"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
7. led 2012

@silvaaa Pozitivní ovu test byl 26DC, ale jakoby ovu je až další den, nee?? 😀 Už v tom mám taky bordel 😀 Ale taky to může být zpožděný proto, že ovu byla až později 😒

zzaneta
7. led 2012

@misam Ahojky, ja jsem dneska 18DC, 5DPO a uvidime. Pristi tyden testnu. Uz druhy den mne jakoby taha v podbrisku na prave strane, pres tyden jsem setrasla chripku a tehotne se vubec necitim 🙂

silvaaa
7. led 2012

@gabuli202 Asi je to jak pises,to je fuk,hlavne ze vis ze Ovu byla ne?To nevim,ale treba ti taky jeste neprisla,protoze jsi v tom 😀 .

gabuli202
7. led 2012

@silvaaa Tak možnosti jsou jen dvě, ne? 😀 Nebudu se na to upínat a po víkendu uvidíme 🙂

silvaaa
7. led 2012

@gabuli202 Jj presne tak 🙂 .Ja jsem se prvni mesic po vysazeni sledovala,nasla u sebe snad vsechny tehu priznaky,vypatlala asi 10 tehu testu a nic.No a druhy mesic jsme meli pravidelne sexik cca co 2dny nebo i kazdy den,proste jak byla chut 😀 ,jinak uz jsem to nijak neresila,bylo to navic v prosinci,tak nebyl ani cas,treba kupovat darky atd.Tehotne jsem se teda necitila vubec a pak to se mnou malem slehlo 😀 .Takze bud v klidu,snaz se na to moc nemyslet a prcek pokud usoudi,ze uz je ten pravy cas tak ti urco ty // nabehnou!A kdyz ne ted,tak pristi mesic to jisti 😉 .....

luckawest
7. led 2012

Tak já furt nevím, jsem 43 DC mám nafouklé břicho, cca 6 dní jsem špinila a pobolívá mě občas podbřišek a břicho, mám výtok jako při ovu, hned po tom, co mi skončilo špinění, ale test při 41 DC negativní, tak buď jsem si to vsugerovala nebo se něco děje.. Snad nejsem nějak nemocná ..☹((

trolleey
7. led 2012

@pajav Já bych taky nejraději chodila na kontroly každý týden,.. vždycky jsem úplně natěšená na fotečku. 🙂

jankaander
7. led 2012

Ahojky,právě jsem to dostala,jsem dnes 22 DC 😒

luckawest
7. led 2012

@jankaander škoda, ale snad už se to musí příště podařit.. Já si to taky říkám, ale taky bez úspěchu......

luckawest
7. led 2012

@luckawest já zase nevím, kdy to mám dostat a kolikátý den mám počítat...

jankaander
7. led 2012

@luckawest no my už se snažit nebudem,už jsem to tu psala,nějak sme to vše znovu zvážili,a třetí bychom opravdu nezvládly,ale všem držím palečky 😉

luckawest
7. led 2012

@jankaander aha.. promiň, dlouho jsem tu nebyla.. My zase čekali dlouho a když si ho konečně můžeme dovolit, tak nám to nede..☹( sice to je jen 8 měs.. ale mrzí nás to, naši kamarádi děti už mají...

petanevesta
7. led 2012

@luckawest ahojky, já bych se být tebou už skoro poradila s doktorkou, aby v tom nebyla nějaká cysta nebo tak něco, jestli máš negativní testík 😒 já jsem dneska 38DC, taky jen špiním, ale měla jsem ovulaci hodně pozdě, tak ještě čekám a zítra chci zkusit test, jestli tam náhodou nebude aspoň duch 🙂

silvaaa
7. led 2012

@luckawest ahoj,ja si taky myslim,ze bys mela zajit na gyndu,jestli je vse O.K. A podle krve ti muzou hned zjistit i HCG,cetla jsem,ze spousta holek zjistilo tehu az z krve.Ale na tu prohlidku bych si zasla,zkontroluje ti vajecniky apod. ?

luckawest
7. led 2012

@silvaaa ja si říkám, že ještě počkám, co další ms a pak hned půjdu.. Ještě nikdy mi ms nevynechala, ale piji měs. kontryhelový čaj, tak jsem myslela, že je to i zčásti tím.. Jedla jsem i kys. listovou, ale byla jsem hodně nafouklá, tak ji taky po třech měs.přestala brát, tak nevím.. Já si myslím, že těhu nejsem, ale něco mi říká, že šance je.. Alo to už jsem zažila jednou a nic ztoho pak nebylo....ms se dostavila o jeden den pozdeji a byla hodně silná....Jinak já tam k dr. mám přijít až v červnu..

