"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lucille85
8. únor 2012

@krista1 no máme tip...ale ještě si počkáme zda nám to potvrdí na tom velkym utz 🙂

wann14
8. únor 2012

@lucille85 Luci, taky mam tip co asi cekate, tak se necham do toho 20 tt prekvapit, nez to oznamis .... tal pak budu kukat jestli jsem se trefila 🙂

krista1
8. únor 2012

@lucille85 ty si psala kluka,nebo se mýlím? 🙂

krista1
8. únor 2012

@lucille85 já myslím,že kuličky jdou vidět při každém utz,takže to máš jisté 🙂 Kámoška taky nemohla uvěřit,tak si to nechala zaměřit přímo na ně a ty byly...taky má kluka,udělala si fotku jen jich 😀

wann14
8. únor 2012

Jinak holky, jeste ze jsem po jidle, ptz potom co jsem si tady precetla tak bych musela jit dlabat, ale neni jiste ze nepujdu, jsem zravec a muzu cokoliv 🙂

misam
8. únor 2012

@krista1 Tohle je domácí od rodičů. Je zavařená ve sklenici, takže o ní nemá tušáka 😀. A nebude nejlepší koukat na charismatického manžela? Já budu koukat na Hydepark pak až 😀 na Downton.

wann14
8. únor 2012

@krista1 ja taky budu koukat na mentalistu 😀 jen by mohl byt dtrochu drive 🙂

misam
8. únor 2012

@wann14 😀 je to nakažlivé, že 😀

wann14
8. únor 2012

@misam Ten vstava rano do prace, takze jde chrnet, tak by to nebyla zas tak charismaticka pokoukana 😉

krista1
8. únor 2012

@misam no já bych na něho ráda koukala i dělala víc,ale bohužel je do desíti v práci,tak se juknu na charismatického chlapa v telce,zjistila jsem,že v období ovulky jsem nějaká nadržená..jsem jak utržená ze řetězu,fakt mám na to chuť pořád...ale jen v tom období a pak to zase přejde...že to není tak hrozné...někdy si připadám nenormálně...ale mám samozřejmě srdce bijící jen pro manžela.Někde jsem četla,že v období ovulky se žena chce více líbit a víc flirtuje s muži a tak...takže na mě to asi tak působí...jsem fakt fest 😀

wann14
8. únor 2012

@misam Jj je a desne, ach jo🙂, mela bych spis neco zhodit a ne sa cpat tak na noc 🙂
jinak jsem uplne nepostrehla kdo presne psal o tech bycich zlazach (koule), ale ja to jedla a je to vyborne, opravdu ...

krista1
8. únor 2012

@misam tak domácí,ta musí být dobrá,tak to si ji musíš dát teda jindy...no a nezkoušela si trochu třeba manžela obměkčit,k tvým chutím...třeba aby to respektoval?Já bych to asi nedala,manžel mi koupí co mi na očích vidí,i když mu řeknu,že čoko nesmím(mám po ní pupínky),ale stejně když ji chci,tak mi ji prostě koupí...njn miláček 😵

krista1
8. únor 2012

@wann14 to jsem psala já,Tom je taky jedl a tak je má přímo od souseda,je řezník...takže čerstvé a asi pro něho delikatesa,on musí mít taky všechno...pořád zkouší nové a nové věci,na Vánoce objednal z netu pravé šampaňské...no mi teda moc nechutnalo,asi proto,že to byl brut...ale on říkal,že je dobré,no za ty prachy by mělo 😀

wann14
8. únor 2012

@krista1 no vsak na tom neni nic spatneho, kdyz se podivas na peknyho chlapa v telce, me se taky libi, ale sleduji ten serial, ptz se mi libi celkove, ale on urcite neni k zahozeni ... jinak jak ty to tak popisujes, tak ja to mam presne v dobe kdyz to mam a to je blby, ptz to manzelmoc neuznava, takze to u nas sex v te dobe nehrozi, takze urcite lepsi v obdobi ovu 🙂

misam
8. únor 2012

@krista1 @ wann14 😀 😀 😀 tak teď jste zase pobavily vy mne. Pravda že když chrní ten můj, tak to taky nevypadá moc charismaticky 😀.
Tak to máš naprosto ideální. Napřed se podíváš na charismatického mentalistu a pak už ti příjde domů charismatický manžel a rovnou se na něho vrhneš. Je fakt že na tom fintění a ovu něco bude....pokud teda naní kosa jako teď, tak si během ovu víc beru sukni 🙂

krista1
8. únor 2012

@wann14 tak si řekni,že už nemůžeš a radši si zacvič,jako já,já teda musím...jsem ráda,když můžu hodně jíst,ale musím cvičit,ať to teda nejde vidět 😉

wann14
8. únor 2012

@krista1 Ja to taky jedla vickrat, no kdyz jsem to mela snist po prve, tak s emi to dost pricilo, ale zase jsem taky ten typ, co rad ochutna nove veci, nez neco odsoudi, takze jsem vyzkousela a opravdu me to prekvapilo ... jedla jsem to jako rizky...ale pravda ja uz toho vyzkousela hodne co se tyka jidla...asi muj nejhorsi zazitek co byl, byli sneci uvareni jen ve slane vode , bez jakehokoliv bylinkoveho masla, to byl des ...

