"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
29. pro 2011

holky trapná otázka, ale jak jeto u vás se sexíkem na začátku těhu? jo nebo ne?

pajav
29. pro 2011

@twistinka123 já osobně měla strach,spali jsme spolu snad po 2-3 týdnech co jsem to zjistila. Ale prej to ničemu nevadí 😉

twistinka123
29. pro 2011

@pajav díky🙂 tom nic netuší nechci bejt podezřelá🙂

pajav
29. pro 2011

@twistinka123 tak jestli nechceš,tak se hod marod na pár dní 😉 Ale určo to ničemu nevadí, nikde jsem neslyšela,že by se to nesmělo,pak záleží na ženské,jestli jí to je příjemný nebo ne.

twistinka123
29. pro 2011

@pajav no to neprojde, nemocná jsem byla doted🙂)) stejně to pukne...ale zítra běžím pro dudlík nebo bačkůrky, a k tomu těhu testík na silvestra mu to vyklopím🙂 chudák si furt myslí jak miza chvíli dojde MS a bude po hehe😀

pajav
29. pro 2011

@twistinka123 tak to nám pak musíš napsat jeho reakci 😉)))

twistinka123
29. pro 2011

@pajav 😀 bude jak puk..... 😀

gabuli202
29. pro 2011

@twistinka123 moc moc gratuluji, je to opravdu úžasné, záviím vám! 🙂 A máš nějaké příznaky těhu?

silvaaa
29. pro 2011

@twistinka123 No ja chci se sexikem pockat do te prvni prohlidky,asi to nicemu nevadi,ale jistota je jistota. 😉 .Dneska mi prisla Velka kniha materstvi,tak jsem ji hned studovala a tam pisou,ze v prvnim trimestru by se nemelo v dobe,kdy by jsme mely jinak dostat MS.Takze nevim 😕 .

hanickaa.d
29. pro 2011

@twistinka123 no tak to jseš dobrá že to vydržíš, já to vydržela jen 1 den...a prosím tě obor neobor. proč bys krvácela....raduj se, jseš těhotná prostě!!!!!!! a stát se může cokoli kdykoli i v 5. měsíci....viz Radka Kocurová

hanickaa.d
29. pro 2011

@silvaaa Silvi odkud jsi já z Ol? a na UTZ půjdu asi k Dr. Polákovi a vím, že to bude přes 1000

hanickaa.d
29. pro 2011

no já mám se sexem útrum kvůli té sraženině ☹ ale jde to i jinak 🙂 kdo je v pořádku, myslím, že nevadí

silvaaa
29. pro 2011

@hanickaa.d Ja jsem z okoli Noveho Jicina 😉

terulilinka
29. pro 2011

@misam
@silvaaa holky, děkuju! já spíš koupit ten digitál já s tim rtutovým ani neumím pracovat 😀 nikdy mi to nejde sklepnout 😀

hanickaa.d
29. pro 2011

@silvaaa a až do Ol, jo? Mě přijde že větší města to mají automaticky dražší....

terulilinka
29. pro 2011

@twistinka123 neboj se, podle fotek je ta čárka krásně vidět! držím palečky, ms určitě nedostaneš! a upřímně - závidím ti to 🙂) ale zároven ti to fakt strašně moc přeju 😵

sedivka
29. pro 2011

@twistinka123 co vim, tak sex a tehu nic nevylucuje. Osobne tomu verim, protize tohle bych si odeprot dikazala tezko!!🙂

lucille85
29. pro 2011

@pajiskazemlyna Ahoj no mame se celkem fajn,obcas boli brisko,spatne mi neni jen nekdy z nizkyho tlaku a obcas vecer pred spanim ale nic co se neda zvladnout.Na Vanoce jsme oznamovali rodine,tak vsichni prekvapeni a nadseni,chudak manzelova maminka pak probrecela zbytek vecera.Jinak v utery me ceka dalsi poradna,v patek pristi pak uz krev na screening.Mela bych byt dnes 9+6tt,podle utz jsme byli o tyden mladsi takze cca 9.tyden.No uz aby byla ta kontrola,ja se bojim porad jestli tam fakt jsou a jestli tlucou srdicka.

@twistinka123 Luciii moooc gratuluju,vse bude ok,uvidis!A Ty sis nebyla jista a sup na prvni dobrou!Mam z Tebe radost!

