"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
16. únor 2012

@gabuli202 myslíš? MS mám dostat až tak v úterý nejdřív ....spíš to bude nějaká chřipka - prsa mě bolely a pálily hrozně v neděli, od tý doby nic moc necítím, jenom když si blbě lehnu 😀

petanevesta
16. únor 2012

@pajiskazemlyna No bylo by to fajn Páji, co si budeme povídat 😉 , ale spíš to bude něj. chřipkovej bacil, te´d nám to tu docela slušně řádí v práci.....dopoledne jsem ale fakt myslela, že neudržím oči - ještě jak člověk kouká do monitoru, tak je to ještě horší.

lola024
16. únor 2012

@pajiskazemlyna 😀 no vidis a ja uz to posloucham 6 let 😀 Oni se tim troubenim taliani zdravi...Manzela zna tady kazdy, takze kdyz jedeme autem, tak skoro nepretrzite drzi ruku na klaksooonu 😀 Hi hi, ted me tak napadlo, jestli na nej budou troubit treba az bude jezdit s kocarkem 😀 To abychom miminku koupili spunty do usi 😀

gabuli202
16. únor 2012

@petanevesta žádná chřipka, uvidíš, že budeš těhule 🙂 Já právě hrozně pozoruju ty prsa, protože když se nám to minulý měsíc poedlo, prsa mě fakt bolely a pak přestaly bolet úplně a za 2 dny došla mrcha. Citlivý je mám, ale míň jak včera, tak nevím

evik19
16. únor 2012

@lola024 Ahoj, no jo, pořád bílo...a přitom je to mamatest 10, ten už by podle mě mohl 9 DPO něco poznat...Kromě toho mi nic není a kafe mi chutná, čípek se podle mě ztrácí jako před MS, takže tentokrát asi zase nic...ale nevadí, příští měsíc budu měřit bazalku a třeba se zadaří detekovat ovulaci🙂 Ale kdyby to náhodou ještě vyšlo, tak bych asi skákala do stropu radostí. Jak dlouho jste se vlastně snažili vy? A za jak dlouho se ti ukázal test jako pozitivní?

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@petanevesta
Tak teda uvidíííííme, ale zní to velmi nadějně, všechny na Tebe myslíme a držíme palečky, aby to už vyšlo !! 😵 😵

@lola024
😀 6 let ? To už je docela dlouhá doba, tak to si na to jde asi zvyknout, viď ? 😀
A pokud Vás takhle budou zdravit i s kočárkem, tak ty špunty do uší nebudou od věci 😀

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@evik19
9DPO je docela brzy, neztrácej naději ! 😵
Podle mě se malinký duch na testu může objevit až 12DPO, záleží, kdy se prďolka uhnízdí ! 🙂
Držím moc moc palečky, za 3 dny už budeš z 90% vědět na čem jsi 🙂

evik19
16. únor 2012

Holky, teď nevím, jestli blázním anebo jestli mě šálí zrak...Zkusila jsem teď dát těhu test z rána na bílej papír k oknu a přijde mi, jako by tam stíneček něčeho byl!

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@evik19
No vidíš to ! 😀
Myslíš, že by šlo testík vyfotit ? 😕

gabuli202
16. únor 2012

Holky, tak jsem si včera udělala radost a objednala jsem se na další tetování, termín mám 9.března, tak alespoň na tohle se budu těšit! 🙂
A že jste se tady bavily o těch hafanech, my máme dva, vlastně dvě fenečky zlatého retrívra. Starší Nelly má 3 roky a v létě jsme si s manžou pořídili Amy, ta má 7 měsíců. A řeknu vám, už chci pořád dva hafany 🙂

lola024
16. únor 2012

@evik19 a neni 9DPO jeste brzy? Ja myslim, ze jo! Rozesmalo me to, ze Ti chtna kafe 😀 To me taky, vubec mi chutnat neprestalo 😉 No nezoufej a jeste vyckej, nic neni ztraceno! Nam to vyslo na treti pokud a testovala jsem den po vynechane MS...ovulku jsem nesledovala, ale jelikoz nam to vyslo, tak myslim, ze byla kolem 13DC, kdy jsme se snazili, takze z toho vypliva, ze ja jsem testovala az 18DPO.

evik19
16. únor 2012

Myslím, že na fotce by nebylo vůbec nic vidět, i tady na to brejlím jak husa do flašky a nejsem si vůbec jistá, jestli něco vidím nebo jestli se mi jen dělají mžitky před očima. Krom toho mám na mobilu dost blbej foťák, ale zkusím...

