"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
1. pro 2011

@sedivka no kdybych to brala podle ovulace, tak si naděje taky moc nedělám, už jsem 12 DPO a, ale třeba si vajíčka počkali na pozdější spermie, s manželem jsme měli sex kolem ovulace 3x, tak ještě doufám 🙂

sedivka
1. pro 2011

@petanevesta drzím palce, ale u sebe si myslím, že už to je vicemene jasne. Pokud to do nedele nedostanu, tak jeste v po zkusim test., Ale dneska tam bylo fakt snehobilo 🙂

petanevesta
1. pro 2011

no hele, já to asi dostala, právě jsem byla na WC a trošku krev byla 😒 přitom žádný velký křeče jako vždycky mívám tak nebyly...no jo no, první pokus nevyšel, tak se budeme snažit dál

kristinandbaby
1. pro 2011

Ahoj holky, tak hlásím, že jsem to po 34 dnech dostala( konečně)..začínám pít maliník, uvidím jestli konečně poznám ovulaci....měřit BT budu kdyžtak až další cyklus.... 😉 tak doufám že Vánoční atmoška nám přispěje k početí 😀

petanevesta
1. pro 2011

Jo a holky (vrtá mi to hlavou) přece jenom, je možný, že třeba budu trošku krvácet, ale i tak budu těhule? uvidím, jak se mi to krvácení rozjede, pokud to bude klasickej silnej menzes, tak bude po nadějích, ale jinak si asi pro sichr ještě o víkendu testík udělám 😅 Vím, že mi máma vyprávěla, že když mě kdysi čekala, tak měla ještě normální menzes, proto nic netušila, až když jí začalo být blbě 😀

heaven_angel
1. pro 2011

@petanevesta ahoj, no já 3/4 roku po vysazení HA občas špiním dva tři dny před samotnou MS.. nechci brát naděje, ale možná to tak bude.. ale třeba taky ne, držím palec 🙂

jankaander
1. pro 2011

ahojky,poznat sama ovulku podle bolestí v podbřišku nemám šanci,od zkončení MS mě tam bolí pořád 😉

pajav
1. pro 2011

@trolleey ještě do nedávna ano,najednou jako by vše utichlo...jsem možná víc nervozní z toho,že mě nic nebolí než když to bolelo 😀

dashyyy
1. pro 2011

@jankaander tak ona to není sranda já podle teplot poznala, že ovu probíhá, tak jsem se snažila sledovat změny a nic..možná proto nám trvalo snažení tak dlouho, protože jsem sázela na to, že ji mám mezi 10 a 17 DC a ono až 27DC 😀

aluskaasimon
1. pro 2011

Holky ja si prvni test delala 11 DPO(zrejme) a nebylo tam vubec nic, ani duch. Dejte tomu jeste chvilku cas, kdo si pocka, ten se docka 😉 Ten 20 DPO uz byl krasne pozitivni. Zrejme ne kazdemu se ty hormony tvori stejne rychle.

jankaander
1. pro 2011

@dashyyy já jsem dnes 9DC,zatím se snažíme denně,od zítra začnu ovu testy a budem se snažit obden,už na to netlačím a hlavně mám čistou hlavu 😉

sedivka
1. pro 2011

@aluskaasimon ok, tak uvidime... jestli to do nedele nedostanu, tak zkusim jeste jednou na zacatku tydne..ale nic na sobe jinak necitim, zadny citlivy prsa (treba min.cyklus jsem mela citlivy bradavky, ted nic), zadny boleni v podbrisku... Obcas mi je rano trosku soufl, ale nic velkyho... tak uvidime po vikendu..

dashyyy
1. pro 2011

@jankaander to se máte=) my teď nemůžeme sexovat vůbec a dost mi to chybí ☹

jankaander
1. pro 2011

@dashyyy dnes si dáme pauzu,manžel je po noční a moc energie teda nemá 😉

trolleey
1. pro 2011

@dashyyy @pajav moc děkuji holky, pokud mi dá zítra fotečku, tak ji tady určitě dám! 😉 jéé já se nemůžu dočkat!!!
@pajav kolik že ti měřil mimísek, jak jsi byla na kontrole? 🙂

dashyyy
1. pro 2011

@trolleey jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů to tolik závidím 😀 držím pěsti ať jste v pořádku a těším se na fazolku 😉

petinkas
autor
1. pro 2011

Ahojda holky, tak já jsem teď 2 dny tak unavená, že se mi nechce ani zvedat ruce 🙂. Nejhorš je fungovat v práci a dělat jako že se nic neděje.. jak to zvládáte vy?

aluskaasimon
1. pro 2011

Tak jsem se vratila z prochazky po vanocnim Bristolu, zasla jsem i do debenhams a meli tam slevu na tehotenskou modu, nic jsem sice nekoupila, ale mozna se vratim. 😀 No a pak jsem sla do posledniho patra kde maji modu pro drobecky a uplnila jsem se dojala, musela jsem z tama pelasit pryc.

