"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
13. pro 2011

@twistinka123 hihi, volný průběh 🙂

terulilinka
13. pro 2011

@gabuli202 já to taky nemyslela zle 🙂 No, jenže jsme ženský a ty většinou chtějí všechno hned 😀 občas bych chtěla být chlap.. ten si řekne : nj, teď to nevyšlo, další měsíc sexu navíc 😀😀
@kixi jéééžiš, to mě mrzí, tak držím palce ať to vyjde 🙂 no chtělo by to se nějak odreagovat a tohle vypustit, ale chápu, že to nejde..

twistinka123
13. pro 2011

@lucille85 no měla bych dostat další asi 29.12 tak nevím zda na silvestra už bude jasno...ale budeme na silvestra sami tak bych měla hezký dárek pod ohnostrojem 🙂

twistinka123
13. pro 2011

@zzaneta no nechce abych se hlídala a tak...

terulilinka
13. pro 2011

Holky, já tomu svýmu tělu nerozumím 😀 Minule jsem měla mít podle kalendáře ovu 14DC a byla o den později a poznala jsem to na sobě.. teď by měla být zítra a dnes mam pozitivní ovu test a nic na sobě necítím 😀

lucille85
13. pro 2011

@terulilinka ovu přijde v rozmezí 12-36hodin po pozit. ovul. testu...

sedivka
13. pro 2011

@terulilinka nejsi stroj, muzes fungovat pokazdy trochu jinak 🙂

terulilinka
13. pro 2011

@lucille85 takže stačí se pomilovat zítra co?🙂)) děkuju...
@sedivka já vím, jen mě to překvapilo, když jsem na ty čárky mnžourala 😀

gabuli202
13. pro 2011

Takže když budu mít ovu test pozitivní, bude to platit až řekněme další den? 😀

kixi
13. pro 2011

holky toto jsou moje dnesni ovu testiky...rano byla silnejsi (ale nejako kontrolni) a postupne slabla...znamena to, ze ovu uz probehla?

terulilinka
13. pro 2011

@kixi No, mě se zdá, že jsou negativní ☹ já jeden den měla silnější čárku, pak zase slabou a pak zase silnější a vím, že ta ovulka tehdy nebyla...

terulilinka
13. pro 2011

@gabuli202 to by mě taky zajímalo, dneska jsme unavený 😀😀

pajiskazemlyna
13. pro 2011

@kixi Podle mě jsou taky negativní a hlavně by se ovu testík měl dělat jen jeden denně a to odpoledne 🙂
Držím palečky, at vše vyjde tak, jak si přeješ ! 😵

kixi
13. pro 2011

@terulilinka diky...negativni jsou urcite..jen nechapu ze je tam duch, ktery dneska zeslabnul...jen me zajimalo jestli nemohla byt ovulka treba vcera..

pajav
13. pro 2011

@silvaaa ahoj,já otěhotněla z ovu, která byla po 34 dnech cyklu, 2 dny před MS 🙂))

kixi
13. pro 2011

@pajiskazemlyna dekuji..jj negativni jsou urcite...udelam zitra dalsi a uvidim...slo me jen o to, abych vedela kdy priblizne mam ovulku..

pajiskazemlyna
13. pro 2011

@kixi A kolikátý jsi den cyklu? Pociťuješ na sobě nějaké příznaky nebo tak ? 😵

kixi
13. pro 2011

@pajiskazemlyna 13 DC...priznaky nemam, nebo o nich nevim..minuly cyklus me hrozne bolel levy vajecnik a to jsem tusila ze je ovulka..ale to jsme se nesnazili...a tento mesic nic..ja jsem se zatim nemela kdy zkoumat, otehotnela jsem hned po vysazeni ha a po potratu jsem ted treti cyklus...

pajiskazemlyna
13. pro 2011

@kixi Ahááá 🙂 A jak dlouhý jsi měla minulý cyklus ? Odečti od něj třeba 12 dní a vyjde ti přibližně den, kdy byste se mohli začít snažit 😵

kixi
13. pro 2011

@pajiskazemlyna prvni cyklus po revizi jsem mela 54 dni a druhy 31..obavam se ze se z toho jeste neda moc vycist :(

pajiskazemlyna
13. pro 2011

@kixi Tak to je pravda, nedá se tím moc řídit :( A máte možnost snažit se třeba obden ?? To by mohlo vyjít .. 🙂

terulilinka
13. pro 2011

@kixi hele oni si ty duchové dělají co chtějí, já měla taky jeden den silnější a pak skoro žádnýho 🙂 ale být tebou se snažít tak ob den/dva nehledě na ty testy 🙂

terulilinka
13. pro 2011

@twistinka123 hmmm, koukám, že to máme podobně, mě by měla ms dorazit 28.12.:-D

kixi
13. pro 2011

@pajiskazemlyna
@terulilinka od 9 Dc se snazime ob den...zatim tedy dvakrat a pokracujeme...ty testy jsem si delala spise pro zajimavost...

pajiskazemlyna
13. pro 2011

@kixi tak to je super, moc moc držím palečky !!!! 😵

terulilinka
13. pro 2011

@kixi tak držím palce🙂

kixi
13. pro 2011

@pajiskazemlyna
@terulilinka diky moc holky, ani nevite jak je to pro me dulezite, kdyz uz se mi to jednou podarilo...i ja vam preji hodne stesti..musime bojovat za ta nase miminka 🙂

kristinandbaby
13. pro 2011

@twistinka123 Mrknu se...objednám je stejně až na leden 😉 tak rozmyslím..ale leze to pěkně do peněz, kor když nepoznáš ovulku..ale holky říkali že i zkouší každé dva dny testovat

kristinandbaby
13. pro 2011

Holky já dočítám, vy hrozně melete 😀 člověk aby ani nepracoval 😀
@terulilinka Na jakým filmu jsi byla ? já s mamčou na rozbřesku..miluju Edwarda totiž 😀 Jinak já ty testy nechám na leden....prdím na to, teď se snažíme každý den, takže jako ovulka neovulka 😀

silvaaa
13. pro 2011

@pajav Fakt? Tak to bude mit pritel vecer radost,jak prijde z prace 🙂 .Chtela jsem jit brzy spat,ale takhle na nej radeji pockam! 😀