"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petinkas
autor
23. lis 2011

@petinkas To je mi líto.. Tak to třeba vyjde příští měsíc..

jankaander
23. lis 2011

@petinkas pozdě,mrška je tu

jankaander
23. lis 2011

@luckawest tak snad budeš mít štěstí,já ale zkouším první měsíc,nemůžu chtít vše hned 😉

jankaander
23. lis 2011

@petinkas jasně,hlavů vzhůtu 😉

luckawest
23. lis 2011

@jankaander tak hodně úspěchů...🙂)

hanickaa.d
23. lis 2011

@sedivka souhlas, už stačí, že lezu sem a jak vidí snažilky tak už to komentuje a dělá si srandu 🙂

petinkas
autor
23. lis 2011

@dashyyy Mě když bolí jen prsa - chutě mám 🙂.. ale manža se už teď bojí 😀.. když se milujeme, tak je strašně opatrnej 🙂. Jsem zvědavá, co bude dělat, až budu mít trochu pupík 🙂..

dashyyy
23. lis 2011

@petinkas to ho asi přejde jinak to můžete za měsíc zabalit 😀

sedivka
23. lis 2011

@hanickaa.d muj nastesti o tomhle webu nevi 🙂))

jankaander
23. lis 2011

Tak manžel byl smutnej,chtělo se mi plakat,ale šla jsem si udělat radost do mobelixu a koupila jsem si nové třásně na okna,no za 5 dní pokračujem ve snažení 😉

dashyyy
23. lis 2011

@jankaander však už dva drobky máte a třetího se dočkáte 😉 je hezký, že plánujete dál 😉

jankaander
23. lis 2011

Jasně,není kam chvátat,jen je člověk smutnej když to nevyjde,ale ono se zadaří,věřím tomu,nesmím na to tolik myslet 😉

sedivka
23. lis 2011

@jankaander nemuzeme chtit vsechno hned, my zensky jsme strasne umineny 🙂

jankaander
23. lis 2011

@sedivka souhlas 😀

barbulinka1
23. lis 2011

ahojka holky 🙂 tak jsem byla na krvi dneska a hcg pozitivní a sestřička mi řekla jen, že je přes 4 000 a že je to asi v pohodě a že zítra to ukáže doktorovi a kdyby něco, tak mi zavolá, tak nevim jestli je to odpovídající, když jsem podle MS 6+0 , ale vím, že ovulka byla o týden později, takže asi 5 +0 myslim nebo tak nějak. Jinak manžel mi dnes odletěl do Ruska a vrátí se mi až 3 dny před Vánocema, tak je mi smutno :(

gabuli202
23. lis 2011

@barbulinka1 Neboj, všechno bude určitě v pořádku a bublínka bude krásně růst 🙂 Jinak tě teda obdivuju, já bych takové odloučení nepřežila. Od té doby, co jsme spolu, jsme bez sebe nebyly ani jeden den, možná se to někomu bude zdát dívný, ale oba dva si nemůžeme pomoct 🙂

barbulinka1
23. lis 2011

@gabuli202 No snad jo, nějak se nemůžu dočíst, jestli ta hodnota je ok....Já jsem si za ty 3 roky co pracuje v te fimě zvykla 🙂 udělám si vánoční uklid, vyzdobim byt, ve školce mam strašně moc práce s besídkou a vším tím okolo, než to ty prtata naučím, vyrobit dárečky atd. takže to uteče jak voda 🙂 ale je jasny, že se mi bude stýskat, stýská se mi už ted :(

hanickaa.d
23. lis 2011

@barbulinka1 jejda chuděro....copak ten manžílek dělá? 🙂 ale to uteče, budeš chodit poobchodech, koukat na net a chodit o práce 😉

barbulinka1
23. lis 2011

@hanickaa.d elektromontéra všude po světě 🙂 ale jsem ráda, že tu práci má, díky ní můžeme mít hypotéku, mimčo i v našem mladičkém věku, jo jinak je ještě o rok mladší než já 😀 ale uteče to, je krásný předvánoční období 🙂

