale je to "jiné"....

gabuli202
5. únor 2012

@eficenka jj, snaženíčko bylo 🙂)) tak doufám, že to ovu byla 🙂

kora1
5. únor 2012

@sedivka 🙂 to je fajn, jaky jsi optimista 🙂 A taky jsem rada, ze se tim potvrzuje, ze clovek se proto nemusi postavit na hlavu, aby otehotnel 🙂 Ja jsem ze zacatku na to kaslala a nedelala nic, ani testy ovu. A pak, s postupem casu, kdyz se nedarilo, jsem zacla premyslet o vsech techto fintach a dopadla jsem tak, ze ted lezim s nohama nahoru, i hodinku po akci, pocitam ovulaci, myslim na to denne..no klasika 😀 😀 A jako mladice jsem se zarikala, ze takova nikdy nebudu 😉 😀 😀 😝
@gabuli202 ja si take myslim, ze byla ovulace 17 DC (tedy test pozitivni 17, tedy ovulace 18).
@eficenka 😀 jak jsi to pekne popsala ten ubytek sexualni aktivity 😀 😀
@misam ja asi tak stejne, diky holky za vase odpovedi! 😉

eficenka
5. únor 2012

tak mi to holky nedalo... Dneska jsem si byla koupit v lékárně další těhu testíky - měli už bohužel je citlivost 20.....
Ale i tak z večerní naředěné moče a menší citlivosti testu vykoukly krásné //
Tak další test až v pátek, pak zase v týdnu a pak UZ!

sedivka
5. únor 2012

@kora1 my meli to stesti, ze se zadarilo rychle, takze jsem nic nemerila a nesledovala. Davala jsem si vnitrne tak pulrok a pak bych mozna zkusila ovu test, jestli vubec ovulace je. No, nedostali jsme se k tomu 🙂 hodina mi prijde zbytecne moc. Podle me max 20min staci. To uz se ty mrsky nekam dostanou. Vsechno z tebe stejne nevyjde 🙂
@eficienka je to jiny. Ale zvyknes si 🙂 omezili jsme tedy velky divociny, ale jinak zadny velky omezovani. Nejdulezitejsi je spokojena maminka 🙂

zzaneta
6. únor 2012

Ahoj holky.. jak se máte při pondělním ránu? Já bych pondělky po dovolené zakázala, jak mne se nechce ☹

petanevesta
6. únor 2012

@zzaneta ahoj Žanet, no musí to být pro tebe šok zapojit se po dovče do pracovního procesu....mně se nechtělo do toho mrazu, teploměr u nás na Praze 4 ukazoval -16,5stupně....nic moc teda 😀

petanevesta
6. únor 2012

@gabuli202 taky myslím Gábi, že ovulka proběhla ten 17-18DC a teď už jen držím palce, ať najdeš za 14dní // na testu 😉

twistinka123
6. únor 2012

@petanevesta kde bydlíš na praze 4?🙂 já taky🙂 u metra vyšehrad🙂

petanevesta
6. únor 2012

@twistinka123 já v Braníku 🙂

zzaneta
6. únor 2012

@petanevesta Je to šok Peti, už aby byl večer a já byla doma 🙂

twistinka123
6. únor 2012

@petanevesta to je kousek🙂 ty jo to tu bylo tolik stupnu jo? ani nevím, nemáme teploměr🙂

petanevesta
6. únor 2012

@twistinka123 my ho taky neměli, ale manžel přines tuhle z práce a už máme přehled 🙂 dokonce jsme měřili, kolik stupňů máme na záchodě, protože nám tam táhne přes jádro a bylo tam 11st. - docela rizikový vystrkovat rodidla do takový zimy 😀

gabuli202
6. únor 2012

@petanevesta Peti, taky si myslím. Ale jwe divný, že mě u toho tentokrát nebolely prsa 😒 Ale hlen nějak proběhl, asi je to pokaždé jinak 🙂 Snaženíčko bylo 15, 16DC, pak 17DC kdy byla ovu i 18DC, ale bohužel včera na to už nebyla síla, z manželovi strany ☹ Tak uvidíme

@zzaneta Ahoj Žany, já mám teď až do března volno, tak vyspávám, ale tobě nezávidím!

twistinka123
6. únor 2012

@petanevesta 😀 fuk to je jako když se mi chce někde v lese, v zimě jak blázen a prostě musíš a ted se ti nechce stáhnotu ty kalhoty 😀