"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

wann14
5. led 2012

@sedivka nepasterizované mlecne vyrobky znamena ze jsou vyrobeny z cerstveho mleka tudiz ze nebyli osetreny tepelnym zahrevem ... a nebo ze pri jejich vyrobe nebyl pouzit tepelny zahrev 🙂 halvne vyrobky z koziho a ovciho mléka (napada me bryndza a uz nic moc jineho proste cerstve syry, ktere by si mohla koupit primo u nejakeho chovatele) ty co koupis v obchode by meli byt ok 🙂

lucille85
5. led 2012

@twistinka123 tak snad ti zabere.ja mam na penicilin a biseptol alergii prave.
@sedivka nekde jsem cetla ze solarko vhodne neni,stejne jako opalovani v tehot. kdy ti prazi primo na brisko...je to asi ze stejneho duvodu jako je nevhodna horka koupel...nehlede na zvyseni rizika vzniku melanomu...

hanickaa.d
5. led 2012

@sedivka jo ten sport mě fakt s++e!!!! ale já pevně věřím, že mi v úterý něco dovolí, jinak budu jak prase za chvíli....dostala jsem čip na plavání - to je v poho dle mě a mám doma orbi track tak to taky není taková hrůza....já mám taky permici na solárko, ale není to doporučeno....zeptám se. A sex holt musíme praktikovat jinak....sice to není ono, ale na tu bídu 😀

sedivka
5. led 2012

Diky holky 🙂 jeste - co kafe? Mam na mysli latte a tak - proste bile a slabe? Lze aspon sem tam?

hanickaa.d
5. led 2012

@sedivka četla jsem, že takové mléčné v poho denně až 2 šálky....až později se nedoporučuju kvůli kofeinu

wann14
5. led 2012

@sedivka no co jsem nekde cetlaa nekdo mi to i rikal ze kdyz si das jedno denne, tak by to nemelo nicemu vadit, ale existuje i bezkofeinova kava ... tak muzes zkusit tu, aby jsi mela dobry pocit, ze nedelas nic spatneho...ale pokud ji pijes s velkym mnoszstvim mleka a slabou, tak si ymslim ze je to v poho 🙂

lucille85
5. led 2012

@sedivka pokud jsi pila kafe i predtim tak nevadi,latte klidne muzes.Jinak ty nahrazky-dobre je Caro treba to je uplne bez kafe,je to jakoby cerealni ale chutna to dobre nebo Ricore ted delaji i s magnesiem,coz je v tehu treba,tam je cekanka a nejaky podil slabsi kavy,to je taky dobre.Cola by se nemela,ale sklenicka nevadi,jen ne light!Zadna umela sladidla!A pozor na nektere bylinky!V tehu jedine caje primo pro tehu nebo medunka,opatrne s velkym mnozstvim maty,skorice,lekorice atp.,zvysuji prokrveni.A samo ne alkohol,pozor na leky!Paralen,ibalgin v prvnim trim.je ok,ten paralen je lepsi,muze se cele tehu,ibac jen prvni a druhy trim.Pozor na leky s pseudoefedrinem,coldrex. a takove ty kombinovane,ty ne!A taky ruzne veci na kasel a rymu,kapky do nosu nevadi,ze sirupu taky nemuzes kazdy.Jeste vim ze nesmis nic se salveji a jodem-treba Jox do krku.

lucille85
5. led 2012

@hanickaa.d s plavanim opatrne kvuli infekcim!muzou zpusobit predcasny porod nebo potrat.Jedine opravdu hlidany bazen,pripadne koupani s tamponem-v lekarne se prodavaji specialni napustene vazelinou.A pozor na prostydnuti,mocak a spol.Asi bych to neriskovala aspon v prvnim trim.

hanickaa.d
5. led 2012

@lucille85 no už jsem se dočetla díky za info 🙂 poradím se s dr. ale nevím jestli ty tampony jsou pro mě vhodné kvůli té sraženině....

mersy
5. led 2012

no právě, jenže mě narostlo po listovce i břicho, jako bych byla těhu 🙂
a šíleně mě bolí prsa, takhle ještě nikdy - jenže teplota tomu neodpovídá..........

sedivka
5. led 2012

@lucille85 wow, diky!!!!!!!

