"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
7. únor 2012

@kora1 Je fajn se vypovidat a je fajn ze vsechny tady zijeme stejnym tematem, takze si rozumime, poradime, vyslechneme 🙂

petanevesta
7. únor 2012

@kora1 hele, to je asi individuální, ale po tom půl roce neúspěchu bych už klidně mužíkovi řekla, jestli by nešel - přece jen, čas letí a na co čekat celý rok, jistota je jistota 😉 pokud to mimčo taky chce, tak mu to vadit nebude 🙂 sice je to pro chlapy taková ošemetná záležitost, ne každý to skousne hned, ale určitě to pak pro nás ženský podstoupí 🙂

kora1
7. únor 2012

@evik19 je, tak to mame stejny problem. A ktery jsi DC? Ja 16DC..A prsa citim po ovulaci az do ms vetsi tak o jedno cislo, tentokrat fakt nic...vubec nechapu proc..☹
@zzaneta neboj, je dulezite uz vedet, co se opravdu stalo, musi byt ubijejici ta nejistota..ale chapu te.

kora1
7. únor 2012

@zzaneta to je prave tady moc fajn, mne se uplne ulevilo, ze jsem to konecne vsechno ze sebe slovne vyplavila..🙂
@petanevesta muj manzel to chce moc moc, a byva taky zklamany, kdyz dorazi ms, ale on je sileny klidas a pozitivni, tak to nikdy nedava najevo a vzdycky me uklidnuje, ze klidek a jedem dal, ze je vse ok...🙂 No a ja se do toho prihrnu, at jde na spermiogram 🙂 Ja se vzdycky s necim novym prihrnu 🙂 Ale tak asi ho poslu a pak bude jasno-ja jsem stejne presvedcena, ze on je v poradku..

zzaneta
7. únor 2012

@kora1 Já se hodila do jistoty že to nevyšlo, ale tím že mne tam občas docela zabolí si říkám jestli je vše v pořádku. Nemyslím že tam mimi ještě je, ale doufám že je to všechno ok 🙂 Ale uvidíme za chvíli, pár hodin 🙂

evik19
7. únor 2012

@kora1 Ja uz jsem 25 DC, takze tento mesic uz asi opravdu nic. Ale byt tebou, tak se jeste nestresuju, ja mivam ovulku bezne 17 DC, takze to u tebe jeste muze prijit. Rikam si, jestli jsem tu ovulaci nejak psychicky nezahnala tim, jak na to porad myslim. Ale copak to jde, nemyslet na to?
@zzaneta Budu drzet palce, at vsechno dobre dopadne.

zzaneta
7. únor 2012

@kora1 Já ovulací mívám až 22DC a některé holky ji tu měli ještě později 🙂

@evik19 Děkuji a vítej mezi námi 😵

kora1
7. únor 2012

@zzaneta @evik holky, fakt? Tak jste me tim hodne povzbudily, ja byla nervozni proto, ze pozitivni ovu test mivam vzdy uz 13DC a to znamena, ze ovu je 14DC. Tak proto. A myslite, ze muze byt ta ovulace treba jednou tak a podruhe jinak? Mivate ji nekdo treba pokazde jinak? Ja ji mivala z obou vajecniku porad stejnou, i cyklus, tak pak me znervozni i par dnu navic...Treba kamaradka (ktera ma 2 deti mimochodem 😉..) mivala ms jen parkrat do roka a nikdy nevedela, kdy prijde a vzdy do roka otehotnela-tak tam ji neprekvapilo nic..😉Ale kdyz jsi zvykla na zeleznou pravidelnost, tak te rozhodi i blby 4 dny..no jo, proste kazdy je jiny a kazdy telo je jiny
@evik ja si rikam to same, ale ikdyz se to rika, tak mysleni na to nebo nemysleni neovlivnuje plodnost. Je to takove klise...ja neznam zenskou, co by na to nemyslela, kdyz se o to snazi...Ale taky si za to nekdy nadavam, nesmi to byt prehnane...ale ono se to lehce rika a hur provadi ☹

zzaneta
7. únor 2012

@kora1 Já si myslím že to možné je. Myslím že i Gabuli psala že se ji posunula na později. Je to blbý, člověk je zvyklý na určitý režim, ale ještě bych neházela flintu do žita 🙂 Jak dlouhé míváš cykly?

petanevesta
7. únor 2012

@kora1 taky tě uklidním, moje ovulka je 21DC a mívám cykly těch 34 dní 😉

kora1
7. únor 2012

@zzaneta no prave 28..

zzaneta
7. únor 2012

@kora1 Tak treba ho ted budes mit delsi 🙂 Uvidis, neves hlavu.

