"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
23. pro 2011

mě už tečou slzičky 😢

misam
23. pro 2011

@twistinka123 ....já se ještě držím.

sedivka
23. pro 2011

@twistinka123 napodobne..

misam
23. pro 2011

@sedivka @twistinka123 ...tak ani moje oči nezůstaly suché.

gabuli202
23. pro 2011

I já jsem uranila slzu. A né jednu

terulilinka
23. pro 2011

ufff, holky, vy jedete... 😀 já začínám být pomalu nervozní a mít myšlenky na testík.. ale hrozně se bojím :(

twistinka123
23. pro 2011

@terulilinka mám to stejné....taky nato občas myslím, ale pochybuju že tam ty dvě II budou....navíc jsem chcíplá 😒 tak du zase hají a holyk...ŠTASTNÉ A VESELÉ A TĚHULKÁM KRÁSNÉ TĚHOTENSTVÍ A JEŠTĚ HEZČÍ MIMINKA A SNAŽILKÁM PŘEJI BRZKÉ DVĚ II NA TĚHU TESTECH!!!! MĚJTE SE A ZASE BRZY PAAAAAAAAAAAAAA

kristinandbaby
23. pro 2011

Holky moje přeju Vám krásné Vánoce, štastný Nový rok a hlavně ty miminka v bříšku!! ty co už je tam mají tak hodně zdravíčka!! Mamince jsme dneska dovezli nové koťátko, tak už má taky krásné Vánoce...Pohřeb pana Havla byl velice smutný, ale bohužel život jde dál a já nechci smutnit na Vánoce. Jinak salátek a chlebíčky už mám hotové, zítra ráno dělám vývar z morkových kostí s knedlíčky, řízky smažím až před večeří. Ráno ještě jdeme nakrmit zvířátka do nedaleké farmy. Večer večere, pak návštěva u tchánovců, návštěva u mojí mamky pak u mýho taťky a půlnoční mše v krásném kostele v Pardubicích....Užijte si zítřejší krásný kouzelný den!!! 🙂

terulilinka
23. pro 2011

Holky, i já vám přeju krásné Vánoce a bohatýho Ježíška a ať mi snažilky objevíme // a vy těhulky ať jste zdravé a krásně rostete 🙂

silvaaa
23. pro 2011

I ja se pridavam k prani vseho krasneho k Vanocum,at miminka hezky rostou a snazilkam preju, at jsou vsechny testiky se // !!! Stastne a vesele! 😵 😵

pajiskazemlyna
23. pro 2011

Ahoj holky ! 🙂
Také přeji ty nejkrásnější Vánoce, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a úspěchů v roce 2012,
novopečeným těhulkám krásná těhotenství a nám snažilkám brzké // 😵 !!
Rok 2012 je náš kočky ...
Užijte si zítřejší den 😵
P.S. @twistinka123 @terulilinka Holky, moc moc držím palečky, vy to máte za pár 😀

barbulinka1
23. pro 2011

Holky přeji Vám krásné Vánoce, užijte si zítřejší den ať se Vám pod stromečkem splní všechna Vaše přáníčka a hlavně štěstíčko a zdravíčko do Nového roku 🙂 Všem přeju ať najdete ty nejkrásnější // na světě a holkám těhulkám přeju hlavně zdravá miminka 🙂 Moooc si to užijte, jsem ráda, že Vás tady mám a můžu vše prožívat s Vámi 🙂

misam
24. pro 2011

Krásné a pohodové Vánoce všem a snažilkám ten nejkrásnější dáreček pod stromeček. 😉

lucille85
24. pro 2011

Ahoj holky!Preju vam vsem,abyste si uzili dnesni kouzelny vecer a tesili se nejen z darku,ale hlavne z pritomnosti tech,ktere mate radi,neni vetsiho darku nez je zdravi!Tem,ktere si darecky uz opatruji v brisku preju zdrave a klidne tehotneni a pristi leto krasna zdrava miminka!A tem,ktere se snazi,preju z celeho srdce,aby brzy nasly ty dve vytouzene carky na pocuranem papirku!Pristi rok ma byt rok kralika myslim,a ma byt plodny,takze hura do toho!Krasne a vesele Vanoce vam vsem!

