"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
19. únor 2012

@slunecko123
Ahoj, vítej u nás 😵
Doufám, že se Vám brzy zadaří, držím palečky 😵

Měříš BT nebo děláš ovu testy ? A kolikátý jsi den cyklu nebo jak to s tebou tento měsíc vypadá, jestli se můžu zeptat ? 🙂

zzaneta
19. únor 2012

@kora1 To jsi vystihla presne 🙂 Ale nebyla jsem jedina kdo se nebavil. Vazlo to. Vlasy nakonec uplne vyzehlene, ale mamka mne poradne nalicila (az jsem se trochu stydela) a pujcila doplnky. Foto bude, az se ke mne dostane, ukazu 🙂
Jeee, ty jsi sikovna, to bych taky potrebovala. Ja se musim hlavne vrhnout na tu praci, at uz to mam z krku. A pak uklid, ale manzel vcera dost uklidil, je sikovny, takze mne ceka pradlo. No a vareni a pak uz snad nic 😀 sla bych na prochazku, ale venku prsi ☹ tesim se na jaro 🙂

zzaneta
19. únor 2012

@pajiskazemlyna Teda Páji, to sis v noci užila. Hlavně že se holčina našla, uuuuuf 🙂

zzaneta
19. únor 2012

@pajiskazemlyna Ahojky, taky Tě vítám mezi námi 🙂

zzaneta
19. únor 2012

@pajiskazemlyna Promin Paji, jeste jednou
@slunecko123 Vítej mezi námi 🙂

slunecko123
19. únor 2012

Zatím se orientuji jen podle "kalkulačky plodných dní", říkala jsem si, že se zatím nebudu stresovat a zkusím to tak trochu "neplánovaně", takže si akorát hlídám orientačně plodné dny a v ty se snažíme, o ovu testech uvažuji příští měsíc, měření BT bych začala asi pokud by se delší dobu nezadařilo.ˇ
Jen se snažím nestresovat, mít dobrou náladu a prostě pozitivní přístup, myslím, že psychika je také důležitá 🙂
Je mi 27 a skoro po 8 letech jsme se rozhodli, že už by nás mohlo být doma víc 🙂

pajiskazemlyna
19. únor 2012

@zzaneta
Přessně tak Žanetko ..
Hlavně, že je zdravá a živá a nic se jí nestalo ...
Holka jedna bláznivá ..

kora1
19. únor 2012

@slunecko123 Ahoj, take Te vitam. Mam stejne klasicke otazky viz vyse a pridavam Kolik Ti je? 🙂
@zzaneta nesmej se 🙂
Tesim se na fotku!
@pajiskazemlyna tak to je tedy zazitek, vubec jsem netusila, ze neco takoveho vcera resis!
Nastesti, proboha, se ji nic nestalo!!! Maminka musela mit srdecni zastavu.
Taky jsem byla jako pubertak takova, vse mi bylo jedno...No na par facek tyhle holky!!! 😔

zzaneta
19. únor 2012

@kora1 No smích mne přešel, otevřela jsem si práci a ne a ne se k ní dostat, ale chci to mít z krku hned dopoledne, tak se musím přinutit 🙂

zzaneta
19. únor 2012

@eficenka Evičko, co ty? Jak je doma, manzel uz se uklidnil? Doufam ze ano a je na tebe jen a jen milý 😵

kora1
19. únor 2012

@zzaneta fuj fuj, prace, tak honem at to mas z krku 🙂
A take by me zajimalo, jak u Evicky @eficenka , ale myslim, ze je tam tchyne a tak nema cas na PC..

hanickaa.d
19. únor 2012

@barbulinka1 Baru v kolikátém jdeš na velký? já sna až v 22.tt, v pondělí se zeptám, přijde mi to pozdě 🙂

barbulinka1
19. únor 2012

@hanickaa.d ahojka 🙂 v klidu, já jdu taky až ve 22.týdu 🙂 prý se pak líp kontroluje srdíčko, i pohlaví je lépe vidět a chce mít ukončený 20.týden a velký ultrazvuky dělá jen pátek takže mě to vychází když budu 21+2 ale miminko je o dva dny menší, takže jdu taky později 🙂 zase to bude všechno líp vidět 🙂 🙂

zzaneta
19. únor 2012

@kora1 Už jsem se do toho pustila 🙂
Máš pravdu, ale určitě se nám ozve večer nebo zítra..
Co ty, procházela jsi mimi věcičky včera? Já narazila na pár parádních alb na koníkovi, pastva pro oči, opravdu 😉

