"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
18. únor 2012

@twistinka123 Jané rider, měl by tam být taky fotečka 🙂 ale třeba nám padne do oka jiný, ale tenhle se mi líbí, že má velikou korbu a miminko se tam pak v zimě ještě vejde a jde otočit sporták pro i proti směru a je hodně bezpečný 🙂

twistinka123
18. únor 2012

@terulilinka jak to s tebou vypadá? s těhulkováním? jsem ted nějak mimo, moc sem nechodím, nebo spíš ne tak často a nestíhám dočítat🙂

twistinka123
18. únor 2012

@barbulinka1 aha musím pořádně koukat - znovu!!! jsem slepouš🙂

twistinka123
18. únor 2012

@barbulinka1 už ho vidím🙂 moc hezkej je! jak je velká korba? já mám taky jeden vybraný ale chtěla bych nějaký, černo bílý nebo zelený nebo tak...

barbulinka1
18. únor 2012

@twistinka123 myslim že 85 cm, ale třeba seženeme ještě větší 🙂 musíme koukat na korbičku, když je to letní miminko, aby se tam pak v zimě vešlo a taky chci to otočný madlo, aby miminko vidělo mě, je to lepší pro kontakt ze začátku a pak se to bude dát v klidu otočit a bude moct koukat po světě 🙂 🙂

terulilinka
18. únor 2012

@twistinka123 noo v pátek by měla dorazit ms, měřím bt 🙂 počkej pošlu ti graf 🙂

twistinka123
18. únor 2012

@terulilinka no si ani nemusela já BT neměřila a ani nevím co a jak🙂

@barbulinka1 jj to je dobře, tak je časík tak se dívej🙂 ten co se mi líbí má myslím 88cm ale to bych ted kecala, počkej kouknu🙂

barbulinka1
18. únor 2012

@twistinka123 jo jo čas to je, ale manžel tu moc často není, takže budeme muset začít pokukovat pomaličku, objíždět a zkoušet co bude nej a co naopak ne, třeba tenhle bude ve skutečnosti uplně jinej a na prd, uvidíme 🙂 🙂 chci hlavně tu velkou korbu a otočný madlo 🙂

barbulinka1
18. únor 2012

@terulilinka ahojka teplotka vypadá mooc dobře !! 🙂 🙂 držim pěstičky 🙂 🙂

terulilinka
18. únor 2012

@twistinka123 tak nic, já to právě taky nevím 😀

@barbulinka1 co si o tom myslíš ty? ty jsi naše znalkyně bt 🙂)))

twistinka123
18. únor 2012

@barbulinka1 http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zb... mě se líbí tento typ, rozměry vaničky jsou tam dva nevím jaký si myslela ty když jsi říkala 85cm?

twistinka123
18. únor 2012

@terulilinka já jsem dělala akorát ovu testy a to bylo vše...BT neměřila jsem takže fakt nevím

barbulinka1
18. únor 2012

@terulilinka no znalkyně nejsem, měřila jsem jenom jeden měsíc a hned to vyšlo 😀 ale teplotka vypadá super 🙂 🙂 když se bude takhle držet dál a třeba i vejš, tak to bude super a tak za 6 dní bych zkusila testík 🙂 🙂 ovu proběhla, tak ted záleží jestli se spermijky zavrtaly 😀

barbulinka1
18. únor 2012

@twistinka123 Teda ten je krásnej 🙂 ten zelinkavej tam ten je boží !! 🙂 a má taky velikou korbičku, hmmmm 😀 no budu pak posuzovat podle skutečnosti, takhle je kočárků krásnejch hodně, ale zkutečnost může vyvést z omylu 😀

twistinka123
18. únor 2012

@barbulinka1 no ona ho má kamarádka právě tak jsem se jí ptala na recenzi a strašně si ho chválí, že ani nepíchla a že je super, právě i velká korba no...tak proto na něj koukám🙂

barbulinka1
18. únor 2012

@twistinka123 fakt je kráásnej, no kočárek bude ještě boj 😀 😀 ale snad nějaký ten pravý najdeme 🙂 🙂

twistinka123
18. únor 2012

@barbulinka1 no určitě jooooo🙂 neboj se🙂 je časík🙂

terulilinka
18. únor 2012

@twistinka123 nj, ty jsi ta vyjímka který to vyšlo hned 🙂))

@barbulinka1 no prááávě a vyšlo ti to 🙂 a děkuju za rady! já na to každý ráno koukám trochu jak puk 😀

twistinka123
18. únor 2012

@terulilinka no není pravda nejsem žádná vyjímka! takových je více!

barbulinka1
18. únor 2012

@twistinka123 jo jo je čas, tak snad vybereme ten pravý, aby v něm bylo zlatíčku dobře 🙂 🙂

barbulinka1
18. únor 2012

@terulilinka doufám, že vám to taky vyjde, hned při prvním grafu 🙂 🙂 pošlu ti můj výtězný grafík 🙂 tak sad bude ten tvůj podobný 🙂 🙂

