"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
12. pro 2011

@misam jak dlouho se snažíte?

misam
12. pro 2011

@twistinka123 Teď to byl třetí pokus a začínáme čtvrtý. Ale těho jsem musela o rok odložit kvůli štítné žláze. Takže jsem už dost natěšená 😀 a nechci si připouštět, že bych další rok (nebo víc) čekala 😠

maybay
12. pro 2011

jaky mi doporucite ovu test a kdy si ho mam delat abych jich moc nevyplytvala ? 🙂

hanickaa.d
12. pro 2011

Nazdárek holky...dnes, 28DC nepřišla MS, tak jsem testovala až jsem našla 2 čárky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to mazec, bije se to ve mě. Žádné příznaky nic, zítra tady hodím foto, čárka snad bude ráno silnější 🙂

pajav
12. pro 2011

@hanickaa.d jéééééééééééééééééééééééééé obrovská gratulace!! Mám radost! Budu držet palečky, at vše probíhá tak jak má 😉 Co manžel? Už to ví? Co první pocity?

hanickaa.d
12. pro 2011

@pajav jéé moc děkuji. Zkusila jsem odpoledne test z DMka, ale citlivost 25 a byl tam duch. Tak jsem koupila mamatest a je silnější i večer. No napsala jsem dopis, koupila šáňo a ponožečky, šla do auta a napsala SMS. Až jsem přišla tak jsme si ťukli a mrkli na net co a jak. Já si to neuvědomuju ještě, mám smíšené pocity. Možná bych měla být šťastnější, nevím...zkusím k doktorce ještě před Vánocemi 🙂 a co ty vše OK?

karlitta
12. pro 2011

Ahoj holky,tak mě se po našem snažení už 26DC objevily dvě čárky,sice slabá,ale byla.Pak jsem se testovala další 4 dny a druhá čarka trošku zesílila.Měla jsem 2 dny zpodění a teď 3 den zpodění jsem začala krvácet.Měla jsem i těhotenské příznaky,hlavně bolesti podbříška už několik dní před MS.A když jsem si dnes večer dělala test tak u druhá čárka nebyla.Je to naše druhé snažení a už i při tom prvním to bylo podobné,opožděna MS a bolesti břicha,ale akorát test neukázal //.Nevíte co se ve mě děje.Nemůže to být ranný potrat?

barbulinka1
12. pro 2011

@hanickaa.d jeee, super, moc gratuluju, krásný dáreček od ježíška 🙂 opatruj se 🙂

hanickaa.d
12. pro 2011

@barbulinka1 děkuji, to je teda ježíšek 🙂 snad mi to ještě potvrdí oktorka do vánoc

pajiskazemlyna
12. pro 2011

@kristinandbaby
Ahojky kočko !
Tak jakpak se máš ? Kdypak se budete "naostro" snažit ? 😀 Nezapomeň, že máme dohodu ! 😀
V lednu !! To je náš měsíc !! 😀 Mně vychází ovulka cca na 24.-26.12. COŽ JE PERFEKTNÍ 😀
A mám dobrou náladu, ono to vyjde ! 😝
Jak se cítíš ?
P.S. Jsem 6DC, ms ustupuje, od zítra měřím BT !
Držím Ti palce a moc na tebe myslím !!!! 😵

wann14
12. pro 2011

@hanickaa.d Je, tak to je krasny darecek k vanocum asi ten nejkrasnejsi co jsi mohla dostat 🙂, tak moc drzim pesti at je vse ok... tak nasebe davej pozor 🙂))

pajiskazemlyna
12. pro 2011

@hanickaa.d
Ahojky !
Moc, moc gratuluji, to je nádherná zpráva ! 😵
Dávej na sebe pozor a plivni na nás trochu toho štěstí ! 😀

barbulinka1
12. pro 2011

@hanickaa.d myslim že když pujdeš k doktorovi za týden, tak bude vidět bublinka, já šla týden po // a bublinku malou jsme našli 🙂 držim pěstičky 🙂

hanickaa.d
12. pro 2011

@pajiskazemlyna až to bude jisté poplivu vás pořááááádně!!! Přišlo to ani nevím jak 🙂 moc vám to všem přeji!!!!

hanickaa.d
12. pro 2011

@barbulinka1 no snad jo půjdu asi 22.nebo 23.12. teď jsem asi v 3. týdnu 🙂

barbulinka1
12. pro 2011

@hanickaa.d to už bude vidět a budete mít ten nejkrásnější dáreček 🙂 🙂

kristinandbaby
12. pro 2011

@twistinka123 A kde jsi koupila ty testíky ?? asi je taky nakoupím...už mě to neba..už 3 dny mě bolí vaječníky, hlen nemám a prdlajs poznám jestli to je nebo není ovulka 😒

twistinka123
12. pro 2011

@kristinandbaby v lékárně. v praze.