hanickaa.d
23. lis 2011

@barbulinka1 jejda tak to jste fakt mladičcí..ale hlavně že se postará 🙂 no jo...když jsou v práci a vydělávají, mrčíme, když jsou víc doma a vydělávají méně, taky mrčíme, tak si to musíme ujasnit v té hlavě 😉

jankaander
23. lis 2011

@gabuli202 ani mi jsme nebyly den bez sebe 😉

sedivka
23. lis 2011

My bez sebe byli vzdycky tak max 2- 3 dny, vetsinou kvuli praci. To shledani i po takhle kratky dobe ale vzdycky stalo za to!🙂 a ty smsky behem "odlouceni" taky 🙂))

gabuli202
23. lis 2011

@jankaander Opravdu? A můžu se zeptat, jak dlouho spolu jste? 🙂

kristinandbaby
23. lis 2011

@jankaander
@pajiskazemlyna
@ange_de_la_morte

Tak holky, uvidím, jsem dneska 27 DC, vaječníky bolí, takže MS stopro přijde, doufám že aspoň včas, ať vím že to chodí aspoň trošinku pravidelně....Uvidím jak s tou bazálkou, moc se mi nechce abych pravdu řekla....vidím to tak, že to nechám do února, než půjdu k dr na prevenci a do té doby pokud se nebude nic dít budu měřit...protože to by bylo aby to nebylo 😀 Holky přeju honem rychle //..i sobě teda s dovolením 😀 písnu až dorazí MS 😉

jankaander
23. lis 2011

@gabuli202 ju,jsme spolu tři roky,ani jednu noc sme nebyly bez sebe,do hospody nechodí,sport taky nedělá,a pořád je to fajn,ale kdo ví za 20 let 😀

gabuli202
23. lis 2011

@jankaander Tak to je skvělé 🙂 My spolu budeme dva roky, taky jsme nebyly ani jednu noc bez sebe, bez něj bych ani neusla 🙂 Manžel dělá skoro profesionálně fotbal, takže na tréninky chodí, ale jak říkám, ani jednu noc jsme nebyly bez sebe 🙂

jankaander
23. lis 2011

@gabuli202 super,já se musím teda opravit,když má manžel noční, 😀 ale to tak neberu,ale i tak je to potom doma divný,dokonce se i doma bojím,v předsíni se mi samo rozsvicuje světlo na bunku,někdy mám strach že tu chodí můj táta co nedavno zemřel ☹ vždy projdu byt,přikryju se až k hlavě a chvátám usnout 😉

trolleey
23. lis 2011

Ahojky holky. tak jsem dneska volala doktorovi, a 2.12. jdu na kontrolu, tak doufám, že mi všechno řekne,.. 😀 jéé já se těším, ale jsem z toho zároveň strašně nervózníííí... 😀 konečně budu vědět, jestli se mi to jen nezdá, a ve kterém týdnu jsem a ták.. uff... už aby to bylo! 🙂

sedivka
23. lis 2011

Holky, prave ctu Zenu a zivot a je tam vyrecny clanek Dite v hlave. O tom co dela psychika s moznosti otehotnet a jak jsme se schopne pekne zablokovat.. Jinak ja dneska 28DC, ale vzhledem k tomu, ze min cyklus byl 39dni, tak MS zatim necekam 🙂

nicky85
23. lis 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? 🙂
chtěla bych Vás poprosit o radu. Nejsem v tomhle ještě moc zkušená, nesleduji ovulaci nebo podobně 😕
Mívám delší cykly, 32–34 dní, poslední MS byla 3.11. Měli jsme nehráněný styk den po menstruaci 8.11. (jinak provozujeme přerušovaně), někde jsem četla že může být ovulace i při nebo těsně po MS..máte s tím někdo zkušenosti?? Posledních pár dní mám docela velké píchání v podbřišku, hlavně večer.. Asi to bylo zbytečně a brzo ale dnes jsem si zkusila test a je tam slaboučký duch, co si o tom myslíte? 😨 jinak bych si to samozrejme prala.. 🙂
Děkuji všem za rady a přeji hodně štěstí ve snažení a brzké // 😉