"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

eficenka
27. led 2012

@petinkas tak to přeju pevný nervy... zdálo se mi ,že měl pak náš třídní (co nastoupil za naši prof. na mateřské) u maturity větší nervy za nás než my 😀 Prý ať neuděláme hlavně ostudu u přísedící :D
A jaké předměty učíš?

harley26
27. led 2012

@heaven_angel jasne, urcite nahlasim, jak probehla kontrola. Ja se tentokrat na 1DC tesila jak male dite na vanoce a jak na potvoru furt nechtel zacit!!! 🙂 Jak se citis?

petinkas
autor
27. led 2012

@eficenka Tak to se nedivím 🙂. Učím hlavně odborné - ekonomiku, marketing, aplikovanou ekonomii, účetnictví.. Kolegyně si ze mě dělá spíš srandu, abych z toho jejich výkonu u maturit předčasně neporodila 🙂..

harley26
27. led 2012

@terulilinka to jsme na tom podobne, ja 1 DC a pul roku snazeni 🙂 Za doktorkou si urcite zajdi, pokecate, rekne ti co a jak a budes mit lepsi pocit 🙂

eficenka
27. led 2012

@petinkas 😀 porodit ve škole 😀 ? tak to bys snad do nemocnice stihla... Ale bylo by asi pozdvižení 😉

petinkas
autor
27. led 2012

@eficenka to jo 😀.. a co Ty děláš?

eficenka
27. led 2012

@petinkas já jsem uplně z jiného oboru - jsem fyzioterapeutka na dětské léčebně 🙂
denně vidím stovky dětí, tak snad se nám brzy povede... někdy je mi smutno ☹

petinkas
autor
27. led 2012

@eficenka to musí být asi dost náročné, viď? Jak by řekl můj dr. - "jste mladá a zdravá, tak se povede.."

eficenka
27. led 2012

@petinkas ale zas mám takovej dobrej pocit "vnitřního naplění" když se Ti děti postupně vrací a ty jim pomůžeš k sedu, najednou pomalu začnou stát a za rok chodit.... No a někdy si zase říkám, že bych radši takhle pomáhala, a pak jsem najednou zase smutná že ještě nemáme mimčo a tak se to střídá 😀

harley26
27. led 2012

@eficenka a jestli se muzu zeptat, jak dlouho se snazite?

petinkas
autor
27. led 2012

@eficenka jj, jako u mě.. my už teda čekáme, strašně moc jsme si ho přáli, ale na druhou stranu jsem si říkala, že mi děcka ve škole budou chybět.. a že ty z nižších ročníků ani neuvidím maturovat.. na "třetí" stranu si říkám, že se na ně určitě dojedu podívat, pak si ale říkám, že už to stejně nebude ono.. no a nakonec si řeknu, že je to prostě osud a má to tak být..

eficenka
27. led 2012

@harley26 teĎ je to "teprve" 4.měsíc... no uvidíme, jsem 5DPO, tak uvidíme 😉

eficenka
27. led 2012

@petinkas taky si říkám, že to nějak dopadne.... V unoru mi má ještě přijet chlapeček - když před půl rokem odjížděl, tak teprve jsme se naučili stát, toho bych si ještě chtěla odcvičit, snad se nám povede i chůze... A pak už se na "moje" děti přijdu občas podívat (když se povede mimi).

harley26
27. led 2012

@eficenka tak to je furt v pohode 🙂 ale vim, ze clovek to chce proste hned 🙂) ja to mam stejne. Uz se na to hrozne tesim, az budu tehotna.

eficenka
27. led 2012

@harley26 jj, je to v pohodě, navíc v květnu mám domluvenou gyn. takže se ještě 4.měsíce budeme snažit a pak potřebuju třeba jen uklidnit, že jsem zdravá a tak 😉 a Jak dlouho se snažíte vy?