luckawest
7. led 2012

@petanevesta toho se přávě bojím,... Hlavně se bojím jít k dr.. jsem hrozná hysterka u doktorů, mám asi zvýšený práh bolesti..Já ovu nepoznám, měla jsem ty ovu testy, ale nic mi na nich nevycházelo, tak jsem to vzdala.. Pila jsem ten kontryh. čaj, a po něm mě bolely (myslím) vaječníky, tak jak mě to chytlo, zkoušeli jsme (ne, že bysme to nezkoušeli i před tím..🙂)))Ale díky holky, je dobré, když někdo poradí, muž o tom nechce nic slyšet, prý jsem paranoidní a nic se neděje, což vím, četla jsem, že se to může další měs. srovnat.... Prodělala jsem taky střevní chřipku, tak ještě jeden měs. počkám a pak hned letím k dr..

misam
8. led 2012

@silvaaa Ahoj, hodně zajímavý testík 😀 . Zkusím poslat švagrové, neteř má už 6 měsíců, tak zpětně ověřím, jak by jim to vyšlo podle tohoto testu. Tak já bych měla mít chlapečka 😀 😀 . I když vzhledem k negativnímu testu z toho bude spíš prd 😀 😖

misam
8. led 2012

@zzaneta Ahoj, tak třeba to nebude chřipka, ale těho bacil co tu poletuje 😀. Já dneska zkusila test, opět negativní (toho ducha co vidím jsem si spíš vymyslela) a MS nikde. Už několik dní se mi střídá bolest podbřišku s bolestí svalů kolem pupíku, jako bych dělala celý den sklapovačky. Měla bych dosta MS nejpozději dnes. No ale testu se to nezdá, tak to asi neklapne. Co u tebe v práci? Četla jsem že to tam máš nějaké špaténkové a že jsi už chtěla dát výpověď. Tak přeju ať se to brzo zlepší.

zzaneta
8. led 2012

@misam Ahojky, takový bacil bych brala :D ale raději na tom v tomto směru nemyslím 😉 Tak třeba tam vážně máš ducha a za pár dní zesílí, hlavně aby nedorazila 🙂 Já mám do MS daleko, dneska jsem 19DC a minulý cyklus byl 34. Ale ve středu budu 11DPO tak zkusím testnout. No jo, práce :( jak mne se tam zítra nechce :( drží mě nad vodou týden dovolené na konci ledna, fakt se těším. Děkuji za povzbuzení 🙂

misam
8. led 2012

@zzaneta Tak třeba nám to klapne a pak už nebudeme z práce tak otrávené (což já jsem teda taky). Mnoo nevím nevím, toho ducha jsem fakt hodně hledala. Nasadila jsem si na to i brýle 😀 😀. Byla jsem si jistá, že po těch včerejších bolestech pupíku se tam dneska už něco objeví. Těhotně si nepřipadám, takže tomu moc nevěřím. Ale je fakt, že to meškání a bolesti mne teda dost naladily. Manžel je tedy víc nad věcí, prý až to uvidí, tak tomu uvěří 😀

silvaaa
8. led 2012

@misam Ahoj,no oni tam pisou,ze se testik nedoporucuje delat retrospektivne,ale to asi hlavne proto,ze uz by to procento uspesnosti nebylo treba tak vysoke jak pisou 😀 😀 😀 . Ale treba to svagrove vyjde a ukaze ji to tu holcicku 😉 .Pak dej vedet.

misam
8. led 2012

@silvaaa Já vím že to tam píšou, ale pro zajímavost jsem to prubla....tak švagrové to vyšlo 😀

gabuli202
8. led 2012

Ahoj holky, tak mám pocit, že mi MS mi každou chvíli musí dojít, mám zlehka bolesti břicha jak před MS, zítra budu 9DPO. 😒

silvaaa
8. led 2012

@gabuli202 Tak drzim palce at ta mrcha nedorazi!!!! 😠

Holky co vam pomaha na nevolnost?Mi zabiraly doted ty banany a mandarinky,koupila jsem si i ty Emesin tabletky,ale dneska na prdolku nezabira teda lautr nic 😒 .Misto kurete na obed jsem si uvarila detskou krupicku,ani to nezabralo 😝 .

twistinka123
8. led 2012

@gabuli202 ten pocit je normoš i u MS. takže žádné obavy!!! 😉

twistinka123
8. led 2012

@silvaaa já jsem zatím fit, ale nemůžu kafe, latte a tak...to mi nějak nesedí 😒 ale zase jsem teprva 5+2

gabuli202
8. led 2012

@twistinka123 no vím, že u MS jsou takové příznaky 😀

twistinka123
8. led 2012

@gabuli202 teda i u těhu promin🙂

silvaaa
8. led 2012

@twistinka123 No ja si prave davam kafe uz jen rano,protoze jinak bych nebyla schopna fungovat,porad bych spala.Taky mi nijak extra nechutna,ale co nadelam.Jinak do sebe neco dostanu az pozdeji a to mi pak zacne byt zle 😒 ,tak nevim.Mi taky nebyvalo zas tak zle,ale dneska je to mazec 😖

gabuli202
8. led 2012

@twistinka123 Kéž by jsi měla pravdu, ani nevíš, jak už jsem nervozní, v noci se probudím a myslím na to, achjo 😒 A taky bych si neměla všechno tak důkladně pročítat, jsem z toho všeho zmatená 😒