jankaander
6. led 2012

Ahoj holky,tak bohužel dnes test negativní,takže včera to byla nějaká chyba,nicméně jsme to s manželem probrali a usoudili,že budeme vděčný za dvě zdravé děti,když vidíme kam to v tom státě spěje,tak se už opravdu bojíme,abychom to jednou všechno zvládly,přeju vám holky aby se vám všem zadařilo,měli jste krásná a zdravá mimča a pokud budete chtít,veškeré těhu oblečení a věcičky na mimčo,budu postupně přidávat do bazárku a že toho mám opravdu kopice,papa všem a hodně zdaru.Janina 😉

petanevesta
6. led 2012

@jankaander tak to mě mrzí, že vám to nevyšlo....no máš pravdu, v dnešní době zaopatřit dvě děti je náročné, natož pak tři....já budu dělat test dneska, měla jsem to dostat už ve středu, ale nic, jen malý špinění, takže jsem 37DC - akorát se teda těhotně vůbec necítím, jen jsem děsně nachcípaná 😒

jankaander
6. led 2012

@petanevesta tak přeji hodně štěstí a když to nevyjde tak nezoufej,přijde to,papa 😉

petanevesta
6. led 2012

@jankaander díky, radši počítám, že to nebude, třeba mám jen delší cyklus, snažíme se teprve druhý měsíc....ale to čekání je teda náročný 😀

jankaander
6. led 2012

@petanevesta já při obouch dětech byla těhu hned za měsíc,ted sme zkoušely tři měsíce,je lepší na to nemyslet,ale vím,že to je nemožný 😀

petanevesta
6. led 2012

@jankaander no právě, nejde na to nemyslet, když to člověk plánuje 😀 kdyby to bylo náhodný otěhotnění, tak by se člověk tak nesledoval 🙂 no skoro si říkám, že jsem měla vysadit prášky i dřív a sem tam jsme to mohli zkusit, zbytečně jsem s tím čekala 😒

maybay
6. led 2012

@mersy me taky prijde, ze po listovce pribiram ...

maybay
6. led 2012

@janaaa3 taky mi prijde, ze po ni pribiram

sedivka
6. led 2012

@petanevesta ahoj, tak at ti test vyjde. Ja zacala neco citit az dneska - udelalo se mi divne po zubni paste. Takze priznaky mit nemusis.

twistinka123
6. led 2012

@sedivka čauky tak co těhule jak je🙂)) u mě ok, angína je na ústupu, ATB zabíraj juchůůůů🙂 na UZ jdu ve středu tak se těším, už aspon budu vědět co a jak....dneska začínám 6tý🙂

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 Ahoj, tak to je super, že se ti to lepší... no, dneska se mnou zlehka zacvičila zubni pasta, jinak nic... k doktorce jdu v utery, to budu 5+2 .... co ty? citis neco?

zzaneta
6. led 2012

@petanevesta Ahojky, ty dlouhe cykly jsou na zabiti co? Ja mela ten prvni 35 a ted jsem teda zvedava jak dlouhy bude. Zatim jsem 17DC tak se uvidi 🙂
Jinak ja chripku setrasla, byla to jen nejaka dvoudenni slabost, ale uz je dobre. Vcera migrena zacinala ale taky to ustalo a dneska se citim docela dobre 🙂

twistinka123
6. led 2012

@sedivka cítím občas tlak v podbřišku,ted už méně často....ale občas na pravé straně, občas na levé, občas uprostřed....ale není to nic co bolí a je nesnesitelné...nevím jak to popsat...a ty? já jdu ve středu, to budu 5+5.už aby to bylo, at vím zda je mimi kde má bejt a tak...

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 ja nejak moc zadny tlaceni, nic vyraznyho....jojo, taky jsem k te doktorce zvedava, jestli bude vsechno kde ma byt... no uvidime 🙂 Nevim kdy to pak rict rodicum, jestli az po UZ se srdickem...nevim nevim 🙂

twistinka123
6. led 2012

@sedivka já až budu mít průkazku. dřív ne...pořád se tak nějak bojím aby to klaplo....

gabuli202
6. led 2012

Ahojky holky, tak jak se dnes máte? Já mám dnes po dloihé době volnej den, tak jsem si vyspávala do 9:45 😀
Dnes jsem 33DC a není mi nejlíp, pořád citím pobolívání břicha, jen tak po chvilkách, prsa mě bolí, ale to bolely i minulej cyklus, takže pořád lítám na záchod a pozoruju, jestli mrcha nedorazila ☹

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 hmm, asi taky tak...pokud nebudu muset kapnout bozskou driv...taky to zatim beru tak, ze stat se muze cokoliv, ze je to tak 50/50, ale minimalne uz se nám povedlo "začít" 🙂

twistinka123
6. led 2012

@sedivka jj beru to taky tak🙂 klapne to, musí! 🙂

sedivka
6. led 2012

@twistinka123 zatim mi to nejak nedocvaklo 🙂