"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
25. lis 2011

@lili_h Taky tam vidím dušíka 🙂 Přeju aby dál sílil 🙂 🙂

lili_h
25. lis 2011

Jinak tu ovulaci tak cca odhaduji, moc jsem to nesledovala, ani neměřila teplotu apod., začala jsem nad tím uvažovat až teď jak už mě skoro týden bolí podbřišek , někdy víc, někdy míň, ale téměř stále...

dashyyy
25. lis 2011

@barbulinka1 to video mě fakt dostalo je to moc hezký 😉 včera jsem měla takovou divnou depku že to určitě nezvládnu všechny ty změny a tekly i slzy a dneska jsem načetla fakta a je mi mnohem líp 😉 potřebuju ve všem vědět fakta, abych věděla, co se děje 😀

u baráčku jde hodně o zvyk kvůli úklidu dalo mi zabrat než jsem si zvykla na ty práce kolem 😀

dashyyy
25. lis 2011

@lili_h takhle přesně jsem začala mít podezření a ještě mě teda bolela prsa a to dost až jsem si musela objednat o číslo větší podprdu a přítel říkal že jestli mi takhle porostou dál tak neví kam je budu dávat 😀 já chci svoje 75A 😀 😀

barbulinka1
25. lis 2011

@dashyyy no já mám zase občas takový depky, jestli bude všechno ok, srdíčko, jestli poroste atd. ale už na to nemyslim, taky si pročítám net atd. a ted jsem se pustila do uklidu vánočního, takže už myslim jen pozitivně a všechno to bude prostě v pořádku 🙂 to je jasny, pul života jsem byla v paneláku, pul v baráčku a radši baráček i s toou prací okolo 😀 kdy jdeš na kontrolu ?

dashyyy
25. lis 2011

@barbulinka1 tohle mě ani nenapadlo na to takhle myslet 😉 a doufám, že ani nenapadne 😀 jdu až 6.12. a nemůžu už pomalu ani dospat 😀 Ty už jsi byla?

barbulinka1
25. lis 2011

@dashyyy jj byla jsem, ale byla vidět jenom 3 mm tečka, tak jsem ráda, že je bublinka na svym místě 🙂 já jdu 5.12, a už se taky strašně těšim a každej den počítám, kolik ještě dní 😀 pak si sdělíme dojmy 🙂 myslim, že budeme tak nějak nastejno 🙂

dashyyy
25. lis 2011

@barbulinka1 já bych měla být podle MS 5+5 ale myslím si, že jsem měla OVU o něco málo dýl tak uvidíme podle UTZ a hrozně moc se těším včerejší depky že jsme měli ještě počkat jsou pryč 😀 😀 a teď jsem dostudovala sex v těhotenství tak jsem zas o fous klidnější 😀 😀

barbulinka1
25. lis 2011

@dashyyy Já podle ms 6+2, ale vím, že ovulace byla o týden déle, takže plus mínus vlastně 5+3 tak nějak si myslim, ale nevim, uvidíme co řekne doktor 🙂 tak bublinka si vás našla tedka a budete mít krásný miminko a budete skvělý rodiče, tak si užívej bublinky 🙂 no a sex ? už ani nevim co to je 😀 doktor mi to zakazal tedka do kontroly a manžel odjel na měsíc do Ruska, takže tak 😀 😀

dashyyy
25. lis 2011

tak já dneska konečně končím v práci a možná se za vámi podívaám o víkendu ať v pondělí nedočítám mrak diskusí 😀 holky snažilky hezky se snažte a holky těhulky buďte opatrné a nerozčilujte se=))

dashyyy
25. lis 2011

@barbulinka1 jak to, že Ti to zakázal? Zjistila jsem že když přítel nemá dostatek tak je pěkně nervní a já vlastně taky 😀 neumím si představit, že by mi takhl eodjel to seš dobrá ale psala jsi že máš dost práce viď? tak to budeme dost podobně +- týden 😉 hezký večer