A vsem ostatnim co jeste na testovani cekaji drzim palce!Terez Ty nebud smutna,povede se priste a hotovo! uz na vas jiste nejake to krasne miminko ceka!

lucille85
29. pro 2011

jinak my nesexovali ani jednou,nejdriv sem totiz krvacela a pak jsem se bala no a od zjisteni dvou bublin mame zakaz a nejspis uz naporad..ale pro mimca cokoli,nejak to vydrzime,manzel je skvelej a rikal ze by se i bal a ze si nechce nic vycitat kdyby se neco stalo.

silvaaa
29. pro 2011

@hanickaa.d Prave ze gynekolozka vsechny posila az do toho Olmiku,takze je uz jedno ke komu tam pujdu,stejnak bych tam jela 😉 .A od nikoho jsem neslysela,ze by na tom byl nekde tady v okoli.

trolleey
29. pro 2011

@twistinka123 moooc gratuluji, a držím palečky. 😉 to je super, že se vám to podařilo. 😉 pak napiš, co na to muž. 🙂

kristinandbaby
29. pro 2011

@terulilinka Teri to je mi líto, ale nevadí, mimi přijde a aspoň si dáš panáčka na Silvestra 😀
@twistinka123 Super !! moc závidím 😉
@pajiskazemlyna Čauky ženo, hlásím že jsem 29 dc a MS nikde 😉 tak uvidíme, čekám to tak 3.ledna 😉 Joo a ještě jsem ti chtěla říct, ať si pořídíš fotku jako !!! kdo na to prázdno má koukat 😀 😝

twistinka123
29. pro 2011

tak jsem to tomovi vyblila🙂 protože jsme se poštuchovali a on na to,počkej ti dám na prdel vařečkou....a já na to kdy? a on, no třebaaž budeš těhu a tlemil se jak ježíšek🙂 tak jsem pro ní doběhla dala mu jí do ruky a řekla mu tak můžeš 😀 holky čučel jak puk 😀 😀 😀 ale říkal, že má radost ale at to nezakřiknem, takže pšt🙂 holt jsme v oboru znalý - jeho rodina též zdravotníci a chudák se bojí 😒

lucille85
29. pro 2011

@twistinka123 moc hezky,tak aspon ted na to tajemstvi budete dva...ja to taky rekla hned a jsem rada...na miminku prece pracoval taky tak by to mel vedet 😀 drzim palce at to klapne!

sedivka
29. pro 2011

@twistinka123 hezky pekne 🙂)))) teda, pominu-li ze se skadlite vareckou 🙂)) az to budu jednou rikat manzelovi, urcite nebudu nic pripravovat. Urcite to na nej vyhrknu hned jak vylezu z koupelny s pozitivnim testem 🙂 nedokazala bych na tenhle pocit byt sama bez nej ani hodinu 🙂 uz aby to bylo. Drzim ti palce at mrcha nedorazi a vse se zdarne vyviji!!🙂

terulilinka
29. pro 2011

@lucille85 děkuju za podporu!! Věříme v to 🙂

@kristinandbaby já už si dala dneska 😀

@twistinka123 jééé, to zní hezky🙂 neboj se, všechno bude v pořádku!!

lucille85
29. pro 2011

@sedivka presne,ja to manzelovi rekla hned jak prisel domu,navic kvuli tomu krvaceni to vypadalo vselijak...a kdyz jsme se o tom bavili uz drive tak i rikal ze to chce vedet hned...a prekvapko pak mel stejne kdyz sem mu volala ze budou dve...

kixi
30. pro 2011

holky, ja dnes 30 DC, uz treti den spinim, mam ms bolesti, ale ms porad nikde ... testovala jsem naposledy 26 dc a citim se absolutne netehotne...takze jsem zvedava kdy potvora dorazi 😕

petanevesta
30. pro 2011

Ahoj holky, tak já jsem zmatená jak lesní včela - tenhle cyklus testuju OVu testama skoro pořád, protože nevím(ani podle bolesti břicha - to mě tlačí skoro pořád)....měla jsem nejdřív ty papírkové One step a 10DC jsem měla skoro stejně silnou čárku, ale pořád jsem to brala jako silnějšího ducha, takže jakože nic. Pak jsem ale až do 26DC měla stále jen slabounký duchy i přes mé plodný dny dle kalkulačky na netu a teď jsem si před 3 dny koupila jiný testy, takový ty bakelitový a 27-29DC to vypadá jako pozitivní, to je divný ne? 😀 Se z toho fakt pos...takových peněz mě to stálo 😝 pokud nevyjde těhu, tak asi příští měsíc měřím teplotu, z tohohle jsme tumpachová 😀

petanevesta
30. pro 2011

@kixi třeba mrcha nedorazí 😉