silvaaa
24. pro 2011

@lucille85 Ahoj,myslis cinsky horoskop ze?Tak rok zajice je ted a konci nejak v unoru ne?Divala jsem se totiz nedavno,kvuli prckovi,kdyby se to povedlo.. 🙂 ..a bude to drak,takze se mame na co tesit 😀 ,no a ty dvojnasobne,co? 😅 😅

gabuli202
24. pro 2011

Ahojky holčičky, tak vám také přeji nádherné Vánoce! 🙂

Jen jsem se chtěla zeptat, dnes jsem 20DC a čárečka u ovu testu sílí, ještě před dvěma dny byla takový slaboulinký dušík a dnes už je trošku silnější, myslíte, že můžu mít ovu až takhle později v cyklu?

mersy
24. pro 2011

Ahoj holky,
přeju všem zdraví, štěstí a hlavně ať se nám všem podaří miminka.... 🙂

barbora.martinkova
24. pro 2011

Ahojky, předem přeju krásné Vánoce - obracím se na vás s dotazem. Od října pracujeme na miminku, dnes ráno mi vyšel pozitivní test (objevil se na něm dušík) - myslíte si podle grafu bt, že by mohlo jít o těhu? http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx...
Chtěla bych překvapit manžela - bohužel jednou už nam to nevyšlo, tak ho zároveň nechci zbytečně plašit

pajav
24. pro 2011

@barbora.martinkova ahoj,graf mi nejde zobrazit,máš povolené zobrazování ostatním? Potom pod grafem dej sdílet graf a zkopíruj link 😉

pajav
24. pro 2011

Ahoj holky,tak já bych Vám chtěla také popřát krásné Vánoce, hodně dárečků, dobrou náladu, pohodu, maminkám klidné těhulkování a snažilkám brzké // 🙂)) Krásný večer!!!

barbulinka1
24. pro 2011

@gabuli202 ahojka určitě je to možný, já měla ovu až 22 DC je z toho bublinka 🙂 držim pěstičky 🙂

twistinka123
24. pro 2011

holky krásný večer...já dneska testla, co kdyby nečekaný dáreček se ukázal dřív a nic,tak nic 🙂 náladu mi kazí jen má choroba 😒 tak se mějte papa hezký večer!!!!

pajav
24. pro 2011

@gabuli202 určitě, já měla ovu 34DC 😉)

pajav
24. pro 2011

@twistinka123 třeba je ještě brzo na testování 😉) Kolik js DPO?

pajav
24. pro 2011

@barbora.martinkova tak to je krásný grafík 🙂)) Ničím bych se netajila 😉 Zítra testni znovu..tak už tiše gratuluji 😉 A at je vše tak jak má být 🙂 Krásný dáreček pod sromeček!

terulilinka
24. pro 2011

@twistinka123 ty jsi ťunťa, vždyť máš teprve po ovu, ještě vydrž!! 🙂

harley26
25. pro 2011

Holky, štastne a vesele!!! Jsem děsně zvědavá, jak jste oznamovaly pod stromeckem tu uzasnou novinu, tak sup sem s pribehy 🙂 Jinak všem hlavně zdraví a pozitivní těhotenské testy 🙂

gabuli202
25. pro 2011

Ahojky holky, tak musím říct, že jsem byla asi hrozně moc hodná, když jsem dostala tolik dárečků!

Dnes jsem si udělala ovu testík, co myslíte, je pozitivní? 🙂 nebo je ještě potřeba, aby to byla větší dálnice?

harley26
25. pro 2011

@gabuli202 těžko říct ... v navodu je, ze musi byt stejne silna nebo i vic jak ta druha carka. Ale ja ji mela taky tak nejak tlustou a pak uz byla jen slabsi, takze za me je snad pozitivni 🙂