barbulinka1
25. lis 2011

@dashyyy Protože jsem dva dny před objevením // trochu špinila, nejspíš unizdovani a doktor mi hned dal utrogestan a říkala jsem mu, že mě občas bolí podbříšek jako na ms, tak mi řekl, že bez sexu, když to bolí :( no je to horor, když je měsíc pryč 😀 ale pak si to vynahrazujeme ještě víc 😀 tak to jsem ráda, že jsme podobně, budeme to moct prožívat spolu 🙂 taky přeju hezký večer a opatrujte se 🙂

jankaander
25. lis 2011

ahojky,jestli jsem něco prošvihla,tak dalším těhu blahopřeji,já se těším až mi to zkončí 🙂

jankaander
25. lis 2011

@lili_h určo to bude těhu,já až do té doby než bylo mimi vidět na ultrazvuku,měla jen doušky,přeji moc štěstí 😉

twistinka123
25. lis 2011

ahojky holky, tak jsme dneska v práci měli 3 nové těhulky🙂 rozjíždíse to opravdu pěkně 😀 a co vy tady, jaký novinky? tak já manžu překecala a snaženíčko začne již 13.12 (na můj svátek a na ovu dny 😀 )tak uvidíme 😀 držte palečky🙂

jankaander
25. lis 2011

@twistinka123 ahojky,budu držet 😉

twistinka123
25. lis 2011

@jankaander děkuju🙂

jankaander
25. lis 2011

Jsem strašně zvědavá,jestli se mi letos pod stromeček zadaří darovat pozitivní testík-to by byl ten nejhezčí dárek pro manžela 😉

sedivka
25. lis 2011

Ty jo, holky, dneska prisel nas sef v praci s oznamenim, ze konci a vecer odleta i s rodinou pracovat do jedne firmy v Pacifiku 🙂) zivot je fakt pestrej 🙂 ma dve male deti, myslim ze mu jednou budou vdecne, ze je protahl po svete 😉

pajiskazemlyna
25. lis 2011

Hezký večer holky 🙂
Nové potencionální těhulce potichoučku gratuluji 😵
@twistinka123 Budu na tebe myslet a držet palečky, ať vám to brzy vyjde 😎
Holky, já jsem dneska 22 DC, cca 3DPO a děsně mě bolí záda a v podbřišku ?! Jsem šílená zase 😀 😀
Zkusím testnout někdy kolem 35 DC, ale mám takový zvláštní pocit, že to tentokrát vyjde a když ne, tak se o to pokusíme po Vánocích .. však se nic nestane 😝
Jak jste na tom kočky s pečením a přípravami před Vánoci ? Já mám napečeno 5 druhů cukroví včetně perníčků, na zdobení je ještě čas a zítra mám v plánu mytí oken ...

Holky-těhulky, kolik DPO jste na sobě "poznaly" těhotenství a případně, které byly první příznaky ? 😵
Všem hodně zdravíčka, držte se ! 😵

dashyyy
26. lis 2011

@twistinka123 jéééééé to mám radost i za Tebe 😉 doufám, že se připojíš k nám už brzo to by vycházelo cca kolem Štědrého dne to je krásný!!

Já dneska ze zvědavosti zkusila ráno testík a takhle rychle jsem žádnou čárku neviděla ... dálnice jak hrom ať už je 6.12.=)

dashyyy
26. lis 2011

@pajiskazemlyna 5 kusů curkoví? to seš vážně dobrá já přemýšlím jestli vůbec 😀 a úklid má ještě čas i když dneska už něco malýho zahájím jdu pokoumat do města v ýzdobu a tak 😉
já testovala 11DPO ale už týden předtím jsem sebou málem řízla v obchoďáku jsem myslela že tam vyhodím oběd do kabelky nic příjemnýho a řekla bych že to asi bylo uhnizďování a potom nic až ten 10 a 11DPO se mi začly nalejvat prsa hrozně bolely a podbříško jak při silný MS a teďka už dobrý 😉

pajav
26. lis 2011

@lili_h určitě bude sílit,vidím tam dušíka 😉))) Hodně štěstí!!

