"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
19. lis 2011

@barbulinka1 taky budu muset nakoupit legíny,kamarádka v pátém měsíci nenosí nic jiného 🙂 A rifle budu muset nějaké asi koupit, hlavně že tyhle mám nové,trubky,abych je mohla nosit pěkně ke kozačkám..ted mi budou tak na houby 😀 Ale!! Kamarádka,než začala nosit ty legíny,tak nosila rifle rozeplé a stažené gumičkou od knoflíku k dírce 😀 hrozně mě to rozesmálo když mi to ukázala 😀

petit.a.nge
19. lis 2011

@bassatorka : tak ta dnešní je přímo ukázkovala, moc gratuluju maminko 😉

jankaander
19. lis 2011

@karlitta mě připadá že si všechny příznaky už vymýšlím,neměřím ani teplotu ani ovulaci,děláme to každý den 😀 ale už jsem z toho unavená.Nejsem schopná měřit teplotu každý den přesně po 3 hodinovém spánku,spím přerušovaně kvůli dětem,ale dnes byla teplota v puse 36,8 😀 spíš na mě leze nemoc 😉

jankaander
19. lis 2011

@pajav při první holce jsem taky měla rifle na gumičku 😀 super moda,ale ty těhotenský jsou moc pohodlné 😉

bassatorka
19. lis 2011
karlitta
19. lis 2011

@jankaander mě po prvním našem snažení bolelo břicho jako při MS, bolely mě záda a bylo mi špatně,ale žádné mimi z toho nebylo,tak si taky myslím že jsem si ty příznaky sama vnutila.I když mi to připadá nenormální,nikdy jsem to po MS nezažila,ale test je negativní.No jo ta psychika je strašná 😖

dashyyy
19. lis 2011

@pajav Pájo to jsme na tom stejně.. já si dala snídani potom se mi udělalo zle v autě a doma šla snídně ven 😒 ale na testu dálnice jak hrom žádný dušík.. v pondělí sem naházím testíky 🙂 a doma byla radost veliká 🙂

dashyyy
19. lis 2011

už jsem se bála že ta nafouklost není normální=) už pár dní jezdím v autě z práce s rozepnutýma kalhotama 😀 a to bolení je naprosto v pořádku taky mě pořád bolí jako při silné MS ☹

pajav
19. lis 2011

@dashyyy ted jsem stála u šporáku a manžel říká: Zatáhni to břicho..a já na to že ho nemám vyfouklé schválně, prej nějak moc rychle ti roste a nechce mě vidět jak budu vypadat v 5. měsíci když už ted mám pupík 😀 Kalhoty mám rozeplé už tak týden v kuse..prej není dobré,když tě kalhoty tlačí. Takže doma spokojenost jo? Jaká byla první reakce?

pajav
19. lis 2011

@jankaander gumičková metoda je asi super 😉 Těhu kalhoty jsou ale dražší nebo se pletu?

jankaander
19. lis 2011

@pajav to teda jsou,ale v bazárku to ujde 😉

dashyyy
19. lis 2011

@pajav jak jsem psala už to tušil ale měl moc radost a mluví o mně jako o dvou=D a dneska jsme objeli tři lékárny kvůli dalším testíkům tak čekal u záchodu jak to dopadne ...

twistinka123
19. lis 2011

holky kdybyste měly zájem - někdo, tak budu skenovat z práce knížku kterou dáváme v těhu k průkazce, je tam co vše se může za léky na různé onemocnění - průjmy a pod....🙂 horečku...potom co je důležité do porodnice a tak...tak kdybyste někdo chtěl, pošlete mi do IP email a já vám to pošlu v úterý - středa🙂 papa

rennnka
19. lis 2011

@barbulinka1 To jsme na tom dost podobně... já vysadila asi před 3 týdny... a strašně mě bolí bradavky a mám silné výtoky, ale pleť krásnou 🙂 ... sice jsme plánovali mimčo až příští rok, ale co slyším od kamarádek a tady, tak nejvyšší čas začít 😀 Já brala prášky 15 let, tak jsem zvědavá, co to se mnou udělá...

petinkas
autor
19. lis 2011

Ahoj holky, tak se taky přidávám - v bříšku mě píchá, hlavně večer. Jinak jsem si nakonec koupila i ten digitální test a pozitivní, 1. - 2. týden (příjemně mě překvapila cena: 139 Kč).
S manželem milujeme pizzu, tak jsem ho pozvala do naší oblíbené pizzerie, objednali jsme si a řekla jsem mu, že jsem mu dnes koupila dárek, on to začal otvírat a říká: "To bude určitě těhotenský test, jak v nějakým americkým filmu." 🙂) Takže to uhodnul ještě dřív, než to rozbalil. V krabičce na něj čekal ten digitální (to ani nevěděl, co je a hlavně se ptal, jestli to jako můžu znova použít, začal ho zkoumat - jestli je na baterky atd. - no jo, technik 🙂 ) a klasický proužek (s dušíkem) 🙂.
Ale byl překvapený, nevěřil, že se nám to 2. měsíc mohlo povést a že bude TÁTA 🙂.