twistinka123
12. pro 2011

@hanickaa.d no nekecej!!! tak přecejen po mercilonu no problem 😀 koukej to poslat dál🙂 už se taky snažíme🙂

kristinandbaby
12. pro 2011

@hanickaa.d Gratulace ! a závist....jak dlouho jste se snažili ? 😉
@pajiskazemlyna Čau ženo 😀 myslím na tebe, neboj seee....NO prosimtě mě už 3 dny bolej vaječníky, prdlajs poznám jestli ovulka nebo co to zas je, hlen nemám, ovu test jsem nedělala...přitom ovulka mě má vycházet okolo 21.12.!! Tak nevím..ale proč mě bolí vaječníky...Jinak jsem 12 DC..tak mě doháníš 😉 Leden je náš měsíc 😀 a jestli ne, tak si to už jdu hodit 😀 Jsem zvědavá na to tvoje měření 😝

kristinandbaby
12. pro 2011

@twistinka123 Sakryš a já po Mercilonu nic 😠

pajav
12. pro 2011

@hanickaa.d taky jsem měla jeden test z DM ale ten za 90,- pro rannou detekci,ale ten jsem si dělala později a krásné //. A neboj,ono ti to dojde až to uvidíš na UZ 😉 Až uslyšíš slova pana doktora,že jsi těhotná! Mě to taky trvalo. Jinak pěkně jsi to oznámila, určitě byla veliká radost 🙂 U mě vše v pořádku, na další kontrolu jdu 22.12. tak pak sem hodím fotečku, to už bude mimísek větší :o) No a 29.12. jdu na screening, tak snad to dobře dopadne, pak si půjdem s manželem udělat radost a koupíme něco pěkného miminku. Já bych už tak ráda nakupovala!! Ale ono to uteče..at ti vše dobře dopadne!! A ještě jednou gratuluji!! 😝 😵

twistinka123
12. pro 2011

@kristinandbaby ty taky po mercilonu...sakra kde může bejt zakopanej pes? a máš ovu? testni, tydle testy jsou fakt super, levný ale spolehlivý! já testnu zase ve středu to budu 13DC. ale poznám jí na sobě.

hanickaa.d
12. pro 2011

@twistinka123 no tak to vypadá, že se ti snad taky zadaří...
kristinandbaby nám se to povedlo 2. měsíc...jsem ale v šoku 🙂

hanickaa.d
12. pro 2011

@pajav a komu všemu si to řekla? já vůbec nevím co mě čeká, co můžu co ne....musím koupit nějakou knihu 🙂 no radost samo ano, ale že bychom skákali 2m do stropu....asi nám to dojde teprv...

silvaaa
12. pro 2011

Ahoj holky,chtela bych se k vam taky pridat 🙂 .Taky se snazime a to druhy mesic.Brala jsem cca 8 let HA, v poslednich letech taky Mercilon,tak jsem zvedava.Prvni menses bez HA jsem dostala po 27 dnech,takze si myslim,ze celkem presne,Ovu mi podle kalkulacky vysla na minuly tyden od 3.12. no a posledni dny me priserne boli bricho a v krizi,jako bych to mela kazdou chvili dostat,dneska v praci me tam i priserne pichalo,potom jsem citila zvlastni pocit v pupiku,jako by me tam nekdo zevnitr polechtal 😀 ,no tak nevim co si o tom myslet.....

kristinandbaby
12. pro 2011

@twistinka123 No právě že nevím jestli ji mám že jo..a jak se jmenujou ?? docela to leze do peněz ty testy ☹ ovu na sobě nepoznám právě....kdyžtak je nakoupím na leden...
@hanickaa.d jééé ty se mááš 🙂

pajiskazemlyna
12. pro 2011

@kristinandbaby
Vyprdni se na přístup ala - počkám, jak to zařídí příroda a kup si ovulační testy 😀 😀
Aspoň budeme vědět, na čem jsi 😀 A když tě bolí vaječníky, snažte se, co to jde, pojisti si to ! 😀

kristinandbaby
12. pro 2011

@pajiskazemlyna Dělám v pojišťovně, takže to je moje, pojišťovat 😀 néé sranda...
Jenže je to pěkně drahý ty testy jakooo...nevím...jako hlavně s mým cyklem bych musela testovat od 10 dne do 22 dne aspoň 😠 grrrrrrrrrrrrr Tak co mám dělat

pajiskazemlyna
12. pro 2011

@kristinandbaby
Ježííííííš, ženo, ty si navymýšlíš ! 😀 😀
Hele, víš co ? Tak testuj jen jeden měsíc! Jen jeden, abys věděla, jestli ovu máš a kdy přibližně, budeš to mít pak vše mnohem jednodušší .. a nebudeš se tolik stresovat tím, zda ovu probíhá nebo ne ....... 🙂
Jeden měsíc, za to nic - kromě peněz - nedáš ..... 😀 😀