@twistinka123 tak to je už zachvilinku 🙂) Doufám,že se zadaří co nejdříve,třeba na poprvé 😉)

pajav
26. lis 2011

Dobré ránko 🙂) Manžel dnes vstal dřív jako já, když jsem po hodině také vylezla z pelechu tak se na mě dívá a říká: Jéééé ty se už kulatííííííííš,to musíme nafotit!! Pocéééém,jůůůůů :D A dal mi pusu na bříško...má z toho takovou radost :o) Ale mě už je přesně týden zle, polovina jídla mi přestala chutnat, myslím,že v tomto období zhubnu, nemám chut na jídlo, jediné co mi nevadí tak mandarinky 😀

barbulinka1
26. lis 2011

@pajav To je krááásný 🙂 🙂 Tak ukaž fotečku 🙂 🙂 jeee, ten je miloučkej 🙂 jinak mě dneska vzbudil strašněj hlad a jsem strašně vybíravá, nic mi nechutná, co je doma to nechci, hrůza, ale hlad mám pořád a musím zatukat, tak mě špatě není, ale trápí mě zácpa, to taky není moc příjemnýho :( :( ukaž fotečku, těšim se 🙂

barbulinka1
26. lis 2011

@twistinka123 Tak to je za chvíli 🙂 tak to přeju hodně štěstíčka, at to vyjde klidně hned na poprvé 🙂 🙂

pajav
26. lis 2011

@barbulinka1 neříkám,že to je něco extra, ale když už to řekl i manžel, pěkně to jde vidět zepředu, jak se mi vyrýsovalo bříško,jakoby vystouplo z kyčlí 😵 ale pořád je to mini bříško, včera kamarádka si taky všimla, prej už se kulatím..že na mě to půjde vidět rychle,jelikož jsem hubená.

Včera jsme měli v práci oslavu narozenin,běhěm hodiny jsem všechno ochutnala a byla jsem spokojená jak želva 😀 Tolik jídla, to je sen 🙂 9.11. jsem ještě vážila 51,9, dnes 53,8 😎

barbulinka1
26. lis 2011

@pajav Jeee, krásné bříšenko 🙂 už se pěkně kulatí 🙂 Já už mám taky pěkně vystouplej pupajz hlavně dole a nejde to zastrčit 😀 to jsi fakt hubenoučká , to bude vidět hnedka 🙂 Já jsem se vážila dneska a mám 57 kg, tak budu jak slon určitě až poroste 😀 Jee, no to se nedivim, že jsi byla spokojená, taky bych byla 😀 mě hrozně trápí že nemůžu jít na wc, jsem nafouklá, břicho mě bolí :( doktor mi na to předepsal, ale nechtěla jsem zatim to brát, že se to spraví samo, ale dneska už jsem si to vzala, mužou to i těhotný a četla jsem tady, že to zabírá, tak snad :(je to DUPHALAC 🙂 kdyby náhodou taky trápili střevíčka 😀

pajav
26. lis 2011

@barbulinka1 tak trápí ale ještě v normě, chodím co druhý den a někdy to je dřina že to tak musím napsat 😀 Ale nic co by se nedalo vydržet. Na další kontrolu jdu až 27.12. to je taaaaak dlouho :D Ale už budu mít průkazku 😉 Zachvíli budeme mít takový pupíky, že si neuvidíme na nohy :D

barbulinka1
26. lis 2011

@pajav No já když si to tak vezmu, tak jsem týden pořádně nebyla, jen vždyky maliko a břícho teda bolí, tak jsem zvědává, jestli ten sirup pomůže aspon malinko 🙂 ještě prý pít magnézii pomáhá, tak si ji koupím 🙂no ty jo, to je doba co, ještě měsíc, ale pak už to nebude fazolka, ale krásný malý miminko 🙂 ja se strašně těšim na pupík až ho budeme na jaře a v létě ukazovat hezky v tričku 😀 já jdu 5.12 vubec to neutíká !! doufám, že bude vše v pořádku 🙂 budu cca 6+6 nebo 7+0,podle ovulace, tak snad bude už i srdíčko 🙂