"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
20. říj 2011

jinak vám držím palečky doufám že než já s tím začnu tak vy tady budete už těhu!🙂

lucille85
20. říj 2011

@pajav no já bych to spíš radši už dostala, abych věděla že funguju 😠 Myslím že test je zbytečný vzhledem k těm atb a tomu že první "snažení" bylo až minulé pondělí...i když manžel do mě taky šije 😀 Co tvoje teplotka?

@twistinka123 ahojky!já to s ovu testama zkoušim, jsem první měsíc po vvysazení, mám wondfo z www ovulacni-testy.cz, maj celkem výhodný balení. Ale testovala jsem 10-20DC a prd....sice furt dvě // ale ta druhá nikdy nebyla silnější, spíš takový chcípáci...pak jsem zkusila včera , když mě bolelo břicho na pravý straně, čistě ze zvědavosti a byly skorro stejný, dnes to samý, ale pozitivní to podle mě neni...ale tak nečekala jsem zázraky po sedmi letech s HA,,,Co Ty, jak dlouho si brala? Jinak myslím že nej kombinace je měření teploty a ovu testy...Jak tady psala pajav že měří tak jsem něco načetla a teplota je spolehlivé vodítko, takže zjistíš celkem jasně zda ovu byla...Jinak si řikám že bych si koupila ty digitální ovu testy od clearblue a když by tyhle obyč vyšli jakože nerozhodně, tak zkusit ten, tam je to jednoznačný...

twistinka123
20. říj 2011

@lucille85 no já jsem brala 10 let 😠 navíc pracuju na gyndě, ale ovu testy a tak doktorka nedoporučuje, prostě říká nechat to být a uvidí se, ale já bych tomu chtěla napomoct...ač k ní sama chodím tak to s ní nechci zatím řešit (prosinec je ještě za dlouho ) ale chtěla bych tomu pak trochu napomoct...

trolleey
20. říj 2011

@twistinka123 Ahojky, s ovu testy zkušenosti nemám, ale zkušenost po vysazení HA mám, a ta je taková, že mě všechno bolelo, motala se mi hlava, bylo mi špatně vyrašily mi vyrážky... prostě se tělo potřebovalo asi nějak pročistit a zbavit se těch hormonů, nebo co... 😖 🙂

hanickaa.d
20. říj 2011

@twistinka123 To je fajn, že tady je někdo z oboru 🙂))

hanickaa.d
20. říj 2011

@trolleey já jsem vysadila teď, mám poslední MS po HA tak jsem zvědavá, jak tělo zareaguje 🙂

twistinka123
20. říj 2011

jojo z oboru jsem ale ovu testy se u nás neřeší. jen doporučuje počkat s těhu 2měs po vysazení a brát už kyselinu listovou. tak tu beru....vysadila jsem po 10letech Mercilon (předtím Minisiston) a jsem docela ok zatím, až na citlivý podbřišek. a moje mudr říká že je to normální....
tak kdybyste chtěli s něčím poradit a budu vědět, tak ráda poradím....i když sama taky něco nevím🙂))

twistinka123
20. říj 2011

@hanickaa.d já mám vysazeno 14dní....a plet a vlasy ok jen ten podbřišek....tak uvidíme🙂 dej vědět! už plánujete mimi?

lucille85
20. říj 2011

@twistinka123 ju no ja mam mamku z oboru. Ale taky řiká nic neřešit (no a já nechci před ní vypadat jakože to tak řešim) 😀 jenže copak to jde? Já měla Nuvaring a před tim Marvelon a Yadine. Beru Femibion a DHA. Co Ty? A jaký názor má Tvoje gyndr. na bylinky?jako jestli je něco přírodního čim nahodit ten cyklus?já piju nějakej čajík od Mojžišový, ale zda funguje netušim. A taky vůbec nevim kdy řešit, když MS nedojde (teď už má 2 dny zpoždění)?počkat týden, dva? od včera mě bolej jakože vaječníky, vlasy se mastí víc a ple´t trochu horší, ale nic hroznýho, ale zatim jsem jen měsíc bez...

petinkas
autor
20. říj 2011

Ahoj holky, vysadila jsem před 27 dny a MS dorazila dnes ráno. Příznaky po vysazení zatím žádné, i příchod MS jako kdybych brala HA - akorát je silnější. Tak pěkně doberu ATB a začneme se zase snažit (jupí 🙂 ).

lucille85
20. říj 2011

@petinkas tak to gratuluju! ach jo já už chci taky MS!

petinkas
autor
20. říj 2011

@lucille85 já už ji nechci 😀.. ale jsem alespoň ráda, že všechno funguje jak má..

pajav
21. říj 2011

Dobré ránko, jak tady tak mluvíte o té MS, tak já bych jí už taky mile ráda dostala :D at se můžeme začít snažit na novo 🙂) teoplota je pořád stejná,nízká. Dnes jsem 34DC ..pfff..únavné...pěkný de,můj zachvíli bude pracovní a večer bych se ráda nějak odreagovala,nějakou skleničkou 😉))) co vy plánujete na večer?

