"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

krista1
9. únor 2012

@petanevesta taky si myslím,že na testování je ještě brzy,pořád je tam naděje,pokud nedorazí normální MS,třeba mojí mamině test vůbec nevyšel a šla k doktorovi a ten ji potvrdil 8tt,takže si myslím,že nejsou testy jako testy a pokaždé se může stát,že ti to neukáže nic...protože na začátku těhu je hladina hCG proměnlivá...zkus to později,třeba jsi těhotná,ale na testu se to ještě neukázalo,zkus počkat 😉 Jinak prsa a podbřišek tě nebolí pokaždé před MS?jestli ne,tak to asi těhotná budeš,já teda mám tyto příznaky i v době ovu i před MS...někdo je nemá vůbec...každá jsme jiná 😎

wann14
9. únor 2012

@petanevesta No Peti, tak jsem koukla na ty testy a asi ovu fakt byla, ale jeste bych to nevzdavala, klidne jeste muze byt test pozitivni, vsak pockej par dnu a muzes zkusit znova testnout 😉 jinak nebud smutna, kdyz to nevyjde ted tak priste uz musi 🙂

krista1
9. únor 2012

@maybay Ahoj,ještě teda nevíš výsledky,tak držím pěsti,aby to všechno dobře dopadlo a v pondělí dej nám všem vědět,určitě to bude v pohodě 😉

petanevesta
9. únor 2012

@krista1 podbřišek mě před MS bolí, ale prsa ne, ty cítím jen kolem ovulky - ale jinak díky za podporu, zkusím ještě počkat a budu hlásit, jak jsem dopadla 😉

petanevesta
9. únor 2012

@wann14 díky 😉 vy jste tak zlatý holky, je to hrozně fajn mít se s kým o tom pobavit 🙂

krista1
9. únor 2012

@wann14 tak co,koukala ses včera na toho Mentalistu?A co to cvičení,už ses do toho zapálila,inspirovala jsem tě včera?

krista1
9. únor 2012

@petanevesta od toho jsme tady,aby si to měla s kým probrat,tak to vypadá nadějně,když te prsa normálně nebolí,tak by to mohlo být těhotenství,víc jak určitě to bude těhotenství,protože znám plno holek,co je před MS prsa nebolely a když otěhotněly tak jo...počkej ještě pár dní a zkus třeba testnout v neděli a uvidíš...já myslím,že tam budou //

krista1
9. únor 2012

@wann14 jak dlouho už bereš ten duphaston?myslím,že tento cyklus máš nějak extrémně dlouhý?Zkoušela si už test?Vím jak ti je,když tady vidíš tolik těhulek,znám to,ale my budeme taky brzo,neboj 😉

petanevesta
9. únor 2012

@krista1 no bylo by to fajn překvápko 🙂 ale stejně je zajímavý, že někdo má pozitivní test už třeba 10DPO a někdo musí čekat mnohem dýl co?

wann14
9. únor 2012

@petanevesta Jj mas pravdu, je to super, kdyz to muzes nekde vysypat ze sebe a ne to dusit v sobe ... jsem za tuto diskuzi rada 🙂

lucille85
9. únor 2012

@petanevesta já bych taky ještě vyčkala, někomu to testy ukazujou fakt až po zpoždění...a ta vyvolávačka mohla ten cyklus rozházet...

Jinak ovu je fakt do 24-48hod po pozit. testu, mě vyšel pozitivní ve středu večer, pak ve čtvrtek ráno a dle BT byla ovu v pátek, ale podle bolestí sem tipovala čtvrtek...jenže já ji měla asi víc dní, když se těch vajec uvolnilo víc 😝 Takže určitě po pozit. testu tak čtyři dny poctivýho snažení 🙂

krista1
9. únor 2012

@petanevesta je to zajímavé,mě třeba nevyšel ani jeden ovu test...dokonce ani kontrolní čárka nebyla silná...takže kde je problém?prostě asi každé tělo je jiné a každá máme asi jinak moč,jiný pitný režim a další faktory...které to můžou ovlivnit,moc ti to přeji...a kdy ses naposledy testovala?

krista1
9. únor 2012

@lucille85 no vidíš a vyšlo to,no to my sme se snažili ob den,takže doufám,že se taky nějaká mrška zatoulala k vajíčku a oplodnila ho,no to se dozvím až za 14dní...kéž by 🙂

wann14
9. únor 2012

@krista1 Kristi, na mentalistu jsem koukala 😉 A cviceni, no asi ze sebou zacnu neco delat, aspon to posilovani, to me nezabije, kazdy den chvili...ale uz se tesim az se otepli, to zacnu chodit behat, to me bavi moc, takze snad z jara, to bude dobry a zacnu na sobe makat vice 😉
jasne ze jsem zkousela test, v pondeli jsem byla u dr.ta me vysetrovala a to by mi rekla,ze jsem tehu, ptz to u by bylo videt...ale rekla mi,kdyz mi delala utz, ze to nevypada, ze by vajecniky chteli ovulovat, ze se jim moc nechce ale ani ze to nevypada, ze by se to chystalo na menzes, takze me pichla vyvolavacku a rekla, ze mam menzes ocekavat do 14 dnu, a ze driv to asi nebude, ptz to videla, kdyz delala ten utz a pak rekla jak to dostanu, ze mam prijit na krev, bude zjistovat jestli nemam vysenou hladinu prolaktinu, ten by totiz mohl blokovat ovu ... napsala mi Duphaston a ten mam zacat brat az 15 DC, takze ho jeste neberu...az prijde mrcha 🙂

