"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 ahaaaa a já pořád kde všechny berou 4tt+4 atd :D jak to počítají..ted už to vím :o))) No pokud to příští týden nedostanu,tak asi pofrčím,ale musím se objednat a bůh ví kdy budou mít volno :-/ Ale děkuju za vysvětlení 🙂

twistinka123
28. říj 2011

škoda že nechodíš k nám....já ti jen říkám zkušenosti z ambulance víš🙂 u nás se už 8 tý objednávají do gennetu na UZ 13tý (je tam totiž strašně narváno) 🙂 podle ovulky se neřid....jo a pokud tě to zajímá, termín porodu bys měla 24.6.2011 😀 a mateřskou od 13.5.2011 😀

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 ježiš to je tak krásný to číst!! :o)))))))))))))) Manžel to vše plánoval od listopadu,abychom se mimi narodilo pěkně v létě,to by se mu i splnilo 😉)) A ta mateřskááááá..já už bych tak chtěla vypadnout na čas z té mojí práce!! :D

hanickaa.d
28. říj 2011

hej hola děvčata zdravím z domova 🙂 tak jsem se poprala s dočtením 🙂 já jsem dnes 10DC takže teď by mělo teoreticky začít snažení. Manžel nechce o žádném snažení apod. řečech slyšet, vůbec si nechce nic připouštět. Asi je to dobře, na listopad máme naplánovaných spoustu akcí takže bude pořád co dělat a na co myslet 🙂 tak hezký sváteční pochmurný den 🙂

twistinka123
28. říj 2011

jj to ti věřím!!! drž palečky mě, vzpoměn si na mě na Vánoce 😀 ted se hážu do pohody, páč se mě to zatím netýká, ale těším se! mě je i nějak jedno kdy se narodí, ale nesmí dřív jak 1.8 😀 (manžel jede na letní olympijský hry a nechce mě tu nechat samotnou a co kdybych porodila 😀 ) proto od Vánoc, aby byla rezerva 😀

barbulinka1
28. říj 2011

ahojka holčiny, tak jsem z té mé teplotky taková zmatená, jsem 17DC a teplota včera a dnes 36,5 předtim se mi držela 36,6 36,7 ted mi klesla, tak jsem myslela, že je OVU, ale přijde mi to pozdě tak nevim co očekávat, bojim se anovuláku, což by mě nasralo, když je zrovna manžel doma...není to pozdě mít ovulaci 17 DC? :( no uvidíme zítra jestli to stoupne nebo ne 🙂

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 Jj bubu,neboj!! No mě je to taky jedno,kdy se to narodí,hlavně at je zdravé 🙂) Všechny aby sjme měly zdravá miminka :o) A co nejdříve...

pajav
28. říj 2011

@barbulinka1 ahoj,co se týče mě,tak pozdě není..já ji měla až 34DC a to jsem už byla přesvědčená,že je to anovulák. Jedna holčina mývala ovi vždy kolem 26DC a pak krátkou lut. fázi..

pajav
28. říj 2011

@barbulinka1 teda mívala :D omlouvám se za hrubku..

twistinka123
28. říj 2011

@barbulinka1 abych byla upřímná tak se v teplotkách nevyznám, protože doktorka to neuznává a já se na to moc nekoukám....ale 17DC mít ovulku je normoš, já jí měla taky tak 😀 (podle testíku). chtěla jsem vědět jestli mám ovu hned první měwsíc po vysazení proto jsem testovala ale ted na to dlabu a jen se těším na první MS🙂))

@pajav díky díky🙂 já ti držím palečky🙂 bereš kyselinu listovou? je proti VVV a má se brát první tý těhu🙂 (a před)

barbulinka1
28. říj 2011

@pajav jenže já měla minulej cyklus 25 dní a od 20 DC co jsem začala měřit jsem měla teplotu 37 :( no uvidíme zítra 🙂 🙂 jen se právě bojím té krátké lut.fáze, aby to nebyl problém..ale co uvidíme prostě nějak to dopadne 🙂

barbulinka1
28. říj 2011

@twistinka123 No já bych taky právě ráda jen věděla, jestli vubec ovulaci mám a kdy přibižně a pak už taky kašlu na měření 🙂 a když jsem minulej cyklus první po vysazení HA měla jen 25 dní tak třeba ted se mi třeba prodlouží 🙂 no uvidíme, nějak to dopadne 🙂 vy začínáte od vánoc ? 🙂

twistinka123
28. říj 2011

@barbulinka1 máš recht!

