"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
26. led 2012

@terulilinka a kolik dní si DPO a kdy to máš dostat?

heaven_angel
26. led 2012

@zzaneta to je mi moc lito :( .. hlavne se drz, urcite to brzo vyjde, presne jak rikaji holky, aspon vidite, ze to jde.. na dovoleny se aspon trochu odreagujes..

pajav
26. led 2012

Ahoj holky,tak já valím na kontrolu,sice ji mám až 16.2. (pouze poradnu) ale včera jsme se večer s manželem pohádali celkem škaredě a já dnes jenom a jenom brečím tak jsem volala do práce,že mi není dobře že mě bolí břicho a vedoucí mě poslala k doktorovi tak toho využiju a jdu,řekla jsem že mě bolí v podbříšku,trochu to pravda je,jsem ve stresu a aspon budu klidná,že je malej v pořádku. Achjooo....

kixi
26. led 2012

@terulilinka ahojky, kolikaty jsi dc? ja 23 a test taky bilej..ovulka byla asi 10 DC...i kdyz na 100% to nevim...ted uz netestuji a cekam na ms..kez by nedorazila...

terulilinka
26. led 2012

@twistinka123 DPO nevím, nevím kdy byla ovulace 🙂 a měla jsem to dostat dnes a nic se neděje, jen mam výtok, ale nic mě nebolí. Luci, prosímtě, chtěla jsem se Tě zeptat.. v PO jsme se milovali a měla jsem jakoby vystouplý čípek, nebolelo to, ale nedalo se to vydržet moc dlouho :D nevíš co to znamená?

terulilinka
26. led 2012

@kixi dnes bych měla být 1DC ale jsem tedy 29DC 🙂

pajav
26. led 2012

Tak kontrola dopadla v pořádku, ted už můžu být klidná, naposledy jsem byla na UZ v 11+5 a dnes jsem už 16+3 a prcek je v pořádku 🙂 Na fotečce není celá hlavička, protože už je moc velkej, ale podařila se mu alespon tato fotka,nožičky,ručičky a dole hlavička, pěkně sebou zase mrskal 🙂 A byla krásně vidět celá páteř,neskutečné 🙂 Ani nevím,jak je ted veliký,nedalo se to změřit.

zzaneta
26. led 2012

Holky, mám novinky, nedalo mi to a volala jsem doktorovi. Chtěl ať přijedu, prohledl mne, špiněni minimalni, nic nevidel, ptal se jestli chci test z moci za 100Kc, ze ma nejake nejcitlivejsi, tak jsem rikala proc ne. Uz jsme to zavrhovali ale najednou se ukazala carka, takze podle nej jsem stale tehotna. Dal mi magnesium, pry to pomuze od bolesti i na to spineni. Rikal ze nic neslibuje, ze treba mimodelozni nepozna,ale at prijdu za 2-3 tydny ze to uz budeme moudrejsi... tak a ted jdu procitat vase prispevky 🙂

terulilinka
26. led 2012

@zzaneta tak to je paráda, tak držím palečky!!!

zzaneta
26. led 2012

@terulilinka Děkuji Terez, neni vyrhano, ale bojujeme 🙂 Hlavne jsem se uklidnila a pocitam s obema variantama. Samozrejme bublinku premlouvam at zustane, jsem asi trdlo 🙂 Tobe taky drzim palecky..

gabuli202
26. led 2012

@zzaneta Žanetko, a krev ti nebral? To ti měl vzít, z toho se to nejlíp pozná 😒 Držím ti palečky, uvidíš sama, bu´d se do dvou dnů rozjedeme MS a nebo taky ne, myslím na tebe 🙂

terulilinka
26. led 2012

@zzaneta jen přemlouvej 🙂 děkuju, u mě to je už asi jasný 🙂

zzaneta
26. led 2012

@gabuli202 No jelikož mu to ukázalo na testu z moči že nějaké HCG tam je, tak nebral.. Říkal že kdyby to byl ranný potrat že bych začala krvácet hned. Jak Ty jsi to měla?

zzaneta
26. led 2012

@gabuli202 On totiž dneska ordinuje v takové zapadlé vesnici tak by mne na krev musel nekam poslat, tak asi nejprve zkousel moc.

