"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
27. led 2012

@zzaneta
Žanetko, jakpak to vypadá s tebou ? Držím palečky, aby prďolka v bříšku zůstal/a .....
Hlavně hezky odpočívej, nestresuj se a lež pokud můžeeš...

heaven_angel
27. led 2012

@harley26 priste uz se ten sen musi splnit, drzim palce.. pak dej urcite vedet, co na kontrole 🙂 mne se pro zmenu pred objevenim //, zdaly samy krvaky 😀

zzaneta
27. led 2012

@pajiskazemlyna Paji se mnou to vypadá všelijak.. odpočívám 🙂 Těším se až se manžel vrátí z práce, slíbil že dnes příjde brzy. Jak jsem tu sama tak je mi nějak smutno 😒

terulilinka
27. led 2012

@pajiskazemlyna ms přišla dnes ráno 🙂 měřila jsem teplotu a byla proklatě nízko, a během 5minut to tu bylo :D

aluskaasimon
27. led 2012

@zzaneta Jojo, to znam. Nastesti me to chytlo pres svatky, takze manzel byl skoro porad u me. Opravdu se ale snaz hybat co nejmin. Muzu se zeptat, ten vytok mas porad, nebo mas mezitim pauzy, ze na papire bilo? U me to totiz taky zacinalo hnedym hlenem, s pauzama, ale kazdym dnem se to zhorsovalo az byla v hlenu krev. Tak strasne drzim pesti at to u tebe nema stejny postup a jste oba v poradku!!! 😉

zzaneta
27. led 2012

@aluskaasimon No nejprve to zacalo mirnym spinenim, nebylo porad, byly pauzy a na papire bilo, dneska rano hnedy hlen, husty, a od te doby jednou spineni a jinak bilo.. ale boli mne brisko. Odpocivam 🙂 Zatim to na stejny postup vypada 😉

aluskaasimon
27. led 2012

@zzaneta Tak to te uklidnim, ja mela ten hnedy hlen a s pauzama bily papir, ale jakmile byl hlen krvavy, uz jsem zadna bila mista nemela. A to spineni bylo cim dal silnejsi. Takze bych byla v klidu na tvem miste. Doktor mi rikal, ze spineni muze byt i z nejake prasknute zilky, pri roztahovani delohy. 😉 Boli te i v krizi?

zzaneta
27. led 2012

@aluskaasimon No ted dalsi hlen.. tohle uz mi prijde dost 🙂 Prave ze v krizi mne chvilema boli dost a vecer bolelo nejvis 😠

lucille85
27. led 2012

@zzaneta držím palce, hezky odpočívej, ať tam bublina vydrží!dokud to není jasná krev tak není nic ztraceno!

zzaneta
27. led 2012

@lucille85 Luci jsi zlatá.. ve mne už se to pěkně bije víš.. ale odpočívám, noťas v posteli a pohoda 🙂

aluskaasimon
27. led 2012

@zzaneta To cekani je nejhorsi, ze? Ja panikarila, protoze jsem nevedela co se deje. 10 dni pred timhle stavem jsem totiz byla na utz a tam uz krasne bilo srdicko a vsechno bylo ok. Pak jsem mela histericky zachvat a pak uz jsme frceli na pohotovost. Tam me uklidnili a napsali zadanku na rano na kontrolni ultrazvuk a tam uz to srdicko bilo strasne pomalu a s prestavkama a ten samy vecer uz byl konec. Ale musim rict, na jednu stranu jsem si oddychla, protoze jsem vedela na cem jsem. 😒

zzaneta
27. led 2012

@aluskaasimon Ne nejvis ale nejvic 🙂

sedivka
27. led 2012

@zzaneta drz se drz se drz se! Delas pro to maximum, tak ted je to na prirode. Preju ti, at te ma priroda rada!🙂
@lucille85 mam na tebe dotaz, kdyz jsme ty skoro sousedky - kde planujes rodit? Je mi jasny, ze je to zvlastni dotaz, vzhledem k tvymu pribehu, ale nekde uz jsi nejspis registrovana... Ja se rozhoduju mezi Podolim, Apolinarem a Horovicema 🙂

zzaneta
27. led 2012

@aluskaasimon Urcite, cekani je nejhorsi 🙂 Nevim, asi kdybych vedela ze uz bilo srdicko, nesla bych to hur. Musel to byt hrozny zazitek :( Kazdopadne verim ze smulu sis vybrala 🙂 Ted uz to bude lepsi 🙂
mne spis trochu vrta hlavou ta ma nemoc a to ze u ni jsou caste potraty. Ani jsem to radeji nemela cist, zkusim na to zapomenout 🙂 Drzim palecky aby se pak v breznu zadarilo 😉
@sedivka drzim drzim drziiiiim 🙂 i kdyz chvilema teda naopak, musim neco delat a nepremyslet, pak je to lepsi 🙂 teda neco delat myslim cist knizku nebo neco na netu 🙂 Jeste lezim 🙂
Ja vim ze kolegynka se registrovala u Apolinare, doporucila ji to kamaradka ktera tam uz rodila.

aluskaasimon
27. led 2012

@zzaneta To jsem asi nejak zmeskala, jakou mas nemoc?