harley26
27. led 2012

@eficenka no my uz se snazime prave pul roku a mela sem dohodu s doktorkou, ze po pul roku pujdu na kontrolu. Tak sem tam byla, dostala nejake prasky a snad se to ted podari 🙂

eficenka
27. led 2012

@harley26 tak někdy se zadařit musí 😉

pajav
27. led 2012

Holky tak ted jsem si dočetla "gepe" příspěvky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mám dost!! Dobře ste jí to řekly 😎 Škoda že jsem u toho nebyla!!!! 😠

eficenka
27. led 2012

@pajav myslím, že se tu dnes objeví znovu 🙂 ráda bude vše řešit 😉

pajav
27. led 2012

@eficenka tak to ji mile ráda odpovím na její dotaz,co je to magnesko 😀 😀 😀

pajav
27. led 2012

@gepe Magnesko? To tě opravdu nic nenapadá co by to mohlo být? Magnesium...to už je lepší? Já myslím,že to není nijak složité slovo...

harley26
27. led 2012

Holky, kapitolu @gepe bych vcerejskem nechala uzavrenou a dal bych to uz nevytahovala, ne? Vsak jste si vsechno potrebne vysvetlily a dal si myslim, ze neni potreba to rozpitvavat. 😎

gepe
27. led 2012

@pajav To mas neco osobne proti me? Kdyz uz to bylo receno 😀 asi mas potrebu si na nekom schladit spatnou naladu, vid 🙂 nebo si nejak dokazat, ze jsi chytrejsi nez nekdo jiny? Tak to Te zklamu, narazila jsi na spatnou osobu 😉 😀
@harley26 diky, jsi zlata 😉 je to v pohode, pokud nema na praci nic jinyho, nez tohle, tak at si poslouzi 😅

eficenka
27. led 2012

@pajav
@gepe
No jedinnej kdo rejpal si byla Ty... Paja je fajn holka - než si sem vstoupila do diskuze TY, tak to bylo ok...
A myslím si, že PajaV je rozhodně inteligentnější než TY 😉

gepe
27. led 2012

@eficenka jasne, a Ty taky, vid? 🙂 proboha, vrat se o par stranek dal a pak radsi pomlc uz mym smerem 😉

heaven_angel
27. led 2012

@harley26 ja verim, taky bych se tesila 😀 je mi fajn, akorat mam dneska porad hroznej hlad, vubec se necitim dojedena 🙂) a prijde mi ze tloustnu, pritom se snazim cpat ovocem a zeleninou a byt aktivni, takze vytah a eskalatory mijim bez povsimnuti 🙂, ale hlavu si s tim nedelam, jen si budu muset koupit novy kalhoty 🙂

harley26
27. led 2012

@heaven_angel 🙂 tak tenhle problem mam taky, akorat s tim rozdilem, ze nejsem tehotna 😀 a co doma, kdy to planujete oznamit? 🙂

heaven_angel
27. led 2012

@zzaneta jak je Zany, doufam, ze vsechno zatim v poradku a hezky odpocivas 🙂

heaven_angel
27. led 2012

@harley26 ja si rikam, ze mi to prijde docela brzo, abych musela menit obleceni, jen doufam, ze se ke konci unesu 😀 vzdyt ja s tim mela taky problem uz pred tehu, ale ted to mam aspon na co svadet 🙂)
no, muz z toho byl tak nadsenej, ze to hned musel vyslepicit rodicum, i kdyz jsem mu rikala, at s tim jeste pocka, az to bude aspon potvrzene od doktora.. puvodne jsem s tim chtela prekvapit tatu na narozeniny, ale manzel by to nevydrzel.. nevydrzi ani davat darky presne na narozeniny nebo musim porad hadat, co pro me ma 😀 nez jsme se zasnoubili, tak porad, ze pro me ma neco desne tajnyho, tak uz mi to bylo docela jasny, ze to bude prstynek, ale delala jsem prekvapenou, abych mu to nepokazila 😀

sedivka
27. led 2012

@gepe uf, s tebou do tehle diskuze prisla super nalada...