twistinka123
28. říj 2011

@barbulinka1 jj od Vánoc (psala jsem proč, několik řádek výš) 😀 a taky se chci trochu srovnat🙂 i když je fakt, že jsem ted úplně v poho, nic mě netrápí, vaječníky mě nebolí, akorát se mi víc mastí vlasy (a navíc je mám dlouhý, takže super zábava ☹ ) ale jinak dobrý (klepu na topení) 😀

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 beru tablety kys. listové co mi dali v lékárně, "galmed" a beru je už druhý měsíc,je tam 60 tabletek..a pokud nejsem těhu,tak může mít vliv na opožděnou MS zpožděná ovu?

barbulinka1
28. říj 2011

@twistinka123 Jee, tak to se těšíš na vánoce ještě víc co ? 🙂 no já vysadila v září a první měsíc byl hroznej, boleli mě bradavky, břicho, výtok, zácpa, šííílený odešlo to s MS a ted pohoda, divim se, že i plet mam dobrou, ani pupínek 😀 ale o vlasech ani mi nemluv, mam hoodne velkou spotrebu samponu a kondicioneru po vysazeni a taky mam dost dlouhe vlasy takze super a zacali mi vic padat :( tak doufam ze se vam to povede co nejdriv, vanocni miminko 🙂 🙂

twistinka123
28. říj 2011

@pajav ne to vliv mít nemůže. rozhodně ne kvůli kyselině listové.

twistinka123
28. říj 2011

@barbulinka1 moc děkuju!!! i já tobě přeji hodně štístka!

holky tady se s váma tak dobře povídá...je mi blbý otom pořád mlít s manželem, a ani to nedělá moc dobrotu mu to pořád omílat takže sem ráda že s váma můžu drbat 😀

twistinka123
28. říj 2011

@barbulinka1 jo a na Vánoce se těším jak malá holka na panenku 😀

pajav
28. říj 2011

Taky mám velkou spotřebu šamponu a kondicioneru, vlasy mám dlouhé nad zadek, takže žádná sranda ale nevzdám s jich 😀 Co třetí den je umývám protože vesměs je mám v culiku a pořád je lakuju..

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 nemyslím kvůli listovce,ale kvůli tomu,že ovu přišla později.. každopádně meškám už 4 dny

twistinka123
28. říj 2011

@pajav no jo, to znám🙂 akorát že já si umeju vlasy a manžel mi je v posteli fouká fénem🙂 luxus🙂 mě to nebaví a je mu to neva tak to máme tak zařízené🙂))

twistinka123
28. říj 2011

@pajav nene nemyslím si že by to bylo spožděné kvůli ovu, někdo jí může mít 3 dny před MS ale to vůbec neřeš fakt, tělo je všemocné a nikdy ho nepochopíme 😀 takže koukje tu MS pozdržet na 9 měsíců ju🙂

pajav
28. říj 2011

@twistinka123 můj manžel už také začínal být alergický na to jak jsem o tom pořád mluvila :D Ted už je to dobrý a on sám se těší,vždy když přišla MS,bylo vidět,jak je zklamaný..každý den se mě ted ptá: už jsi to dostala? Já že ne a on: jupííí :D

twistinka123
28. říj 2011

@pajav no to je krásný 😀 mě se líbí u nás v ambu když se doktorka ptá kdy byla poslední MS tak jak manžel hned vyhrkne datum 😀 místo manželky. jak prostě jsou informovaný a natěšený a tak, je to sranda se vždycky strašně smějeme, jak vše ví pomalu více než ty holky 😀

barbulinka1
28. říj 2011

@twistinka123 No to jo, ja už o tom taky nemluvim s manžou, abych ho neotravila 😀 vždycky když sedim u počítače, tak řekně jen, pozdravuj holky snažilky 😀 😀

twistinka123
28. říj 2011

@barbulinka1 haha 😀 to muj manžel vůbec netuší že na nějakých takových stránkách jsem 😀 ale měl by bejt rád že ho s tím neotravuji a kecám o ovu s váma 😀

pajav
28. říj 2011

@barbulinka1
@twistinka123
tak to můj o tom ví..přijde domů a vidí me u PC a hned se zeptá: Snaženíčko? :o) Dokonce mi včera říká: Týý jo,dnes už jsi 40-tý den..koukala jsem na něj jak si to může pamatovat :D

twistinka123
28. říj 2011

@pajav jj chlapi maj přehled, ač si myslíme že se o to nezajímaj tak zajímaj akorát jsou takový že otom moc nemluví jako my holky 😀

barbulinka1
28. říj 2011

@twistinka123
@pajav Tak to manža o tom taky ví a taky vždycky právě říká pozdravuj holky 😀 a vždycky kouká na graf teplot a každý ráno se ptá, tak co teplota ? 😀 je to sranda, jak do toho spadli s námi 😀 a