"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
2. pro 2011

@harley26 jak dlouho máš po vysazení?

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 dělám ve Vodafonu podklady pro zákazníky a operátory taková žabomyší práce od PC ale můžu dělat i z domu a taky máme dneska spíš klídek naštěstí 😉

harley26
2. pro 2011

@gabuli202 no kééž by 🙂 Ale je to super, když si člověk představí, že bude mít mimčo co? Já se na to tak šíleně těším, sem nákupní maniak a mám kolem sebe spoustu mimin, takže se přímo vyžívám, když jim můžu něco koupit, je toho ted mraky 🙂 Hlavně si třeba říkám, jak to naše mimino bude vypadat. My jsme s manželem úplně jiní. Jak noc a den - myslim vzhledove 🙂

dashyyy
2. pro 2011

@twistinka123 Sabinka je taky hezký=) já bych chtěla i třeba Dominika ale to mi přijde že se tluče s příjmením=)

harley26
2. pro 2011

@dashyyy no tak to máš dobré 🙂 a občasná práce z domu je super výhoda 🙂 už máme téměř 10, to nám to docela utíká 🙂 jak sem ted psala gabuli, už si představuješ, jak to vaše malé bude asi vypadat? 🙂 co bys chtěla aby mělo po tobě a naopak co po priteli? 🙂

harley26
2. pro 2011

@twistinka123 no už je to 4 měsíc, což si myslím, je docela dlouho na to, aby se to nějak upravilo ...

gabuli202
2. pro 2011

@harley26 No já si to osobně nedovedu vůbec představit, až budeme mít miminko!! 🙂 Hrozně moc se na to těším, a jak říkáš, na nakupování pro mimi taky, v tom se budu vyžívat 🙂 No hele, my jsme s manželem taky úplně jiní, naprosto 😀 😀 Takže uvidíme, jak bude naše mimi vypadat 🙂

twistinka123
2. pro 2011

@dashyyy to je taky hezký.u mě vede Davídek

harley26
2. pro 2011

@dashyyy Nejhorší je, když někoho člověk pod tím jménem zná, kdo mu není sympatický, to pak může být jméno sebehezčí a stejně to nejde 🙂

harley26
2. pro 2011

@gabuli202 no určitě budeme mít ty nejkrásnější děti na světě, to je přece jasné :D

twistinka123
2. pro 2011

@harley26 no a řešila jsi to nějak s dr?

harley26
2. pro 2011

@twistinka123 no zatím ne, dostala sem proveru, s tim ze kdyz do pul roku neotehotnim, tak se mam pak ukazat, ale uz sem to nevydrzela a jdu tam v utery ... co si myslis ze by mohlo byt za problem?

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 to jsme taky probírali máme to vymyšlený do detailů=D krásný a zručný budou po příteli, chytrý a sportovně nadaný po mně 😀 chlapeček modrý oči tmavý vlasy - po příteli a holčička blondýnka se zelenýma očima po mně 😀 😀 to jsem na to zvědavá 😀

dashyyy
2. pro 2011

@twistinka123 a příjmení? 😉

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 jo to máš naprostou pravdu.. takhle mám zafixovanou Kamilu, celkem hezký jména a vždycky se mi vybaví taková blbka 😀

harley26
2. pro 2011

@dashyyy :D tak to máte nalajnované fakt skvěle 🙂 Já to mám zase tak, že holčička bude mít vlasy krásně husté a blondaté po manželovi, kluk tmavé po mě. Obě děti doufám, že budou chytré na matiku po něm, protože by je asi přizabil, kdyby byly po mě, až by jim vysvětloval funkce x,y atd. 😀 a taky bych chtěla, aby měli dolicky kdyz se smejou po manzelovi 🙂 ale vtipy doufam, ze budou umet vypravet po me 🙂)