kora1
9. únor 2012

@lucille85 super popis, tak se mi to libi, mam rada navody k pouziti 😀 😀 A jak se tech vajec uvolnilo vic? 🙂 Neznam tvuj pripad 😉
Holky, kdyz boli v dobe ovu bricho, tak to boli PRI, PRED nebo PO? 😉 Dneska vam davam takove chytaky, speky otazky 😀
@krista1 Kristy, ja uprimne v tom grafu se moc nevyznam, ten 1. je nejaky kratky a ten posledni-jsou tam dva poklesy, ale ovu je ta hvezdicka?
A mela jsi priznaky?
Urcite jestli byla, a snazenicko bylo poctive, je velka nadeje a treba uz jsi v tom, moooc drzim palce a s timBT grafem ja moc nemam zkusenosti, tak proto se ptam, ne ze bych zzpochybnovala ovu, to ne! 😉

petanevesta
9. únor 2012

@krista1 já mám ovu testy v albíčku, dělala jsem jen 4 za sebou a ten poslední z 28/1 už tam ani nemám vyfocenej, protože byla čárka slabá....jinak už jsem pak netestovala nebo máš na mysli těhu test? ten jsem dělala dneska ráno 😅

petanevesta
9. únor 2012

@kora1 mě bolelo břicho už dva dny před ovulkou 😉

zzaneta
9. únor 2012

Holky teda já vás dneska nestíhám číst :D mám dost práce :(

zzaneta
9. únor 2012

@petanevesta Peti držím palečky aby bylo překvápko, to by jsi koukala co? 😵

krista1
9. únor 2012

@wann14 aha,tak snad se co nejdřív dostaví a pak už můžeš začít brát ty hormony,no já dobírám poslední Proveru,takže jsme zvědavá.Já už jsem na krvi byla a prý všechno v pohodě.Tak snad ti ty prášky zaberou,to je určitě na ovulaci,takže i když ti hormon výjde zvýšený,tak se to spraví těmi práškami,nebo půjdeš na profouknutí vaječníků(nevím jak se tomu říká),ale prý se po tom rychle otěhotní,hned ten měsíc,tak držím pěsti,ať ti to výjde a začni teda pomalu cvičit,zkus první po deseti minutách,to stačí a pak to za týden zvyš,za to nic nedáš,jen deset min 😉 🙂

krista1
9. únor 2012

@kora1 no mě bolí prsa před i po ovulce a taky to poznám podle hlenu a v den ovulky mě bolí vaječníky.Takže asi tak nějak.No ten poslední graf to je ono ta předpředposlední snížená teplota s hvězdičkou(sex) je ovulka a pak se po ní má zvýšit další dny teplota o 0,2-0,5stupně teplota,takže asi tak k tomu,doufám,že to pochopíš a jelikož už mám dva dny zvýšenou teplotu tak ovulka byla před těmi dvěma dny,chápeš?Já jsem se v tom taky moc nevyznala,ale to pochopíš,když to budeš sledovat 🙂

krista1
9. únor 2012

@petanevesta jj,myslela jsem těhotenský test,tak to zkus až v tu neděli a kolikátý den cyklu jsi?

krista1
9. únor 2012

@zzaneta ahoj,a co ty,už začínáte nové snaženíčko?Doufám,že ti to už výjde,zkus pít kontryhel.čaj,ten pomáhá na děložní sliznici a na udržení plodu...teda pokud už ho nepiješ?Nevím,jestli jsem ti ho už neradila 😅

petanevesta
9. únor 2012

@krista1 jsem teprve 24DC, ale nevím ,kdy to dostanu, protože poslední MS jsem měla po vyvol. injekci

krista1
9. únor 2012

@petanevesta no mě bolelo trochu míň,jelikož piju ten kontryhelový čaj,tak už nemám při ovulce takové bolesti,ale prsa ty bolí furt,teda v době ovulky 😒

wann14
9. únor 2012

@krista1 No uvidime, ten dufik, je spise na upravu cyklu, abych ho mela pravidelny 🙂 Jako ja jsem celkem sportovec, porad neco delam od malicka, nejakej sport, ale jak clovek starne, tak se mu proste vic a vic nechce, takze u me to neni ze bych to nezvladla, jako fyzicku mam, jsem jen lenoch, to je vse ... a prinutit se do toho mi dela problem ...

petanevesta
9. únor 2012

@zzaneta to jo, to bych nato koukala jak husa do flašky 😀 😀

krista1
9. únor 2012

@petanevesta tak to máš ještě času hafooo,kam spěcháš,netestuj dřív jak za 4dny,takže až v pondělí...uvidíš,buď to dostaneš,nebo ne...ale spíš myslím,že ne...je to hodně brzo na testování...takže fakt až za 4 dny a to taky není jisté,jestli se ti to ukáže,záleží,kdy si měla ovu?A jak máš dlouhé cykly?

wann14
9. únor 2012

@petanevesta To je blby, to clovek vubec nevi kdy to ma cekat ..to verim..ale treba uz neprijde a bude to vyreseno 😉

zzaneta
9. únor 2012

@krista1 Ahoj Kristy, už jsme začali, snažíme se tak nějak průběžně, ovulku nesleduju 🙂 Já si ho koupila, ale někde jsem četla že se má pít jen do ovulku, je to pravda? Já ji totiž nechci testovat a nijak hrotit tak si nemůžu být přesně jistá kdy je 😒