"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
20. pro 2011

@gabuli202 no jasně, tak držím palce, ať jí máš 😉

dashyyy
20. pro 2011

holky jen pro info 😀 tak měříme 19mm odpovídáme na 8+2 TP máme 29.7.2012 a hned na začátku ledna nás čeká krev a 14 dní na to měření šíje.. srdíčko tlouklo jako o závod tatínek byl se mnou tak byl nadšený když to viděl a dostala jsem průkajdu, aby toho nebylo málo tak jsem ráno dostala zásnubní prstýnek.. mám nejúžasnějšího chlapa na světě 😎 a fotky jen pro přátelé po zkušenostech co se tu šíří tak si kdyžtak požádejte 😉

zzaneta
20. pro 2011

@dashyyy Juuu, to je hezkýýý. Velká gratulace k prstýnku. To jsou ale hezké Vánoce 🙂

dashyyy
20. pro 2011

@zzaneta děkujůůů no já to mám všechno k dnešnímu svátku 😀 😀

sedivka
20. pro 2011

@dashyyy gratuluju, tak vidis, ze svatba bude 🙂

terulilinka
20. pro 2011

@dashyyy týý jo, gratuluju ke kartičce, k prstýnku, k fotečce a k svátku 🙂))

zzaneta
20. pro 2011

@dashyyy To jsou ale krásné dárky k svátku 🙂 Přeju vše nej, hlavně zdravíčko 🙂

dashyyy
20. pro 2011

@sedivka ale nejdřív až se narodí fazolák 😉 každopádně radost z toho mám to je jasný 😀

dashyyy
20. pro 2011

@zzaneta @terulilinka holky děkuju=)=)

sedivka
20. pro 2011

@dashyyy to je jasny, jsme se o tom preci bavily - az se budes moct napit a tu svatbu oslavit 🙂

dashyyy
20. pro 2011

@sedivka jjjjj přesně tak=D

petit.a.nge
20. pro 2011

@dashyyy . Jůůůů taky se přidávám a přeji všecinko nejlpší k Tvému dnešnímu svátku a hlavně, ať bublinka roste jak má a máte všechny testy v pořádku, fotečky máš krásné. a taky gratuluji k zásnubám 🙂 🙂

dashyyy
20. pro 2011

@petit.a.nge děkuju moc takovej radostnej den pro mě dneska.. a já držím pěsti při snaženíčku 😉

twistinka123
20. pro 2011

@dashyyy no co se tu dovídám🙂 super, moc gratuluju🙂 jak kmimi tak k prstýnku🙂)) to je krásný🙂

dashyyy
20. pro 2011

@twistinka123 krásně si to naplánoval taťka a i u toho klečel no až se mi nemohly přestat třást ruce jako když jsem viděla pozitivní první test tak už jen to všechno říct tátovi: ahoj tati jsem zasnoubená a čekám miminko 😀 to je na infarkt 😀 😀 😀 a co u vás?????????

twistinka123
20. pro 2011

@dashyyy haha to teda jo🙂 já jsem už vdaná, štastně, takže todle jedno ze dvou štěstíček mě už potkalo a bylo to krásný🙂 no a na to druhé stále čekám🙂 řekla bych, že jsme pro to udělali maximum co šlo tak se děj vůle boží🙂 MS má přijít 29.12 tak uvidíme...9dní...

dashyyy
20. pro 2011

@twistinka123 a kolik jsi DPO?

twistinka123
20. pro 2011

@dashyyy myslíš dny od ovulky? řekla bych že byla v neděli...ale jak to poznám na stopro nevím🙂 ale usuzuji, když včera jsem byla už ok, fit, nic jsem necítila...v neděli to asi vyvrcholilo ta bolest řekla bych...

dashyyy
20. pro 2011

@twistinka123 takže jste snaženíčko stihli ju?

twistinka123
20. pro 2011

@dashyyy no stihli tak, že....ve čtvrtek, ovu test jsem měla pozitivní v sobotu, a v neděli a včera bylo snaženíčko. už i v neděli byl ovu test pozitivní ale už ne tak silná čára, ale bylo to stále znát...tak nevím no 😒

petinkas
autor
20. pro 2011

@dashyyy Ahojky, moc gratuluju k svátečku, krásné fazolce a k zásnubám.. To je den 🙂

Jinak my holky měříme 17,2 mm, což odpovídá asi 8tt+1. 2. ledna jdu na další utz + ranní moč + krev. Srdíčko nádherně tlouklo, přesto mám v sobě trochu strach, aby to všechno dobře dopadlo. Fotečku přikládám - přijde mi, že už máme malého paňďuláčka - stojí 🙂, je tam hezky vidět i malá ručička.

twistinka123
20. pro 2011

@petinkas jéééééé to je krásný!!!🙂 a kolik tam má místa piškůtek🙂 krásný krásný krásný!!!! gratuluju!

petinkas
autor
20. pro 2011

@twistinka123 tolik místa a přitom se natlačí do rohu 🙂.. děkuju.

twistinka123
20. pro 2011

@petinkas haha to je pravda🙂 asise chtěl schovat a vy jste ho prostě stejně našli🙂))

holky tady to ale jede to těhulkování, ještě nedváno jsme se bavili kdo bude první, rozjela to Pája a už to jede....koukejte to poslat dál a nakazit mě 😉

dashyyy
20. pro 2011

@petinkas jééééé!!!!!!! Takovou radost mám jsme vážně o den 😀 vy stojíte a my jsme vzhůru nohama 😀 taky to vypadá že jstemalinko doprava, že? jaký Ti řekl dr. termín porodu? já jdu na krev 3. moč jsem nesla dneska ale na další UZ až 17. a budeme měřit šíji 😉 to abysme se rezervovaly společný pokoj 😀

sedivka
20. pro 2011

@twistinka123 me taky! 🙂))

twistinka123
20. pro 2011

@sedivka no nás obě, s tebou počítám to je jasný🙂

dashyyy
20. pro 2011

@twistinka123 tfuj tfuj tfuj (plivance pro štěstí) 😀

petinkas
autor
20. pro 2011

@twistinka123
@sedivka určitě to nakazí i vás - Pája to tu pořádně rozjela 🙂

@dashyyy jj, je to sranda 😀 a ještě větší bude, až spolu budeme skutečně ležet na jednom pokoji 🙂).. Termín porodu mi ještě neříkal. A výsledky z moči ses dozvěděla hned? Někde jsem četla, že ta krev se pak rozebírá až na další schůzce - ve 12.tt a to Ti přesně vychází na toho 17., že? Mně teda říkal, že utz udělá i toho 2., tak doufám, že to bude ok.

twistinka123
20. pro 2011

@dashyyy děkuju moc🙂))

@petinkas no uvidíme, 29.12 bud jasno....

kdy mám testnout, když ovu byla 18.12 a MS má dorazit 29.12?