lucille85
27. led 2012

@sedivka no vzhledem k tomu, že tam mám mamku, tak u Apolináře, chodim tam už ted do rizikový poradny, na utz i ten zákrok mi dělali tam...a asi i kdyby tam mamča nebyla tak jdu tam...
Hořovice maj dobrý reference, ale jsou malá porodnice, když se něco nedejbože pose...tak ten Apolinář je špičkový pracoviště...
A do podolí bych nešla, prej je to tam fajn, ale jen do tý doby než je průser, že si tě tam pak přehazují jak horej brambor...ale ono záleží na tom, jakej má kdo zážitek...já Apolinář znám, vím jaký tam jsou doktoři a co tam už řešili za průse...

zzaneta
27. led 2012

@sedivka Jo a konecne jsem videla ty reklamy z fitka, luxuuuus 🙂 😀 😀

zzaneta
27. led 2012

@aluskaasimon Crohnovu chorobu - chronický zánět střev. Nastesti jsem bez leku a mela jsem to ted skoro rok v klidu.. ale ted zda se trochu protestoval.

lucille85
27. led 2012

@sedivka ale registrovaná ještě nejsem vzhledem k mé situaci...spíš předběžně domluvená...ale oni tam ted maj registraci přes net takže žádný fronty...

aluskaasimon
27. led 2012

@zzaneta O chorobe jsem slysela, ale nevedela jsem, ze je vyssi riziko potratu. 😒 No, ale ja si stejne myslim, ze to nebude tvuj pripad. Urcite budes v poradku, nejspis opravdu jen nekde praskla zilka 😉

zzaneta
27. led 2012

@aluskaasimon Ono vse okolo teto nemoci je dost individualni, kazdy to ma jinak, takze ja potraty mit nebudu 😉 Dekuji za podporu, ta vzdycky potesi 🙂

sedivka
27. led 2012

@lucille85 no tak to mas fajn, ze tam ty lidi znas 😉 akorat jsem nekde cetla, ze porodni sal je tam jeden velky a jsi akorat oddelena plentou. To je takovy nic moc na aspon minimalni soukromi. Jinak ja tam byla na konizaci cipku a bylo to tam ok... Tak uvidim 🙂

pajiskazemlyna
27. led 2012

@zzaneta
Žanetko, tak pořád držím palce a doufám, že se u tebe bublince líbí a v bříšku zůstane !! 😵

Holky, jak se bavíte o té porodnici, tak jsem také slyšela samé chvály na Apolinář a Hořovice ...

@terulilinka Tak to mě mrzí .... že my musíme mít pořád takovej pech, co ? Kolikátý to byl cyklus snažení kočko ?
Příště to už musí vyjít ... prostě musí ..

terulilinka
27. led 2012

@pajiskazemlyna no dnes jsem 1DC a už 5.měsíc snažení... ale řekli jsme si, že změní doktora a začneme to nějak řešit, pořádně jsem nebyla od toho mýho prohlídnutá, vůbec se semnou o ničem nebaví atd. a manža se sám nabídl, že se mam s novou doktrokou domluvit, že klidně půjde na tu 1.prohlídku semnou a domluvíme se na kontrole těch jeho spermijků 🙂 ale tenhle měsíc nejsem tak smutná, spíš jsem ráda, že můžu k tý doktorce, fakt se tam těším, že mi konečně někdo řekne co a jak 🙂

pajiskazemlyna
27. led 2012

@terulilinka
Tak jsem ráda, že z toho nejsi nějaká moc smutná nebo tak ..
Mě už to tentokrát teda docela vzalo, ale ještě si pořád říkám, že je brzy .. Už je to půl roku a nic ..
Asi bych taky už pomalu mohla zajít za doktorem a zkonzultovat to, co a jak ?Třeba by něco poradil ...
Tak to je manža moc hodnej, když to s tebou takhle pěkně řeší, určitě je to dobře, že se necháš pořádně vyšetřiř někým jiným, snad vám to přinese to vytoužené štěstí ..

erin4
27. led 2012

Ahoj. Taky se snažíme od října a nic 😖 No teda od října se tomu dá říkat snažení, zkoušeli jsem to už dřív,ale to bylo tak náhodně 🙂

pajiskazemlyna
27. led 2012

@erin4
Tak to jsme na tom úplně stejně ...
Naději ale neztrácíme, víme, že to vyjde, dříve či později 😵
Držím moc palečky ! 😵

erin4
27. led 2012

@pajiskazemlyna Díky 🙂 Myslím,že půl roku zase není tak moc, třeba jsme se prostě zatím nestrefili do správné chvíle. Nebo teda nevím, jak to máš ty, ale my to teda zkoušíme zatím jen podle dnů, až teprve teď možná nastoupí ovulační testíky. I když to teda nevím, protože manžel se jim nějak brání🙂

pajiskazemlyna
27. led 2012

@erin4
Já měřím už od října bazální teplotu, takže vím, kdy mám ovu ... A dokonce vím, že jsme se "snažili" těsně před ovu nebo v den ovu .. zatím to ale nestačilo 😀
Kéž by to vyšlo tentokrát ..
Vím, že půl roku není moc, oproti holčinám, které se snaží už léta, ale stejně začne mít člověk strach, jestli je vše v pořádku ...

zzaneta
27. led 2012

@pajiskazemlyna Děkuji Paji 🙂 jsme na tom stejně, taky doufám že zůstala. Krvácení se nerozjelo, špinění taky ustalo, tak fakt nevím. Pěkně jsem si teď pospala 🙂