Holky tehulky, kdy zacnete mazat brisko?

harley26
1. pro 2011

Holky, moc vám gratuluju k miminkam! Opravdu se to tu šíří neskutečnou rychlosti 🙂 Ja sem dneska 2 den cyklu. Porad se nedari :( a docela me to uz stve, takze sem objednana 6.12 k doktorce. Asi na me bude hledet jako na uplneho blazna, ale je mi to jedno 🙂 Tenhle cyklus zacinam peclive merit, nakoupila sem ovu testy, protoze musim zjistit, jestli mam ovulaci, sama to na sobe absolutene nepoznam. Menses mam docela na prd, desne slabou :( Holky, to je takova parada ze budete mit letní děti! 🙂 Rak, lev - vsechno super znameni, znam jen same fajn lidi, co se narodili v lete 🙂

dashyyy
1. pro 2011

@aluskaasimon chichichi až začne růst 😀 já bych nakupovala klidně hned jsem maniak, ale tohleto nechám na mojí mámě jinak budu mít milion krámů sama si chci vybrat akorát kočárek a sedačku do auta 😀

aluskaasimon
1. pro 2011

@dashyyy Ja si rikam, ze je jeste brzo, pockam aspon po tom 3. mesici. I kdyz miminkovske vecicky meli krasne, fakt nadherne. Si tady budu muset nakoupit, nez se prestehujeme, protoze co jsem vybirala v CR pro kamaradku ktera ma termin za 8 dni, tak se mi nic moc nelibilo a byla jsem celkem zklamana. 😒 Ja si rikam, ze tim mazanim briska uz takhle brzo nic nezkazim, segre se delaji strie lehoucko, tak ja tusim, ze me budou taky. ☹

aluskaasimon
1. pro 2011

@harley26 Jak dlouho se snazite? MOzna uz jsi to tu psala, ale ja se tady v tom obcas ztracim. Urcite se brzo zadari, preju moc stesti u doktorky.

pajav
1. pro 2011

@trolleey měřil 8mm 🙂) byla jsem 6+6tt, už se těším na fotečku 😉))

pajav
1. pro 2011

@aluskaasimon vůbec netuším,kdy začnu mazat, asi až na konci 3 měsíce nebo na začátku 4-tého..ještě si myslím,že není potřeba..a nebo podle toho,jak moc rychle začne růst 😉))

pajiskazemlyna
1. pro 2011

Ahojky kočky ! Já teď vůbec nestíhám se sem dostat přes den ☹ Ale vždycky to doženu a všecko si dočtu 😀
Mně se pomalu blíží čas testování, jsem 8 DPO, zatím žádné změny .. žádné špinění, změna teploty, skoro ani bolesti .. Vlastně akorát chvííli ráno, to mě tak bolelo v podbřišku, že jsem myslela, že to snad dostanu 😀
Myslím ale, že to nevyšlo .. Je to takovej vnitřní pocit .....

@kristinandbaby Ahojky ! 🙂 Tak ses konečně dočkala ? :D
Ten čajík je super nápad a při vánocích se určitě zadaří, oba budete v pohodě, tak ta psychika bude lepší, neboj ! Třeba budeme čekat spolu 😀
Měj se kráásně 😵

kristinandbaby
1. pro 2011

@pajiskazemlyna Tobě držím palečky..říkala jsi v neděli viď ??

Konečně jsem se dočkala, tak už zase může končit a šup šup snažení 😀

pajiskazemlyna
1. pro 2011

@kristinandbaby Děkuji, ale asi to bude k ničemu a budeme se dál snažit spolu 😀 A mě to nevadí, já mám i to snaženíčko ráda 😀 😀
V sobotu nebo v neděli zkusím testnout a uvidíme no .. 😒

kristinandbaby
1. pro 2011

Tak jsem zvědavá, budu na tebe myslet !!
No mě taky snažení baví, ale prostě říkám si třeba jestli není někde problém atd atd....nevím, mám strach docela, začínáme 4.měsíc no 😒

pajiskazemlyna
1. pro 2011

@kristinandbaby Jsme na tom úplně stejně, taky mě občas přepadne hrůza z toho, jestli tady v tom fóru nebudu snažilkou ještě za rok ... Děsí mě to a vím, že stát se to může.. Ale pořád doufám, že budu mezi těmi "šťastnějšími" ..... 😒 Nejhůř otěhotníme spolu do ledna, jo ? 😀 Ve dvou to jde vždycky líp 😀

kristinandbaby
1. pro 2011

@pajiskazemlyna dobře, nejdýl teda v lednu :D já jdu v půlce února na gyndu, tak bych to kdyžtak možná začala řešit....jestli mám aspoň ovulku 🙂 každopádně jsem ráda že v tom jedem spolu 😀