"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
6. pro 2011

@sedivka to je blbost, já tam sem 2 roky. žádná taková doktorka na gyndě tam nebyla

sedivka
6. pro 2011

@twistinka123 A jsi na Budejovicky? Byla, tam v tom 9tym patre, nebo kam se ta gynda tak pred rokem prestehovala 🙂 Pred ni tam byla Brezinova, takova mlada blondyna. Nacovska byla takova mensi, kratkovlasa... uz si nepamatuju jmeno ty jeji sestry, ale byla taky takova starsi a takovej jemnej hlasek mela 🙂

twistinka123
6. pro 2011

@sedivka tak to ale není mediconet, ale mediscan 😀

sedivka
6. pro 2011

@twistinka123 A, tak jsem to nasla, neni to ani Mediscan, ale Medicon 🙂))

twistinka123
6. pro 2011

@sedivka tak se to přejmenovalo🙂 jo tak to jo...a jak jsi spokojená v sante

sedivka
6. pro 2011

@twistinka123 byla jsem tam zatim jen jednou, ale doktorka pusobi super, doporucila mi ji i moje tehotna kolegyne, ze je fajn. Pri prvni navsteve pusobila dobre, probirala jsem s ni ten zakrok, co jsem pred 3mi lety mela. Ted ji otestuju na tech svych cyklech .-))

twistinka123
6. pro 2011

@sedivka jasně tak přeji hodně štístka 😉

sedivka
6. pro 2011

@twistinka123 diky! Tobe taky! 🙂

twistinka123
6. pro 2011

@sedivka my se budeme snažit od příštího týdne, ještě se 7x vyspinkám🙂

twistinka123
6. pro 2011

dobrou holky jdu spát.papaaaa

simeonecka
7. pro 2011

@twistinka123 Víš,co bylo nejhorší??Poslouchat ty řeči,že na to nesmím tak myslet.A když jsem tu četla,jak tu mívají holky v našem věku trable,tak políval studený pot....Ale vrátila jsem se ke cvičení,chodila dál do fitka a dělala,jakože nic....no a jakoženic se za devět měsíců narodí😀

pajav
7. pro 2011

@krista1 Ahoj,no nám se už povedlo a jak tady čtu tak holčiny hned posílají na krev a mě neposlali vůbec tak se divím...

pajav
7. pro 2011

@dashyyy tyy jo celkem brzo průkajdu 🙂) já budu asi 12tt když ji dostanu,chci se zkusit objednat dřív 🙂)))

pajav
7. pro 2011

@barbulinka1 no uvidííííííííííííme...chci se zkusit objednat dřív at můžu právě mít také fotečku ještě před vánocemi a at to můžeme s jistotou všem říct 🙂 to budou ale krásné vánoce 😉

lili_h
7. pro 2011

dobré ránko, ráno jsem si dělala znovu testík a čárka je o něco silnější jak včera 🙂 volala jsem si k doktorovi, tak můžu přijít zítra nebo v pátek. Manžel z toho má snad větší radost jak já. Je o tři roky mladší, a jak jsme se rozhodli že se budeme snažit, tak mi připadalo, že to dělí spíš kvůli mě. Ale dnes ráno mi řekl, že může žít odedneška spokojený život (jako že chlap uspěl 😀) a než sem dojela ráno do práce, tak už jsem měla ne netu asi 5 odkazů na těhotenství a odkaz na knížku, kterou by si rád pořídil 🙂 já mám po pravdě trochu strach, budu ráda až to budu mít potvrzené taky od doktora. A jako @pajav bych chtěla mít na Vánoce fotečku, abysme to mohli oznámit 🙂

twistinka123
7. pro 2011

@pajav protože to u tebe bylo pěkně vidět, a věděli dle UZ že jsi těhu, tak proč by tě posílali na krev🙂 HCG se pokaždé nenabírá🙂

petanevesta
7. pro 2011

Ahoj holky, tak já jsem teď 7DC a plodný dny mi vycházejí na týden před Vánocemi, tak jsem zvědavá, jestli se tentokrát zadaří 🙂 Taky jsem byla včera u svý obvoďačky, aby mi z krve radši zkontrolovala štítnou žlázu atd...,abych si byla jistá, že jsem OK. Za poslední dva roky jsem totiž docela nabrala a teď se mi nedaří od září zhubnout, tak se tý štítný právě bojím a navíc, když jsem se dočetla, že když se to neléčí, tak to může mít i fatální následky pro plod ☹ Tak uvidím, sichr je sichr 😅 Kvůli mimču bych i nějaký hubnutí oželela a nechala si to na pak 😀

maybay
7. pro 2011

Treti mesic snazeni a vypada to, ze mrcha je zase tu a o dva dny driv. Zatim jen trosku spinim. ☹ Nejak se mi ten cyklus zkracuje. Chjo..