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@gabuli202
Gabi a jaký motiv sis vybrala a kam ? 😵
Já jsem taky vždycky hrozně chtěla ... ale přítel by mě nechal, on to nesnáší 😖

lola024
16. únor 2012

@pajiskazemlyna jo jo, uz jsem si i celkem zvykla...kdyz jedu do Cr, tak je tam vzdycky takovy divny ticho 😀
@evik19 no vidis, mas ducha? Vcera jsem si cetla odkaz od Lucille, kde bylo vysvetleno kdy mimi hnizdi a psalo se tam, ze az tak 9 den! Takze dneska Ti treba teprve hnizdi 🙂 😉
@gabuli202 tak vy mate dva psy? A proc uz chces porad jenom dva? V cem je to lepsi? Nevyzaduji treba tolik pozornosti jako pes jeden, protoze se spolu zabavi? Ja teda druheho psa moc nechci, protoze mi ten jeden bohate staci, ale zase vidim jak je na nas silene zavislej, porad chce byt s nama....takze s kamaradem by to treba nebyl takovej zavislacek, ze jo? 😉

gabuli202
16. únor 2012

@pajiskazemlyna já už mám 3 tetování a manža taky, ale než jsme se poznali, tak neměl ani jedno 😀 Takže jsem ho do toho tak trošku zatáhla 😀
Jinak tentokrát to bude nápis na paži-zespodu, takže si to asi vytrpím 😀

petanevesta
16. únor 2012

@pajiskazemlyna díky, no já dám vědět, jestli se něco bude klubat nebo ne 😉

gabuli202
16. únor 2012

@lola024 Samozřejmě to jde víc do peněz a toho bordelu je víc a chlupů všude 😀 Ale hrozně nám to vyhovuje, vyhrají si, mají se hrozně rádi, je s nima taková sranda, že by to člověk nevěřil 🙂

petanevesta
16. únor 2012

@gabuli202 díky Gábi, no kéž by to byl spíš těhu bacil 😀 na menzes je u tebe myslím brzo, tak se neboj, že když necítíš bolavý prsa jako předtím, že dojde....určitě to vyjde uvidíš! 😉

gabuli202
16. únor 2012

@petanevesta moc se pozoruju, mám větší strach než minulé cykly, ale tak snad to výjde. Buď tento cyklus, nebo příští 🙂 Ale tobě Peťulko moc držím pěstičky!!

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@gabuli202
Tak to super, já jsem vlastně na ty vaše tetování koukala a přišla mi hrozně romantická ta jména !!! 😵
To byl tvůj nápad ? 😎

evik19
16. únor 2012

@lola024 No víš, já bych tak odvážná nebyla, abych to nazývala duchem. Zatím to spíš beru jako přelud. Bohužel se mi nějak nedaří spojit mobil s pc, takže fotku ukázat nemůžu, ale nemusíte litovat, protože na ní stejně není vůbec nic vidět🙂 No musím vydržet do zítřka anebo do pondělka, až se vrátím z hor...

lola024
16. únor 2012

@gabuli202 takze je mate doma, jakoze v dome? My toho naseho jo a je to teda sileny, je dlouhosrstej a bilej, takze chlupy viditelne naprosto vsude...Za nedlouho se ale budeme stehovat, tak mu postavime domecek na zahrade a bude tam a k te prilezitosti mu poridime i toho kamose, aby se necitil tak odstrcenej 😉

lola024
16. únor 2012

@evik19 prelud prej 😀 No zacina to byt napinave! 🙂 Moc a moc drzim pesti, aby se prelud stal duchem, nebo rovnou carkou! 😉

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@evik19
Také držím palečky ! 😵

gabuli202
16. únor 2012

@pajiskazemlyna Páji, byl to nápad manžela 😀 Byly jsme spolu asi 5 měsíců a přišel s tímto nápadem 🙂

@lola024 Jasně, máme je doma, já bych je nemohla nechat chudinky venku 😀 No by máme zlaťáky, takže chlupy jsou taky všude 🙂

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@gabuli202
Tak to je mazec ! Hned jsem to říkala příteli a ten se jen ušklíbl a nic neřekl 😀 😀
Fakt nádhera .. Já myslela, že to byl tvůj nápad, no tak to je super, že s tím přišel manža 😝

evik19
16. únor 2012

@pajiskazemlyna Díky🙂 Budu vás dále informovat, zda se například přelud nezměnil zpět na bílé lilium - zatím to testování vypadá na pěknou detektivku🙂 Šupla jsem ten test ze samého zoufalství na topení...

pajiskazemlyna
16. únor 2012

@evik19
spíš by se mnohl přeměnit na pěkné dálnice ! 😀

evik19
16. únor 2012

@pajiskazemlyna No bylo by to hezké...ale dneska ani zítra to teda na dálnici nevypadá🙂 Jak ty jsi vlastně na tom? Jsi už těhulka anebo zatím snažilka? Případně kdy plánuješ testík?

lucille85
16. únor 2012

@evik19 Hele ty seš stopro v tom! Jestli si měla pozitivní ovutest a na těhu ducha a ta teplota....no tak za dva dny bude i ta dálnice!!!!

@petanevesta Ty taky vypadáš nadějně Peti...To bude nových těhulí!!!

@pajav gratulace k chlapákovi! Manžel je v sedmým nebi co? Bude mít pokračovatele rodu... 😀