"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

sedivka
27. říj 2011

Agoj holky, tak tu mam 1DC. V noci holka prisla, poprve od vysazeni prasku. No tak jdem do toho 🙂))

twistinka123
27. říj 2011

@ange_de_la_morte ahojky, já většinou píšu mezi pacientkama🙂 ale stíhám vše neboj🙂)

@pajav děkuji za přidání do přátel! 🙂

ange_de_la_morte
27. říj 2011

@sedivka: takže tenhle měsíc oficiálně první snažení ? 🙂 držím palečky

@barbulinka1: no přály bych ti to, máš to trošku složitější tím jak máš manžela každou chvíli pryč

@trolleey: no já to už začínám konzultovat s mojou mamkou, protože ztrácím objektivní náhled, nedokážu posoudit zda ten příznak mám nebo ho jen chci mít , moje maminka je strašně pohodová ženská takže se u toho vždycky hrozně nasmějem a já úplně zapomenu něco řešit, tak to je fajn

@twistinka123: to máš fajn ... já když sem na interně na kardiologii tak si dám ráno při předávání kafčo a pak až ve 4 oběd 🙂 máme tam celkem frmol no ...takže ty jsi porodní asistentka ? nebo sestra ?

uktapzop
27. říj 2011

@pajav jojo, testík! 🙂 Všichni ti tady fandíme! Já pořád chodím koukat, jestli tady ve zprávě od tebe nenajdu // 😵

uktapzop
27. říj 2011

@trolleey I já si vsugerovávám.. první půlku cyklu každou chvíli cítím píchání na vaječnících, v druhé půlce zase kovovou pachuť v puse, zvětšené bříško a jiné nesmysly... Ale když na to pár dní zapomenu myslet, tak mi nic není 😉
A můj chlap to samé - odpoledne řeknu že jsem nějaká unavená a to je hned "jasně MAMKO, odpočívej" A jde venčit psy a uklízet 😀

uktapzop
27. říj 2011

holky rozmyslete si to sdělování podrobností, bydliště, věk, jména příbuzných atd atd. Mě už se to tady nevyplatilo. Rozebíráme tady dost intimní věci a google je mocný!

lucille85
27. říj 2011

Krasne rano holky!Za chvilku vyrazime do tech Drazdan,takze budu cestou jeste obcas nakukovat,ale pak az v sobotu,tak doufam ze tady najdu same pozitivni zpravy!

@sedivka super!hodne stesti do snazeni!Kolik dni teda trval cyklus?
@pajav testni jeste,drzim palce!

Jinak moje teplota dnes 36,4 ,tak nevim.Mrcha nikde,dnes 37/25 dc,podle toho ktery krvaceni beru jako 1dc.vcera jsem zkusila ovutest a nic.

twistinka123
27. říj 2011

@ange_de_la_morte já jsem sestřička, makala jsem na dětském odd, takže vím taky něco o frmolu neboj!

twistinka123
27. říj 2011

@lucille85 moc si to tam užijte!!!!

sedivka
27. říj 2011

@ange_de_la_morte @lucille85 jj, tenhle mesic to bude tak nejak oficialne naplno...nejak to tlacit nebudem, jak jsem uz psala, na jare zacneme stavet, takze by bylo asi lepsi privest mimonko do hotoveho domu na Vanoce, nez s nim bydlet nekde v pronajmu (ted prodavame byt) a pajk se stehovat, ale nechame tomu tak nejak volny prubeh a uvidime 🙂
Cyklus jsem teda ted mela 39dni..

ange_de_la_morte
27. říj 2011

@twistinka123: no rozhodně na ambulanci máš mnohem větší pohodičku 🙂 celkem závidím 🙂 🙂 , já si teď dodělávám Bc. takže máme hromadu neplacené praxe a kde nám zrovna kdo řekne takže někdy nic moc

ange_de_la_morte
27. říj 2011

@sedivka: šak to je nejlepší nechat tomu volný průběh, my sme taky chtěli první kompletně dodělat rekonstrukci, ale to asi ještě chvilku potrvá, takže sme to přestali řešit

uktapzop
27. říj 2011

Holky, což taková otázka do pléna? Přemýšlíte už teď o porodu, i když teprve plánujete? Já to furt řeším, asi jsem trochu pako.. 😎

sedivka
27. říj 2011

@uktapzop neřekla bych přemýšlení, spíš to tam vzadu někde je, ale to tam bylo i před nějakým připuštěním toho, že jdeme do plození dětí...mám z něj strach a proto bych na to radši nemyslela 🙂)))

uktapzop
27. říj 2011

U mě to začlo taky strachem.. až jsem se začala zabývat studiem všeho okolo, četla porodní příběhy, studovala k čemu jsou které lékařské zákroky, domácí porody, porodnice atd. No docela hukot. Hodně se tomu věnuju, ale asi jsem teď smířenější a klidnější, když vím o co jde a už to není jen mlhavá představa ve smyslu "bude to bolet" Každopádně iniciativa mě furt nepouští... 😅

twistinka123
27. říj 2011

@ange_de_la_morte já dělám na soukromé klinice a Bc mám taky, ač je to k prdu mi přijde! 😠 pohodičku větší rozhodně, proto jsem opustila špitál! co člověk z toho života má, jako bezdětná jsem makala jak divá - fuj!