hanickaa.d
19. únor 2012

@barbulinka1 aha ok 🙂 já jen že ty dva týdny nedám, jdu až 16.4., snad nám řekne pohlaví, jinak tam budu tak dlouho ležet 🙂 já zas můžu jen v pondělí, takže 9.4. jsou Velikonoce a před tím je brzy 🙂 asi to tak má být 🙂)

kora1
19. únor 2012

@zzaneta tak mi dej linky 😵

barbulinka1
19. únor 2012

@hanickaa.d má to tak být, aspon bude všechno líp vidět a pohlaví vám určitě řekne už na 100 % já s tim počítám teda 😀 no jako tyhle 3 týdny budou šíleně dlouhý pro mě 😀 ještě že se mi zítra vrací manžel, že nám to spolu uteče líp 🙂 🙂

hanickaa.d
19. únor 2012

@barbulinka1 j jsem z toho byla skleslá po genetice, ale byla špatná viditelnost, prcek nespolupracoval...ale teď na to nemyslím, oblečení mám zatím neutrální, tak chci počkat i spokojíkem atd...ne že by bylo vše růžové, ale miluju tyrkysovou a nemusí být u holky všude...🙂

barbulinka1
19. únor 2012

@hanickaa.d já zatím ani oblečení nekupuju, něco málo máme, ale chci počkat až na pohlaví, to samý s pokojíčkem a ten stejně budeme dělat až tak v dubnu, květnu, není kam spěchat a bude lepší počasí 🙂 musíme si počkat, kdo si počká, ten se dočká 🙂 🙂

hanickaa.d
19. únor 2012

@barbulinka1 já si chci nakoupit oblečení na rok, takže zatím pár neutrálních kousků, co vím, že na 100% využiju. Bohužel nemáme po kom dědit, takže vše kupujem. Pokoj budem dělat v květnu, ale chci pomalu koukat a vybírat věci, tapety apod. 🙂

barbulinka1
19. únor 2012

@hanickaa.d Já chci tak na půl roku nakoupit oblečky, pak je budu prodávat a kupovat větší 🙂něco málo mám od kolegyně, ale je na holčičku a větší kousky a pak něco po bratránkovi, ale to jsme se v tom ještě nehrabaly, až budeme vědět pohlaví 🙂pokojíček mám vybraný, zajedeme jenom do ikei pro skříně a postýlku, přebaovák mám od kámošky a pak už pujde jen o malbu pokojíku a jaký doplnky atd. to opět zálěží na pohlaví 😀 takže prostě musíme čekat... 🙂

zzaneta
19. únor 2012

@kora1 Dám, ale později Koro, zabrala jsem se do práce 😉 konečně 😀

hanickaa.d
19. únor 2012

@barbulinka1 jo jasný, máme ještě relativně čas, já spíš kvůli dobrým akcím apenězům, však to máš podobně 🙂 budeš věci prodávat? Nenecháš pro 2.? 🙂

harley26
19. únor 2012

holky, víte co mě zaručeně vytočí? Když si naplánuju co budu vařit, nakoupím a když rozdělám balené maso, které ma datum spotřeby až v úterý, tak zjistím, že je zkažené!!! Nejradši bych jim to v tom obchodě omlátila o hlavu. Ted musím jet do obchodu a koupit druhé, strašně se mi chce 🙂

kora1
19. únor 2012

@harley26 tak to je pekne neprijemne, no urcite jim to jed vratit, to je teda servis..kde to bylo, at udelas "reklamu"?

barbulinka1
19. únor 2012

@hanickaa.d Přesně tak, taky spíš kvůli penězům, všechno tak nějak postupně, pak by to byla moc velká rána 🙂 ne nebudu to nechávat 🙂 máme hypotéku a jeden plat bude prostě chybět, tak se korunky budou hodit...a pak až přijde na řadu druhé miminko, tak zase postupně budeme kupovat věcičky 🙂 nechceme miminko hnedka, až tak po 5, 6 letech 🙂 mezi dětma chceme jít do domečku 🙂

terulilinka
19. únor 2012

@kora1
@pajiskazemlyna založila jsem jí 🙂

pajiskazemlyna
19. únor 2012

@terulilinka
Šikulka ! 😵

terulilinka
19. únor 2012

@pajiskazemlyna ukázalo se ti to? že jsem tě tam přidala?