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 to si myslim, že po genech chceme moc 😀 😀 hlavně ať to jsou osobnosti a ať jim slouží zdraví 😉

aluskaasimon
2. pro 2011

My vybirame jmena tak, aby se dali pouzit v CR i v UK, pac nevime, co se muze do budoucna stat. Takze pro holcicku premyslime nad Emily a chlapecek bude nejspis Daniel. Jmeno nesmi koncit na a protoze ve spojeni s Attfield by to anglicani vyslovovali jako Ratfield, coz se samo manzelovi nelibi. 🙂 Manza vzdycky rika, ze doufa, ze deti budou krasne a prakticke po me a jeho ze budou mit jmeno. Ale ja bych si stejne prala, aby meli jeho rty a hudebni talent. 🙂

harley26
2. pro 2011

@dashyyy no to je jasné, hlavně aby nějaké byly a hlavně zdravé 🙂 ale takove predstavy jsou fajn a člověk se u takového plánování i zasměje 🙂

harley26
2. pro 2011

@aluskaasimon Manžel je angličan? 🙂

aluskaasimon
2. pro 2011

@harley26 jojo, je anglican. Ale uci se cesky 😀

petinkas
autor
2. pro 2011

@aluskaasimon Taky se mi líbí Daniel, holčička Anetka.. 🙂

harley26
2. pro 2011

@aluskaasimon no tak to máš obří škálu jmen 🙂 V tomhle případě bych si nebyla schopná vybrat 😀 ze zahraničních se mi děsně líbí Ryan, Tobin, Chaz, Charlie, Tyler a milion dalších 🙂

harley26
2. pro 2011

@aluskaasimon a jak jste se vůbec seznámilo? Nějaká náhoda jak z filmu? 🙂

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 jo naprosto souhlasím baví mě pozorovat jak přítel nenápadně nadhazuje moje slabý stránky, který on má třeba silnější 😀 my se totiž výborně doplňujeme co nezvládám rukama udělá on a co nevymyslí zvládá můj mozek 😀 on je spíš na matiku a tak a já zase spíš na jazyky tak doufám, že budou mít od každého trochu 😀

aluskaasimon
2. pro 2011

@harley26 Jenze my prave chceme aby se dalo pouzivat i v CR a neznelo moc exoticky. 😖 No, tak seznamili jsme se pred 9 lety na internetu, neco jsem tehda od neho stahovala a poslala mu zpravu, ze jestli by me neposonul ve fronte. A on ze jo, a tak jsme si psali a psali a psali. Ja se samozrejme zamilovala, on samozrejme ne. A asi po sesti letech jsem jela do UK jako aupair, sesli jsme se, on se zamiloval, ale ja ne. 😀 Nastesti se nevzdaval, ja jsem si rekla, ze mu dam sanci, kdyz se kamaradime takovych let, no a nakonec z toho byla svatba. 😉

harley26
2. pro 2011

@aluskaasimon no tak to je krásné, fakt jak na román 🙂) a plánujete tedka bydlet v čechách, jo? čeština pro něj musí být peklo 🙂

aluskaasimon
2. pro 2011

@harley26 No, kdyz to vypravim, ani nam to lidi nechteji verit. Spoluzacky na stredni me vzdycky mely za blazna a tedko krouti hlavou. 😝 Jo jo, na jare nas ceka stehovani do Cech a cestina je pro Simona samozrejme velice tezka, ale snazi se a dela pokroky. Ale to vis, nemuzu po nem chtit zazraky.

harley26
2. pro 2011

@aluskaasimon tak to klobouk dolu, ze se odhodlal bydlet v cechach, bude to pro nej velka zmena 🙂 ale zmena je zivot a anglie neni zase tak daleko 🙂

aluskaasimon
2. pro 2011

@harley26 No, je to sikula. Ja byla smirena s zivotem v UK. Ale po par navstevach v CR prisel sam s tim, ze by chtel zit v CR. Cimz me velice potesil, protoze po pravde zlate cesko. 😀