"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
3. pro 2011

@hanickaa.d já jsem jenzvědavá jaké to bude najednou bez ničeho....jako i bez prášků🙂 asi blbě myslím🙂

sedivka
4. pro 2011

@hanickaa.d taky si utivam vyhod netehotenstvi a vecirkuju 🙂 o cervenem vinu. Jinak jsme se s manzelem ted domluvili, ze zadny prestavka ve snazeni nebude a pokracujeme plynule dal 🙂 tak se tesim... Diky mym dlouhym cyklum mi teoreticky vychazi ovu na stedry den... Hmmmmm 😉

pajav
4. pro 2011

@sedivka budu držet palečky,byl by to nejhezčí dárek pod stromeček 🙂) Sice zpětně,ale byl 🙂))

barbulinka1
4. pro 2011

@pajiskazemlyna ahojka, tak co zkoušela jsi testík ? myslím na tebe a držim pěstičky 🙂

jankaander
4. pro 2011

tak mám pocit,že už tři dny mám ovu testy stejně pozitivní,tak nevím čemu věřit 😒

gabuli202
4. pro 2011

Tak už mám dva dny zpoždění MS, zatím nemám žádné příznaky, ale těho test byl včera negativní. už proběhla jedna MS bez prášků, tak doufám, že nebudu muset na vyvolávačku nebo něco podobného 😒 Myslíte, že by to mohlo blbnout, když už jednou v pohodě proběhla?

pajav
4. pro 2011

@gabuli202 já po vysazení měla cykly různě dlouhé..32,34,37, ani jednou jsem neměla cyklus stejně dlouhý, pokud to nedostaneš,zkus testnout znovu za 2 dny :o)

gabuli202
4. pro 2011

@pajav Já jsem měla první MS bez prášků po 25 dnech, sama jsem byla překvapená, tak uvidíme, kdy se dostaví 🙂 A můžu se zeptat, kdy jsi měla ovulko, když jsi měla tak dlouhé cykly?

pajav
4. pro 2011

@gabuli202 zezačátku netuším,kdy jsem mívala ovu, teplotu jsem si měřila až tak pátý měsíc po vysazení a díky tomu jsem zjistila,že ovu vůbec nebyla uprostřed cyklu,ale byla tak dva dby před další MS,kolem 34DC :o)

gabuli202
4. pro 2011

@pajav tý brďo, až tak pozdě? no, uvidíme, kdy se mi MS dostaví a možná, že si opravdu koupím ty ovu testy, abych si byla jistá, kdy ovu probíhá. Minulý měsíc jsem si myslela, že ovu proběhla, když mi začaly bolet prsa, což bylo kole 15 DC, ale tento měsíc mi začaly bolet prsa tak od 14 DC až doteď, což je 27 DC, tak jsem teď zmatená ☹

pajav
4. pro 2011

@gabuli202 já jsem si ovu testy nedělala,měla jsem jich 5 a ty jsem vypotřebovala hned na začátku takže mi byly k ničemu,byly negativní. Měsíce před tím jsme se snažili pouze v těch dnech,kdy mi to ukázala kalkulačka plodných dní na internetu a pak ne, pak se nedivím,že nám to nešlo,když ovu bývala tak pozdě, teda pokud bývala. Co můžu poradit všem snažilkám,tak at se snaží od začátku až do konce cyklu,nikdy nevíš,kdy může přijít. Teplotu si měřit nechceš?

gabuli202
4. pro 2011

@pajav Zatím si teplotu měřit nechci, manel by si asi ťukal na čelo, že to tak brzy řeším 😀 Takže asi nakoupím testíky a uvidíme 🙂

twistinka123
4. pro 2011

@gabuli202 mě testy ukázaly pokaždé🙂 i jsem to na sobě poznala🙂 já taky nebudu měřit🙂

pajav
4. pro 2011

7tt a 9tt najděte 5 rozdílů 😀 Néé dělám si srandu, jen to trochu poskočilo,nemyslíte? :o)

twistinka123
4. pro 2011

@pajav no jako pěkně ti roste, todle mají u nás holky tak v 5🙂))

twistinka123
4. pro 2011

@pajav asi budeš mít pěknej buben 😀

pajav
4. pro 2011

@twistinka123 fakt? Jej nestraš,snad ted trochu postojím :o)) Ale 2,5 kg je nahoře 😀

twistinka123
4. pro 2011

@pajav no to je dost🙂))

barbulinka1
4. pro 2011

@pajav Ty brdo krásně se kulatíš 🙂 🙂 🙂 náderný bříško 🙂 to už asi taky nejde moc skrývat co ? 🙂

pajav
4. pro 2011

@barbulinka1 tak pokud mám uplé tričko tak ne no 🙂 A co ty? Jakpak je?

pajav
4. pro 2011

@twistinka123 🙂 váhu si zapisuju už nějakou dobu, takhle ted vypadá :o)

twistinka123
4. pro 2011

@pajav no ale holky ze začátku spíše hubnou, jak je jim blbě, si nějakej unikát 😀

pajav
4. pro 2011

@twistinka123 mě sice blbě je,ale určité jídla můžu pořád 😀 Když mám hlad,tak jím..kdybych zvracela,možná by to bylo jiné,nevím..dost mi ted šmakuje sladké :o)

barbulinka1
4. pro 2011

@pajav jo dobrý, akorád mám šílenou rýmu :( zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá jak to doopadne...těšim se, ale zároeň se i bojim...

pajav
4. pro 2011

@barbulinka1 nebooj 🙂 Všechno bude v pořádku 🙂 V kolikátém zítra budeš?

barbulinka1
4. pro 2011

@pajav Jo snad jo a bude i srdíčko a fotečka 🙂 podle ms budu 7+5 ale ovulace byla až někdy 20 dc, takže cca7+0 si myslim...tak snad bude i srdíčko a všechno bude v pořádku, nic jinýho si nepřeju 🙂

pajav
4. pro 2011

@barbulinka1 tak to bude stoprocentně!!! Těším se na fotečku :o)

barbulinka1
4. pro 2011

@pajav No snad jo, asi je normální těšení a stach zároveň 🙂 snad zítra uvidim to zlatíčko naše, ta 3mm bublinka minule mě moc neuspokojila, i když byla taky krásná 🙂 🙂

twistinka123
4. pro 2011

@barbulinka1 držím palečky!!

holky já se loučím, jdu si dát něco k véče🙂 a za 9dní jdeme do toho jupíííí🙂))

tak papa

barbulinka1
4. pro 2011

@twistinka123 Děkuju moc 🙂 9 dní, to uteče jako voda 🙂