twistinka123
19. lis 2011

@petinkas tak to je moc krásný!!! 🙂 tak jste to rovnou oslavili pizzou🙂 to je super!

petinkas
autor
19. lis 2011

@twistinka123 jj, nadlábli jsme se všichni tři 🙂..

jankaander
19. lis 2011

@petinkas pěkná cena,já koupila za 180kč,hodně štěstí 😉

barbulinka1
19. lis 2011

@rennnka ahojda, první měsíc od vysazení byl hrozný, ten další už byl v pohodě a hned se zadařilo 🙂 tak přeju hodně štěstíčka 🙂

barbulinka1
19. lis 2011

@pajav No já tedka týden jenom legíny a kozačky v riflích mě tlačí bříško 🙂 dneska jsem ho zkusila zatáhnout a moc to nejde, jsem fakt nafouklá jak balonek 😀 jee, to je super nápad s tou gumičkou 😀 já mám od kámošky slibený, že mi pujčí těhu rifle, ale to bude potřeba až tak za 3 měsíce snad, když to dobře dopadne 🙂 dneska mě začali strašně bolet prsa, jak kdyby mě přes ně někdo dal ocelovou tyčí 😀

sedivka
19. lis 2011

@barbulinka1 ahoj, jak hsi to vladtne mela s tou ovulaci? Jak dlouho po poslednim snazeni jsi ji mela?🙂

barbulinka1
19. lis 2011

@sedivka ahojka, graf mi ji vyznačil na 21 DC, snažili jsme se 19 DC a pak 23 DC, takže netušim, jak se to mohlo povést, asi si ty mršky prostě počkaly na vajíčko nebo vajíčko na mršky toho 23 DC 🙂

jankaander
19. lis 2011

@barbulinka1 já četla že dva dny před a dva dny po je to stále aktuální k možnosti početí 😉

bassatorka
20. lis 2011

Ahoj holky, dnes ráno mě bolí pěkně břichi - jak kdybych to měla dostat a objevilo se i trocha krve ☹ Mám se bát??Nebo je tohle normální?

pajiskazemlyna
20. lis 2011

@bassatorka Ahojky 🙂 Jen se zeptám, jak moc krvácíš a je to normálně červená krev nebo špinění ?? Hnědé špinění je normální, krev někdy taky samozřejmě, ale taky to nemusí být nic dobrého ... Jak se cítíš??

pajiskazemlyna
20. lis 2011

@bassatorka

http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=s...

Přečti si tenhle článek, je tam vše perfektně popsané a být tebou alespoň zavolám na gynekologii nebo někam dojdu, radši pětkrát zbytečně než jednou pozdě ....

ange_de_la_morte
20. lis 2011

ahojky holky, tak já dneska 1DC :/ .... včera sme měli u nás velké oslavy tak jsem teď konečně všechno douklízela, ale vypadalo to tady jako že spíš škrtnu sirkou než bych byla kdy schopna tu udělat zase pořádek 🙂 🙂 .... Švagrina mi včera dopoledne nechala na hlídání půl ročního synovečka tak to bylo hrozně fajn, akorát ho asi trápily prdíky protože řval jak tur z ničeho nic a pak se zase najednou uklidnil, to jsem u něj ještě neviděla ... takže sme si s manželem celkem užili 🙂 Ale stejně to bylo krásné dívat se na manžela jak si s ním hraje 🙂 🙂

@petinkas: dobře jsi to promyslela s tím jak to říct tatínkovi 🙂 to já bych asi tak nápaditá nebyla , manžel na mně vždycky pozná když uvažuju nad tím jestli nejsem těhotná, a pak dycky řekne : ,, ty sis určitě už koupila test že jo ? ,,

@pajav : tak to budeš muset brzy obnovovat šatník ne? 🙂 🙂 .... no já mám většinu gatí a sukní velké po tom co jsem na jaře celkem dost zhubla a nosím je na pásku tak si říkám že pak aspon ušetřím v začátku těhotenství za nové oblečení 🙂 🙂 , jen aby to už přišlo :(

bassatorka
20. lis 2011

@pajiskazemlyna Díky za odkaz. Jdu na to. Je to normál červená krev,ale malinko. Cítím se dobře jen mě bolí to břicho jak při MS. když já se sem přistěhovala a gynnekologa jsem si našla ted min.pátek a jdu tam až za týden poprvé. Dnes bych musela jedině na pohotovost. A to nevím jak by tam na mě koukali.

pajiskazemlyna
20. lis 2011

@bassatorka
No jak by na tebe koukali .. vždyť ti to může být jedno .. Koukali by na tebe jako na vyplašenou budoucí maminku, co má strach o svoje miminko ...
V tom článku se píše, že krev není normální v těhotenství nikdy, tak na sebe hlavně dávej pozor 😵 !

bassatorka
20. lis 2011

@pajiskazemlyna Díky uvidím jak mi bude a kdyžtak hned jedu.