misam
8. únor 2012

@wann14 ..zřejmě to delikatesa bude. Ale mám spíš psychický problém s tím to sníst. Věřím, že kdyby mi to někdo naservírovat a neřekl co to je, tak to sním a ještě se budu olizovat 😝
@krista1 ...to víš že jsem mu zkoušela trochu vnutit moji lehce nezdravou stravu, ale nedá se. Ne že by mi to zakazoval, ale zase ani že by mi to kupoval 😀

wann14
8. únor 2012

@misam no tak ted si zase pobavila ty me... 😀 sukne 😀 ale ja je nosim v zime taky rada, ptz rada nosim teple puncochy nebo leginy a k tomu takokove ty pletene saty ... ale pravda ted v te zime nic moc 😒
jinak mas pravdu, Krista je na tom nejlip..koukne na serila a pak je doma manzel, co vic si prat 🙂

@krista1 bych te potrebovala doma abych se donutila...ja se proste nemuzu donutit, jsem lenoch si zacvicit ..a to je hruza..kdybych mela nekoho k sobe, tak bych cvicila, ale sama proste ne, hruza se mnou 😒

krista1
8. únor 2012

@misam No šneky bych teda do pusy opravdu nedala,ale je prvda,že jsem jedla mořské potvory,byla jsem v Německu a nějak jsem si nemohla přeložit celý název(neznala jsem ta slovíčka) a ono ejhle...mořské potvory,tak jsem to snědla s odporem,abych nevypadala,že neumím německy,byla jsem tam na praxi...no ale jak říkáš,prostě když nevíš co jíš,tak to sníš,ale mě většinou dělá problém zápach a vnitřnosti mi prostě smrdí 😝 takže ty nemusím vůbec

misam
8. únor 2012

@krista1 @wann14 Též nejsem typ na mořské potvory - vyzkoušela jsem a nejelo mi to, vadí mi ten zápach. Vnitřnosti o tom ani nemluvím, ty nejím celý život. Šneky bych možná i zkusila 😉, ale jinak volím spíš tradičnější jídla.

krista1
8. únor 2012

@wann14 tak to já moc sukním neholduju,ale výstřihy,to je moje,ještě by to chtělo něco málo víc do něho...ale prostě se chci strašně moc líbit a jindy taky,ale ne tak moc...chci být středem pozornosti,je to fakt takový bláznivý stav a na manžela bych se vrhla i několikrát,ale on by to nerozdýchal 😀
No to já se donutím...jak vidím,že mě něco pne a že něco málo přetýká,mám v hlavě takovou asi kontrolku a ta začne blikat,začni cvičit,tak prostě musím..nic víc v tom není 😀 Taky jsem lenoch,ale jak kouknu v telce na nějaký hudební klip,řeknu si,no tak musím mít takovou postavu pevnou a štíhlou,takže jdu do toho...a pak si představím,jak budu štíhlá v plavkách...takže to mě donutí...zkus to taky...u nás je to rodiná deformace,to samé má mámka a její mamka...takže alarm...psycho 😀

krista1
8. únor 2012

@misam Není nad klasickou domácí stravu...prostě na co novinky,když máme tolik dobrých jídel v české kuchynic,co holky? 😉

wann14
8. únor 2012

@misam No to jo, ja co teda opravdu nejim a co bych nepozila jsou drstky (hovezi zaludky) a ledviny ... ale jinak ty koule, jsou fakt dobre, to se musi prej hodne macet v mleku a to vycuchne, ale jako dobrovolne bych si nedala, ale varila to jednou tchyne, tak jsem to jedla u ni..ale casto to nedelame ani nejime

misam
8. únor 2012

@krista1 .....a jsme zase u jídla 😀 😀 😀. Tak ne že bych vařila jen českou kuchyni, ale takové mořské příšery, koule to je na mne už moc.

krista1
8. únor 2012

@wann14 tak to s tebou souhlasím...stačí to vidět a taky to prostě nemůžu,manžel to miluje...no tak to chodí jíst ke svojí mamince...ale pak mu ani pusu nedám.jo o tom mlíku nám říkal soused,no my sme to dali zamrazit a pak to dáme až to rozmrzne do toho mlíka,snad to nevadí...tak je to maso,tak snad ne 🙂

krista1
8. únor 2012

@misam ale už si aspoň neděláme navzájem chutě 😀

misam
8. únor 2012

@wann14 A tak kdybych se k těm koulím nachomýtla a bylo to hooodně dlouho máčené v mléce 😀 tak bych možná kousek ochutnala.
@krista1 Já vyrazila včera na zumbu, příjdu tam a čtu že je zrušená...takže zase hup do mrazu a domů. Snaha byla no 😀

wann14
8. únor 2012

@krista1 @misam no morkse potvory jem driv milovala, ale bohuzel jak starnu tak se mi meni chute a ted jedine co s nim je asi chobotnice a krevety a ty mam fakt rad..krevety ne vsechyn zpusoby....a jinak ceska kuchyne mi nijak nevadi, snim ji, ale treba vepro, knedlo, zelo moc nemusim ale jinak snim celkem vse jkao ze bych to nemusela, kdyz je to obcas tak to s nim a porad bych to mit nemusela asi tak ...

no kristi s tim cviccenim je to des u me, jsem strasna baba, ale vazne bych ze sebou mela neco delat a co delas ty, dej mi nejakou insipraci?

misam
8. únor 2012

@wann14 Na krevety pěje manžel ódy.....takže jsem se rozhodla něco z nich vyzkoušet. Tak uvidím jak to dopadne.