"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
6. pro 2011

@luckawest A byli jste i u doktora? nebo to je ještě brzy? Možna jsi to i psala :(

kristinandbaby
6. pro 2011

@sedivka Já ještě nevím, piju jen maliník..ale bylinky naprosto nenávidím, takže můj pohled je skreslený 😀 ale když musíš, tak musíš...
@lili_h Gratulace ! ( a závist ) 😉

luckawest
6. pro 2011

@zzaneta mám přijít až za půl roku...

aluskaasimon
6. pro 2011

@lili_h Moc gratuluju 🙂 Uz se tesim na obrazky 🙂

zzaneta
6. pro 2011

@luckawest Jeee, až jo? to je blbý :( Tak moc držím palečky!

luckawest
6. pro 2011

@zzaneta děkuji, proto jsem tu... 🙂))

krista1
6. pro 2011

@luckawest Ahoj jo prodávají ten Kontryhelový čaj v lékárně,tak to zkus 😉 Neboj to určitě příjde a budeš těhotná...hlavně se nesoustřeď jen na to,všude se píše,že když to moc chceš,tak to trvá...bohužel...já už jsem si řekla,že to tak nehoří,ale horší by bylo kdyby to do roka nepřišlo,to už by byli jiné opatření ☹
@pajav Ahoj na krev a tak tě doktor většinou pošle až tak po roce...no slyšela jsem i tady vyjímky,ale i tak,do roka by se to mělo prý zdravým párům povést 😉 Hodně štěstí

krista1
6. pro 2011

@luckawest Neboj se,k žádnému doktorovi nebudeš muset,protože se ti to podaří s naší pomocí...zkus třeba i manželovi koupit nějaké ty vytamínky,je dobrý ten Selezin ACE 😉

luckawest
6. pro 2011

@krista1 on nic jinyho nez vitamin e jist nebude, jelikoz mu to rekl svagr, on je nazoru, ze jeste pocka pul roku..

krista1
6. pro 2011

@luckawest tvrdohlaví chlapi ☹ No můj manžel ten nechtěl jít ani na spermiogram 😀 Ale musel a jak se dozvěděl,že existuje i nějaký kontrolní spm,tak už teď se zhrozil,já jsem ještě manželovi říkala,že musí brát ty vitamíny tak min.3měsíce,tak na mě kulik oči 😀 No jo,chlapi jsou jako malé děti,co naděláš 😵

luckawest
6. pro 2011

@krista1 🙂

twistinka123
6. pro 2011

já si vás tady čtu, ale nestíhám moc psát, než něco dočtu, téma je jinde🙂

luckawest
6. pro 2011
twistinka123
6. pro 2011

@luckawest četla jsem jen že máš nějaký problémy s manželem🙂 helet to je každej, i ten můj mi řekne, že jsem sestřička a že ho vyléčím jen já🙂)) je fakt, že doma kolem něho běhám když je nemocnej - profesionální deformace🙂 a¨co se týče těhu tak říkal že když to nepude do roka, tak to budeme řešit pak🙂

terulilinka
6. pro 2011

@sedivka dobře, mě to docela šmakuje 🙂)

krista1
6. pro 2011

@twistinka123 tak zkus reagovat i zpětně,každý názror dobrý 😉 No já taky kolem manžela lítám,když je nemocný a to nemám prof.deformaci,ale asi z rodiny deformaci...kolikrát se tak starám,že jsem pak ta nejhorší 😀

luckawest
6. pro 2011

@twistinka123 on všechno ohledne me bere s rezervou a pak, kdyz je zle, tak se boji.. Ale kdyz on tak umira a nejvetsi chudinka, ale jen doma, pred ostatnimi dela jakoby nic 🙂

jankaander
6. pro 2011

Ahojky holky,tak dnes jsem 14DC,snažíme se obden a uvidíme jak to dopadne 😉

twistinka123
6. pro 2011

@luckawest chlap no🙂)) typický opravdu...umíraj při rýmě, ještě že nerodí, bysme jako národ vymřely 😀

twistinka123
6. pro 2011

@jankaander držím palečky

krista1
6. pro 2011

@luckawest Luci,to dělá každý chlap,opravdu...oni jsou drsňáci největší a jen před námi nic neutají a jsou jako malé děti,ale je to opravdu tak krásné,že si před námi na nic nehrají,nechtěla bych doma chlapa,co si na něco hraje...i nám není někdy do smíchu a od toho jsou tady,aby nás podrželi v těch nejtěžších chvílích a my je taky 😉 Já třeba mám úchylku svého manžela mačkat...a tak...no a dělám to i u malého bráchy,prostě jsem strašný tulík...a někdy ho zmáčku víc a už si stěžuje 😀 ...ale taky se rád mazlí,každý chlap je jiný,ale všichni jsou citlivky..uvnitř...malé děti

krista1
6. pro 2011

@twistinka123 mám ten samý názor,kdyby rodili,tak není nikdo na světě 😀 Protože oni sami by ten porod nepřežili

luckawest
6. pro 2011

@krista1 taky se rada mackam 🙂)))

