"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

aluskaasimon
30. lis 2011

@dashyyy Tak ja myslim, ze jsem mela ovu kolem 10. listopadu, tak na tom budeme podobne 😀

petinkas
autor
30. lis 2011

@dashyyy No a my na tom budeme asi úplně stejně 🙂.. tý jo, to jsem na 6. zvědavá ještě víc, protože ovu jsem měla nejspíš taky tak 🙂.

twistinka123
30. lis 2011

@dashyyy a poslední MS (první den) byl kdy?

dashyyy
30. lis 2011

@twistinka123 16.10.

dashyyy
30. lis 2011

@petinkas tak to tam budeš mít o fous větší bublinu počkej 😀

petinkas
autor
30. lis 2011

@dashyyy 😀 to jsem zvědavá - tak potom porovnáme 😀

dashyyy
30. lis 2011

@petinkas ten ultrazvuk je hrozně zvláštní ukazoval mi dělohu a tak tak jsem si říkala jak je to všechno malinký a přitom je to přes celej monitor 😀 no už aby bylo 6.12. těším se s Tebou 😀

twistinka123
30. lis 2011

@dashyyy děkuju za info🙂

petinkas
autor
30. lis 2011

@dashyyy jééééé, to jsi hodná 🙂, no fakt už se nemůžu dočkat 🙂 a pokud to půjde dobře - budeme mít doma malinké lvíčky 🙂

dashyyy
30. lis 2011

@petinkas lvíčata a u nás kombinace panny a váhy no uvidíme 😉 mámá s tátou se věnují astrologii a astropsychologii tak budou mít zase koho koumat 😀

dashyyy
30. lis 2011

@twistinka123 něco se Ti nezdá? 😒

petinkas
autor
30. lis 2011

@dashyyy My máme kombinaci blížence a berana 😀.. to bude ještě zajímavý 😀

twistinka123
30. lis 2011

@dashyyy nene já se ptám kdy má cenu pak testovat víš🙂

dashyyy
30. lis 2011

@petinkas tak to bude paličák jak hrom 😀

dashyyy
30. lis 2011

@twistinka123 ufffffffffffff 😀 no tuhle mě přesvědčovala kamarádka že ovu musí nutně být mezi 10. a 15. dnem cyklu tak jsem jí říkala, že je blázen jestli si tohle myslí 😀 a pak jsem jí říkala ať se podívá na koníka 😀

lucille85
30. lis 2011

@twistinka123 testovat od 10 dne po ovu! to už tam může být duch...já měla 10dpo dvě čárky jasný...

lucille85
30. lis 2011

@dashyyy že zdravim kamarádku, asi jsem přírodní úkaz s ovu 33DC po vysazení a bez normální MS...

twistinka123
30. lis 2011

@lucille85
@dashyyy holky díky, co se týče testů jsem laik a ptát se dr nemůžu - je proti tomu - když prej něco mám hned přijít🙂 ale nechci zbytečně hned jít aniž bych měla tucha🙂 díky moc za rady🙂

dashyyy
30. lis 2011

@lucille85 jsem jí říkala, že musí trošku něco načíst než začne takhle uvažovat.. vysadila prášky v červenci po asi 7letech myslela že na to dvakrát skočí a bude v tom tak když jsem ji trošku uvedla do problematiky koukala jak puk 😀

dashyyy
30. lis 2011

@twistinka123 tak chce pomoct když to máte přes dveře 😀 ale jak se tak všeobecně píše, jestli máš tucha o ovu tak nemusíš koukat na to kolik DC jsi ale kolik DPO jsi 😉

lucille85
30. lis 2011

@twistinka123 já jsem koukala i na různý grafy bazální teploty na fertilityfriend a asi jedna holka tam měla pozitivní test už 9DPO ale většina 10DPO a tak ten 13-14DPO to už je skoro jistota...záleží asi jak se rychle "zakousne"....ale co si vybavuju já tak cca 5-6DPO jsem měla divný návaly horka a hrozně sem slinila...a pak ten 8-15DPO jsem špinila...

lucille85
30. lis 2011

@dashyyy no já sice mám načteno, ale manžel se smál večer, že po osmi letech si dáme poprvý párkrát sex naostro(fakt asi 6x?) a jsou z toho dvojčata 😀

dashyyy
30. lis 2011

@lucille85 @twistinka123 je fakt, že jsem tak těch 5-6 DPO měla dost divný stavy kdy jsem málem omdlela a poblila půl obchoďáku a dost mě bolely prsa což normálně před MS nikdy a teď je mám o číslo větší.. ale asi to je tím že jsem dost hubená tak je na mě každá změna dost vidět=)

dashyyy
30. lis 2011

@lucille85 chichichi to je životní paradox ale je fajn že se těšíte se mi moc líbilo jak jsi psala to s těma ovladačema na xbox 😀

lucille85
30. lis 2011

@dashyyy jo no já čekala že bude trochu v šoku, ale moc ne, že hrozně chce aby tam zůstaly obě bubliny a že to jsou jasný kluci a že to budou určitě pěkný uličníci 😀 no tak uvidíme...aby tam nebyly dvě holky 😀 ale i to by prej šlo...jo a budou hrát závodně tenis, to už taky naplánoval...
Jsem fakt strašně ráda, že to vyšlo napoprvý a teď jen doufám, že bude vše v pořádku!Já teda nejsem věřící, ale beru to jako velký dar tam odněkud shora?

dashyyy
30. lis 2011

@lucille85 my zase budeme mít jasnýho 😀 karatistu/karatisku - to jsem naplánovala já a chytrý budou po mně a krásný a zručný po tatínkovi 😀 to jsme naplánovali spolu tak jsem zvědavá co se nám narodí 😀
a jinak souhlas máte to krásný dar ať už je to odkukoliv 😉

twistinka123
30. lis 2011

tak MS by měla být 3.12 a pak ovu cca 15 DC - a další MS by měla být 31.12. tak kdy asi testnout....

lucille85
30. lis 2011

@dashyyy no tak to jsem sama zvědavá jak se budou lišit plány a realita...ale většinou je ta realita úplně jiná než si člověk plánuje 😀
@twistinka123 no to vychází pod stromeček 😀 jak dlouho to bylo minule od ovu než došla ms?

lili_h
30. lis 2011

@zzaneta jj, čekání je hrozné, pořád mám nutkání si udělat test, ale musím to vydržet 😎 Tím jak na to pořád myslím, si vsugerovávám snad všechny příznaky těhu - bolí mě často podbřišek jako při MS, i prsa mě pobolívají 🙂 Jedna holčina tu psala, že měla po vysazení HA to samé, že se prej tělo vyrovnává s hormonama.

hanickaa.d
30. lis 2011

@aluskaasimon no to jsou novinky a překvápka. moc gratuluji 🙂