"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

dashyyy
30. lis 2011

holky dík za podporu jsem ráda, že vás mám člověk je hned o fous klidnější 😉

uktapzop
30. lis 2011

@zzaneta AHoj, no já to mám s ovulkou taky nějak podobně. Doteď jsem si podle testování myslela, že ovu mívám 11DC. Na testech to tak vypadalo i tento měsíc, ale teď poprvé měřím teplotu a ta je furt dole i týden po pozitivních ovu testech.. no to mě podrž, doufám že nezjistím že mám anovuláky. Asi budu muset taky zainvestovat do pořádného teploměru. koupila jsem rychloběžku za 150 a lítá to o 3 desetiny (zkoušela jsem se změřit ve stejnou dobu asi 10* po sobě...) Ach jo, jestli by nebylo lepší se na všechno to sledování vykašlat... Ale to mi nedá 🙂

@lucille85 Tobě moc gratuluji a hlavně buď v pohodě 😉 Žádný doktor ti nezajistí že vše dobře dopadne, zato Tvá psychika může hodně přispět 😉

petanevesta
30. lis 2011

Ahoj holky, tak dneska jsem 34DC a MS zatím nikde (mám ale dost dlouhý cyklus), tak doufám, že tam ten mimís bude 😀 Akorát jdu shodou okolností odpol na gyndu na prevenci, tak jsem se i modlila, abych to nedostala a nemusela přeobjednávat. OVU jsem měla 18/11 a testík dělaný o víkendu byl zatím negativní, tak pořád doufám, že se to změní...držte mi palečky 😉

wann14
30. lis 2011

@dashyyy Drz se, myslim na tebe a drzim pesti, vse bude ok 😉

zzaneta
30. lis 2011

@uktapzop Ani nevíš jak Ti rozumím, taky si říkám že se na to vykašlu a prostě to buď výjde nebo ne, ale nejde to :D Pořád si říkám že je to holt první cyklus a že se to po HA musí dát nějak dohromady a chvíli to potrvá - když ale já bych chtěla hned :D
Na teploměr se chystám dneska, tak jsem zvědavá.

uktapzop
30. lis 2011

@petanevesta Tak to držím, třeba ti to klapne 🙂

zzaneta
30. lis 2011

@petanevesta Držím palečky, dej vědět 🙂

petanevesta
30. lis 2011

děkuju holky, kéž by 🙂

uktapzop
30. lis 2011

@zzaneta No jo, nejlepší by bylo nemyslet na to. Ale copak to jde, když máš denně baštit listovku, ráno měříš, večer se ptá muž, jestli bysme dneska neměli...atd 😀

wann14
30. lis 2011

@petanevesta Ahoj, to vis ze budem drzet pesti, preji ti a by tam mimisek byl, ale to asi jeste nebude videt u dr. leda ze by ti vzal krev, pak by bylo jasno 🙂

petanevesta
30. lis 2011

@wann14 děkuju moc....no já nechci zatím plašit, když jsem neměla ještě ani // na testu, tak akorát Mudře řeknu, že jsme se snažili a že se případně ozvu, když to nedostanu 🙂 každopádně si připadám nějak tlustší a mám žaludek na vodě, ale to bude asi sugesce 😀

wann14
30. lis 2011

@petanevesta Jasne chapu, ze nechces predbihat 🙂 vsak sama uvidis co ti rekne mudr. ... ty priznaky ma asi kazda holcina tady co chce miminko 😀

zzaneta
30. lis 2011

@petanevesta Sugesce pracuje na sto procent, alespoň u mne.. ale na druhou stranu, je lepší svádět to na sugesci a pak zjistit že to sugesce nebyla 🙂 Tak tfuj tfuj tfuj, ať to výjde. Od kdy se snažíte?

@uktapzop přesně tak 🙂 Já jsem se teda nejdříve trochu bála že tím manžela vyplaším, tím testováním, listovkou a vším okolo, ale zatím mne překvapil a sám chce vidět ovu testy aby mohl taky posoudit :D no tak uvidíme

sedivka
30. lis 2011

@petanevesta drzim palce 🙂 ja jsem dneska 35DC..

luckawest
30. lis 2011

@uktapzop Tak je to i u nás..🙂

luckawest
30. lis 2011

@petanevesta Tak snad už tam něco bude...🙂))

petanevesta
30. lis 2011

@sedivka jéé, tak by bylo fajn, kdyby nám to oběma vyšlo 🙂

petanevesta
30. lis 2011

@zzaneta My se právě snažíme teprve první měsíc, v září jsem dobrala prášky, pak jsem měla vizi, že ještě něco zhubnu, než se začneme pokoušet,i když to mi moc nevyšlo 😀 , ale hlavně jsem teda chtěla vidět, jak mi naskočí menzes..no a teď v listopadu jsme na to s manželem vlítli. Jsme spolu 9 let a máme půl roku po svatbě, takže jsme si řekli, že by to už chtělo založit rodinku, zatím máme doma jen kočičí dítě 🙂

aluskaasimon
30. lis 2011

Dobre ranko vsem, dneska totalni sok!

gabuli202
30. lis 2011

@aluskaasimon Gratulujííííííííííííííí! To je úžasné, tady se to hemží těholkama! Holky, já chci taky! ☹

luckawest
30. lis 2011

@petanevesta To Vám přeji moc úspěchů, jinak jsme s manželem také 9 let, půl roku manželé, až na to že máme pejska a snažíme se o miminko 5 měsíců, antiokonc. jsem nikdy nebrala.. Už začínám být mírně nervozní, i když si furt říkám, až to přijde, tak to bude... 🙂

aluskaasimon
30. lis 2011

@gabuli202 Dekuji 🙂 Posilam bacil, chytej! 😀

luckawest
30. lis 2011

@aluskaasimon Gratuluji... 🙂

aluskaasimon
30. lis 2011

@dashyyy Drzim pesti, verim, ze je vsechno v poradku. Opatruj se!

luckawest
30. lis 2011

@aluskaasimon Na to jak jsme řešili ty příznaky těh. tak jsem ráda že ti to vyšlo...🙂))))

aluskaasimon
30. lis 2011

@luckawest Dekuju moc, vubec jsme tomu s manzelem nemohli uverit. Cela se klepu 🙂

wann14
30. lis 2011

@aluskaasimon Jeeeee, tak to je super, velka gratulace 🙂 Ja uz chi taky, vas tady porad pribyva ... za chvili uz tu nebude zadna snazilka s takovou ...ale moc ti to preji...a verim ze i na nas se stesti usmeje driv nebo pozdeji (ale radeji driv) ..tak se drz a at je vse ok, at carecka sili 🙂

dashyyy
30. lis 2011

@aluskaasimon JŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ!!!! no vidíš taky ses dočkala to je super... moc gratuluju!!!!!!!!! vítej mezi námi 😉

luckawest
30. lis 2011

@aluskaasimon 🙂)) 😀

luckawest
30. lis 2011

@wann14 já furt taky čekám, a asi dlouho ještě budu ☹