krista1
6. pro 2011

@twistinka123 doufám,že jsem tě nenaštvala, s tím,že nemám tu prof.deformaci,chápu,že jako sestra musíš mít takovou povahu,že se ráda staráš o ostatní,to je totiž první předpoklad k tomu,aby sis vybrala takové povolání...já teda mám tu vlastnost,ale nesnesu pohled na krev atd.takže bych tohle nemohla dělat,navíc bych se nemohla starat ani o vážně nemocné,jsem na tolik přecitlivělá(bohužel),že bych neunesla to,že by někdo umřel...je to asi blbá vlastnost,ale já už to nezměním...i když bych chtěla,nesnáším to,když je mi někoho líto,pak nedokážu být objektivní...takže tě obdivuju,všechny sestry,máte totiž strašně těžké povolání...já bych to nedala

krista1
6. pro 2011

@luckawest jj,je to to nejkrásnější,zrovna před chvilkou jsem říkala manželovi,že až bude mimi,tak ho mačkat nebudu a budu mačkat mimi,on že prý se přimáčknu i k němu 😀 Jako že si nemyslí,že bych s tím přestala,no já vím,chybělo by mu to 😀

krista1
6. pro 2011

@jankaander Ahoj,jak dlouho se snažíte?A to se ti chce do třetího dítěte?Dneska je to celkem finančně náročné,ale držím pěsti,ať se podaří,já vím,když máš doma jedno malé,tak si určitě chytla chuť na druhé...nevím jak to napsat,ale je to určitě krásné...no ještě jsi maldá,tak se to určitě povede,prý do 35roku je to ještě v pohodě,ale já bych osobně brala dvě děti do třiceti,teda pokud budou dvě,tak bych brala i kdybysme měli aspoň to jedno 🙂

jankaander
6. pro 2011

@krista1 ahojky,snažíme se teprv druhý měsíc,no já měla první holku před 12 lety a byla jsem na to sama,takže spíš nervy,ted s manželem máme 15 měsíční holku a je to úžasný,prostě si to víc vychutnávám a s chlapem je to o hodně lepší,zatoužili sme po dalším aby ta malá k sobě někoho a manžel chce své dvě děti.Finančně to jistě bude náročné,ale ztotožnuji se s názorem jedné holčiny,že kde se nají dvě děti,nají se i tři,hlavně že máme vlatsní bydlení a manžel dobrou práci.Já osobně nechtěla ani druhé,ale pak jsem nějak přehodnotila svůj život a usoudila jsem,že ho chci prožít s dětmi a mít skvělou rodinu,kterou mám a ty děti jsou v životě to nejlepší 😉

krista1
6. pro 2011

@jankaander jj,taky si myslím,že děti jsou v životě radost a že to je jedna z důležitých součástí života...a taky už se těším na vlastní..No vidíš to,já furt říkám,že i když má žena jedno dítě bez otce,tak k sobě najde partnera,určitě to není jednoduché,ale našla si ho a jsi určitě šťastná,takže ti přeji hodně štěstí...ať se vám co nejdřív zadaří.To je dobře,že má manžel dobrou práci a vyžijete...podle toho co píšeš,tak jsi hodně spokojená...jen tak dál...takže tu první si měla ve 21r?tak to muselo být těžké...no ale zvládla si to a za jak dlouho se vám s manželem podařila Lucinka?

jankaander
6. pro 2011

@krista1 ano jsem ted moc spokojená,hledala jsem hlavně chlapa pro rodinu,a on je moc hodnej a vše dělá,svojí malou miluje víc než mě,krutý,ale i já miluju svoje děti víc,je to prostě jiná láska,první jsem měla ve 20 letech a od 4 měsíce těhu jsem byla sama,hodně mi pomohli rodiče,pak jsem sice měla vztahy ale nikdy to nevydrželo,ted mám opravdu chlapa který za to stojí.Lucinka se nám povedla také hned druhý měsíc po vysazení.Naše životy nejvíc naplnujou děti,necestujem,nesportujem,takže jsme všichni pořád spolu a radujem se z každého úsměvu.Ted když mi zemřel můj táta,teprv vím,jaké to je pouto a jak moc mi chybí 😉

krista1
6. pro 2011

@jankaander tak to je mi líto...rodina je opravdu všechno,to já mám rodinu o ničem,vůbec se o mě nezajímá a když jo tak jen chtěli peníze,což je smutné,moje mamina ta se ráda vykecá o sobě a když chci řešit něco o mě,tak ani neposlouchá.Já mám hlavně nejdůležitějšího člena rodiny manžela,ten ví všechno a o všem mluvíme,on je moje jediná rodina no a ještě bráchové,ty bych nedala za nic na světě,zbytek ať se jde bodnout,rodina má při sobě držet a né si podrážet nohy a dohadovat se kvůli prachům,to neuznávám,proto po nikom nic nechci a nikoho neotravuju,my s manželem jsme už nějakou tu fin.krizi zažili a taky jsme nikoho neotravovali,pomohli jsme si sami...takže máš dobré,že máš rodinu...já se taky těším na svoji rodinu,kterou založím se svým manželem a doufám,že bude mít pevné základy,které vydrží a budeme držet při sobě...je to něco co bych si přála,aby bylo mezi všemi a ne závist a pomluvy a hlavně nepřejícnost,z toho už je mi špatně,žijeme jen jednou a tak proč se zatěžovat takovými věcmi 😉 To je dobře,že jsi spokojená a máš skvělého chlapa,to přeji opravdu každé ženě,obzvlášť v dnešní době je to těžké,najít si pořádného chlapa a když ho máš,tak si ho musíš hlídat,ženské jsou jak supi!Tak snad se vám to zadaří taky tak brzo,hodně štěstíčka... 😉