gabuli202
26. led 2012

@zzaneta Tak já jsem ještě den před krvácením měla na testu ducha. Což bylo v úterý a ve středu ráno jsem začala krvácet. tak doufám, že to nebude tvůj případ!!

zzaneta
26. led 2012

@gabuli202 Uvidíme, stát se to může, teď už jsem na to více připravená 🙂

twistinka123
26. led 2012

@terulilinka vystouplý čípek? jak to myslíš?

gabuli202
26. led 2012

@zzaneta Věřím, že to nebude tvůj případ!! 🙂 Držím palečky

twistinka123
26. led 2012

@zzaneta ale prd bude to v poho!!!

zzaneta
26. led 2012

@twistinka123 Na tebe jsem čekala 🙂 Tvůj názor je odborný, takže myslíš že to může být dobrý? Stává se že někdo špiní? vím že mamča to měla, ale to bylo před 16ti lety :D

zzaneta
26. led 2012

@gabuli202 Děkuji Gábi 🙂

terulilinka
26. led 2012

@twistinka123 jako by tam něco "překázelo" ale ne nepříjemne🙂 nevím jak to popsat 😀

lucille85
26. led 2012

@zzaneta žanetko držím moc palečky ať je to v pořádku!!!A buď klidná, já špinila týden v kuse (začalo to tři dny před tim než jsem našla // čili to bylo cca od 7DPO-15DPO), pár dní docela dost i kousky sražené krve...po týdnu to samo přešlo...a udrželo se tam toho dokonce víc...může to být z toho zavrtávání...a mimoděložním mě strašili taky...neboj, bude to dobrý!

heaven_angel
26. led 2012

@zzaneta tak to jsou pozitivni zpravy.. jen bublika premlouvej, at se drzi.. drzim ti palce 🙂

zzaneta
26. led 2012

@lucille85 Luci děkuji, jsi živoucím příkladem že se špiněním to jde taky 🙂 Sice přiznávám že dále bych tě následovat nechtěla, ale přece jen u Tebe to nakonec taky vypadá pozitivně 🙂 Dost mne to vylekalo, taky ten negativní test. Ale uz jsem v klidu, jen mne tresti hlava a to dost.
@heaven_angel jsou pozitivni, ani uz jsem v to nedoufala, ale ted uz mne to ani nenapadne, musime bojovat a ja byt pozitivni 🙂 Jak je Tobe?

lucille85
26. led 2012

@zzaneta jo ani bych Ti to a ani nikomu jinýmu nepřála, to abys to měla jak já...Ale zatim není nic ztraceno, bublinka se zavrtává, HCG je asi ještě nízké, moudřejší budeš tak za týden...ale jsou maminky, které špinily celé těhu a dobrý, jiné zas nešpinily a stejně se něco potento...jak říká moje maminka, těhotenství je holt loterie...věř přírodě, co má být to bude...zdravá bublinka zůstane....držim palce!!!

heaven_angel
26. led 2012

@zzaneta zvladnete to, verim tomu.. udrzi se, hlavne neklesat na mysli 🙂 jen na sebe dej pozor, uvidis ze bude vse v pohode..
U me docela dobry, akorat me zlobi prsa, respektive jedno, boli me vic nez to druhy a prijde mi i vic nabehly, nahmatala jsem si tam nejakej vetsi utvar, ale ne vylozene bouli a v tom druhym nic 😒 , tak snad to nic nebude, zeptam se na to pristi tyden doktora..

petanevesta
26. led 2012

@zzaneta tak to je skvělá zprávička, držte se i s mimískem, určitě se uchytí 😉

gabuli202
26. led 2012

Holky, dnes jsem 9DC, ovu testy si dělám od 6DC 😀 6DC byl úplně slabej duch a 7DC docela silná čárka, ale né tak silná jako testovací-viz fotoblog. 8DC byla slabší a dnes je taky slabá, tak doufám, že ovu příjde! Minulý cyklus byla ža 27DC. První dva měsíce jsem ovu neměřila, ale vždycky mě bolely prsa. Tento cyklus mi zatím nebolí, už mám obavy i o ovu 🙂

aluskaasimon
26. led 2012

@heaven_angel Taky jsem mela bulku v prsu, doktor rikal, ze to jen nabihaji mlecne zlazy. Telo se chysta na miminko, neboj. 😉