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@harley26 Já pár tipů mám !Ale nebudu jmenovat, každopádně si myslím, že únor bude velmi plodný ! 😵
A jak se cítím já ? na závěry je brzy .. jsem 3DPO, takže je ještě hooodně času 😀 Ale co cítím poprvé, je tlak a svědění prsou a bradavek, to se mi nikdy nestalo 😀
Uvidíme no .. buď se podařilo nebo ne, pokud ne, svět se nezboří a pokud ano, budu nejšťastnější ! 😵
Copak ty ? jak se cítíš ? A jak vidíš únorovou "bilanci" ? 😎

@kora1 Určitě se podívej, jsem moc ráda, že se Ti ty věcičky líbí, vybírám jen to, co by se mi líbilo na moje miminko 😵 Určitě najdeš i něco, co by se líbilo Tobě ...
Jinak jak se cítím ... no 😀 je brzy, jsem asi 3DPO a jediná změna je, že mě nějak-pardon- pájí bradavky a pnou prsa 😀 Což se mi NIKDY nestalo ! 😀 Ani jako ovu příznak 😀 ale co všecko je jednou poprvé 😵 A co ty ? jakpak se cítíš ? 😵 nějaké změny ?

@terulilinka Ahojky Terezko, já se mám moc fajn, copak ty ? 😵 koukala jsem na graf, sice z něj ještě nic nevyčteme, ale jak už jsem dnes psala, dokud nedojde ms, naděje neumírá, takže se drž, držím Ti moc moc palečky ! 😵 Jaký jsi měla víkend ? My jsme ho celý věnovali návštěvám a zítra budeme pokračovat! 😀

terulilinka
18. únor 2012

@twistinka123 ale né u nás tady na koníkovi 🙂

@barbulinka1 týý jo, tobě to taky tak skákalo, tak super, to jsi mě uklidnila 🙂

@pajiskazemlyna a koho jste navštěvovali?🙂 děkuju za podporu. Dnešek je takový zvláštní, manža je nějaký nemocný, já jsem taky nějak mimo ( a ted mě naštvala jedna drbna:-/). ale zítra budeme slavit to výročí, tak snad mu bude líp 🙂

twistinka123
18. únor 2012

@terulilinka ale jojo tady v té dikuzi nejsem sama🙂

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@terulilinka
Navštívili jsme přítelovu prababičku (tu hodně nemocnou), a dvoje kamarády .. 😎
zítra se chystáme ještě k jedné kamarádce a tím náš maratón návštěv končí ! 😀
Jaká drbna ? 😖 to nesnáším ..... a co říká ? 😠

barbulinka1
18. únor 2012

@terulilinka jo jo skákalo to dost, právě jsem vůbec nevěřila, že z toho bude těhu 😀 až pak po uhnízdění se to ustálilo a pak byla teplotka pořád 37,2 🙂

terulilinka
18. únor 2012

@twistinka123 tak to jsem asi pozadu 🙂)

@pajiskazemlyna a jak je prababičce?:( a měli jste aspon na těch návštěvách něco dobrýho?🙂)) No dřív to byla moje kamarádka, po tomhle opravdu není 😀 Tvrdí, že se snažíme 3 nebo 4roky o dítě (představ si to, když mi je ted 21 😀) a prý i ty 3roky měřím bt, že prý na mě vyhrabala grafy 😀 (haha, já to donedávna fakt odsuzovala a pořádně nevěděla co to je) a ta druhá, co mě zná jen z netu, tomu věří a pry má právo na svůj názor aví že to je určitě pravda. NO chápeš to?😀

@barbulinka1 tak to mam ještě času dost, jsem 6dpo 🙂

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@terulilinka
No prosim Tě, to je teda hrůza ... 😠 Slepice jedny udrbaný 😀
Ale víš co ?nedělej si z toho hlavu, mysli si svoje a na tyhle rádoby "kamarádky" se vykvajzni 😝 😎
A víš co by mě zajíímalo ? Na koho, že to teda vyhrabaly ty grafy, když na Tebe asi těžko ! 😀

No prababička docela dobrý, samozřejmě nám připravila hostinu, spráskala jsem půl balení trojhránků, když oni byly tak strašně dobrý ! 😕 😀 Jsem čůňo 😀 (mimochodem, teď je mi pěkně zle) 😀
Ona hrozně špatně chodí a dneska to bylo asi nejhorší, za dobu, co jí vídám ... jenže už na to má věk, je jí 86, takže tak .. Ale v hlavě to má teda srovnané, je nejmoudřejší ženskou, kterou znám ! 😵

Au, mě ty bradavky fakt bolej 😀 😀

terulilinka
18. únor 2012

@pajiskazemlyna no právě, to mi taky vrtá hlavou 😀😀 Já jsem v tomhle ale trochu cíťa, vždycky jsi takovýhle věci hrozně beru :-/
V tomhle jsou ty babičky nejlepší, a ještě když umí skvěle vařit co?😀
Upřímně - hrozně mi připomíná manžovi babičku - tý bylo 89let, byla čiperná a strašně chytrá! 😵
Taky tě bolí?? mě taky a jakoby svědí :-/

pajiskazemlyna
18. únor 2012

@terulilinka
Mě taky 😀
Bolí, pálí a svědí ! A nikdy dřív se mi to nestalo 😀 je to divný ! 😀

Byla ? Takže už není mezi námi ? ☹

Hele Terezko, ty jsi jasná ! 😀 😵 Doufám, že 24. tady uvidím fotečku pozitivního těhu testíku 😀 😎