evik19
7. únor 2012

@kora1 Já mám normálně taky cyklus skoro na hodinu 28 dní a ovulaci mívám 17. den (ale zdaleka ne tak přesně jako MS, spíš bych řekla 16-18. den) , ale párkrát do roka se to celý jaksi přehází a cyklus se mi prodlouží třeba až na 35 dní a pak se to zase srovná - takže možný je všechno. A ty máš zatím zpoždění jen 2 dny-žádná tragoška🙂
Stejně si říkám, že jeden měsíc navíc už nás nemůže rozházet, prostě věřím, že se to jednou podaří!

petanevesta
7. únor 2012

noo děvčata, tak mě začíná pobolívat břicho - abych zítra místo těhu testu nevybalovala vložku 😀 musím to brát s humorem 😉

zzaneta
7. únor 2012

@petanevesta Nebooooj, mne těsně před pozitivním testem taky bolelo břicho jako na MS a říkala jsem si že je to v háji 😉

kora1
7. únor 2012

@zzaneta @petanevesta @evik tak jo holky, budu testovat dal a hodim se do klidu, kdyz neprijde, tak prijde dalsi mesic, taky to budu brat s humorem 😉
@petanevesta neboj! 😀 To k tomu pry patri 😉 Pobavilo me, jakym zpusobem jsi to napsala 😉

zzaneta
7. únor 2012

@kora1 To je spravny pristup 🙂 Ale chapu ze ne vzdy to tak jde 😉

pajiskazemlyna
7. únor 2012

Holky, jak se bavíte o té ovulace, nezoufejte, mně minulý měsíc došla až na 32 DC !!!!
A tentokrát to bude zřejmě dost podobné. .. 😒

A četla jsem, že je normální, když jsou třeba 2 cykly v roce anovulační (tím nechci strašit) ..

Moje cykly jsou na hlavu, fakt :D 45 dní, to už není normoš 😀

@terulilinka Terezko, jakpak se máš ? Co je nového ?
@barbulinka1 Co bříško, budoucí maminko ?? A jakpak se máš?
@zzaneta Žanetko, přeji, ať se dozvíš spíše "pozitivní" zprávy .. doufám, že je u tebe vše v pořádku ..
@petanevesta Petí, tobě moc moc přeji // !!
@gabuli202 Gábi, držím pěsti !!!! A myslím na tebe, víš přeci, že máš "pohnojeno"! 😀

Nové snažilky moc vítám, snad se všechny brzy dočkáme .. 😵

gabuli202
7. únor 2012

Ahoj holky, tak myslím, že to pořád vypadá na těch 17-18DC 🙂 uvidíme, budeme testovat dál 🙂

zzaneta
7. únor 2012

@pajiskazemlyna Páji to je fakt na hlavu takové dlouhé cykly, zlaté moje 35dní dlouhé 🙂
A děkuji, věřím že vše bude v pořádku 🙂 Písnu jen co dorazím domů, ale čeká mne po doktorovi ještě nákup tak to nebude hned 🙂

zzaneta
7. únor 2012

@gabuli202 Gábi taky bych řekla 🙂 A koukám že máš velkou zásobu testíků 🙂

gabuli202
7. únor 2012

@zzaneta Žany, ještě mám testíky do soboty a tento týden by mi měly dojít další dvě várky, jsem pojištěná 😀

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@gabuli202
Gabi, taky bych řekla, že zatím 17 nebo 18 DC a nebo možná ovu ještě nebyla 😀
Ale pokud nebyla, tak brzy přijde, neboj 😵

gabuli202
7. únor 2012

@pajiskazemlyna Páji nestráááš, jsem už z toho vynervená, minulý cyklus byla ovu až 27DC 😒 Tak uvidíme, zatím to beru tak, že už byla 🙂)

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@zzaneta
Určitě dej vědět, třeba budeš ještě mile překvapena .. No uvidíme, hlavně abys neměla potíže a bylo vše v pořádku, tak ! 😀

pajiskazemlyna
7. únor 2012

@gabuli202
Já nechci strašit ! 😀
Jen konstatuji .. 😀 A máš nějaké poovulační příznaky ??

zzaneta
7. únor 2012

@gabuli202 To teda koukám :D Kde je kupuješ, neleze to do peněz?

gabuli202
7. únor 2012

@pajiskazemlyna hele nevím, jen mě zlehoučka bolí prsa, ale jen když si na ně šáhnu, ale nic extra 🙂

zzaneta
7. únor 2012

@pajiskazemlyna Já myslím že mile překvapená nebudu, ale jak říkáš, hlavně aby nebyly potíže.. 🙂

gabuli202
7. únor 2012

@zzaneta Kupuju to přes Terulinku někde na aukru 🙂 Trošku to do peněz leze, ale utěšuju se tím, že už dlouho testit nebudu 😀 😀