pajav
27. říj 2011

Tak asi je ještě brzo na test,dnes mamatest sněhobílý..mě už nebaví čekat 😠 ale nejspíš budu takových 6DPO tak nevím,proč ty testy pořád dělám :D Pako no...ted tady odpřisáhnu,že s testama už končím!! Nejdřív až ve středu...pokud MS nedorazí..nebo se z toho zblázním...

uktapzop
27. říj 2011

@pajav Fandím ti 😉

barbulinka1
27. říj 2011

@ange_de_la_morte ahojka, no složitější to je, ale je mi to divný minulej cyklus jsem si neměřila teplotu, jen 5 dní před MS a to se držela 37 a před MS klesla a tedka jsem 16 DC a že by OVU tak pozdě ? Protože můj minulej cyklus byl jen 25 dní, tak je mi to divný :( no uvidíme 🙂

barbulinka1
27. říj 2011

@dashyyy Ahojka, no zní to slibně, až jsem se tý teploty ráno lekla 😀 a ty máš super teplotku, tak šup snaženíčko 🙂 Mě je divný, že bych OVU měla tak pozdě, protože můj minulej cyklus byl jen 25 dní a dnes jsem 16DC a včera bílkovej hlen, čípek nedosažitelnej, tak si myslim, že OVU byla už ze včerejška na dnešek ale uvidíme zítra jestli stoupne, modlim se za to 🙂 🙂 a taky doufám, že budu mít delší cyklus, protože bych pak měla asi problém s krátkou luteální fází :( :(

barbulinka1
27. říj 2011

@pajav Ahojka, tak to zkus až tak ve středu, to už bude určitě něco vidět 🙂a jak se cítíš ? 🙂 Já dneska klesla na 36,5 tak uvidíme ale jsem 16 DC takže mazec, tak pozdě 😀 ale uvidíme, budto zítra stoupnu, nebo to třeba anovulák, ale modlim se at ne, když je muž doma :( ale hlen jsem měla a čípek vzadu a měkej, tak uvidíme 🙂 je to divný, ale stres nemám, užívám si manžela a snažení a ted konečně už i volna 😀 😀

pajav
27. říj 2011

@barbulinka1 Ahoj 🙂) podívej se na mě,já měla ovu nejspíš 34DC a to jsem ani nespozorovala,páč jsem si už myslela,že ovu nebude a ani jsem už poctivě neměřial a ejhle,nakonec nejspíš byla 🙂)) A je pravda,že naposledy co jsem pozorovala čípek,tak byl nízko a po delší době,kdy už jsem na to prděla,byl vzadu..nevím proč, donedávka jsem myslela,že je to naopak,že při ovu trčí..a až pak jsem si to uvědomila ale to už bylo pozdě něco řešit. Takže podle toho taky soudím,že ovu byla,protože jsem ten čípek skoro nemohla nahmatat jak byl vzadu. Tak neboj a uvidíš,že ovu bude 🙂)) Jinak bříško mě stále pobolívá a sem tam prsa ale už ne tak moc a výtok mám pořád.

twistinka123
27. říj 2011

ty jo holky vy jedete 🙂 myslím s těma BT a ovu testama 😀 já na to hodím pak bobek!

pajav
27. říj 2011

@twistinka123 :D já to chtěla hlavně vyzkoušet at vím,jak tělo pracuje a zda funguje tak jak má 🙂)) Pak už na to taky nejpíš prdím 🙂))

pajav
27. říj 2011

Ale stejně se více přikládám k variantě, že mám zpoždění kvůli opožděné ovu. To se stává.

barbulinka1
27. říj 2011

@pajav No to je fakt 🙂 ale ty máš delší cykly :( ale je fakt, že tohle byl prní cyklus bez HA, když jsem měla 25 DC krámy, tak uvidíme, kdy přijde mrška tedka 🙂 🙂 a jsem zvědavá, jestli se teplota zítra zvedne 🙂 No vidíš to, tak držim pěstičky na ty čárky, to dopadne 🙂 🙂 🙂

barbulinka1
27. říj 2011

@twistinka123 Taky zkoušim první měsíc, abych věděla, jestli funguju jak mám 🙂

sedivka
27. říj 2011

@twistinka souhlas 🙂 já občas nějakým příspěvkům ani nerozumim...pojem lutealni faze mi je teda uplne cizi...a radsi to nebudu ani googlit 🙂 Nic nenahmatavam a zakazuju si kupovat jiny testy nez tehotensky.... davam si lhutu minimalne pul roku a klidne i vic 🙂

pajav
27. říj 2011

Přeci jen,my už se snažíme od května, tak jsem chtěla vědět co se děje a neděje.

barbulinka1
27. říj 2011

@sedivka Ahojka, kdybych měla manžílka doma každej den, taky bych nic neřešila :( ale zase kámoška se snažili o mimi 19 měsíců a po roce zjistila, že vubec nemá ovulaci, taky nic neřešila, jen se trápila, že jim to nejde, tak leší to zjistit hnedka než po protrápeném roce a půl :( a ono to není zase tak strašný si ráno změřit a zapsat teplotu 😀 ale zplodit mimiko jde i bez měření teplot a hmatání čipku to je jasný 🙂 🙂