lucille85
21. říj 2011

dobré ráno!
@pajav no nápodobně-furt nic, teplota 36,6. Kolik máš Ty? já vim že to mám každej jinak,ale tak pro orientaci? jestli to teda neni moc intimní informace 🙂Přeji úspěšný pracovní den, tak za chvíli razim do práce...Co vlastně děláš? Já pracuju jako personalista. Jinak večer plánujem jít s m na nějakou dobrou večeři...
asi si dám litr červenýho 🙂

ange_de_la_morte
21. říj 2011

Dobré ráno holky, já dneska jedu za mamkou do Brna a pak celý víkend výlet do Pardubic, tak si víkend asi pěkně užiju 🙂

twistinka123
21. říj 2011

ahojky holky moc Vás zdravím!
moje doktorka preferuje přírodní cestu - firmu LR (ale to je bez komentáře🙂 ) 🙂 do toho bych nešla.
já beru jen kyselinu listovou a jinak nic...
já jsem už fit, teda až na pohmat citlivý podbřišek ale to asi bude, to říkala doktorka že jo... 😀
jinak do sebe nic neperu....jsem zvědavá, za jak dlouho dostanu MS. dneska jsem 15DC. tak uvidíme🙂
všem přeji pěkný den já už makám🙂

trolleey
21. říj 2011

Dobré ráno, snažilky. my s manžou dneska taky plánujeme, že někam vypadneme. objednali jsme si na dnešek bowling a pak možná ještě někde posedíme, nebo zajdeme zatrsat... ať trošku vypneme.
jinak vaječník stále bolí, a zítra si asi zkusím udělat znova TT. Tak držte palečky, ať to klapne.. bo jinak už mě asi klepne.. 😀

twistinka123
21. říj 2011

@trolleey moc držím palečky!!!! dej vědět!!!

hanickaa.d
21. říj 2011

@twistinka123 Ahoj no já dopapala platíčko, dnes bych si měla vzít, ale už nebudu brát. Taky jsem brala mercilon. Plánujem neplánujem....necháme to běžet 🙂

twistinka123
21. říj 2011

@hanickaa.d ahojky🙂 no mě bylo celou dobu super a asi 10DC mě boleli vaječníky jak prase🙂 a ted jen tak zlehounka, nic extra. pleť atd vše ok!!! tak držím palečky a jsem zvědavá za jak dlouho otěhotníš🙂 kvůli mercilonu🙂

hanickaa.d
21. říj 2011

@twistinka123 no mám trochu obavy z pleti, ale to stejně neovlivním. no uvidíme, kdy to přijde, každopádně netuším jak budu reagovat, jak říkám, zatím se nebudou konat žádné testy a teploty. Já jsem uklidněná doktorkou, vše by mělo být v pořádku, taky mi napsala nějakou kys. listovou. Budu informovat

ange_de_la_morte
21. říj 2011

Tak dneska mně pobolívalo trošku břicho jako kdyby se blížila MS , tak nevím .... dneska sem 25DC a cyklus mívám 26-28 obvykle takže buď a nebo .... každopádně sem zkusila TT a nic, pokud o víkendu nepřijde MS zkusím test ještě v pondělí, ale nedělám si naděje

kjurecka
21. říj 2011

ahojky Tak já vysadila HA v pulce srpna a uvidíme jak se zadaří....Už jsme to zkoušeli,yle myslím,že je asi ještě brzy něco očekávat...Co si o tom myslíte vy??Muzu se zeptat jestli tady je už i některá maminka a nebo už čekatelka miminka jak jste poznaly,že jste v tom...Kolikrát už mám pocit totž,že mě bolí v jednom kuse prsa a v podbříšku,ale přitom test to vyvrátil...děkuji za info🙂)
😉

pajav
21. říj 2011

@lucille85 pracuji na poště za přepážkou..:-// a jinak na moje teploty můžeš juknout tady..prostě bez ovulace takže pořád nízké a proto,že jsem neměřila nikdy ve stejnou hodinu tak to mám takové klikaté 🙂)) http://www.womenzone.cz/uzivatelka/pawlienka/gr... večer jsu s kamarádkou sednout,tak nachvíli vypnu 🙂 Manžel byl včera a dnes odpočívá :D

pajav
21. říj 2011

@lucille85 jen pro ukázku jsem si našla graf,jak by měl vypadat s pěknou ovulací a s následujícím vzrůstem teploty..já takový opravdu nemám ani z poloviny 🙂) http://www.womenzone.cz/uzivatelka/barbora21/gr...

twistinka123
21. říj 2011

@hanickaa.d tak snad se i nám zadaří za dva měsíce....necháme se překvapit!

barbulinka1
21. říj 2011

@pajav Ahojka, tak jak se daří ? 🙂 Koukám teplotka pořád nízko co ? :( ale jsou případy, kdy je ovu i před MS, takže třeba 🙂 🙂 Já mám po snaženíčku, manžel odjel do Litvy takže jsme se snažílkovali od 5DC do 8 DC takže nejspíš moc brzo :( to by musela být ovu dneska, aby to mělo smysl a třeba mršky počkaly, ale silně pochybuju :( takže říjen je marnej pro mě už :( ale nevadí, máme před sebou spoustu měsíců 😀

twistinka123
21. říj 2011

moc držím pěstičky at to snažilkám brzy vyjde!!!

hanickaa.d
21. říj 2011

@twistinka123 proč za dva měsíce? Psalas, že to doporučuje tvá doktorka...

twistinka123
21. říj 2011

@hanickaa.d my si řekli že to prubneme od Vánoc🙂 jo doktorka doporučuje počkat 2měs po vysazení ale kvůli zvýšenému riziku vícečetného těhu jinak není důvod!!🙂