luckawest
7. pro 2011

ted mi psala kamaradka, ze jim to vyslo napoprve podle te kalkulacky s plodnyma dnama.. Nam to nevyslo podle kalkulacky vubec..

zzaneta
7. pro 2011

@lili_h To je hezkýýýý 🙂 Ještě jednou moc gratuluju 🙂

zzaneta
7. pro 2011

@lili_h Jinak mi teď došlo že Ti to vyšlo hned po vysazení že jo? Vysazovala jsi asi o 10dní dříve než já, já chi takyyyyy. Dneska 21DC tak jsem zvědavá 🙂 Břicho mne dost bolelo o víkendu ale už je to dobrý 🙂

dashyyy
7. pro 2011

@pajav to říkaj všichni že celkem brzo ale tak co asi mě chce mít pod dohledem 😀

petanevesta
7. pro 2011

no my se řídili taky plod. dny dle kalkulačky a i my vyšel pozitivní OVU test, ale stejně nic, tak nevím, kde se stala chyba ☹ možná toho sexu nebylo tolik, trefili jsme se do toho asi jen 2x 😔

kristinandbaby
7. pro 2011

@simeonecka Ještě jednou moc gratuluji...mě právě taky polejvá studenej pot, když vidím, že v mých 21 letech na mě nestačí hodit jen trenky 😒 ale s tím nemyslením na to máš prostě pravdu..a po jaké době se vám to povedlo ?
@petanevesta Mě vychází ovulka 21.12. jsme tak podobně 🙂

heaven_angel
7. pro 2011

ahoj holky, plánujeme mimčo, začala jsem brát Acidofolan (kys. listová + železo) na doporučení lékárnice, že prý má nejvyšší obsah kys. listové z toho, co tam měla. Ale hned první den užívání jsem začala mít problémy - nafouklé břicho, druhý den už průjem, takže jsem ho přestala brát. Na letáku jsem se dočetla, že není vhodný pro osoby s nesnášenlivostí laktózy. Mlíko moc nepiju, takže těžko říct. Máte některá podobnou zkušenost? Jaké doplňky berete vy? 🙂

jankaander
7. pro 2011

Hezké ráno-já teda měla noc,v půl 3 mě zbudila šílená bolest hlavy a až do rána jsem zadržovala zvracení,no tak nevím co to jako mělo znamenat,ale už to nechci opakovat 😉

harley26
7. pro 2011

Ahoj holky, jak se máte takhle při obědě? 🙂 Já celkem v pohodě. V pondělí sem měla jít na ultrazvuk vaječníků, ale já se špatně podívala do kalendáře a byla jsem přesvědčená, že tam jdu až v úterý, takže sem to propásla :( což mě dost štve! Musím se objednat na jindy a vypadá to spíš že až po novém roku. Jinak u mě ani nic nového. Těším se na svátky. Dárky mám vymyšlené, nakoupené, takže tak 🙂

simeonecka
7. pro 2011

@kristinandbaby No,abych řekla pravdu,asi po dvou.Ptala jsem se doktorky za jak dlouho po vysazení HA,takže to tak nějak odpovídalo.Mám kamarádku,která má měsíc náskok,takže jsem byla trochu ve stresu,proč nám to nejde??Pak jsem si i říkala,že je to třeba věkem,je mi 25.Ale jak říkám-odsunout to někam dozadu v hlavě.Mě to pomohlo

pajav
7. pro 2011

@twistinka123 tak to jooo, ale 29.12. mi ji brát už myslím budou určitě na te genetice :o)

@dashyyy však jansý,proč ne 🙂))) Já si zítra zavolám a snad bude volný termín dřív a já budu moct odejít nachvilku z práce :o)

maybay
7. pro 2011

@heaven_angel ja beru listovku uz asi mesic a pul, a zase mi prijde, ze po ni kynu ☹